Opinie o sia Abrasives Polska Sp. z o.o w Goleniów

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy sia Abrasives Polska Sp. z o.o. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie sia Abrasives Polska Sp. z o.o o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o sia Abrasives Polska Sp. z o.o w Goleniów

facio

Do Głos Prawdy, masz rację dlaczego mam mieć szacunek do ludzi którzy nas tak traktują ??? Nigdy i też mogę robić w innej firmie oni nie są jedyni i zero szacunku dla nich za to jak traktują ludzi

Zbyszko

Czy ktoś z tym coś zrobi ??? !!!

Zawiedziona

I dzis znowu nadgodziny i opisane sytuacje ponizej mialy miejsce, chyns trzeba dzialac bo ludzie jacys ospieni tylko narzekaja jak marionetki, kazdy myslal ze wyszly dwie panie z biura aby pytac ludzi co sie dzieje itd czy otworzyc drzwi okna a tu rozczarowanie i zabieranie butelek i wszystkiego co bylo na stanowisku wiec nie maja szacunku do nas i dla nich problemem nie jest to co jest opisywane a wlasnie butelki z napojami a dzis znowu dusilismy sie

Barman

Dziś dotarło kilka wiatraków które, rozeszły się jak świeże bułeczki. Jednak nadal nie widać ich efektu na hali bo nadal są omdlenia. Tylko co to jest te kilka wiatraków na tak wielką halę? Jeśli firmę było stać na to by kupić świeżą trawę na metry tylko po to by jeden ważniak z zagranicy był zadowolony podczas jednego dnia pobytu w firmie. Pewnie nawet nie zauważył jej że jest zielona a na pewno kosztowała kilkadziesiąt tysiaków. Po dwóch dniach spadł deszcz i stara żółta zazieleniła się bardziej niż ta zwijana. A potem firma zewnętrzna ścięła ją praktycznie do samej ziemi. Zawsze można było ją pomalować na zielono jak w w meczu Słowaków z Legią w wczorajszym dniu :)) Podsumowując : co prawda firma mogła by dokupić więcej wiatraków choć to nie rozwiąże całego problemu w firmie ale zawsze to już coś .

Wieś man
@Barman

I będą omdlenia A karetkę będzie można wezwać w ostateczności ,i było jeszcze jedno zdarzenie które przerosło pewnego lidera młoda pracownica rozwinęła nogę tak niefortunnie że trafiło na żylaki krew się lala A lider w bardzo inteligentny sposób umywajac ręce i oczyszczać statystyki firmy wysłał kobietę z drugą kobietą do lekarza po czym kazał odpracowac kobiecie ten czas który spwidział pomagając koleżance brawo brawo brawo .A co do wiatraków szary pracownik byle co A biuro żeby Boże broń się nie przepocilo i zmeczylo chłodzeniem Mają na piloty

@Barman

Na początku nawet chwaliłem tą firmę ale teraz to widzę że wielu ma rację że to dziadostwo może nie firma dźiadoska tylko ci którzy tam chcą rządzić a nie mają żadnego pojęcia o pracy tylko umieją liczyć co nie ma nic wspólnego z dobrą organizacją pracy bo praca to nie matematyka a człowiek nie jest robotem nawet roboty w fabrykach wykonują tylko jedną czynność na raz a od nas wymaga się kilku jednocześnie

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie sia Biuro Technologiczne sp. Z o.o.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Accounts Receivable Specialist – Credit Collection (m/f/d)
Bruker Business Support Center Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. przygotowania inwestycji
Kaliszuk sp.j. Staff Partners
Głos prawdy 2

Tutaj to normalne człowiek by umierał to by karetki nie wzywali krew się leje ludzie padają a ci odsyłają ich z ludźmi ich prywatnymi samochodami ciekaw jestem gdyby w samochodzie ktoś padł kto by poniósł odpowiedzialność czy kierownik by znowu umyl ręce także jeżeli zobaczę jak komuś coś się dzieje to dzwonie odrazu na pogotowie i tyle .zresztą po tych akcjach to do żadnego lidera i kierownika nie mam szacunku niby czemu mam mieć jak nas tak traktują jak bydło. A co do pani mariolki o moją pracę się nie martw nawet w śmiglach sobie poradzę byle dalej od tych ludzi i od zakładów bez przyszłości. A jeśli wrócę z tego urlopu i sytuacja będzie się powtarzać to naprawdę trzeba będzie wezwać inspekcje nawet jeżeli jakaś (usunięte przez administratora) mnie podpiepszy i mnie zwolnia bo pracy jest dużo i jak nie w tej to w innej firmie mnie przyjama pozdrawiam

smutny

Czytając wasze opinie to dziw bierze dlaczego nadal siedzicie w tym obozie i jeśli zmuszają na nadgodziny to myślę sobie, jacy ludzie tam inteligentni pracują że tak narzekają a zgadzają sie na nadgodziny to dobrze wam to dalej bedziecie siedziec jak mysz pod miotła i robic co oni chca i sami sobie winni jestescie poniewaz czytam te komentarze to wasza zasluga jest to jak jest a oni was jada jak psa dziekuje za przeczytanie mojego zdania

Oliwka

I trzeba dodać źe na wydziale zostaliśmy dosłownie zamknięci, te okna w dachu zostały zamknięte o 11:00 wszystko co tylko moźliwe i nikt nie reagował tylko ludzie rozmawiali miedzy soba i narzekali co wy na to ?

