Opinie o MEVIS S.C. - ANNA TABOR, MAREK TABOR w Bydgoszcz

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie MEVIS S.C. - ANNA TABOR, MAREK TABOR. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie MEVIS S.C. - ANNA TABOR, MAREK TABOR o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja obuwia

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MEVIS S.C. - ANNA TABOR, MAREK TABOR w Bydgoszcz

A ja w tej firmie pracuje 4 lata i nienarzekam a co tu wejde to widze tylko mobbing , nie polecam ,ostrzegam ludzie co wy potraficie tylko narzekac pracy jest pełno to trzeba zmienic a nie ciagle oczerniac

Lala

Chyba żartujesz... Dobrze robią Ci co wchodzą i piszą jaka jest prawda! W końcu jeszcze jest ta niby demokracja. Nie ma się co patyczkować, prywaciarze myślą że im wszystko wolno. Niech więc ludzie dowiedzą się z jaką firmą mają do czynienia. Karma powraca więc i tak prędzej czy pózniej dostaną za swoją

Zawidziony

Nie polecam kupować butów ze sklepów tej firmy. Sprzedają same buble nadające się tylko dla nieboszczyków w trumnie. Kupiłem u nich buty które po krótkim okresie używania popękały, składałem reklamacje ale mi nie uznali odpisując że buty zostały poprzecinane i nie były należycie konserwowane co jest bzdurą. Odwołałem się poprzez Dział ochrony konsumentów urzędu miejskiego i polecono mi złożyć następną reklamację ale i ona nie została uwzględniona tylko zamiast poprzecinania napisali popękanie spowodowane niewłaściwą konserwacją obuwia i przemoczeniem co też nie jest prawdą ponieważ buty byly codziennie konserwowane ze względu na to że używałem ich w pracy i byłoby niemozliwe bym w pracy chodził w brudnych butach jak też nie zostały przemoczone ponieważ nie pracuję na polu tylko w biurowcu a tam deszcz nie pada by mógł zamoczyć buty ale pomijając to to buty chyba powinny być na każdą pogodę nawet i tą deszczową bo nie wyobrażam sobie bym mógł zadzwonić do pracy i powiedzieć że nie przyjdę ponieważ pada deszcz i mogą zamoczyć mi się buty.Reasumując to te buty mogą być dobre tylko dla nieboszczyków w trumnie.

Sylwia

Cześć kupiłam kozaczki w tamtym roku przechodziłam całą zimę i myślę że tą też przechodzę są świetne i nie ma co narzekać bo ceny są niskie a jak chcecie aby się nie rozwalały to kupujcie lepszej marki obuwie. Obuwie kupione w Mevis Bolesławiec ul Zgorzelecka 4 ;-)

klientka

kupiłam klapki letnie pod koniec sezonu 2015 w Toruniu przy ul. Królowej Jadwigi za 40 zł, miałam może dwa razy na nogach, zimą leżały, w 2016 roku ubrałam kilka razy i obie podeszwy pękły na połowę, złożyłam reklamację w czerwcu 2016, oczywiście została odrzucona . właściciele liczą że nikt nie trzyma paragonów, sprzedają buble, jednorazówki. (usunięte przez administratora)

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie MEVIS S.C. - ANNA TABOR, MAREK TABOR? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Pracownik Stoiska Mięsnego
Rzeszów
Frac Detal Sp. z o.o.

Dziwne, że w necie nie ma namiarów na kontakt np. telefonu. Ponadto prawie każda parę reklamuję,ale uznają.Fakt, że to sklep bardzo tanich butów, no ale się uszkadzają. Obsługa grzeczna, uczynna.

Ola

A wiadomo kiedy beda szukac? Bo sama bylabym zainteresowana praca w tej firmie

Ola

A czy zamierzają otworzyc ten sklep w Gdańsku?

m pracow

co za brednie najnizsza krajowa soboty do odioru praca jak w ksiegowosci to jest wasza firma wiem to z autopsji

do aktualna pracowniczka

Wszysko o czym napisalas jest prawda. Warto wspomniec o tym ze w pracujac w sklepach markowych czesto zatrudniaja wylacznie na 1/2 lub 3/4 etatu! Ciezko jest gdziekolwiek w branzy handlowej otrzymywac taka pensje jak w mevisie. A gdziekolwiek indziej czy ktoras kobieta moze az tyle zarobic? Nie sadze. Sklep sprzadaje tanie obuwie (nie produkuje go!) wiec nie ma wyzokiej marzy i musi walczyc o jaknajwyzsza sprzedaz by miec zysk. Szanujcie swoje kierowniczki te kobiety pracuja jeszcze ciezej od was! Jesli otwwierany jest nowy sklep to buty sie same tam nie pojawiaja. Nie dziwie sie ze porzadek jest dla nich tak wazny (przeciez nikt nie chce by jego praca poszla na marne). Dbajac o to by sklep dobrze wygladal nawet pomimo niskiej sprzedazy kierownik cie nagrodzi (premia lub butami) O ten sklep trzeba dbac jak o swoj wlasny to jedyna recepta na to by przynosil zyski przy niskiej marzy.

