Opinie o Gimplast w Sosnowiec

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Gimplast. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Gimplast o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Tworzywa sztuczne - produkcja granulatów i regranulatów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gimplast w Sosnowiec

Jak ma na imię taka niska dziewczyna co pracuje na lakierni z tego co wiem mieszka na sielcu

Wkurzona

Nowy rok stare konszachty pulchna i jej długa koleżanka jak zwykle nic nie robią siedzą całą dniówkę siedzą przy biurku śmiech swawole dołączył do nich brodaty kolega który równie (usunięte przez administratora) robi co oni jest super

ups

żenada, zła atmosfera ludzie złośliwi. wszędzie brud i bałagan. Niskie zarobki. jeśli masz pracę i szukasz nowej , to szukaj dalej. Jeśli nie masz pracy i tylko Gimplast ci został- podejmij tą pracę ,ale jak najszybciej szukaj nowej

Jajaja
@ups

I ktoś tu napisał szczera prawdę złośliwość nie zna granic brud masakra jesz śniadanie na korytarzu kolesiostwo itd nie masz znajomego masz (usunięte przez administratora)

Alicja

Trochę mało tutaj informacji o tym, jak się pracuje w Gimplast. Szkoda, bo jestem ciekawa, czy warto tam aplikować. Na czym polega ta praca?

Były
@Alicja

W gimplast jest najniższa krajowa i nic po za tym mało dają dużo wymagają

Mmm
@Alicja

Idź aplikuj a potem odejdziesz tylko słuchaj co mówią co dużo o nowych gadają taki taka(usunięte przez administratora) I td firma masakra 4 dni i poszedłem bo nie da sie

Czy rekrutacja na stanowisko Inżynier ds. pomiarów - metrolog w firmie Gimplast odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?

Jaki jest system premii uznaniowych w firmie Gimplast?

Kabałowa

Albo masz albo nie, zresztą mało kto widzi premię.

bialyniewolnik

gdzie jest wyplata? dostal. ktos

Beatris

Czy wiadomo coś na temat postoju 29,30 kwietnia?

Macie jakiś kontakt do kadr? Mail? Tel? W internecie nigdzie nie ma. Szukają pracowników ?

Kabałowa
@Zainteresowany

32 721 02 00

Zarabianie

Jeżeli nudzi cię praca lub mało zarabiasz, możesz się zająć zarabiać przez internet. Wejdź na mój profil instagram: @zarabiajprzyinternecie lub na moją stronę internetową: www.zarabiajprzyinternecie.pl.tl

bremix

Jak to jest, że najwięcej do powiedzenia oczywiście negatywnie mają albo byli pracownicy albo osoby najmniej zarabiające?

Paqo
@bremix

Bo kto zarabia dużo ten nie ma powodu do narzekania

NARA

(usunięte przez administratora) BEZCZELNA KADROWA I POSREDNIK SOTER UKŁADY I PORAZKA (usunięte przez administratora) BRÓD WYZYSK PŁACA MIN I UMOWA ZLECENIE GDZIE PIP I ZWIAZKI GDZIE TA NASZA POLSKA JEST W 3 SWIECIE

@NARA

a kto robi ten bród ?

Obiektyw.

Firma jak firma. Ma swoje wady i zalety. Jaka praca taka płaca. Nie jest ciężko, konkretne zamówienia do wyrobienia, monotonne czynności które po tygodniu - dwóch robi się automatycznie i bez problemów (jeśli ktoś Ci to dobrze wytłumaczy i pokaże sposób żeby robić dużo, szybko i dobrze), ludzie różnorodni I dosyć specyficzni na swój sposób (jak Ci się nie podoba to co mówią to zakładasz słuchawki i masz ich w poważaniu), lekko nie ogarnięte kierownictwo ale większość zwykłych roboli na to zlewa, lekki problem z temperaturami na halach, ukrainki to w większości sztuk porażka, w toaletach śmierdzi brakuje papieru, desek i tego podobnych, organizacja magazynowa i stanowiskowa poniżej przeciętnej zakładowej (ale są jednostki które się w tym bajzlu orientują I niekiedy nawet pomogą znaleźć detal), za mała jadalnia (ludzie jedzą w śmierdzących toaletach). I tak dalej oczywiście. Reasumując - nie każdemu to co się dzieje w firmie może odpowiadać ale też nikt na siłę nikogo nie trzyma i jeśli Ci się coś nie podoba to po prostu odchodzisz i kropka, szukasz czegoś lepszego..

ghshd

Witam nie wiem nawet od czego zacząć i napisać jeszcze tyle w życiu nie przeżyłem nawet nie potrafię tego napisać . Kobiety które pracuje tutaj rozmowa między nimi tylko k... H... C .. Itd masakra rozumie faceci ale kobiety dnooo. Kolesiowstwo przyjacielstwo i dalej musiałbym mieć dużo kasy na starcie żeby wypić kawę z każdym i być może mnie ten ktoś polubi. Pytanie możeeeee . Nie warto się odzywać rozmawiać bo obgadaja jak nic nie wiem co ludziom przeszkadza że ktoś robi to a ktoś to Mógłbym długo pisać o tym nieee polecam

Alicja

@misio, może wypowiedziałbyś się na temat pracy w firmie? Masz inną opinię o pracodawcy niż @Ula? Napisz jakie obowiązki wykonujesz i jakie warunki pracy proponuje pracodawca? Czy prócz wynagrodzenia możesz liczyć na premię lub pakiet socjalny? Dodaj swoją opinię pomożesz innym użytkownikom w poszukiwaniu pracy.

