Opinie o sia Abrasives Polska Sp. z o.o w Goleniów

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy sia Abrasives Polska Sp. z o.o. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie sia Abrasives Polska Sp. z o.o o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o sia Abrasives Polska Sp. z o.o w Goleniów

Karton

Dlaczego żyjemy w świecie gdzie wszystko łatwiej przyznać anonimowo? Czemu jeżeli coś ci nie pasuje to nie można tego załatwić jak dorośli ludzie? Chcesz zarabiać jak dorosły człowiek a zachowujesz się irracjonalnie. Załatw to twarzą w twarz, wyjaśnij to a nie wypisujesz głupoty na serwisie gdzie mamy pisać o warunkach pracy. Nienawidzę takiej dwulicowości, na codzień na pewno się do niej uśmiechasz.

Xxxxxx
@Karton

Do niej się uśmiechać nie można bo ma wiecznie minę wkurzoną . Wgl z twarzy widać jaka jest wredna i bezczelna . Ktoś się śmieje to ona wiecznie robi minę beznadziejna . Sama mieszka na wsi a struga damę

Najlepszy dział

To co się wyprawia w tej firmie to jakieś żarty . Ręka rękę myje . Już nie mówię o tej gówniarce Kornelii która zgrywa z siebie bóg wie kogo . Chodzi jakby jej kija w (usunięte przez administratora) włożyli . Biorą takich nie ogarniętych ludzi do tej firmy .

Karton2
@Najlepszy dział

Pozdrawiam Cię zawistna osobo ✌????✌????

karton
@Najlepszy dział

nie bądź taki/taka hej do przodu bo ci tylu zabraknie. Weź się w garść i powiedz to biednej dziewczynie w twarz. Robi więcej niż powinna. Korona ci z głowy nie spadnie dzieciaku.

Rafał
@Najlepszy dział

Atakowanie bezpośrednio osoby z firmy nie jest mile widziane na tym forum. Szanuję jednak Twoje zdanie i smutno mi się to czyta, że nie jesteś zadowolony z atmosfery w firmie. Może powiesz jako osoba znająca sia Biuro Technologiczne od środka, na jakie warunki finansowe może liczyć nowa osoba w firmie? Jestem tego ciekaw, napisz proszę jeśli posiadasz takie informacje.

Najlepszy dział
@karton

Hahah chyba nie wiesz co mówisz dziewczynko . Gdzie ona robi więcej niż powinna ??? Siedzenie na telefonie to jest więcej niż powinna ? Śmieszna jesteś . Pewnie już niedługo skargi dojdą wyżej bo nie tylko mnie ona irytuje .

Skarany

Co za gość wymyśli że bez wentylacji w upały będzie lepiej ????zamknij się w aucie,pozamykaj okna ,wyłącz wenylacje.ciekawe ile wysiedzisz.my 8 godzi sadysto

Romek
@Skarany

Zalozmy wreszcie jakis zwiazek zawodowy. Wystarczy ze w 10 osob sie zgadamy i wtedy wszystko beda musieli z nami ustalac.

@Skarany

Rzeczywiście - przy tak wysokich temperaturach bardzo trudno jest wytrzymać bez klimatyzacji, co więcej - mając zamknięte okna. Może warto byłoby udać się w tej sprawie bezpośrednio do samej Dyrekcji sia Biura Technologiczne? Być może podczas wspólnych rozmów i negocjacji dojdziecie do jakiegoś porozumienia. Myślisz, iż istnieje taka szansa?

XYZ

Panie z MSC 3 - wasze zachowanie jest na poziomie dzieci z przedszkola. Do tego, że obrabiacie sobie tyłki w pracy chyba każdy przywykł ale to że pierzecie brudy na forum zakładu pracy to totalna żenada. Poziom waszych wypowiedzi jest poniżej krytyki. Cudowne były czasy w których na tym dziale byli sami faceci, ktoś mądry pozwolił żeby pracowały kobiety i zaczął się cyrk, fajnie bo chociaż za darmo można się pośmiać z cudzej głupoty. Wieczne wojny, jak nie o facetów to o pozycję w firmie, niektóre to naprawdę wyżej sra*ą niż d**ę mają. Stare baby a zachowują się jak dzieci. Jednego dnia się uwielbiają a drugiego dnia żmije za plecami knują komu świnię podłożyć. Powinno się zrobić porządek z tymi paniami, które najwyraźniej nie dojrzały do pracy w grupie. I wszystkim by się żyło a przede wszystkim pracowało lepiej.