Aktualna Pracownica

Przez 10 lat pracowałam w chłodni...praca po 10h na zmiany w temperaturze w granicach -20 do -30 stopni...za najniższą krajową...powiecie pewnie: jak głupia byłaś to tak miałaś....tylko ze wychowuję samotnie dwójkę dzieci, mój mąż zmarł po 5 latach małżeństwa.. zostałam bez niczego... Od 2 lat pracuję w firmie Mevis i porównując ją do ubiegłej pracy to tak jakby porównać mercedesa do fiata...Owszem pracy jest dużo, to sklep z tanim obuwiem także i klientów jest więcej niż w luksusowych butikach... a wiążą się z tym dostawy które są raz w tygodniu.. Sa miesiące gdzie jest ciężej typu wrzesień, październik natomiast są miesiące gdzie siedzisz i nie wiesz co z sobą zrobić...Co do podejścia pracodawców, z Szefostwem mam bardzo mały kontakt, natomiast z kierowniczką mam kontakt na bieżąco, mimo młodego wieku bardzo wyrozumiała,nigdy nie usłyszałam od niej słowa NIE: choroby dzieci, wywiadówki, zawsze mogłam wyjść i wszystko załatwić, do tego bardzo dużo pomaga ( nawet towar z nami przyjmuje, martwi się o nasze życie prywatne i zawsze wysłucha, nawet gdy potrzebowałam zaliczkę od razu mi ją załatwiła, a tyle co od niej butów dostaję to od 2 lat nie kupiłam butów dla siebie i dla moich dzieci!! Co do pensji to jest ona zawsze na czas, najniższa krajowa + za soboty + premia + buty średnio para na 2 miesiące czasem nawet co miesiąc Wychodzę w granicach 1900zł takze około 700 zł wiecej niż w chłodni! Urlopa wakacyjny - bez problemu od 2 do 3 tyg Urlop zimowy - bez problemu od 2 do 3 tyg Dziś była u mnie kierowniczka i powiedziała że możemy wziąść sobie po tydzień wolnego w okresie świąteczno - sylwestrowym , tylko mamy się dogadać między sobą. I co tu narzekać?? Naprawdę jeśli ktoś uczciwe przychodzi do pracy po to by pracować i się zaangażuje to nie ma możliwości by się nie zaklimatyzował. Ja naprawdę nie mogę narzekać na pracę w tej firmie i współprace z kierownikiem, biurem czy magazynem. A co do reklamacji...ludzie, przecież ta firma nie ma swojej produkcji!!! Te buty sa zakupywane!! Jeżeli trafia się felerny model to nie z winy właścicieli!! W CCC są czesto te same modele.. tyle ze dwa razy droższe! Czego się spodziewać po butach za 50 zł, że 5 lat bedzie się w nich chodzić??? Ja na co dzień obcuję z klientami i wiem jacy potafią być złośliwi, trafiają się okropni ludzie,tacy co laczki za 4zł przychodzą reklamować. Sa tacy co dostają decyzję WYMIANA to też nie pasuje. A czasem jak niektórzy przyniosą buty do reklamcaji to nie da się ich dotknąć, bo są one tak brudne, upocone i co tylko. Mam nadzieję, że inne pracownice również wejdą na tą stronę i poprą moją opinnię.

Szczera

nie polecam pracy w tej firmie.(usunięte przez administratora) wygórowane oczekiwania jakby był to jakiś luksusowy butik z markową odzieżą a nie bublowaty sklep ze słabej jakości pouszkadzanym obuwiem.

