Opinie o Kaufland Polska Markety Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Kaufland Polska Markety Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Kaufland Polska Markety Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kaufland Polska Markety Sp. z o.o. w Wrocław

Kika

Jak wyglada praca stażysty? I jak wyglada praca menadżera zespołu?

Nika

Dajcie mi odpowiedź kto powinien robić zwroty pracownik czy należy to do kierownika???? Mamy na głowie kasy dział sprzątanie -porzadkowanie warzywa nawet inny dział i jeszcze mało ......

Zyyata
@Nika

Kierownicy u nas to mogą Ci jeszcze parę rzeczy do zrobienia nakazać. My i tak codziennie słyszymy że przecież i tak nić nie robimy.

@Zyyata

U tak się usłyszy że oni wszystko robią:(

kasia

zlikwidować serwisy to prawda pod nich zamawia się towar który nie rotuje i terminuje się po drugie nie mają badań lekarskich

Lech

Co z tego że w sklepie się starają jak w takim Kauflandzie przy Bardzkiej we Wrocławiu nie ma bramek i jak wjedziesz autem to nim pobierzesz bilet parkingowy już jakaś cwana firma z zewnątrz ładuje wezwania do zapłaty za wycieraczkę? jak chcesz coś wyjaśnić bo niby zakupy do dwóch godzin to parking za darmo nikt nic nie wie możesz pisać do Warszawy, czy gdzie tam chcesz, nikogo to nie obchodzi, w dyrekcji firmy również . Coś tam kupisz to ci stówę dowalą niby za parking i masz babo placek. ..

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Kaufland Polska Markety Sp. z o.o.. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Roznoszenie Gazetek z AUTEM do 100zł/dzień !!! - PABIANCE?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy SAP ERP Consultant
Bonprix Sp. z o.o.
Zszokowany

Dziś mamy 2 listopada, czyli Zaduszki i co ja widzę w TV? Otóż reklamę waszej sieci ze Św. Mikołajem. To jest po prostu przegięcie i jeśli o mnie chodzi, to żadnych świątecznych zakupów u was już nie zrobię. Jak jesteście tacy pazerni, to było puszczać świąteczne spoty już od wakacji. Normalnego Bożego Narodzenia w tym roku pewnie nie będzie, a ci już wyskakują z Mikołajem.

Zyyata
@Zszokowany

Człowieku w innych sklepach choinki stoją już od sierpnia i jakoś to nikomu nie przeszkadza. Nie ma przymusu żeby u nas robić zakupy

Nikita

Czas powiedzieć Stop...!!!! Koniec ryzykujemy zdrowiem pracujemy za dwóch może zwolnić się trzeba w takim kryzysie nie możemy liczyć na firmę.. Inni są docenieni nie my co wy na to?

siunia7
@Nikita

Szanowny pracowniku. Zgadzam się z Toba w 100%,mam to szczęście ,że już nie pracuje w tej firmie i z doświadczenia wiem,że nikt nie powie stop.Zero solidarnośći,każdy boi się o własny tyłek dlatego gadają i płaczą po kątach a jak trzeba się odezwać to siedzą cichutko.Smutne to i przykre.

mirka

proszę o zlikwidowanie serwisów w czasie pandemi ludzie ci nie mają badań lekarskich przychodzą nic nie robią jeżdżą elektrykami bez uprawnień bez odzieży ochronnej pod serwisy jest zamawiany towar który terminuje się a wszystko to dzieje się za przyzwoleniem dyrektorów zarażają pracowników

zainteresowana

jak wygląda praca w centrum usług wspólnych? interesuje mnie stanowisko asystentki dyrektora sprzedaży z językiem niemieckim.

kiero

Jakie doświadczenie trzeba mieć żeby dostać się na stanowisko kierownicze ?

@kiero

Człowieku jak nie chcesz być non stop poniżany, obrywać za wszystko i chesz mieć życie prywatne to uciekaj z tej firmy

GUMIŚ

KAUFLAND LUBIN ZAMKNIETY POTEZNY AUCHAN W TESCO SWIECĄ PUSTKAMI . KLIENTOW MNOSTWO KOLEJKI SA PRZEOGROMNE. TOWAR ZAMOWIONY KTO TO WYŁOZY WSZYSTKO I KIEDY. A PREMIE ZA ZYSKI MY PRACOWNICY TEZ DOSTANIEMY??? TEZ WYKLADAMY OBSŁUGUJEMY NA KASACH LUDZI ,MROZNIE ,NABIAŁ, ZAPIERDZIELAMY CHOC NAS JEST MAŁO . ALE NIC NIE MOWICIE O TYM ZE BEDA WIEKSZE PIENIADZE Z TAKICH ZYSKÓW JAKIE WY DOSTANIECIE . CZEMU MY NIC NIE DOSTANIEMY?? JAK WIECEJ ROBIMY NIŻ WY. TAKA PRAWDA

Pytająca

A ja mam pytanie jak wygląda praca na stanowisku menadżera zespołu na spożywcze w sklepie niskoobrotowym? Jakie obowiązki i wynagrodzenie ? Na rozmowie kwalifikacyjnej wszystko ładnie było opowiedziane ale nie chcę się wpakować na minę ;)

kris
@Pytająca

Jak nie chcesz się wpakować to szukaj innej pracy wyzysk wyzysk wyzysk

@Pytająca

Uciekaj jak najdalej brak szacunku dla pracownika ja wytrzymałam 1,5roku jako Lider Zespołu