misio
@Alicja

Umowa o pracę, najniższa stawka krajowa, operator przygotowania produkcji. Socjalu brak. Ale kto ma łeb na karku i kombinuje to wyżyje :)

były zawodnik
@Alicja

Różnica jest taka że Ula pewnie siedzi w pomieszczeniu z kilmą ma przerwe kiedy i ile chce i tam takich jest wiele i pewnie więcej zarobi tym ludziom jest dobrze i są biali murzyni co na taką ule muszą pracować i są traktowani jak niewolnicy

nie powiem
@były zawodnik

tam nie ma nigdzie klimy.

ziutek
@nie powiem

jest jest! W pokoju liderek oraz na jadalni :)

Hdudndhdm

Pracowałam tam jakiś czas na montażu i NIKOMU NIE POLECAM pracy w tym zakładzie , chyba że masz nóż na gardle albo zero ambicji. MOBBING zawsze i wszędzie . Coraz gorsza patologia tam przychodzi . Ukrainki które nie rozumieją co się do nich mówi. Laski które nie potrafią czegoś powiedzieć bez przeklinania.Obgadywanie na każdym kroku , pretensje. Robisz cos co zleciła Ci liderka a inna laska ma pretensje ze robisz cos lżejszego za te same pieniadze co ona . ...Ten kto pali ma przerwę co chwilę. Liderka na montażu totalnie niekumata (ta pulchna ) faworyzuje pracowników i nie potrafi podjąć decyzji bez konsultacji z koleżanką . Praca w miarę lekka i monotonna ale jeżeli pracuje się z ludźmi psującymi atmosferę to praca jest koszmarna. Pieniądze tez marne za takie warunki pracy . NIE POLECAM .

ziutek
@Hdudndhdm

to praca lekka czy marne pieniądze za "takie warunki" bo nie ogarniam .. ?

Firma ma opinię dobrego pracodawcy. Jeśli ktoś tego nie zauważa to może lepiej zmienić ją?

leader

Czytam od czasu do czasu te opinie i cóż.. nie sposób z wieloma tezami / faktami się nie zgodzić. Gimplast to firma z mega potencjałem, w większości tworzona przez bardzo fajnych, różnorodnych ludzi (chociaż zdarzają się rasowe i wredne (usunięte przez administratora) Zasadniczym i głównym problemem firmy było mega słabe kierownictwo, oddane w ręce ludzi którzy nie mają zielonego pojęcia o tym jak być Liderem dla ludzi, jak skutecznie i we właściwy sposób czegoś wymagać i oczekiwać, z drugiej strony dając ludziom przynajmniej częściowo to czego potrzebują. Uwierzcie lub nie, problem ten został zauważony, a następnie rozpoczął się mozolny proces poprawy tego co przez lata popadało w ruinę. I nie jest to prosta sprawa. Kto tego nie widzi jest po prostu ślepy albo ma złą wolę / nastawienie... W firmie pojawiają się ławki na dworze, palarnia, klimatyzacja w pokoju socjalnym, nowe szafki, dłuższe przerwy, premie. Pewnie - ktoś może powiedzieć żadna łaska, należy się i częściowo ma rację, ale jednak trzeba pamiętać o tym, że 2-3 lata temu to się nikomu nawet nie śniło. Tyle w temacie

Alicja

@nie powiem Wymieniłeś wiele czynników wpływających na Twoje niezadowolenie, jednak wszystko bardzo ogólnikowo. Gdybyś zechciał rozszerzyć swoją wypowiedź bez wątpienia byłaby ona bardziej użyteczna dla innych osób. Czy problemy, o których wspominasz zostały poruszone z kierownictwem, czy przełożonymi? Jeśli tak to z jakim skutkiem? @Stach Jakie zatem jest Twoje zdanie na temat pracy w firmie Gimplast? Zależy nam na jak najlepszym poznaniu obrazu firmy, dlatego wszystkie opinie są istotne.

nie powiem

Bajzel. Jak się dasz pomiatać, to tak zostanie. Jak się postawisz, to zdziwieni, że się postawiłeś, ale wtedy już coś znaczysz. Jak umiesz rozmawiać z ludźmi, to się dogadasz z co poniektórymi. Nie którzy to mega przemądrzalscy, a tak na prawdę (usunięte przez administratora) wiedzący. Żadnych perspektyw, żadnych podwyżek, premii. Wszędzie (usunięte przez administratora) wszędzie olej leje się litrami (a utrzymanie ruchu ma to w (usunięte przez administratora) materiał do produkcji wszędzie porozsypywany. Brak szczotek do zamiatania i szufelek nawet. Brak papieru i mydła w toalecie. Na trzech kierowników, tylko jeden coś ogarnia z maszynami i robi naginke na wszystko, bo zależy mu na dobrej produkcji. Parking pod zakładem na popołudniówkę to jakieś nie porozumienie, jeśli jesteś o 13:40 zapomnij o miejscu. Najniższa krajowa... Montaż tragedia, lakiernia lepiej. Wszędzie braki, niezliczona ilość, a młynkowy... szkoda gadać. Na maszynach jakby się dało, to by Ci dopisali 15 wtryskarek...

Stach

Może praca w dobrej firmie przerosła niektórych?

Zostaw merytoryczną opinię o Gimplast - Sosnowiec

• Jak się pracuje w Gimplast?

Zobacz opinie na temat firmy Gimplast tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 47.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gimplast?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 43, z czego 3 to opinie pozytywne, 34 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Gimplast