Opinie o sia Abrasives Polska Sp. z o.o w Goleniów

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy sia Abrasives Polska Sp. z o.o. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie sia Abrasives Polska Sp. z o.o o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o sia Abrasives Polska Sp. z o.o w Goleniów

Pablo Escobar

MSC3 Dział wspaniały, wręcz dla wybranych, zasłużonych gwiazd Boscha... Gdzie ktoś jest wywyższany i może w dużym stopniu pozwolić sobie na więcej niż kolega/koleżanka obok, często za przyzwoleniem lidera. Tu nie liczy się doświadczenie i zaangażowanie na danym stanowisku (usunięte przez administratora) by jak najbardziej zepsuć atmosfere na zmianie i wprowadzić swoje rządy. Tu bardzo często w takich chorych sytuacjach nie liczy się nawet szacunek i przyzwoitość z samym sobą, a kieruje nienawiść do drugiej osoby ;) Pozdrawiam Pablo.

Olaf
@Pablo Escobar

Nie można mówić o całym dziale bo na zm Pana J jest super atmosfera, wszyscy są dla siebie ok pomogą jak trzeba

@Olaf

Po troszku się zgadzam, ale Pani Magda i tak jest najlepsza nic dodać nic ująć życzę miłego wieczoru

Yebac was

Nie polecam. Praca w tym zakładzie to koszmar. Nowakowski! Spakuj swoje kierownictwo na taczke i puść z górki.

Mam pytanie... dlaczego na hali w dystrybutorach nie ma ciepłej wody????

A co? Barszczyk sie nie rozpuszca?

Glnp

Nie, borowikowa.

Była już wypłata? Za sierpień

Nie ma jeszcze

Brad

Patrząc na forum w postach wstecz prawie co miesiąc są zapytania o to czy ktoś ma już wypłatę - trochę dziwne jak na taką firmę. Faktycznie są takie problemy, że trzeba o tym tu co miesiąc wypisywać czy są jakieś nieprawidłowości? Przy okazji zapytanie - pomijając koleżeńskie sprzeczki, jak się w tej firmie pracuje zwykłemu pracownikowi? Jaka jest wasza opinia na temat zarządzania, warunków, atmosfery? Czy warto tam pracować? Jaki jest faktyczny rozwój pracownika w tej firmie? Czy można awansować będąc pracownikiem produkcji?

@Brad

Przez 3 lata jak tu pracuje był jeden miesiac gdzie wypłata byla 11, a nie 10tego. Ostatnie pół roku jest nawet dzien-dwa wcześniej.

Brad

Jak na tak globalną markę to o jeden raz za dużo.

Km

Maxymalnie jest dzień wcześniej i to przeważnie gdy 10 jest w weekend. Jak by dali np już dziś to by mogli się poszczycić.

Adriano
@Brad

Pewnie że można awansować! Na kolejne 2 stanowiska które będziesz robić w jednym czasie hehehe... Sukcesywnie zmniejszana jest ilość stanowisk ale pozostali przejmują obowiązki likwidowanego.

Wasyl
@Adriano

Rozwiń temat.

@Km

Dobrze, że pracodawca płaci regularnie wynagrodzenie. Czy można je podwyższyć pracując w nadgodzinach? Ciekawi mnie, czy jest taka możliwość.

Gigi
@Michał

To raczej żaden atut, że regularnie płaci. To obowiązek ustawowy. Pytanie czy to płaca adekwatna do obecnych czasów i ludzkich potrzeb. Rozumiem, że praca w osiedlowym sklepiku może nie być jakaś super płatna. Jak z zarobkami w firmie pod tak prestiżowym i światowym logiem? Da się godnie i samodzielnie żyć?

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie sia Biuro Technologiczne sp. Z o.o.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Programista Systemów Wizyjnych
Tarnów
ELPLC S.A.
stachu na dachu

Bylem niedawno na rozmowie i dawno z takim debilizmem sie nie spotkalem. ten słotwiński to chyba byl bity w podstawowce. Na rozmowie czulem sie jak w przedszkolu i zastanawialem sie kiedy wyciagnie zabawke taka z dziurami o roznych kształtach i bedzie mi kazał dopasowywać klocki o odpowiednich kształtach heheh. Typowa patola i nie polecam nikomu tam isc do pracy.

