FIRMA"OK"

Sosnowiec

Opinie o FIRMA"OK"

Żbik

Co sądzić o pracy w ok ? Co można sądzić o pracy w takim msc skoro nawet kierownik obgaduje szefa, zarzucając mu to "czym jeździ podczas gdy ludziom mało placi, przecież kiedys - juz dawno miał jeepa cherokee a teraz bobecny tez wózek 1 klasa "

@Żbik 01.11.2017 11:14

racja,to jest kawal gnoja z tego szefa,wyzysk jak w mozambiku

Maja

Głównym tematem forum powinny być tematy związane z pracą i jej warunkami, natomiast tutaj przybierają one inny obraz. Czy ktoś z pracowników mógłby dać znać innym jak teraz przedstawiają się warunki pracy? Wiele osób czeka na takie informacje, a forum jest miejscem, gdzie powinny być one zamieszczane.

Niko

Czy w firmie istnieją związki zawodowe? Jeżeli tak to czy jest w nich siła żeby była równowaga sił pomiędzy pracownikami a pracodawca ?

DOM GÓRNIKA

Pilnie poszukuję pracownika na renowację budynków. Wynagrodzenie netto: 1600-3000 zł. W celu uzyskania szczegółowych informacji zadzwoń pod numer: 519060123.

Łukasz

Fajna firma, dużo frajdy a kontakt z kolezankami układaja się stosunkowo dobrze

Szkoda slow

Szkoda pisac totalne bagno

Maja

Chętnie dowiemy się więcej na temat tego jak wygląda praca w firmie oraz jakim pracodawcą jest FIRMA OK, jednak bardzo proszę o nie skupianie się na indywidualnych pracownikach firmy. Takie komentarze nie wnoszą nic do dyskusji oraz nie są pomocne dla osób, które szukają tutaj opinii na temat firmy jako potencjalnego pracodawcy.

B

Jeżeli chodzi o tą obecną panienke to ciekawe cz wie z kim i po co był na przeczycach. Nawet jeździć panią uczyl Widzisz panie kierow. To że daleko nie znaczy że nikt nie widzi. Zastanów się czy warto tak korzystać bo z tego co widać nie liczy się kto tylko ile.

Ciekawaaa
@B 03.06.2017 13:08

No prosze prosze jaki Romeo z pana szanownego. Zmienil auto i teraz wyrywa na swojego nowego golfa? :dd

Jjj

Tak, wy wszyscy wiecie lepiej ;) żałosne, wypowiadacie się na temat który was wcale nie dotyczy. Zajmijcie się w końcu swoim nudnym życiem.

Master

Dajcie już spokój, sądzę że chłopak nie potrzebuje wieje do szczęści. inni są happy bo zdobyli k9gos kto jest wyjątkowy i niedostępny ale widocznie są też tacy którym wystarczają najłatwiejsze które lubią byle gdzie i z kim ale cóż, widocznie lubią mieć taką opinię:)

Rozsądek

Refleksja, przemyslenie Czego mu zazdrościć? Ryja? tych pustych które są łatwiejsze do zbajerowania niż podrapanie się po nosie? Ja bym się brzydzila koło takich nawet usiąść

Jjj
@Rozsądek 18.05.2017 13:51

Puste to jest to jak ktos wypowiada się o innych osobach w taki sposób. To jest forum na temat firmy a nie na temat życia prywatnego pracowników. Żenujące jest psucie opinii komuś w taki sposób, wpieprzajac mu sie w życie. Zajmijcie sie swoim życiem, chociaż jak widać jest zbyt nudne dlatego robicie takie rzeczy ;)

Heh

Kolejna PUSTA

To dziadostwo jeszcze prosperuje

Ktoś

Kozaki w necie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] w świecie. Najlepiej rzucać plotki bez podstaw . Bezmózgowie czytając kilka postów wyżej komentarz od moderatora o nicku Maja i myśląc że to jeden z pracowników biura firmy OK. Pozdro nieudaczniki

Manna

N - rameczka na biurku sama się raczej nie przewrucila:)

zigi

Maja,prawda kole w oczy ?

Maja

Przypominam, że komentarze muszą spełniać wymogi Regulaminu forum. Nie mogą dotyczyć konkretnych osób, ani zawierać pomówień. Chętnie usłyszmy więcej na temat tego jak oceniacie firmę jako pracodawcę.

Charlotte

Ok to nawet nie firma, to jeden wielki burdel . Oczekują od ludzi dużego wysilku , i za dużo maja wymagań jeszcze jak na takie pieniądze . Chamstwo za chamstwem i nikt nie poslucha Twojego zdania . Praca okropna i ciezka za marne pieniadze . Ludzie falszywi i wredni plus romans kierownika ktorego nawet nie ukrywa . Brygadzisci jaraja faje na hali i przychodza pijani na nocki plus 3 ćpunow i narkomanow na zmianie Pana Krzysztofa . Nawet tego nie ukrywaja . Do tego bród i syf . Chocby sprzataczka tam mieszkala i sprzatala przez 24h i tak bedzie syf . Maszyny przedpotopowe ciagle sie psuja plus gdy idą ze detale ustawiacz ma do Ciebie pretensje że sie doszukujesz problemow . Zamknijcie ta firme bo to co sie tam dzieje to porazka .

