Opinie o Gimplast w Sosnowiec

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Gimplast. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Gimplast o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Tworzywa sztuczne - produkcja granulatów i regranulatów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gimplast w Sosnowiec

tutajpracuje.pl

Witam Wypowiedzi o Gimplast - Sosnowiec na: [usunięte przez moderatora]

Kim jest narcyz ?? który to ?

a z ktorej zmiany ten narcyz A czy C......???

anopnim

no wlasnie tepaku narcyz

Czy rekrutacja na stanowisko Inżynier ds. pomiarów - metrolog w firmie Gimplast odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?
logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.

ta firma nawet spoko tylko ze robia tam nie ktore mu??y to sie nie dziwic ze narzekacie....byscie chcieli za siedzenie dostwac kase idioci......jeden synek robi jak czysty debil z sosnowca pogoni istny narcyz podlizuje sie kierownikom jak tylko moze....masakra

Michał Pasternak były pracownik

Nie jestem [usunięte przez moderatora] i nie będę pisać że anonim albo cholera wie kto, praca w gimplaście nie jest łatwa, ale nie jest też trudna tylko trzeba mieć ruchy i mieć czas żeby wszystko sobie ogarnąć kartony etykiety itp, a jeżeli taśma zapieprza to już wiadomo, że będziemy zasypani w [usunięte przez moderatora]. Miałem kane bazamento i koszyczek i jeszcze pewnie jakbym tam pracował to obleciałbym 30 innych maszyn. świetna pomoc ze strony [usunięte przez moderatora] która jest miłą osóbką, a kontrola jakości jest świetna super ludzie, [usunięte przez moderatora] sympatyczna i miła, [usunięte przez moderatora] spoko, [usunięte przez moderatora] też :) Gdybym nie poddawał się tak szybko to praca w tym zakładzie wcale nie jest taka zła. Pozdrowienia dla wszystkich pracujących :)

;:)

co to ma byc znowu jakas nowa kontrol??

ludzie!zamiast takie głupoty wypisywać,oczerniać się,a laski krecić dupami,wezcie sie do roboty bo braki robicie i reklamacje przychodzą...

Rafałek, Ten Nowy

[usunięte przez moderatora] A wypowiedzenie, które mi anulowano, dostałem za to, że usiadłem sobie na stole i miałem słuchawki. Ja robię na tempografii, czy coś takiego. W każdym razie nadruk robię, nic ciekawego, ale przyjemnie mija czas:P

byly pracownik - 2010-11-26 15:38:44 i fajnie masz pod deklem ja jestem kobieta [usunięte przez moderatora] jeszcze mi nie urósł....wiec myśl dalej bo twój strzał to nie wypał...nigdy w tej pracy nikt nie przyszedł mi z pomocą oprócz takiej pani z jakości w okularach nie pamiętam imienia i pani [usunięte przez moderatora] były tępy pracowniku rozumu też nie masz raczej jesteś świnią niż kobietą wypad z tego forum

i ile nowych fajnych wpisów :) widzę że dalej tylko wyzwiska i żale a apropo żali to [usunięte przez moderatora] masz w łeb a ty tam wiesz dobrze za co :) oj ludziska spójrzcie na siebie a potem dopiero czepiajcie się innych sa ludzie których lubimy i ci których tylko tolerujemy ze względu na prace ale w każdej pracy tak jest,każdy człowiek jest lepszy w czymś innym i każdy ma swoje plusy i minusy,pozdrowienia dla wszystkich wytrwałych Gimplastu

byly pracownik - 2010-11-26 19:50:14 ciekawa jestem czemu ty się nie podpisujesz a co do mojej kultury jest wysoka w porównaniu do ciebie ...żegnam cie wieśniaro może ty coś czujesz do tej całej [usunięte przez moderatora] hahahahaha no [usunięte przez moderatora] jak byś mniej się [usunięte przez moderatora] to byś tu dalej pracowała w nowej pracy też miejsca nie zagrzejesz powodzenia

