Opinie o sia Abrasives Polska Sp. z o.o w Goleniów

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy sia Abrasives Polska Sp. z o.o. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie sia Abrasives Polska Sp. z o.o o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o sia Abrasives Polska Sp. z o.o w Goleniów

Babol

Widzę że szefostwo sia zachowuje się jak małpa z brzytwą

Ku.r.w.a
@Babol

Te ludzie to masakra nic nie potrafia.

Alvaro ferdandes
@Babol

Siemanko dla Wszystkich, 10 nagan, tylko 2 osoby nie podpisały, burak Ciasny został odpalony i co zrobił najlepszego? nic i nic parowce to nie dało, a co zrobią przełożeni podejrzewam że nic bo też parówki, ale co tu gdybac jak ludzie uciekają gdzie się da, niedługo wysyłam maila do zarządu głównego co się dzieje pozdrawiam serdecznie

Dekalog
@Alvaro ferdandes

Dokładnie, został odpalony nie nadawał się, nie potrafił źyć z ludźmi i dogadywać się, oprócz ... wiadomo pewnych osób, naszczęście nie ma michałka w sumie wyjdzie to dobrze i firmie pozbywając sie takich aroganckich chamskich ludzi, co będzie dalej czas pokaźe, osobiście nie liczę na wielkie zmiany w firmie.

Alvaro ferdandes
@Alvaro ferdandes

Rekrutacja trwa w najlepsze, ale czy te osoby zostaną? i to jest pytanie i sztuka? Motywacja jest jedna, mianowicie atmosfera plus odpowiednie zarobki a nie jalmuzna i chory system. Stwierdzam że z kilku osób zostanie 1 osoba lub wcale itp, itd, ale żebym nie był goloslownym ta firma traci na potencjale ludzkim dlatego że szkołą się a później uciekaj, Pracodawco zatrzymaj swoich ludzi daj im to co potrzeba, mail został wysłany, kocham was wszystkich

nieznany

Witaj prawy i Pi pi chcesz zrobić im koło (usunięte przez administratora) to pomóż mi to wtedy wszyscy pójdą co. pracowałem tam i tak samo mię potraktowali jak innych

Głos prawdy 2

Sprawa odnośnie tych bezpodstawnych nagan została zgłoszona do PIP aktualnie czekam na ich odpowiedz .Koniec robienia nas w uja. ...

Olka
@Głos prawdy 2

W końcu,skoro ktoś się odważył jako pierwszy reszta pójdzie lawinowo !

pipi

Pracowałem w sia jeszcze gdy była w Szczecinie na pomorskiej już wtedy był (usunięte przez administratora) i duża rotacja ludzi mimo 25 % bezrobocia ale widzę, że teraz przechodzą sami siebie . A dalej pracują zbyniu, ewa i mareczek ???? Dramat

@pipi

Ten cały zbyniu pracuje..reszty nie znam ale chyba są godni następcy hahaha!

Gosc
@Zgred

Pracują wszyscy i maja się dobrze. Ale miło ze pytacie :)

@Gosc

Nie wiem dlaczego ten uśmiech jeśli zakład Upada to co wiem i zwalniają sie Sami ludzie z firmy, więc albo jesteś Obłąkany albo to śmiech przez łzy jak rotacja jest i w biurze !!! YYYYY więc ??? nadal do śmiechu ?

@Gosc

Nie warto dyskutować

@///

No nie warto z wami dyskutować gdyż jestescie patologią która ma złą opinie i to was patałachy po szkołach marnych boli, ludzie odchodzą nawet z biura i też są ludzie w biurze i znają sytuacje firmy patałachu i wiedzą a i wystarczy popatrzeć patałachu po szkole jakiejś co sie dzieje w firmie rozumiesz ? Macie złą oponie jako zakład pracy dociera ? możesz sobie szukać po IP nieudaczniku i iść na policje z t rozumiesz? jesteście obłąkani i tylko zgarniacie kase za rozpad firmy a ludzie mają was gdzieś i odchodza gdyź nie macie szacunku a i zapamietaj sobie tępaku źe szykują sie inni by odejść, a teraz idź na policje bo nie mają co robić

#
@Słowo

czy ktoś rozumie tu choćby jedno zdanie?