@XYZ

Forum Gowork.pl służy do tego, aby wyrażać opinie na temat pracodawców. Każdy może skorzystać z tej możliwości. Jednak pamiętaj, że na forum obowiązuje regulamin, który mówi o tym, że niedozwolone jest obrażanie innych osób i używanie wulgaryzmów. Zachęcam Cię do wyrażenia swojej opinii o pracy w sia Biuro Technologiczne, bo po za atmosferą pracy nie wiem jak oceniasz pracę w tej firmie.

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie sia Biuro Technologiczne sp. Z o.o.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy [KB] Pomocnik lakiernika
Ciechanów
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
logo firmy Producent ds. Promocji Antenowej
Telewizja Puls Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik ds. produktu (Air/Sea/Rail)
Loginex Sp. z o.o.

Na jaką stawkę może liczyć operator maszyn?

Msc

A co wyprawia Pan przez duże(usunięte przez administratora)? Takich osób na (usunięte przez administratora)sie nie bierze w ogóle nie można się z nim porozumieć ani czegoś doprosic, ciężko się z nim współpracuje, niech wraca na kb105

@Msc

Zgadzam sie. Myślałem że się zmieni ale na co tutaj liczyć..

W sedno!

Taka prawda
@Msc

Przyznam szczerze, że ja też byłem w ciężkim szoku jak dowiedziałem sie ze ten człowiek został liderem,przecież żeby byc osoba zarządzająca ludźmi to trzeba mieć jakiś poziom delikatnie mówiąc żeby nikogo nie obrazić .Każdy dobrze wie ze ta osoba będąc "zwyklym"pracowynikiem do wzorów nie należała podejście do pracy było bardzo luźne,a mimo tego jest kim jest.Przykre ale prawdziwe.Pozdrawiam

P.M.P :D

Haha kocham was

Gotowa

Witam Panie i Panowie, chcialabym wyrazić swoje zaniepokojenie co wyrabia (usunięte przez administratora)Lider na Msc 3,mianowicie, nie potrafi zamknąć zleceń o Tecie nie wspomnę? "robi zebrania które nic nie mają wspólnego z produkcją, gubi się w słowach nic nie ogarnia, i zapomina o zamówieniach, więc się pytam co ten Pan tam robi? Może ktoś się z dyrektorów się tym zajmie, załogi są załamanie. Pozdrawiam rozpaczona

Gang
@Gotowa

Tam porządek niech zrobią odrazu z tymi 3 psychicznymi dziewczynami . Konfliktowe obiboki pracowały na innym dziale sialy ferment A teraz tu Najgorsza stara czarna I jej 2 podnóżki

@Gang

Czy to chodzi o (usunięte przez administratora) pytam o imiona

Dwie są z innego działu ta trzecia to nowa

Pracownica
@Gotowa

Nie tylko na tym dziale MSC3 są tak zwane "czarne" owce. Na MSC 2 jest (usunięte przez administratora) który pracuje od wielu lat a nadal nic nie umie ( ta sama sytuacja tylko bardziej dramatyczna). Ślizgają się a mimo wszystko mają poparcie i krycie u kierownictwa. Nie wygracie z nimi niestety bo oni potrzebują takich ludzi. Tak więc zamiast lepiej będzie tylko gorzej.