bylapracowniczka

Witam. Bardzo milo wspominam swoja współpracę z firma MEVIS. Panie które prace w sklepie wyobrażają sobie jako wypoczynek muszę rozczarować..Pracy tutaj nie brak. Kierownicy kładą nacisk na podejście do klienta oraz porządek (jednak dbałość o sklep przynosi korzyści) Zdarzają się nadgodziny w przypadku dostaw, inwentaryzacji lub prac porządkowych (pieniądze za nadgodziny są normalnie wypłacane pracownikom) Atmosfera w pracy jest bardzo dobra (jednak jest to indywidualne dla każdego sklepu) a kontakt pracodawcy z pracownikiem wyjątkowy- tak wielki szacunek z jakim podchodziła do nas kierowniczka prawdopodobnie już nigdy mnie nie spotka. Wyplata na czas, umowa o prace, szacunek pracodawcy, premie, domować ogólną opinia gdyż większość negatywnych ocbra płaca, stabilność, brak przeszkód w urlopach oraz cudowna atmosfera- Takie właśnie są warunki pracy w mevisie. Proszę się nie przejen dotyczy jakości butów bądź bierze się z narzekań na obowiązki (jak pisałam tutaj ich nie brak). Niestety z przyczyn osobistych musiałam zrezygnować z pracy (czego żałuje) jednak mogę śmiało napisać ze i ze zwolnieniem problemow nie było.

lila

Praca bardzo nie przyjemna. Pracowałam tam przez pewien okres czasu. Na szczęście wyrwałam się stamtąd. Jeśli chodzi o kasę to nie jest aż taka zła. Ubezpieczona jesteś. Niestety wymagania kierowników oraz szefostwa są na miarę sklepu luksusowego, a jest to zwykły rynkowy sklep z naprawdę słabymi butami. Kierowniczka, z którą miałam okazję współpracować ma chore ambicje, żeby być najlepszą spośród wszystkich. Do tego tajemniczy klient. Pomimo, że obsłużysz go odpowiednio zawsze coś na Ciebie znajdą, że np. Nie otworzyłas wieczka od kartonu. A prawda jest taka ze masz milion innych klientów do obsluzenia i starasz się każdemu pomoc. Ja nie boje się pracy, ale ta praca wykończy Cię psychicznie i fizycznie. Musisz ogarnąć ślepy, zaplecze a w wolnej chwili biegaczy ze szmatką i miota nie mając czasu zjeść. Reklamacje i rzeczoznawca to fikcja. Jedyny plus to pensja na czas. Ciesze się ze tam nie pracuje

did

miałam krótką styczność z tą firmą, ale odniosłam wrażenie, że należy wchodzić w(usunięte przez administratora) żeby coś mieć, nie wspomnę o kwocie najniższej krajowej a pracy tyle, że ho hoooo. Szkoda zdrowia.

bucik

Witam. Pracowalam w tej firmie i wiem ze to z tym rzeczoznawca to nie tak do końca. Firma mevis każe sprzedawczyni samej oceniac te buty i tak naprawde brac winę na siebie. A jesli klient jest uparty i składa kilka razy to wtedy dopiero daja do rzeczoznawcy.

g57

Po miesiącu użytkowania stwierdziłem pęknięcie podeszwy w obydwóch butach. Zgłosiłem reklamację i dzisiaj otrzymałem odpowiedź: "reklamację uznano za niezasadną-reklamacja została odrzucona." Czyli pęknięte na przelot podeszwy to normalna sprawa.

do mojo jojo

Mojo jojo zwrotów nie trzeba przyjmować!!! ludzie proponuję lekturę o prawach konsumenta, gdzie jest wzmianka, że przyjęcie zwrotu towaru to tylko i wyłącznie dobra wola sprzedawcy!Przyjmijcie to wreszcie do wiadomości bo przez takich jak Wy niedouczonych można zepsuć sobie dzień w pracy.

klient

Ludziska, czego się spodziewacie po butach od 15zł, ja kupuje w tym sklepie i nie narzekam.

kama

Proszę powiedzcie mi gdzie Będzinie na Piłsudskiego mieści się ten sklep obuwniczy? jaki numer?

hehe

bo to jest hińszczyzna :-) pracowałam w tej firmie, płaca najniższą krajowa i jeszcze narzekaja, że pensje co roku rosną. Do tego masz włazić klientowi w(usunięte przez administratora)i co chwilę kontrole tajemniczego klienta oraz opr za to nie miałaś uśmiechu na twarzy. Sorry drogi pracodawco, jaka płaca taka praca!!!(usunięte przez administratora)

@hehe

ja kupiłam już uszkodzone a niemiła obsługa myślała że mnie spławi kazała mi wymienić na numer mniejsze,ale to nie koniec zgłosiłam sprawę do Rzecznika Praw Konsumenta

goscc

Ta girma kupuje na hurtowniach a nie produkuje....

Zostaw merytoryczną opinię o MEVIS S.C. - ANNA TABOR, MAREK TABOR - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w MEVIS S.C. - ANNA TABOR, MAREK TABOR?

Zobacz opinie na temat firmy MEVIS S.C. - ANNA TABOR, MAREK TABOR tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MEVIS S.C. - ANNA TABOR, MAREK TABOR?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 10 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

MEVIS S.C. - ANNA TABOR, MAREK TABOR