Opinie o Gimplast w Sosnowiec

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Gimplast. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Gimplast o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Tworzywa sztuczne - produkcja granulatów i regranulatów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gimplast w Sosnowiec

Zadowolony

Nie narzekajcie bo nie macie źle, a jak wam źle to się zwolnijcie. Pracowałem w wielu zakładach i wyglądało to inaczej. Presja ze strony przełożonych, zabieranie premii za krzywo ułożony pojemnik, jedna przerwa, karty magnetyczne zabierane na czas pracy i wydawane po skończeniu zmiany. Monitoring na każdym stanowisku, palenie fajek nie płatne w czasie pracy (odbijanie karty na wejście do palarni). Pozdrawiam zadowolonych z pracy w Gimplast.

Co jaki okres czasu w Gimplast można ubiegać się o podwyżkę?

U.

A wytłumacz nam co to podwyżka bo my tu nie doświadczyliśmy tego. . . . .:-)

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Gimplast?

Iii

A jesteś pewien pewna że chce taka umowę

Bonez

Nic nowego w tej firmie są układy kierownicy mają spoko stawkę a robol robi za grosze

Czy rekrutacja na stanowisko Inżynier ds. pomiarów - metrolog w firmie Gimplast odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?
Piękny Romek

Dzisiaj znów nie było papieru toaletowego żenada

@Piękny Romek

A czy papier był w ogóle kiedykolwiek???

Brzydki
@Piękny Romek

Przykro mi że zabrakło dla Ciebie papieru, szczerze to ci współczuję, mam nadzieje ze sobie jakoś poradziłeś bez niego. Czuwaj.

On

Szefa montażu ktoś zna kadra kierowniczna ok? Słyszałem tylko o jakimś Krzysku B. Ktoś coś?

Bonez
@On

Szczerze kierownicy to obiboki

Nieznajomy.

Firma może ok ale ładować samochodów nie potrafią, gdyż mnie przy rozładowywaniu szlak trafia na tych partaczy.

Kkkk

Szczera prawda

Badgirl

Czy są przyjęcia

Zgred
@Badgirl

Tak są przyjęcia, szczególnie po robocie w sobotę. Weź flaszkę i zapraszamy.

@neila

A ja napiszę tak: pracowałam na lakiernii, praca ssama w sobie super, bardzo lubiłam to co robiłam, nie było nudno, ludzie fajni choć wiadomo że nie wszyscy! Jest prawdą, że jak się nie ma znajomości to ma człowiek pod górkę!! Głównym problemem w tej firmie jest brak jakichkolwiek możliwości podwyżki nie mówiąc o premii, ludzie przychodzący do pracy mają stawki takie same jak pracownik z wieloletnim stażem, który musi jeszcze wyszkolić tego człowieka i dostaje za niego ochrzan!!! I zgadzam się z wszystkimi opiniami które czytam...trzeba trafić na odpowiednich ludzi

Xxx
@@neila

Witam Chciałabym się dowiedzieć czy są przyjęcia do firmy Pozdrawiam serdecznie

Wiktor

A jakie zarobki na lakierni?

Harry

Ostatnio dużo starych pracowników odeszło bo warunki się popsuły mało płacą a dużo wymagają nie polecam tej pracy

Jot
@Harry

Też nie polecam.Za takie pieniądze to nawet nie ma sensu tam pracować.Wszędzie są większe zarobki.Jeszcze wymagania mają,urlop bierzesz kiedy Ci każą.Na montażu zabrali nocki oraz ,,premię".Ograbiają z kasy której i tak gówn. dostaniesz

Jaka umowa obowiązuje w Gimplast podczas okresu próbnego?

Mmm

Miałem umowę o pracę Le chyba na miesiąc a co chcesz się przyjąć

Józefina 91

Bujaj się, w gimplascie jest super. Kadra jest w porządku. Dyrektor super. Chyba nie wiesz jak jest w innych zakładach ????. A junior jst spoko

Były zawodnik
@Józefina 91

Widocznie koleżanko masz przywileje u juniora skoro praca jest ok w innym zakładzie byś nie pracowała bo do pracy trzeba mieć chęci a nie leżeć jak to wielu robi

@Józefina 91

Super pewnie ze ma u wszystkich cała wielka Rodzina pijawek

Lolo

Jak praca na wozku może ktoś się wypowiedzieć?

Sztywny konik
@Lolo

Wydaje mi się że powinieneś dać radę jeśli masz dwie ręce sprawne, na plus bo będziesz mógł sobie kartony i palety załadować na kolana i nie będziesz zajmował paleciaka który i tak ledwo zipie.Minusem będzie tylko mały problem ze zmieszczeniem się wózkiem pomiędzy niektóre maszyny, porysujesz przez to sobie całą ramę, będziesz miał również problem z wystartowaniem na kolejną maszynę bo będziesz się ślizgał na plamach po oleju, zaś z drugiej strony poprosisz takiego ogra z wyrośniętym łbem to powinien przetrzeć ci (usunięte przez administratora) podłogę i bieżniki na oponach, jak przebijesz dętkę lub się przewrócisz to ktoś z utrzymania ruchu powinien to w mig ogarnąć.Ogólnie na luzie, dasz radę.

Biały murzynek

Skecz z Gimplasta cz. 2 Dzień ,,wypłaty"....

Mmm

I jak wam się pracuje ja wytrzymałem 3 dni masakra najlepsze śniadanie przy kiblu heh gdzie kontrolę gdzie sanepid itd kolesiostwo na każdym kroku nowy przyjdzie odrazu jak pijawki atakują

loka

widze ze sie nic nie zmienilo :D pozdrawiam patole co tam robi :) i ta liderke czarna co jest wiecznie zmeczona i wyzywa sie na wszytskich dookola ;D NEW - tam wszyscy normalni odchodza kiedy chca , zostaja tylko lemingi ktore umieja sie wpadowac w to zatrute towarzystwo :D pijoczki jakich mało zawsze w piatek integracja hahaha :D

nie powiem
@loka

ta liderka czarna wiecznie zmeczona.. o Ewce mowa? :D

Lol
@nie powiem

Co ty piszesz to jest jedna z najfajniejszych liderek

Były zawodnik

Wiecznie brak ludzi jak to jest junior że ich nie masz wiecznie ten sam nie szczery tyłu ludzi przez ciebie odeszło ojj wstydź się i zmień pozdrawiam tych co się dalej męczą w gimszajscie

Normalny

Nie Pozdrawiam Pana Marcina z oblo słuzbiste fachowiec od wykańczania ludzi

Zostaw merytoryczną opinię o Gimplast - Sosnowiec

• Jak się pracuje w Gimplast?

Zobacz opinie na temat firmy Gimplast tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 47.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gimplast?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 43, z czego 3 to opinie pozytywne, 34 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Gimplast