Edyta
@Gang

Uuuu ..gang ale się boję (usunięte przez administratora) podejrzewam że gang 5osobowy wliczając męża jednej z Was. Nie pokazuj mi się na oczy bo powiem przy wszystkich co myślę o Tobie że jesteś w pracy tylko po to aby oczerniac (usunięte przez administratora)ludzi to ci daje satysfakcję (usunięte przez administratora)W sumie to żal mi Ciebie kiedy na Ciebie patrze. .serio .Masz coś do mnie powiedz mi w twarz (usunięte przez administratora)a nie chowasz się. .i to gdzie na forum dotyczaczym opinii o firmie ..? (usunięte przez administratora)

A

A słyszał ktoś o szykujących się zwolnieniach?

Adela
@A

Pewnie. Na razie 15 osób już popłynęło a to jeszcze nie koniec. Ma być więcej zwolnień. Wylecieli ci co najczęściej chorowali albo były z nimi problemy. Takie zastraszenie pozostałych. Firma traktuje nas jak bydło hodowlane i eliminuje najsłabsze i najbardziej chorowite ogniwa. Poza tym to forma oszczędności przed zlikwidowaniem trzeciej zmiany i sobót. Nadgodziny są złe i niepotrzebne w/g nowego zarządu, a dla niektórych to jedyna forma zarobku która trzyma go jeszcze w tej firmie.

Maly
@Adela

A to jest jeszcze nie koniec. Pożyjemy zobaczymy co z tego wyjdzie.

@A

Właśnie?

@Adela

Najpierw proszą ludzi żeby zostali A później zwalniają. Samo życie;)

@Adela

Nie polecieli wszyscy co najczęściej chorowali. Znam wiele osób co więcej chodziło na zwolnienia i brali w kółko żądło A mają przywileje u liderów. Pozdro

Zgadzam sie :)

Czy ktoś może mi powiedzieć jaka jest pensja miesięczna na początku zatrudnienia.

BoschMaster
@Marta

Przy stawce 17,50 gr na początek to będzie ok 2250-2300 netto (już wliczona premia ok 12%)

@BoschMaster

Dziękuję.

Jan
@BoschMaster

Matko!! Co za pensje??!jak tu żyć?!! wszystko drozeje z roku na rok, jak taki facet/mąż/ojciec ma wyżywic rodzinę??!! tu sie cisną na usta same złe słowa! Ci u góry którzy tak naprawde zalezni sa od tych na dole pod kazdym wzgledem zarabiaja 10 razy wiecej a tak nie powinno k....być!! na szczescie to juz za mną. pracuje obecnie w normalnej firmie z poszanowaniem do pracownika nawet niższego szczebla, nie ma zadnych kar i pensja jest zadawalająca. Przynajmniej bez problemu nie martwie sie o utrzymanie rodziny! Uciekajcie stamtąd, niech sami sobie produkują ten papier! Zdobędźcie się na odwagę, nic nie tracicie, mało takic firm na parku??

@Jan

No niestety takie pensje mamy. Jedyną formą dorobienia są nadgodziny i te nadgodziny trzymają jeszcze wielu ludzi w tej firmie. Z nadgodzinami można zarobić ponad 3000-3500 zł netto. Jednak nadgodziny już się kończą i znów będą pensje do 2500 zł co nie będzie zachęcające. Dlatego mogą być kolejne odejścia z firmy. Z tego co mi wiadomo zmienił się zarząd w Warszawie, który będzie chciał się wykazać w zarządzaniu dlatego to co nadrabialiśmy w soboty będziemy musieli wykonać w normalnym czasie pracy a to na pewno będzie się wiązać z wyższymi normami i cięższą pracą. A już teraz ludzie są bardzo zmęczeni nadganianiem planu i coraz częściej robią błędy, które są odpowiednio i brutalnie karane przez dyrekcję.

Beata

Macie jakieś info odnośnie podwyżek inflacyjnych?

@Beata

Podwyżki inflacyjne już były. Powinnaś mieć o 30-40 groszy więcej i aneks na taką kwotę.

Beata

Sorry chodziło mi o te co mają być teraz . Lider dostaje pulę I dzieli na załogę?

Kolo
@Beata

Kto Ci takich głupot naopowiadał...

