Opinie o Gimplast w Sosnowiec

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Gimplast. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Gimplast o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Tworzywa sztuczne - produkcja granulatów i regranulatów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gimplast w Sosnowiec

Lysy

Ten kto ma złą opinię o firmie ma rację ludzi ma za nic kierownicy poniewierają pracownikami traktują jak tanią siłę roboczą i nie mają do nikogo szacunku kto ma choć trochę oleju w głowie niech z tamtą zwiewa puki czas

Lysy

Do tego jakby było mało ciągle torturuje pracowników każąc oglądać swoją gola (usunięte przez administratora) za każdym razem gdy tylko się schyli to jest obleśnie że ktoś nie zapalił kopa

Lysy

Masz rację trzeba jeszcze dodać że ten wieprz torturuje pracowników każąc oglądać swoją (usunięte przez administratora) za każdym razem kiedy się schyli szkoda że nikt nie ma odwagi żeby zwrócić mu uwagę bo każdy się boi jest oblesny

Czy w Gimplast wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Typowy

Firma jest teraz w ciężkiej sytuacji walczy na rynku o utrzymanie .więc nie ma nic żadnych dodatków dostajesz do ręki najniższa krajową pozdro

Ten zakład to totalne (usunięte przez administratora) Omijać z daleka.

Bolo

Warunki w tym zakładzie to jakaś masakra gdzie kolwiek się obejrzeć to wszędzie (usunięte przez administratora) zakład brudny i co jeden to mądrzejszy od drugiego filozofy nic nie warci że ta firma jeszcze istnieje to jakiś cud

mkdf
@Bolo

a gdzei mozna tam zjesc sniadanie na dworze czy w ubikacji czy cos dolozyli stołowke

Bolo
@mkdf

Stołówka jest ale bardziej przypomina zaplecze

Czy rekrutacja na stanowisko Inżynier ds. pomiarów - metrolog w firmie Gimplast odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

Ten zakład to zgraja cwaniaków i przydupasow. Omijać z daleka

Lubię tą pracę i szkoda że ten zakład upada dyro beznadziejny plutonowa jeszcze gorsza zarobki marne ale wciąż my mamy nadzieję ci którzy jeszcze pracują pozdro

Gimlplast to firma bez perspektyw . Omijać tą firmę z daleka . Praca za marne grosze .

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Gimplast? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Odpowiedź

Jedna rozmowa - niezależnie od stanowiska... Czas oczekiwania zależy od "dyrektora" który na drugi dzień może zapomnieć że ktoś był na rozmowie ws. pracy P.S. Dyrektorowi zdarza się zapominać że ma taką funkcję w tej firmie... :p Zakład upada. Nie polecam tam aplikować.

Mmm

Ja byłem dziś jutro juz do pracy ale wytrzymałem 4 dni masakra

Jo

Przychodzisz na rozmowe i podoisujesz umowe i tyle haha :D ale jak zobaczysz co oferują i za co to zrezygnujesz????

Ktoś wie hak wygląda praca w księgowości, dlaczego szukają kierownika działu księgowości?

$
@Adam

Ponieważ dyrektor potrafi tylko po terminie płacić faktury... A po drugie potrzebują księgowego żeby hajs (którego nie ma) "płyną" do Włoch. Kreatywna księgowość za wszelką cenę :p

Ten zakład to zgraja cwaniaków i darmozjadów. I totalny chaos. Omijać ten zakład z daleka.

@Anonim

To prawda zgadzam się samo (usunięte przez administratora) wyzysk zero szacunku do ludzi odradzam tam pracować

Omijać ten zakład wielkim łukiem . Praca bez perspektyw.

Giplast to firma to jeden wielki (usunięte przez administratora) . Omijać ten tą firmę z daleka

Typwy

Cała ta banda kierownicza to jedno wielkie (usunięte przez administratora) kasa marna wymagania mega wielkie i ten junior zachowuje się jakby był tam nie wiadomo kim dziwię się tym co pracują tyle lat i dają się poniżać wykorzystywać uciekajcie póki czas a gamonie z biura niech sami pracują w takim systemie jaki sami prowadzą

Alicja
@Typwy

Muszę przyznać, że trochę mnie zaniepokoił Twój wpis na temat pracy w Gimplast, szczególnie ten fragment o wykorzystywaniu oraz poniżaniu pracowników - podasz przykład konkretnej sytuacji? Napisałeś jeszcze o tym, że wymagania są niewspółmierne do wynagrodzenia, jeśli możesz, to napisz o tym coś więcej.

hhh

INO PATRZEC JAK WSZYSTKICH ZWOLNIOM A BIURO BEDZIE SAMO PRACOWAC NA MASZYNACH TAK JAK W CZASIE STRAJKU!!!! A PANI KADROWA AGNIESZKA BEDZIE SZALETY SPRZATAC!

daro

kadra bawi sie a ludzie cierpiom na tym? OMIJAC Z DALEKA TEN ZAKLAD!

daro

jaki dyrektor?!!!!! chyba od likwidacji!!!!!!!

daro

pan BBC NEWS niech sie zajmie parowkami a nie plotami to co kto robi!

Typowy
@daro

Daro spokojnie jak zakład padnie każdy z tych cfaniakow nie będzie już taki kozak pozdro

daro

ROLNIK TO TYPOWY ROLNIK ! SLOMA Z BUTOW MU WYSTAJE !

Lolek

Witajcie zmieniło się coś w firmie gimplast?pozdrawiam obecnych pracowników

Antonim

Omijać ten zakład z daleka.W tym zakładzie wyzysk i totalny (usunięte przez administratora)..

Zostaw merytoryczną opinię o Gimplast - Sosnowiec

• Jak się pracuje w Gimplast?

Zobacz opinie na temat firmy Gimplast tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 47.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gimplast?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 43, z czego 3 to opinie pozytywne, 34 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Gimplast