Opinie o Gimplast w Sosnowiec

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Gimplast. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Gimplast o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Tworzywa sztuczne - produkcja granulatów i regranulatów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gimplast w Sosnowiec

Wiem coś o tym co się dzieje w tym (usunięte przez moderatora)bo kiedyś tam pracowałem. i (usunięte przez moderatora).!! nie polecam nikomu nikomu tam jest syf(usunięte przez moderatora) a kierownictwo to stada(usunięte przez moderatora) możne tam jest dwóch spoko reszta to (usunięte przez moderatora)

kocham (usunięte przez moderatora) i ustawaczy ze zmiany b .Sa najlepsi .A od(usunięte przez moderatora) to sie odwalic bo jest moj

o jaka czarnulke wam chodzi

anonim - 2010-12-30 19:28:47 Ty! Może się przyznasz coś Ty za jedna, albo powiesz mi to wprost co! A może się boisz, niby dlaczego mam wam pomagać, za to jak mnie obgadujecie? Ty i Twoje dwulicowe koleżaneczki możecie mnie cmoknąć w(usunięte przez moderatora) Pozdro dla normalnych I kierownika :) oj straszna jestes

Czy rekrutacja na stanowisko Inżynier ds. pomiarów - metrolog w firmie Gimplast odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.

zombi

zamiast oczerniac osoby ktore sa w pozadku to byscie mogi popisac o najśmieszniejszym czlowieku na zakladzie znany jako (usunięte przez moderatora) wystarczy na niego spojrzeć nate sztuczne niby bary i czlowiek poskladany jest ze smiechu lub jak robi z siebie wielkiego kozaka (usunięte przez moderatora)

???????/

a kto to sie tak zauroczyl w kierowniku ze zmiany b.

ty chyba zle widzisz na oczy jest dwóch przystojnych kierowników (usunięte przez moderatora) ze zmiany c i (usunięte przez moderatora)ze zmiany D a (usunięte przez moderatora)-nie skomentuje zmień okulary

a ja zauroczylam sie w kierowniku ze zmiany b :( a tak nie powinno byc czlowiek jest tylko czlowiekiem dajcie sobie wszyscy na luz zostawcie innych .....

Jakbyś im pomagala to one pomogłyby tobie a w (usunięte przez moderatora)cie cmoknąć to nie apetyczne mówią prawdę z tego co widać jaka jesteś

najlepiej jakby każdy zaczął interesować się sobą , a nie wszystkimi dookoła ! bo to zaczyna się robić śmieszne i żałosne ! zawsze kazdy ma coś do powiedzenia , ale zeby powiedzieć prosto w mor.de to nie ma komu ! z tego słynie ten zakład ...(usunięte przez moderatora)

szkoda gadac wogole o tym wszystkim troche wiekszy bo nazarl sie koksow i laski leca a on grosza nie wart zreszta skoro ma laske a tak robi to kazdej tak zrobi dziewczyny rozumu

A Ciebie co interesuje , kto z kim , po co i na co ? Żal Ci zaciska ? Może i długoletni związek - ale nie Twój ! Więc nie piłuj tej mordy tylko patrz w swoją (usunięte przez administratora) ! ;D

W ty zakladzie panuje istny(usunięte przez moderatora), Wy laski jestescie wszytskie tu takie same (usunięte przez moderatora) Przykład pewnej blondyny z brygady A, poleciała na młodszego, z tego co wiem rozbiła długoletni związek i co? Przyjdzie jej coś z tego? Zal mi was, Pozdro dla kilku normalnych ludzi z tego(usunięte przez moderatora)

Ty! Może się przyznasz coś Ty za jedna, albo powiesz mi to wprost co! A może się boisz, niby dlaczego mam wam pomagać, za to jak mnie obgadujecie? Ty i Twoje dwulicowe koleżaneczki możecie mnie cmoknąć w (usunięte przez moderatora) Pozdro dla normalnych I kierownika :)

Ja bardzo (usunięte przez moderatora) lubie, pomaga Wam tak jak jej wy pomagacie proste:) pozatym z jakiej racji ma komus pomagac? kazdy pracuje na swoje i niech kazdy sie zajmie praca a nie wyzywaniem innych.... Ona jak i inni moga robic co chca.. ich zycie... Pozdrawiam D zmiane;)

:::::

wystarczy ze przyjdziesz do kadr z cv.albo przez agencje pracy opteam z katowic

Witam wszystkich mam problem nie mogę znaleść pracy od czerwca może w Gimplascie się uda tylko nie wiem czy trzeba złożyć Podanie CV czy jakieś inne papiery też są potrzebne. Proszę o pomoc mam prawie 21 lat podaje swój email 16kuba1990@interia.pl Za wszelaką Pomoc Serdecznie Dziękuje I Pozdrawiam Kuba ;)

(usunięte przez moderatora)-wcale nie jest pomocna najgorszy (usunięte przez moderatora)na zmianie d za krotko pracowales zeby wiedziec czy jest pomocna ona tylko facetom lubi pomagac bo kolezanka to nawet kartonu nie doniesie polowe dniowki przechodzi z rekami w kieszeni kazdy ci to powie jaka jest koleżeńska

------

POZDROWIENIA DLA CAŁEJ ZMIAN D I DLA KIEROWNIKA

Zostaw merytoryczną opinię o Gimplast - Sosnowiec

• Jak się pracuje w Gimplast?

Zobacz opinie na temat firmy Gimplast tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 47.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gimplast?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 43, z czego 3 to opinie pozytywne, 34 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Gimplast