Odp
@Kolo

Serio migła być podwyzka 8.6%odliczajac ta inflacyjne 1.4%lider ma decydować kto ile dostanie podkreslam do 8.6%.To wynika z tych obiecanych 10%co roku przez 3 lata od momentu przejęcia firmy przez Bosch-a

Ambroży
@Odp

Lider to tam jest nikim hahahHahah

Krążek :)
@Odp

To nie do końca tak jak piszesz. Pierwszy rok miała być dodana premia do 15 % drugi i trzeci rok dodatek do podstawy po 10 % ( licząc i wyrównująć od początku stycznia każdego roku) ale tylko dla pracowników z czasów BTS by ich docenić :/ . A pozostali(nowi zatrudnieni już za Bosch-a) mieli dostać co roku podwyżki inflacyjne do 4%. Potem miały być nowe pomysły. Trochę się to zmieniło ze względu na to że praktycznie za niskie stawki początkowe nikt nie chce za bardzo pracować bo w innych firmach dają więcej nowo przyjętym. Miała być ta podwyżka teraz w marcu ale przenieśli na dalszy termin. Dlatego do końca miesiąca odejdą kolejne osoby albo rzucą kolejni podania o zwolnienie. Mam nadzieję że to wymusi jednak na firmie że te podwyżki jednak będą i otrzymają wszyscy z wyrównaniem od stycznia. Ale chodzą słuchy że nie każdy może je dostać. Mają być uznaniowe. Tak więc pewnie kto dobrze liże dostanie a reszcie ludzi pozostanie uczyć się pracy na nowych maszynach albo praca w soboty. Jak dla mnie to taka wielka firma jak BOSCH powinna się wstydzić!!! W Szwajcarii na takich stanowiskach jak nasze ludzie zarabiali 10 razy więcej. I to się firmie opłacało. Rozumiem że to Polska i jesteśmy gorszego sortu... Ale bez przesady :/ Ciągle tną koszty głównie na ludziach i karają ich między innymi za najmniejsze błędy zachęcając w ten sposób do lepszej efektowniejszej pracy. Po prostu brak słów!!

@Ambroży

Niektórzy liderzy To Jest porażka... zachowują się jakby byli nie wiadomo kim A swojego czasu niektórzy byli na naszych stanowiskach. Zapomniał wół jak cieleciem był. Zero szacunku do pracownika mają swoich pupilkow A resztę traktują nie w porządku. Karma wraca

Sob

I co Trzeciaczku karma wróciła ;))) pozdrawiam ;)

Magazynier

Pozdrawiamy naszego kiero no i księdza ???? .

Magazynier

Ludzie dawać na magazyn! Tutaj traktujemy wszystkich godnie ! No i kasa niezła.

Czy firma przyjmuje kobiety? Ile jest zmian? Naprawdę po okresie próbnym dostaje się umowę na czas nieokreślony?

@Ewa

Firma zatrudnia jak leci. Bierą Wszystkich jak popadnie(bez przyjaciół ze wschodu :) ) bo brakuje ludzi. Zależy jak trafisz to masz dwie lub trzy zmiany. Praca nie jest ciężka. Po trzech miesiącach dostajesz umowę na stałe i conajmnej 1 zł więcej.

Do komentarza niźej o złych naliczeniach, cięźko załatwic cokolwiek, jest połowa lutego a zakład nie wysłał pitów do byłych pracowników jeszcze, tak działa wlaśnie ta firma z panią E.P z biura na czele która znana jest ikea, w tej firmie nic nie moźna było załatwic nigdy, szacunek do człowieka w tej firmie? zapomnij o tym, jako praca i zakład fajny, nie bylo aź tak źle ale ci ludzie w biurach na czele z panią E.P to poraźka.

Magazynier

U nas na magazynie to jest życie! Robota spokojna , przyjemna a liderzy do rany przyłożyć. No i kierownik pi torbie. Pozdrawiam mojego kierownika.

Siam

Ile dają na start dla operatorów maszyn?

