Opinie o Gimplast w Sosnowiec

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Gimplast. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Gimplast o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Tworzywa sztuczne - produkcja granulatów i regranulatów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gimplast w Sosnowiec

B.

Gimplast hmmm, praca bardzo fajna, miła atmosfera, wszyscy pomocni i przyjaźnie nastawieni do bliźniego, jeśli chodzi o zarobki- premii sporo więc jest co odłożyć z miesiąca na miesiąc a jesli chodzi o podstawę to tez nienajgorzej, ja pracuje na jednym automacie i zarabiam 4,300zł na ręke, mam godzinną przerwę i chwalą mnie na każdym kroku. Polecam każdemu! :D:D:D

pianka

Największy syf w jakim pracowałem.Wszyscy są (usunięte przez administratora), Dziękuje

Były robotnik tego syfu

Ale po co? Zamówienia mają być zrealizowane, żeby firma zarabiała więcej to biorą więcej zamówień, ty (usunięte przez administratora) za wszawy grosz, bo musisz, a biura i kierownictwo przyznają sobie dodatkowe premie za wykonanie pracy i pomysły które nigdy nie są trafione i są wręcz absurdalne. Więc pomyśle jak każą wam (usunięte przez administratora) na ich premie, was nawet po plecach nie poklepią że dobrze, a lecz (usunięte przez administratora) żeby było więcej zrobione, bo oni muszą za coś żyć. Pozdrawiam wszystkie równe osoby, a zostało ich na prawdę nie wiele ....

NOO TYPOWO :). POPROSTU WŁOSKA ROBOTA. RZECZYWIŚCIE MOGLI BY SIĘ BARDZIEJ POSTARAĆ ZEBY LUDZIOM SIĘ DOBRZE ROBIŁO I ZEBY ATMOSFERA BYŁA OKEJ.

Czy rekrutacja na stanowisko Inżynier ds. pomiarów - metrolog w firmie Gimplast odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?
ANONIMMM

Gimplast to typowo (usunięte przez administratora) niestety ale prawda. pracuje tam kilka miesiący i mam dosyć. ale trzeba gdzieś robić bo ciezko o prace. totalny brak organizaji. kazdy jest kazdego tak jak by kierownikiem. liderzy to poraszka. kontrola jakosci tez na niczym sie niezna i zawsze maja jakieś spiny o byle naprawde byle co... poszczegolne osoby z kontroli sa jakos ograniete, a najbardziej smutno mi ze takie łajzy jak (usunięte przez administratora) haha chyba z przypadku. niezna sie na niczym. ludziom z załogi kazał kiedys przyzbrajac maszyny... niemajac zadnych papierow na takie rzeczy robienie nawet niezaplaca ci. chociaz na zachete 50 zł by dali haha...niektore(usunięte przez administratora) mówią ze mu sie nalezalo. hahaha śmiech na sali. nikt sie nieodezwie bo wiadomo strach ze zostanie zaraz zwolniony bo juz coś kręci jakąś spine i bajere. przerwa to 15 minut. totalna kapa jedzenie to trzeba w całosci połykać. spiny ze niemozna miedzy soba rozmawiac bo grozi upomnieniem hahahaha. itp ehhh. duzo w tej firmie osob jest niepotrzebnych... i niewazne ile zrobisz przez 8 godzin. (usunięte przez administratora) a najlepiej jak bys spał i mieszkal w tej firmie zebys byl ciągle na miejscu i cos robil heheh szkoda słow no ale niestety tak jest... doszły nas słuchy ze trzeba się odbijać jak sie idzi ena przerwy to jest juz totalne przegięcie... pozatym mozna to tak łatwo ominac ale wiadomo te (usunięte przez administratora) niemyślą... ogolnie atmosfera w tym zakłądzie jest straszna.... pozdrawiam tych ktorzy wytrzymuja w tej firmie i daja jakos rade. zarobki sa bardzo niskie. a (usunięte przez administratora)

Kto to taki? Kasztaniaki!