Manager zespołu
@Pytająca

Nisko obrotowy oznacza mało pracowników Obowiązki- robisz wszystko wszędzie od wykładania towaru na wszystkich działach spożywczych czyli 90% marketu,papiery tabelki potem mycie toalet bo klient wysmarował kupą ściany A na koniec pretensje wieczne pretensje opieprz ochrzan że mało i mało zrobiłeś O klientach którzy będą na Ciebie pisać skargi nie wspomnę bo może będą mili w co szczerze wątpię

WYZYSK KAUFLAND DOLNY SLASK
@Pytająca

JAK JEST PALACA TO SPOKOJNIE NA LAJCIE PORADZISZ SOBIE I JAK POTRAFISZ KLAMAC I KABLOWAC NA PRACOWNIKOW DO DYRKA BO NIE KTORYM KIEROWNIKOM SWIETNIE TO WYCHODZI I MOGA WSZYSTKO OD SIEDZENIA NA PALARNI OD 30 MINUT DO 1.5H DZIENNIE GDZIE DYREKTOR WCHODZI I WIE ZE SA DŁUGO I TAK IM UWAGI NIE ZWRACA TAKZE DASZ RADE:) TROSZKE POPRACUJESZ JEDNA KAWA DRUGA KILKA FAJEK I PYK JUZ 14!!!! A 3.5 TYS. WPADA MIESIĘCZNIE

Ssss
@WYZYSK KAUFLAND DOLNY SLASK

Wypisz wymaluj opisalas Kaufland w Kujawsko -Pomorskim!!!!

@WYZYSK KAUFLAND DOLNY SLASK

I jeden ze sklepów we Wrocławiu

Nie wiem jak w innych miastach ale w Chełmie (woj. Lubelskie) jest spoko. Piszę to jako pracownik. Owszem jest biegania na kasy zwłaszcza w takie dni jak czwartek, piątek czy sobota. Jeżeli chodzi o zespół to da się ze wszystkimi dogadać. Jeżeli ktoś potrzebuje danego dnia wolne to nie ma problemu żeby coś wymyślić. Akurat ekipa która mam na dziale jest naprawdę fajna i bez problemu rozdzielacz między sobą obowiązki.

Rozczarowana

Dokładnie tak jest niestety moja była MM po trupach do celu a regionalny..... no cóż tajemnicą poliszynela były stosunki ich łączące i we dwoje po kolei wykańczali fajnych ludzi pracowałam we Wrocławiu

mercedes

Kaufland stargard szczeciński ul Kościuszki widziałem kilkukrotnie jak pracownicy wyjeżdżają na koniec 2 zmiany pełnymi koszami zakupow przez kasy nie placac za nie a ochroniarz to przepuszczał na zewnątrz zaladowane auto marki vv ledwo odjechalo z parkingu a takie akcje widziałem już 2 krotnie ps 4 kosze z zakupami i 3 osoby do vv golfa nowy rekord ginesa

Nika

Proszę powiedzcie czy jak market jest czynny do 23:00 środa wieczór do 22:00 pracownik to rozkładanie ceny na nową promocję w środę czy w Czwartek rano? Oczywiście ściągając promocję wieczorem środę by nie mylić się z nową

Okres próbny

Jak wy to robicie, że macie wysoki skan na kasach.Proszę o sprawdzone sposoby na zwiększenie produktywności na kasie. Bo mój skan jest na poziomie 22 a gdzie tu dobić do 35.

klient

pracownicy są mądrzejsi od dyrektora to oni ciągną market

Składać czy nie

Hej, możecie mi powiedzieć jak wygląda praca w centrali? Widziałem ogłoszenie na młodszego specjalistę w dziale zakupu i jestem ciekaw jak to wygląda. Jak płacą za nadgodziny, benefity (ponoć jakaś siłownia jest w budynku). Jak szefostwo, droga awansu? Z góry dzięki za odpowiedzi.

na szczęście już były

(usunięte przez administratora)bez przerwy nagonka, akcja "jadą", przerzucanie z miejsca w miejsce, brak możliwości awansu, zatrudnianie na pół albo 3/4 etatu, praca po godzinach, bez dodatkowego wynagrodzenia, nigdy więcej K. zły pracodawca, atmosfera nieprzyjemna, liderzy krzyczą, menedżer krzyczy, zatrudnianie po znajomości, nie można mieć swojego zdania

Witam serdecznie. Chciałbym wyrazić pozytywną opinię o Waszym Markecie w Zduńskiej Woli. Zakupy robię tam codziennie, wszędzie panuje tam porządek, bardzo miła obsługa i przyjazna atmosfera. Produkty są uporządkowane, nigdy nie miałem problemu z odnalezieniem danego artykułu. Jest bardzo czysto porównując inne markety. Wszystkiego czego potrzebuję, wiem że kupię to w moim Markecie. Proszę trzymajcie tak dalej. Polecam Go wszystkim moim znajomym. Serdecznie pozdrawiam. Tomasz

Ps

Hey mam pytanie jakie są mniej więcej zarobki na całym etacie (kasjer)

Zostaw merytoryczną opinię o Kaufland Polska Markety Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Kaufland Polska Markety Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Kaufland Polska Markety Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 144.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kaufland Polska Markety Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 96, z czego 5 to opinie pozytywne, 66 to opinie negatywne, a 25 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kaufland Polska Markety Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Kaufland Polska Markety Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kaufland Polska Markety Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 238 ocen.

Kaufland Polska Markety Sp. z o.o.