Osa

Słyszałam od koleżanki, że pan dajka nadal tu pracuje i głośno jest o jego romansie z pracownica. Jak widać nie proznuje i wciąż przysięgę małżeńską ma za nic :D

@Osa 09.02.2017 04:11

Dajka jako kierownik wykorzystuje sytuację

Osa
@jpa 09.02.2017 05:35
Dajka jako kierownik wykorzystuje sytuację

No tak, jest na stanowisku więc może na to wyrywać a biedna żona siedzi w domu nieświadoma niczego. Oj ten pan chyba nigdy się nie zmieni :) ale żeby takie rzeczy działy się w tak małym zakładzie? Szok! Ciekawe co by było gdyby ten cały wlasciciel się dowiedział o tym ,jak niektórzy zdobywają tam stanowisko.

Dajka tam jeszcze pracuje

Byłypracownik

Firma nie zbyt ogarnięta, szef że swoim ego nie mieści się na hali produkcyjnej a jak już, jakimś cudem, wciśnie się na hale to tylko po to żeby się wyżyć bo coś mu poszło nie tak. Zarobki to najniższa krajowa a wymagania jak za średnia krajowa. Nie polecam ze względu na traktowanie, tam jesteś poprostu bydlem, nie ma dziękuję, czy mógłbyś itd. Musisz i już i nieważne czy masz możliwośc, BRAK siły przerobowej odbija się na pracownikach i nałożeniu na nich zbyt dużej ilości obowiązków. Premie zabierane są za wszystko, dosłownie za wszystko Firma powinna zmienić nazwę na NOK. Pozdrawiam

Beznadziejna firma

Bora

Pracowałam tam niedawno jest bardzo niemiła atmosfera ludzie którzy tam długo pracują są niemili dla nowych ludzi nie wytlumacza na czym praca polega tylko odrazu pretensje że nowa osoba nic nie potrafi chcą tam ludzi zajechać za marne pieniądze wiecznie brakuje ludzi bo co chwilę każdy z tamtad odchodzi

Kerrigan ....

Witam. Uwaga ze względu na prace w tej firmie. Pracowałam tam kiedyś , i odradzam podjęcia pracy w tej firmie. Panie które tam pracują już parę lat są okropne, dogadują na każdym kroku, są bezczelne i nie miłe. Nie będę pisać tutaj konkretnie które. Nikt nie wytłumaczy co trzeba robić a potem są pretensje i dogadywania z każdej strony. W pracy nie taka powinna być atmosfera. Różnica jest taka ze wszyscy są nie mili dla młodych i nowych dziewczyn z tego co zauważyłam. A za młodymi chłopakami latają jak by im czegoś w domu brakowało. Szef jest naprawdę w porządku. Ale co do całej załogi to kompletna porażka , chamstwo za chamstwem, wredne spojrzenia i zero pomocy od kogokolwiek. O wyjściu do toalety można pomarzyć. Więcej nie będę pisać choć bym mogła. Ale po co mam się strzępić. Całkowicie NIE OK .

Ax

Jeśli chodzi o firmę to jest naprawdę bardzo spoko, znam się na tym nie od dzis i powiem Wam, że bardzo mi się tutaj podoba z wielu powodów, serio

Tereska
@Ax 13.05.2016 10:59

Widocznie jesteś uposledziony albo to twoja pierwsza praca

Sowizdrzał

Gorąco nie polecam tego "zakładu pracy". O ile wśród szeregowych pracowników znajdą się w porządku osoby, o tyle z brygadzistami jest już mniej kolorowo. Potrafią narzucić kilka zadań na raz i mieć pretensje, że nie nadążasz z wykonywaniem zadania. Traktowanie szeregowych pracowników często pozostawia wiele do życzenia. Jeżeli jesteś nową osobą to nie masz co liczyć na przyzwoite traktowanie. Szeregowi pracownicy często narzekają na brak ludzi do pracy i w sumie nie dziwię się, że mało kto tam przychodzi. Ogólnie polecam omijać z daleka

pracownik dnia

witam jaka jest praca ?? ciężka ? ludzie sa spoko ?? D

max242

chyba złożę CV pracują tam same puszczalskie, a kasa jaka na początek chodzi mi o wózki widłowe ?

piotr

Dokładnie zgadzam sie z wypowiedzia kolegi pracowalem tam kilka lat i powiem szczerze nie polecam istny [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] te dziewczyny co byly wpozadku i nie zadawaly sie z brygadzistami i kierownictwem zmiany zostaly zwolnione zostaly same puszczalskie odradzam najgorsza firma w sosnowcu

ehh

pracowałem w tej firmie 8 lat jednym słowem masakra trzymalo mnie tylko przyzwyczajenie szef porazka nie wspominajac o kierownikach i brygadzistach zero poszanowania a pracownicy traktowani jak scierwo firma ok to dobry skrot ktory slyszalem milion razy (usunięte przez administratora)

Wąski

Firma git , nie narzekam jak narazie :D

zeete

witam! jaka jest możliwość podjęcia pracy w tym zakładzie?

ktoś taki

Ta firma w nazwie jest tylko OK żadnego poszanowania człowieka

Zostaw opinię o FIRMA"OK" - Sosnowiec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FIRMA"OK"