O którą zmianę Ci chodzi? Byłabym wdzięczna za sprostowanie:)

Bajdała

Dawno dawno temu detal spotkal sie z operatorem... To ja, Detal. Zwracam sie do istot zwanych operatorami. Mamy dosc takiego traktowania... Nie rodzimy sie tylko jestesm y produkowani i juz na poczatku pozbawiacie nas wlewka zebysmy nie mogli sie rozmnazac, przez cale zycie, ktore jest tak dlugie jak zielona mila, jstesmy poddawani torturom, obcinacie nam nazady choc nic wam nie zrobilismy... A gdy juz myslimy ze sie od was uwolnilismy... Wsadzacie nas do pudla, i to bez zadnego sprawiedliwego procesu... Mamy tego dosc... Kiedys pojawi sie detal wybraniec, ktory uwolni nas wszystkich!!! - na to operator: ty, detal, wydaje mi sie ze masz wtracenie, do mlynka idziesz!..

Solidarność w grupie??? Gdzie? W Gimplaście?? Co najwyżej w obrębie zmiany, heh... Bo tak to każdy tylko patrzy jak by tu innym świnię podłożyć i zrobić z siebie " super pracownika".

prosty człowiek

Nie każdy wie, co to jest Solidarność w grupie, nie pisze akurat o związkach bo to jest jedno wielkie (usunięte przez administratora) . Nawet jeśli co by do czego doszło, to znam parę osób które by stanęło murem, ale co z tego jak inny podpierdziel to usłyszy i doniesie, a sam napisałeś/łaś że tak jest, wystarczyło by zrobić z nie którymi porządek, a zakład by inaczej zaczął prosperować, na lepsze oczywiście.

A kto Twoim zdaniem ma się postawić? 2/3 pracowników potrafi tylko dużo mówić na fajce, albo narzekać na forum, a gdyby przyszło co do czego z podkulonymi ogonami wlazłoby[usunięte przez administratora]. Bo nie każdy może sobie pozwolić na utratę tych paru złotych...

małyROBOL

w tym zakładzie nic nie ma zero dodatków tylko robić robić i jeszcze raz robić dlatego nowi nie nastawiajcie się na wielką forse!!! apeluje do wszystkich pracowników zróbmy coś wreszcie z tym!!!!W KUPIE SIŁA ! no chyba że was satysfakcjonuje wasz zarobek to ok

Dodatków i premii przez pośredniaka nie ma. Podstawa to 9 zł brutto/ godz.

Burito

Witam, mógłby ktoś poinformować jak wyglada sytułacja płacowa w firmie Gimplast poprzez agencje posrednicza? Jakie otrzymuja dodatki, premie? ogolnie ile srednio taki pracownik wyjdzie na czysto?

ono

Tak,przenoszą i będzie specjalny autobus jeździł z Milowic do Tychów, żeby każdy mógł dojechać i się nie spóźnić :-D

ona

słyszałem że przenoszą montaż do Tych co wiecie na ten temat?

obiektywna

oj ludzie wy się nigdy nie zmienicie za mało macie ikry by podejść i powiedzieć komuś prosto w twarz co sadzicie o danej osobie naj lepiej kogoś obczerniać pod anonimami jak tchórze bez godności i honoru... ci co tak robią widocznie nie maja własnego życia i lubią wchodzić z buciorami w czyjeś co was interesuje kto z kim się spotyka kto z kim śpi czy jakie kto ma życie zajmijcie się w końcu swoim życiem bo jest ono jedno i za krótkie na to by pisać takie pierdoły i to na forum gdzie ludzie tu wchodzą żeby dowiedzieć się coś o pracy a nie o ludziach tam pracujących wchodziłam na rożne fora innych zakładów i tylko u nas są tak fałszywi ludzie interesujący się wszystkim tylko nie sobą jak wam brak zajęć to znajdzccie sobie jakieś hobby może szydełkowanie hahaha