Euforia

Witam na samym początku chciałabym zwrócić uwagę na tematykę strony, która została stworzona do celów warunków jak i samej pracy a nie jak widać do obrabianie tylków. Jeśli chodzi o samą pracę nie jest zła, wiadomo ile ludzi tyle opinii. Każdy jest jaki jest, nue ma idealnych a tym bardziej doskonałych ludzi. Każdy jest człowiekiem tak przynajmniej mam takie wrażenie. W firmie jak każdej zresztą przydałoby się parę rewolucyjnych zmian, które mogły by przynieść korzyść każdemu. Ale po co skoro lepiej na forum wytyka palcem niedoskonałości i potyczki innych. Nie faworyzuje nikogo bo to nie o to chodzi. Przychodzimy do oracy spędzamy w niej najwięcej swojego czasu ale nikt dosłownie nie potrafi żyć z nikim. Atmosfera zageszxza się przez plotki, zamiast skupić się na pracy. Wymagamy szacunku od innych a sami nie dajemy id siebie nic. Tylko oczekiwania to tyczy się nie tylko pracowników. Manipulowanie ludźmi weszło w krew. Pytanie czy o to właśnie chodzi? Atmosfera jest najważniejsza. Ludzie zacznijmy siebie szanować nawzajem zamiast ciągle się o coś oskarżać, krytykować itp. Pytanie do góry, czy tak trudno jest szanować pracowników, którzy tak naprawdę idwalają za was robotę, inaczej to wy byście musieli stanąć na maszynach i pracować. Ludzie którzy tu oracuha nue są głupi wręcz odwrotnie maja pojęcie co robią i jak to wygląda z ich strony. Nie są doceniani, jak ktis coś wie nawet nie są wysluchiwani. Brak jest współpracy jakiejkolwiek. Szacunek należy się każdemu.

Operator

I tak naprawdę powinny powstać związki oraz solidarność miedzi pracownikami A nie łamanie praw i sciemnianie gdy kierownictwo jest najmądrzejszy i najsprytniejsze A nigdy sami nie zdążyło się im złamać jakiejś zasady.Reklama leci ludzi brak głosowe wypłaty A chcą więcej i więcej pracy na starym sprzęcie porazka i do (usunięte przez administratora)

@Operator

A możesz podać jakiś przykład albo kilka przykładów jak łamane są twoje prawa?? Bo aż nie chce mi się w to wierzyć a pracuję tu ponad 3 lata.

Msc
@Operator

Chcą znieść soboty niech zniosą nocki, ale wiadomo co się firmie lepiej opłaca. Albo wszyscy pracują na nocki albo nie. Sporo osób zmieni pracę bo mówią i obiecuja to A robią co innego.

Dziewczynaa
@Msc

W tej firmie w ogóle nie liczą się z pracownikiem tylko patrzą na siebie. Najgorsza praca w jakiej kiedy kolwiek pracowałam, już niedługo...

Dziad
@Operator

To załóżcie związek i sytuacja się zmieni. Aż dziwne, że do tej pory nikt tego nie zrobił, tylko godzicie się na wszystko co wam kierownictwo robi.

Lady boy

Jesteśmy obserwowanie jak w BIG Brather czuje się jakoś nie komfortowo z racji że pracuje parę lat myślę o odejść z pracy.i to jest mój priorytet a co później się okaże bądźcie mądrzy, pozdrawiam Pana z Msc 1

Mieszko Koleszko
@Lady boy

Jedyne rozwiązanie dla wszystkich niezadowolonych pracowników to założenie związku zawodowego, który już dawno powinien być w tej firmie. Związek może być jeden lub kilka w tym zakładzie. Poniżej mała ściąga jak to łatwo zrobić: http://ozzip.pl/kzi/item/9-jak-za

Msc

Mamy erę telefonu absolutny zakaz ok ,popieram ,pracujemy ale jest jeden problem toalety zamieniły się w budki telefoniczne ,nie można nawet skorzystać z toalety, bo wiecznie zajęta ,a panie z At-8 1 slynna jedynka nietykalna robi co chce i jak chce ,czują się bezkarne ,mając poparcie lidera A ,nie przeszkadza im że oglądają filmy w czasie pracy , a pan A który chyba przez pomyłkę został nazwany liderem stoi na piedestale i widzi wszystkich tylko nie 8-1

Lalka

Witam czy może ktoś napisać co się robi na produkcji ? A dokładnie chodzi o dział dla kobiet ?