@#

Oczywiście źe nie rozumiesz gdyź jesteś patałachem i bedziecie tak mówić, nie macie wyjścia jeśli pali sie wam grunt pod nogami :) to co masz napisać ? źe mam racje ? no mam gdyź są ludzie którzy bedą uciekać z boscha i to nie tylko produkcja patalachu;) nadal nie rozumiesz ? jaką ty szkołe kończyles ???no własnie taką jak widać po waszych dsialaniach ;) dalej nie rozumiesz ? nie chcesz rosumieć, to na zasadzie.. złapią cie za reke mów ze to nie twoja reka...tak samo ty robisz i myslisz a fakty bolą ze ludziebmówia wam PAPA ;) prościej sie nie da ale zapraeczaj dalej i rób z siebie pośmiewisko pajacyku;) coś chcesz dodać ? ja dodam to źe jesteś Błaznem :) czekajcie na inne zwolnienia patałachy

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie sia Biuro Technologiczne sp. Z o.o.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy HR Team Coordinator - Onboarding
Dla Piper GSC Poland Sp. z o.o.
Na szczeście były pracownik.

Tak firma dba o nasz odpoczynek w weekendy. Kolejny raz przymuszają do nadgodzin bo taka potrzeba jest. Mają do tego prawo ale w takim razie wszytko co jest napisane na rozprowadzonych ulotkach jest kłamstwem a to już powinno podlegać pod jakiś paragraf. Naganami problemu nie rozwiążą a przez to więcej ludzi odejdzie. Ekipy na maszynach były bardzo zgrane a oni je rozbijają. Nie rozumiem takiego postępowania. Czyżbyśmy powrócili do 1941 r i początków eksterminacji słabszych, mniej odpornych pracowników? Fakt w przepisach jest że mogą zmusić do pracy ale maksymalnie 48 godzin tygodniowo jeśli firma jest w potrzebie ( a takiej potrzeby nie było bo niczyje życie nie było zagrożone a firma nie upada mając takie zyski jak to przedstawili na Hall metting), ale nie mogą tych godzin przekraczać. Rocznie możecie robić do 150 nadgodzin. Choć prawo pracy do końca nie jest mi jasne.

@Na szczeście były pracownik.

Jeśli nie znacie prawa i nie wiecie kiedy mogą zmusić was do nadgodzin to tylko Wasz problem. Prawo natury mówi, że na jeleniach się zarabia. Jest tylko KILKA BARDZO WYJĄTKOWYCH sytuacji, kiedy pracodawca może zmusić kogoś do nadgodzin. Pracujcie dalej nygusy po fabrykach. Ktoś musi wykonywać takie prace.

Pytam się

A który to ten zbyniu ? z biura typ ?

Jasiek

Przynajmniej jest możliwość zarobienia większych pieniędzy!!!

Głos Prawdy

SIA BOSCH mistrzem świata w zniechęcaniu do siebie ledwo przyjętych pracowników -już widzę ten ból głowy gdy zobaczą jak bardzo zminimalizuje się liczba pracowników na hali po urlopie-ostrzegałem!

@Głos Prawdy

Szykujcie się na 10 godzinny czas pracy od poniedziałku! Trzeba nadganiać brak osób i nie tylko .

@Głos Prawdy

Szykujcie na 10 godzinny czas pracy od poniedziałku! Ktoś musi nadgonić braki w ludziach i nie tylko .

Mario AT 8 2

Z mojej ekipy z sierpnia zeszłego roku s było nas chyba 6 nie został juź prawie nikt, ja zostałem i Lider Wojtek, wytarczył prawie Rok aby cała ekipa prawie sie zwolniła sama, więc z naszej ekipy z sierpnia zostanie tylko Wojtek Lider.