Operator maszyn złożonych

18+

Bartolomeo
@Siam

18 zł ale po trzech miesiącach pracy na maszynie jeśli się sprawdzisz. Plus max 15 % premii. Ale przeważnie jest 12% Tak więc " tyłka " nie urywa...

Siam
@Bartolomeo

Rzeczywiście slabiutko.. Dzięki za odpowiedź.

Banan
@Siam

Ponad 20 normalnie można mieć po 3 miesiącach :)

hahahaha
@Banan

Ha ha ha ... ! Chyba pomyliłeś zakład :) po trzech miechach max 18 zł. Chyba że opanujesz 3-4 maszyny, ale obecnie raczej niema takiej możliwości bo brakuje ludzi i jak już gdzieś ciebie postawią to tam zostaniesz na długo. Ale najczęściej to na Prasy czy krażki pomocników potrzebują bo stanowiska operatorskie już są obsadzone i raczej nikt ich nie zwolni. Niestety za taką kasę nikt nie chce przyjść a pracownicy wybierają inne zakłady gdzie dają nawet 20 albo 22 zł na godzinę. np: Weber , Prefbet -Rurka czy Press Glass lub Wind Power czy TTS.

Miły Pan
@Operator maszyn złożonych

Zatrudniłem się to dostałem 17 zł brutto. Po zrobieniu certyfikatu na maszynę dość trudna mam plus 3 zł. Więc będzie 20 zł. Więc skąd te stawki że 18 zł max...Wszystko zależy od tego gdzie trafisz. Są ludzie którzy pracują 4 czy 5 miesięcy A mają dwie maszyny i stawki 22zł.

@Siam

Cieszymy się, że wykazujesz chęć spróbowania swoich sił w strukturach przedsiębiorstwa sia Biura Technologicznego. Mam nadzieję, iż podana przez użytkownika @Bartolomeo wysokość wynagrodzenia nie zniechęciła Cię aż tak bardzo i jednak zechcesz tam aplikować. Czekamy zatem na Twoją decyzję. A może posiadasz już wiedzę na temat tego, jak konkretnie wygląda tam cały proces rekrutacyjny?

Lady boy
@Grażyna

Ktoś pisze z biura to jest pewne nikt w tych czasach nie utrzyma rodziny za 18 czy 20 zł brutto, tak więc Szanowna Grazyno po co ta agitacja? ludzie są madrzy i pójdą do pracy gdzie więcej płacą tj. czysta ekonomia pozdrawiam serdecznie

@Lady boy

Muszę Cię rozczarować. Nie piszę bowiem z sia Biura Technologicznego. Pełnię tu natomiast rolę moderatora forum i pragnę jedynie nakierować Wszą dyskusję na najważniejsze tu tematy. Skoro już wyjaśniliśmy tę kwestię, to może przejdziemy już do tych bardziej poważnych? Jeśli nie chcesz powiedzieć, jak wygląda w tym przedsiębiorstwie poszczególny etap rekrutacyjny, to może chociaż powiesz coś na temat atmosfery w nim panującej? Określiłbyś ją jako przyjazną?

Czy ktoś z was zauważył że zleceń jest coraz więcej, coraz więcej produkujemy a ciągle są zaległości?? Mało i mało... W tym roku "góra" postawiła sobie chyba wyższe cele odnośnie norm ale oficjalnie tego nie mówi. Nadgodziny i Soboty chyba nigdy się nie skończą... !! Podwyżki po 30- 40 gr?? Gratuluję za zachęcenie do pracy. Zbliża się wiosna i znów zacznie się wędrówka ludów za lepszymi warunkami pracy i lepszą kasą. W ogóle nie widać nowych.