Olo

Apel o skracanie czasu pracy nawet aam burmistrz w gminie uczynił to dla swoich pracowników a w boschu wymuszają aby pracować po 10 godzin

GLOS PRAWDY 2, Szczerze ? nie liczmy na zmiany wieksze lub mniejsze prawda jest taka i nie trzeba dlugo pracowac aby widziec ich kolesiostwo, wiadomo ze beda sie wspierac kolega kolegi nie zwolni a jesli juz to awans jak w tym przypadku, tomek zastapil rafala gdyz jest lubiany niby i to wszystko, aby sytuacja sie uspokoila i taka bedzie zmiana ze tomek nie bedzie latal jak rafal i siedzial na wykladzie z laptopem by nastraszyc ludzi

Gość w sia

Poruszając temat wypłat to zastanawiam się jaka będzie w tym miesiącu :) z miesiąca na miesiąc maleje od 2.350 bez nadgodzin do ostatnich 2.100 ;) kto je nalicza, pewnie zaproponują nadgodziny aby zarobić 2.300 i będzie jak kiedyś

Jędrula

I kolejna osoba sie zwalnia haha , brawo SIA brawo WY hahaha

facio

Mariolka to jeden z tych ich pachołków :)

Głos prawdy 2

I co z tego ze konopczak czy jeden facet potrafi zmienić sytuacje na linii nie sądzę że po urlopach będą jakieś wiatraki czy dodatkowe przerwy na naszym dziale liczy się tylko ilość słupki i wykresy po tej akcji pan gruby szybko ogarna ludzi i jechane dalej ...czyli na jedno wychodzi i zostają dwie opcje zwolnić się albo zacząć walkę z nimi i tymi kierownika mi którzy są tak zapracowani ze na rozmowy nie mają czasu może nawet chęci. ..ejjj to wszystko bez sensu nawet tutaj znajdzie się osoba która wychwala prace w sia ...zresztą patrząc na niektorych to uswiadamiam sobie ze sia bierze dotacje z unii europejskiej na rozwój ludzi z upośledzeniem to by się zgadzało nawet z programem wszyscy równi. ....i to tyle ..

Mariolka
@Głos prawdy 2

Pewnie że są ludzie którym praca się podoba jak tobie jest tak źle to idź do Śmigiel przyjmują każdego