Czaki
@Lalka

Co się może robić!! Wszystko się robi kawka, papieros jak jak się pali oczywiście, jak się nie pali to lanksem dniówka zleci. Pracujemy za pięciu!! Czterech patrzy jeden robi. No z doskokami dwóch Pozdrawiam

@Czaki

Czaki @ to fajna macie robotę haha chyba do Was przyjdę . A jak przełożeni ? W porządku ?

@Lalka

Jeśli chodzi o liderów szkoda gadać jeden mądrzejszy od drugiego, są wyjątki oczywiście

Lady boy

Nigdy się nie zgodzę na ww temat. Pani M. K i A. R oraz Pan J. W są rozgarnieci dla tych Państwa robimy rzeczy Przy produkcji dla nie których nie możliwe, Wielki szacunek aby było dobrze pozdrawiam serdecznie.

@Lady boy

M.K rozgarnięta ? Chyba nie masz pojęcia co ona wyprawia . Wiesz wgl kto to jest M.K ? Siostrunia jednego z Was która dostała stanowisko po znajomosci bez żadnych kompetencji .

@Lalka

To raczej ty nie wiesz co mówisz Magda zatrudniając się w tej firmie szybko ogarneła temat i starała się nam pracownikom pomóc. Zasłużyła sobie na to stanowisko i tu nie ma co gadać. Nie olewa cie jak co niektórzy.

Lady boy

Zgadzam się w 200 procentach że Pani M jest jak najbardziej wiarygodną osobą na tym stanowisku

@Lady boy

Jak nie wiesz to proszę nie wypisuje bzdur, my za Panią M pójdziemy w ogień, a ty co wypisujesz jakieś wypociny weź się za pracę a nie wiecznie narzekasz, jak się nie podoba zawsze można się zwolnić i mieć lepiej, pozdrawiam marudy,

Operatywka MSC 1

Witam wszystkich pracownikow. Mam taką prośbę do zarządzajacych tą fabryka. Zróbcie teraz porządek z palaczami ,zwłaszcza na drugich zmianach .Wiem co mówię. Pozdrawiam serdecznie.

@Operatywka MSC 1

Cały czas były i będą podziały , dlaczego biuro i liderzy mogą wychodzić na papierosa co godzina a pracownik produkcji nie może nawet raz po przerwie. To my pracownicy pracujemy na was nie wy na nas tam wyżej.

Smakosz Mario

Fajki to nic, chociaż wszystkie nie związane z pracą rzeczy powinny być odliczone od czasu pracy. Czy ci palacze zostają dłużej po pracy aby uzyskać te równe 8 godz czasu pracy? Wszystko przeszklobe, widać kto pali. A czy produkcja pije tyle samo, tak często i tak długo kawę w czasie pracy?

Mis

A jak tam Kochany najmadrzejszy brygadzista na A........Nic sie nie zmienilo nakrecaja ludzi zwalnija i bajki pisza i wypowiedzeniach tak samo

MSC2
@Mis

Najwyraźniej nic się nie zmieniło , widzi tylko tych co się z nim nie spoufalają zwłaszcza na spacerniaku. Własnych zastrzeżeń co do produkcji lub co warto zmienić lub ulepszyć też nie warto mówić. Na operatywkach się gloryfikuje przypisując sobie te pomysły i zastrzeżenia. Źle się dzieje w tej firmie. Jeden człowiek a potrafi atmosferę popsuć skutecznie.

@MSC2

Z tego co piszesz relacje z przełożonym nie są najlepsze. A inne sprawy takie jak wynagrodzenie i ewentualne benefity. Jesteś z nich zadowolony?