Norbi :)

Podsumowując cały rok pracy w pseudo Boschu mogę jedynie napisać, że drugi raz nie popełniłbym tego samego błędu i nie przyjąłbym się tutaj do pracy, tym samym odradzam przyszłym kandydatom. Błędy w naliczaniu nadgodzin już nikogo nie dziwią, Standard miesiąc w miesiąc. Dział personalny to jedna wielka pomyłka, trudno załatwić cokolwiek. Problemem jest nawet zwykła zmiana hasła do Tety. Trzeba chodzić po kilkadziesiąt razy, tracić czas i nerwy a sprawa nadal jest nie załatwiona. Obietnice ze strony kierowników i liderów bez najmniejszego pokrycia. Wisienką na torcie jest to, że niektórzy liderzy potrafią przyjść za pracownikiem do kibla z tekstem, że materiał już przyjechał, pozdro dla Bartusia.Upomnienia i nagany wystawiane są po to, żeby napchać kieszenie tym którym za mało. Życzę wszystkim smacznego jedzonka przy maszynach oraz mile spędzonych chwil na palarni, oczywiście poza przerwą. Nie pozdrawiam księdza za to wszystkich pracowników produkcji MSC 3. Powodzenia :)

BoSSch

Firma Bosch postawiła nową halę kaźdy myślał źe jak nowe to nowe haha a to zonk zaczeli ściagac stare maszyny ktore juz dawno powinny być na smietniku ale tam zakupili w szwajcarji nowe a tu polacy na starych musza robic wiecej niz tam haha, pamietajcie ze zawsze bedzie malo, ile wam trzeba dowodo i mowienia ze nie zmieni sie, zrozumcie ze taki Bosch smieje sie z Polakow ze robimy A 2 kola z groszami wiecej na starych maszynach jak oni na nowych i oni wieksze maja zarobki, nie jeden byl w niemczech dani angli i widzieli jak pracuja tam ludzie jakie maja normy a jak pracuja w Polsce jakie maja tam ciuchy jakie maja jedzenie i to za smieszne sumy tak jak dla nas złotowka , pamietajcie ze nic sie nie zmieni bo tym w biurze dali dobra kase i liderom ale jeden warunek ze musza wszystko robic aby Polaka dobic aby wiecej robil za nie wieksza stawke jak teraz i musicie sobie to wbic do glow waszych ze tacy ludzie jak kwiatek czy dawid czy tomeczki nie zarabiaja jak wy 2 kola byscie sie zdziwili dlatego beda jechac ostro ludzi aby miec dom i nowe auto z salonu a wy bedzieciw dalej robic w sobote niedziele i dalej bedziecie miec tylko na wypad nad morze

Ktos
@BoSSch

Święta prawda podpisuje się pod tym osobiście jeszcze bym dodał ciągle straszenie naganami i ta ponizajaca atmosfera każdy ponad każdym po prostu śmiech na sali dali by jakieś większe podwyżki to może bym się lepiej przykladal. ...a tak zlewam na to jak na zeszłoroczny śnieg ????

BoSSch
@Ktos

Nie dostaniecie podwyźek takie fakty, opisując sytuacje z maszynami to śmiech na sali, oni kolejny złom wywieźli do Polski na którym robicie więcej niź Szwajcaria na najnowszych maszynach, tylko Polska bedzie miała kolejne zlomy na stanie czyli taki śmietnik europy na najnizsza krajową, do chwili kiedy bedą rafały i tomki na stanowikach tam pracować to nie bedzie lepiej, oni mają taki cel za odpowiednie zarobki, będą zawsze was poniźać i wmawiać wam źe jesteście nikim ze nie macie szkół, ale takim tokiem myślenia nie bylo by nic gdyby zwykli ludzie nie budowali mostów, dróg i tym podobne, taki rafał to hiena w postaci czlowieka sami wiecie, za kase odda Polske i Polaków w niewole musicie to pojąć i zrozumieć, oni nie walcza o wasze zarobki oni walczą o to aby wytrwać jak najdłizej i miec jak najwiecej na koncie bo kiedyś moźe się to im uciąć

Zostaw merytoryczną opinię o sia Abrasives Polska Sp. z o.o - Goleniów

• Jak się pracuje w sia Abrasives Polska Sp. z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy sia Abrasives Polska Sp. z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 44.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w sia Abrasives Polska Sp. z o.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 37, z czego 9 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 20 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

sia Abrasives Polska Sp. z o.o