kasia

jestem coraz bardziej przerażona ta praca !!! nawet nie przychodz tutaj --udzie myślą tylko jak stad uciec ale nie mogą bo trzymaja ich dlugi albo kredyty na ktore i tak za wiele nie zarobią ale maja umowe i sie jej trzymaja kazdy normalny ktoremu zalezy na pieniazkach i dobrych warunkach pracy przychodzi na chwilke i odchodzi bo znalazl lepsza prace ci ktorzy nie maja jeszcze jakis duzych zobowiazan finansowych nie trzymaja sie tu dlugo tutaj nie masz po 1 tasmie ale po 3 czasem 4 bywaja gorsze i lepsze dni wiec kleks szukaj pracy zycze powodzenia ale u nas to ostatecznosc pozdrawiam

kleks

Beata - 2010-01-31 11:09:03 Musze wam się przyznać , że te całe fora nie pomagają w znalezieniu pracy gdzie bym nie weszła to w każdym zakładzie jest jakaś masakra. Doszłam do wniosku, że to po prostu taka nasz Polska przypadłość szukania dziury w całym. Ktoś kto pisze, że w Oświęcimiu chociaż były przerwy na posiłki to chyba spał na lekcji historii i w życiu nie widział zdjęć wychudzonych do granic możliwości ludzi. Takie wypowiedzi są po prostu nie na miejscu i świadczą o ignorancji takich ludzi. Pracowałam w takiej firmie gdzie na 50 osób były dwa natryski ale w takim stanie że nawet stopy nie dało się tam postawić a na zasłonkach był grzyb :) Wszyscy narzekają na przełożonych ale to tacy sami ludzie jak wszyscy i wystarczy trochę kultury osobistej żeby coś załatwić. Jeśli sumiennie wykonuje się swoje obowiązki to nie będzie się miało problemów, jasne że czasem sie coś nie uda, czasem każdy ma zły dzień ale nie sądzę żeby to wpłynęło na ocenę DOBREGO pracownika. Z relacji internautów przełożeni zawsze są "be" (każdy ma przy (usunięte przez administratora) as jak to piszecie) hahahaha ludzie jak sie ma coś w głowie to zawsze się będzie szanowanym i przełożeni nie będą się liczy ze zdaniem pustaka! Ja głupich znajomych nie chce mieć a co dopiero pracowników hahaha (chyba ktoś tu komuś zazdrości hihihi). No nic szukam dalej może nawet z ciekawością złoże CV do tego waszego niby "obozu" gdzie pewnie zagryzacie się wszyscy i obrabiacie (usunięte przez administratora) jeden drugiemu jak to ma miejsce w wielu firmach. Piszcie konkrety a nie bzdety może to pomoże komuś w znalezieniu pracy. Zapomniałabym , a co do kasy to hmm niestety ile by się nie zarabiało to zawsze jej mało no ale żyć i jeść trzeba no nie?chyba po tej wypowiedzi poszukam jednak dalej ;o;o;o;o;o a wiec do roboty he

kleks

czy ktos moze mi udzielic informacji jakie sa zarobki w tej firmie i jak wyglada praca czy jest az tak ciezko jak opowiadaja jak z premia i dodatkami i ogolnie tak po troszku czy warto skladac papiery bo bardzo duzo znajomych mi odradza prace u was ktorzy juz tam prubowali swoich sil ... czy naprawde jest tak zle ?? z gory bardzo dziekuje

K***a robol

Co to (usunięte przez administratora) ma znaczyc ze dyrektor zabronil zrobic wyplaty przed swietami, dzis sobota a ja niemam co do koszyka wsadzic zeby poswiecic, smacznego jajka dyrektorze

Zostaw merytoryczną opinię o Gimplast - Sosnowiec

• Jak się pracuje w Gimplast?

Zobacz opinie na temat firmy Gimplast tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 47.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gimplast?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 43, z czego 3 to opinie pozytywne, 34 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Gimplast