byly pracownik

byly pracownik - 2010-11-26 15:32:42 jak na kobietę masz bardzo wysoką kulturę osobistą jak z rynsztoka

byly pracownik - 2010-11-26 15:38:44 i fajnie masz pod deklem ja jestem kobieta jeszcze mi nie urósł....wiec myśl dalej bo twój strzał to nie wypał...nigdy w tej pracy nikt nie przyszedł mi z pomocą oprócz takiej pani z jakości w okularach nie pamiętam imienia i pani [usunięte przez moderatora] jak jesteś taka odważna to się podpisz tchórzu

byly pracownik

"""""a jak się patrzy na twoją minę to człowiek ma wielką ochotę do pracy kolego robisz wszystko z wielkiej łaski jako operator też pracowałeś za karę wiecznie niezadowolony domyślam się kto ty jesteś te konflikty zaczęły się gdy ty pojawiłeś się na tej zm więc zajmij się swoją pracą a nie oczerniaj ludzi [usunięte przez moderatora] Pocałuj ,mnie w [usunięte przez moderatora].ciesze sie ze nie pracuje juz w tej firmie i nie musze patrzec na te wredne pyski

pracownik1

były pracownik - 2010-11-26 07:06:56 nie wiem po co ktoś tak broni [usunięte przez moderatora] ale prawda jest taka że po samej jej minie nie chce się do niej podejść strasznie nie miła kobieta aż normalnie się nie chce z nią dyskutować ani do niej podchodzić taka niestety jest prawda 90%zmiany jej nie lubi..nie pomaga nikomu oprócz jednej takiej koleżance..chodzi tylko i zdaje relacje kierownikowi o wszystkim a co do kierownika to dobrze ze musi mieć kontrole nad wszystkim ze musi trzymać jakiś rygor ale nie powinien śmiać się z ludzi jak nie dają na czymś rady i swoje chandry nie przelewać na pracowników a jak się patrzy na twoją minę to człowiek ma wielką ochotę do pracy kolego robisz wszystko z wielkiej łaski jako operator też pracowałeś za karę wiecznie niezadowolony domyślam się kto ty jesteś te konflikty zaczęły się gdy ty pojawiłeś się na tej zm więc zajmij się swoją pracą a nie oczerniaj ludzi [usunięte przez moderatora]

były pracownik - 2010-11-26 07:06:56 nie wiem po co ktoś tak broni [usunięte przez moderatora] ale prawda jest taka że po samej jej minie nie chce się do niej podejść strasznie nie miła kobieta aż normalnie się nie chce z nią dyskutować ani do niej podchodzić taka niestety jest prawda 90%zmiany jej nie lubi..nie pomaga nikomu oprócz jednej takiej koleżance..chodzi tylko i zdaje relacje kierownikowi o wszystkim a co do kierownika to dobrze ze musi mieć kontrole nad wszystkim ze musi trzymać jakiś rygor ale nie powinien śmiać się z ludzi jak nie dają na czymś rady i swoje chandry nie przelewać na pracowników chciałbym cie poznać czy ty jesteś tak miły lub miła odwagi podpisz się a nie oczerniaj kogoś dla twojego widzi misie ta kobieta ma być uśmiechnięta non stop współczuje jej że musi pracować z takimi ludzmi to zazdrość przemawia przez was

pracownik1

dobrze że ty jesteś tak uwielbianym pracownikiem przez wszystkich chodzący ideał zamiast oceniać kogoś spójrz na siebie jak to dobrze kogoś oczerniać

Zostaw merytoryczną opinię o Gimplast - Sosnowiec

• Jak się pracuje w Gimplast?

Zobacz opinie na temat firmy Gimplast tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 47.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gimplast?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 43, z czego 3 to opinie pozytywne, 34 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Gimplast