Mis
@Michał

Daj spokuj oszusty trzeba liczyc wzzystko a jak sie nie podoba to bajke bedzie opowiadl zeby zwolnic

K

A ja pozdrawiam środkowym palcem laske Kornelunie która wali w ....i zagaduje chłopaków . Weź się za robotę a nie chodzisz i sciemniasz .moze szuka męża w firmie haha w końcu ktoś pójdzie do góry i powie co ona wyprawia

No nieźle
@K

Wszystko fajnie. Tylko w firmie jest więcej Korneli niż jedna. Może by się ktoś określił o którą chodzi... Bo akurat ta co znam osobiście ja to nie mam jej nic złego do zarzucenia...

nick

Pracowałem tam i jedyne co mogę powiedzieć to - ogromne rozczarowanie! Pięknie wyglądający budynek, dobra stołówka i nic więcej. Sporo ludzi przewinęło się przez ten zakład zarówno w biurze jak i produkcji czy też magazynie. Klimat nerwowy. Kiedyś zdarzyło się opóźnienie z wypłatą stąd ludzie co miesiąc pytają na go worku czy jest już wypłata. Na szczęście już tam nie pracuję.

Małgorzata

Pamiętajcie, że wypowiadacie się na forum publicznym. Podawanie cudzych danych osobowych czy obrażanie innych osób jest niezgodne z regulaminem forum GoWork.pl i takie wypowiedzi mogą zostać usunięte. Rozumiem, że jesteście rozżaleni zachowaniem jednego z pracowników firmy. Czy próbowaliście porozmawiać z nim na ten temat? Jeżeli faktycznie jeden z pracowników firmy sia Biuro Technologiczne sp. Z o.o. stosuje mobbing wobec innych to czy sytuacja ta została zgłoszona pracodawcy?

MSC2
@Małgorzata

Nie sądzę aby regulamin został złamany ani dane osobowe zostały ujawnione ponieważ nikt nie operuje nazwiskiem ani nawet stanowiskiem . Choć i tak wszyscy na produkcji wiedzą o kogo chodzi

Łosos 2

Nie podoba ***

Czyli coś jest na rzeczy skoro nazywasz kogoś konfidentami łosoś ???? pewnie jesteś jedną z tych osób ,, godnych zaufania" swoją drogą mówi to każdemu

Szwajcar

To co się dzieje od jakiegoś czasu w firmie to masakra, co raz więcej liderów którzy nic nie potrafią (pozdro msc3), wśród „operatorów” pełno gwiazdek które nic nie robią. Maszyny ledwo zipią (szacun dla mechaników) ale liczy się plan, więc chociaż cieszmy się z pracujących sobót, póki są :)

Polak
@Szwajcar

Szwajcar zmien sobie Nick na Rumun bo tylko brandzlujesz powietrze

stalker

Ta firma to najgorsze co mnie spotkało. Nie polecam. Nie pozdrawiam. Hejtuje Rafałów, Dawidów, Tomków.

Tarzan i Fiona

Witamy . Chcielibyśmy pozdrowić serdecznie środkowym palcem ludzi z panczarek które zajmują się wszystkim co się dzieje do około tylko nie sobą . Panią która wyglada jak (usunięte przez administratora) księżniczkę z MSC 3 (Pani Ew....) . Mechaników którzy wszystko potrafią i mogliby bez wątpienia składać myśliwce dla Amerykanów .

K
@Tarzan i Fiona

Kocham was ! ❤️

Małgorzata
@K

Nie wiem, do czego odnosi się post @Tarzan i Fiona, ale może na razie pozostawmy tę kwestię. Na portalu pracodawcy.pracuj.pl zauważyłam, iż w sia szukają aktualnie Młodszego specjalisty w dziale controllingu (K/M). Może Ty się orientujesz, jaki byłby zakres obowiązków na takim stanowisku?

...

Ktoś już ma wypłatę ?

Bolo
@...

Niet, w PKO jeszcze nie mam.

Tortilla
@...

Ja lipcową wypłatę dostałem na konto 31 lipca, ale pracuję już na moje szczęście w innej firmie. Teraz wiem, że są firmy w niedalekiej okolicy, które nie czekają do ostatniej chwili z wypłatami!

Tortilla
@Tortilla

Żeby nie było ta lipcowa o ktorej pisalem była z innej firmy sia bo nie pracuje tu juz od jakiegos czasu.

Zostaw merytoryczną opinię o sia Abrasives Polska Sp. z o.o - Goleniów

• Jak się pracuje w sia Abrasives Polska Sp. z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy sia Abrasives Polska Sp. z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 44.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w sia Abrasives Polska Sp. z o.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 37, z czego 9 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 20 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

sia Abrasives Polska Sp. z o.o