Zgadzam się z opinią

Mario AT 8 2

Ale to tylko pokazuje NAM że ci ludzie popadają już szał i nie wiedza co robić, nie znają sie na prowadzeniu wielkiej firmy,oni myśla że zamykanie okien zastraszanie naganą ze nie było sie na nadgodzinach itd :) oni naprawdę myśla że tak sie prowadzi Firme i to coś da ? :) ja piszę to JAWNIE bo nic mi nie mogą zrobić,jedynie co moga zrobić tak zwolnić mnie z pracy...to co z tego ? :) hahahahaaa to wywołuje u mnie szaleńczy śmiech gdyż pokazuje NAM ICH SŁABOŚĆ :) oni myśla że jeśli dali i nagane to coś zmieni ? że będą ludzie siedzieć cicho? pewnie części z nich tak,ale już wiem że pare osób sie zwolni a ja czekam aż mnie zwolnią :) dla mnie to są ludzie ktorzy nie powinni być na takich stanowiskach gdyż myśla że zamykaniem okien jak tu ludzie piszą i jakimiś ich wymysłami że tak firma będzie dobrze stała na rynku :) ja wiem że sie zwalniać będą ludzie gdyż mówią mi to :) nagane mi dali i co ? zwolnijcie mnie w poniedziałek :) tak jak napisałaś ...koleś wciska na stanowisko swojego kolesia któy nie ma pojęcia i prowadzeniu firmy ,ludzi...dlatego jest jak jest, mi nie zależy ja mam już pracę na JUŻ ;p

@Mario AT 8 2

Trzeba tym powadomić tych wyżej. Napisać pismo o sytuacji panującej o zastraszaniach i wymuszeniach ! O wypadkach w firmie gdzie do pracowników nie wzywa się karetek tylko odwozi się ich albo odsyła na własny koszt do domu.Tyle w !

Mario AT 8
@Zgred

Tam są koledzy którzy wciągają sie na stanowiska jak widzisz wmawiajac ze ciezka rpaca popłaca tylko po to móiwą tak aby sie zamknąc i robić na nich, nic mylnego,beda sie zwalniac ludzie a ja bedę nastepna osoba wiec...nie wygrają zmusic nie mogą mnie i innych a mnie moga zwolnic, odwołąc sie mozna do kogos innego aby sprawdzili firme i tą strone jaka ma opinie firma a w wewnątrz nic nie zrobisz to jest szajka koelsi ze szczecina która trzyma sie razem oni sie nie zwolnią sami, Pan Tomek Konopczak daje Panu szkołe, mozesz mi Pan dac druga nagane w poniedziałek i powód ma Pan by mnie zwolnić dyscyplinarnie

Mario AT 8 2

Firma Bosch daje nagany więc nadal chce zastraszyć ;)

Jędrek
@Mario AT 8 2

Za co dostaliście teraz nagany i ile osób??

Mario AT8 2
@Jędrek

5 osób za sobote 2 tygodnie temu że odmówiliśmy nadgodzin źe firma może zmusic itd, wysłuchalem ich był tomek z panią z biura podpisałem nagane ale nie czytałem jej ta pani coś mówiła ja wstałem i powiedziałem źe biuro niech robi na nadgodziny jak ma taki (usunięte przez administratora) i nie potrafią zorganizować roboty źe wypowiedziałem sie juź na zebraniu na tem temat z wojtkiem liderem i na go work i pani podaje mi tą nagane powiedziałem źe nie chce tego papierka i kolo wyjścia powiedziałem źe moga mnie zwolnić nawet dziś i wyszedłem co było dalej nie wiem bo mnie juź nie było

ZasadyBHPudusićLudzi

Nie wiem kto stwierdził że zamnięte okna w dachu i cała hala będzie efekt lepszy niź otwarty, ciekawe kto wpadł na takie coś, może BHP andrzejek, niech się zamknie w samochodzie i stwierdzi czy lepiej jak okna są zamknięte czy otwarte, takie pomysły mają w Boschu, efekt jest odwrotny bo jak zamykają okna to jest gorzej, może dajmy firmowego nobla dla andrzejka bo Behaopiec z niego marny jak słyszałem, jeśli on myśli tak jak chodzi to kaleka jak dla mnie.

nie mam wentylatora
@ZasadyBHPudusićLudzi

Nie wiesz kto tak zarządził, kto kazał zamknąć, ale już oskarżasz, obrażasz na oślep i nawet imienia właściwego nie potrafisz wpisać będąc na forum firmy, której nazwa w rzeczywistości też jest inna niż w tytule. Gratuluję! Zadaj sobie jedno proste pytanie - Czy będzie ci chłodniej jak kogoś obrazisz i oplujesz na go worku? Jest gorąco jak w każdej innej firmie na strefie, nie tylko tutaj... uwierz, w wielu firmach obok jest cieplej i ciężej.