Głos Prawdy

Witam wszystkich dzisiaj czytam na stronie lubelskiej o tym że ludzie mdleją w Lublinie w sądach,zusach,kościołach,na przystankach,ulicach i to w porażających ilościach podobnie jest w Łodzi,Wrocławiu w którym do godziny 13:30 pogotowie do zasłabnięć i omdleń interweniowało ponad 200 razy i tam akurat w przeciwieństwie do Naszego Kierownika nikt teorii nie dorabia na szczęście a temperatura jest identyczna jak u nas ostatnio w zakładzie.Teraz odniosę się do tych którzy pragną aby odzywać się na zebraniach i mówić o tym przełożonym to ja zaręczam że jest zgłaszane Naszemu Liderowi i wręcz proszone o interweniowanie w pewnych sprawach chociażby zaproszenie Kierownika na rozmowę ale ciągle jesteśmy zbywani tym że On zwyczajnie nie ma dla nas czasu podobnie jak Dyrektor.Ostatnio odbyło się zebranie na którym zostało nam obwieszczone że Tomasz Konopczak zostanie Kierownikiem od niektórych stanowisk, dla nas akurat dobra wiadomość ale tylko to zostało wspomniane i szybko zakończono zebranie nie dając się wypowiedzieć ani zadać pytania komukolwiek i tak to właśnie wygląda.TA strona powstała po to aby komentować i uświadamiać ludzi na to co dzieje się w zakładzie tym czy innym,ktoś napisze swoją opinię w wulgarny sposób i być może krzywdzący niektóre osoby czego nie popieram mimo że może mieć dużo racji a ktoś inny napisze niewygodną prawdę merytorycznie i w sposób łagodny przestrzegający przed pakowaniem się w tzw."maliny" -każdy ma prawo do wyrażenia swojego zdania w taki czy inny sposób.Nie bawcie się w Pisowców że zabraniać będziecie możliwości wypowiedzi.A zapomniałbym na koniec mam pytanie do osoby której doradza tam odejście Mario AT8 z zakładu a mianowicie dlaczego ma odchodzić a może lepiej niech odejdą lub złożą rezygnacje z wyższych stanowisk osoby które nie potrafią kierować nim w należyty sposób i dadzą szansę innym pokazać co potrafią bo na pewno znalazłoby się kilku bardziej ogarniętych ludzi którzy wyprowadzą firmę na prostą i spowodują że ludzie zatrudniający się do nas nie będą w tak szybki sposób z niej uciekać.Tacy pracownicy jak Mario i cała reszta na czele z osobami odprowadzanymi do karetek w piątkowe popołudnie chce tutaj pracować i być może wiąże dłuższą przyszłość ale jednocześnie nie chcemy aby tak nas traktowano jak miało to miejsce przed urlopem -bo pozwolono nam dopiero korzystać ze stołówki aby zaczerpnąć wody gdy zaczęły się dziać zasłabnięcia i omdlenia i podobnie z otwarciem drzwi które ciągle były zamknięte aż do czasu feralnych zdarzeń.Ja zastanawiam się czy aby na pewno po urlopach pojawią się wentylatory na każdym ze stanowisk i czy aby na pewno każde stanowisko będzie posiadać kontakt aby je podłączyć.Jeszcze mały apel, mało śmieszny ale jakże pasujący do ostatnich wydarzeń a więc ludzie którzy obecnie pracują na hali nawet jak czujecie się słabo z powodu upałów panujących na dworze a także na firmie nie starajcie się skarżyć bo nie wiadomo jakie teraz teorie podejrzane będzie wymyślał Pan Kierownik być może przekona się w końcu do tegoż argumentu który przedstawiłem na samym początku wpisu.Mam tylko nadzieje że po urlopach nie podejdzie do nas on lub nasz Lider i nie powie że przez te dwa tygodnie nikomu nie zrobiło się słabo tylko na waszej zmianie bo wtedy to już bym całkiem wywnioskował że czas zmienić firmę gdyż tutaj pracują dziwni ludzie!

To prawda W Boschu atmosfera była kiepska a i zarobki słabe. Teraz mimo tych 17 zł na początek też nie zachęcam do pracy tam. Straszenie Flauerem , że się nie zostanie na nadgodzinach na porządku dziennym. Ciągle czegoś brakuje. A dział HR masakra. Nic nie można było załatwić... Ale zapraszam do Press Glass w Nowogardzie! 3400 brutto na początek. Ogłoszenie na OLX Pewnie zaraz zniknie link ale macie : https://www.olx.pl/oferta/pracownik-produkcji-press-glass-nowy-zaklad-produkcyjny-CID4-IDwTsEB.html#8de9b4b5da

Jarek

Do komentarza poniżej, go work JEST formą załatwiania spraw, waszym tokiem myślenia trzeba milion mailów pism i rozmów aby ktoś sie zainteresował sytuacja w zakładzie pracy w jakim ludzie pracują ? przecieź czytająć komantarze ludzie mają jak na dłoni źe dochodziło do sytuacji opisywanych tutaj ? wam jest tak wygodnie i te ciągłe zaprzeczanie i udawanie źe w firmie jest wszystko dobrze, go work jest formą komunikacji i z ludźmi i z pracodawcą gdyź ludzie szukaja opini a danej firmie jak jest ale i tak jak na go work rozmawia sie ze znajomymi w życiu realnym i tak było od zawsze. Wam jest poprostu wygodniej tak pisząc tutaj

DejV

W Boschu to nawet materiał ma (usunięte przez administratora)

Ona

Ja dlugo nie pracowalam w tej firmie atmosfera rodzinna jak wmawiali nam na rozmowie a na wydziale rzeczywistosc bardzo inna, zrobili ten balkon dla biura aby obserwowac swoich niewolnikow robisz kilometry na wydziale drzwi sa zeobionr na parking ale oczywiscie nie mozesz nimi wyjsc musisz isc dookola robic nastepne kilometry taka firma i jej organizacja udogodnienia dla ludzi a teraz dowiedzialam sie o tych zegarach no coz jak zobaczylam gdzie trafilam wrocilam do poprzedniej firmy mam swiety spokoj ale widze posty i az wlos na glowie sie jezy

Spieszcie się poznawać ludzi w Sia bo tak szybko odchodzą :)

marek

Co tam się w tym sławnym boschu dzieje hahaha fabryka smiechu jakas ;p

Zostaw merytoryczną opinię o sia Abrasives Polska Sp. z o.o - Goleniów

• Jak się pracuje w sia Abrasives Polska Sp. z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy sia Abrasives Polska Sp. z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 44.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w sia Abrasives Polska Sp. z o.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 37, z czego 9 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 20 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

sia Abrasives Polska Sp. z o.o