Zasady są jedne
@nie mam wentylatora

Człowieku o co chodzi z tym imieniem ? jako behapowiec jest odpowiedzialny za to w jakich warunkach pracujemy jesli sa okna i nie tylko ktoś zamyka i człowieku tu piszą ludzi lepiej wiemy jak jest nam lepiej i nakoniec cios z pysk tobie... to nie forum firmy to forum stworzone z zewnatrz by firma nie manipulowała i blokowala ... dostaleś w pysk moją odpowiedzia i zero litości dla takich jak on

@Zasady są jedne

Aż żal komentować poziom twojej wypowiedzi i brak znajomości podstawowych przepisów. Nakręcasz się swoją niewiedzą... prawdziwy hipster wśród intelektualistów.

///

Ludzie, skoro Wam tak źle, nie umiecie dogadać się z przełożonymi lub oni nie robią nic w kierunku żeby było lepiej- zmieńcie tą pracę, myślicie że Wasze narzekanie między sobą coś da? A może Wam po prostu lżej, jak się tak poużalacie przez jakąś stronę. Aż nie chce się tego czytać. Jeżeli kierownik to taka zła osoba i robi wszystko żeby Wam było niedobrze- idźcie i powiedzcie mu w oczy wszystko co Wam na sercu leży. Myślicie, że każdy pracujący nad Wami ma lekko, nic nie robi tylko wydaje rozkazy? Nikt Wam tu nie każe siedzieć na siłę. Jest pełno innych firm, do wyboru do koloru. Ewentualnie dalsze kształcenie i wtedy praca za biurkiem w klimatyzowanym pomieszczeniu.

Sajmon
@///

O jaki\a mądrala się odezwał ! Pewnie Ty szefowi w oczy mowisz wszystko a on Cię poklepuje po pleckach ,co ? Nie bądź śmieszny/a!

@Sajmon

Czytając te pełne emocji i frustracji komentarze nawet nie trzeba pracować w tej firmie, żeby się domyślić jaka jest atmosfera. Niby dorośli ludzie. Lepiej róbcie swoje zamiast wiecznie się oburzać, bo za dużo tu nie wskóracie. Pozdrawiam i życzę samych sukcesów zawodowych :)

jakub

była cisza i widzę znowu coś haha ale jazda zamiast prowadzić firmę powinni prowadzić cyrk ;p

sio bosz

Wlasnie slyszalem ze dostales nagane i inni co sie dzieje ;p to jakas paranoja ;p panie dyrektorze czy jak tam sie nazywasz ; ludzie sami rezygnuje ze wspolpracy z pana tym cyrkiem sio bosz ;p

Mario AT 8 2

A dziś zwolniła sie kolejna osoba :) kierujący tym zakładem bosch nic sobie z tego nie robi i nadal zastaraszają jakimiś naganami a w sumie na koniec rozmowy z Panią z biura i Panem Tomkiem K powiedziałem że mnie mogą zwolnić ;) jakaś nagana jakieś zastraszanie itd. nie działa to na mnie tak serio chłopaki ;) dziś zwolniła sie kolejna osoba ja Prosze Pana Tomka zwolnij mnie w poniedziałek :)

Olka
@Mario AT 8 2

Poziom kierownictwa jest więcej niż żenujący ! Kolesiostwo i donosicielstwo w firmie to norma ! Po urlopach dużo ludzi się zwolni.

DejV

Grosz do grosza i wpływa wypłata z Boscha.

Punk

Bosch jak zwykle się nie spieszy z wyplatami

Gosc
@Punk

No przecież jest już hajs na kontach, co marudisz.

Izka

Bez jaj dziś 10 a jutro już weekend gdzie wypłaty!!

Zostaw merytoryczną opinię o sia Abrasives Polska Sp. z o.o - Goleniów

• Jak się pracuje w sia Abrasives Polska Sp. z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy sia Abrasives Polska Sp. z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 44.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w sia Abrasives Polska Sp. z o.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 37, z czego 9 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 20 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

sia Abrasives Polska Sp. z o.o