Opinie o Ptm Moskala w Oświęcim

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Ptm Moskala. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Ptm Moskala o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Chemia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ptm Moskala w Oświęcim

Smajek

Nie polecam, a raczej ostrzegam pracę w tej firmie ! Koszmarna atmosfera , brak adaptacji oraz wdrożenia , brak organizacji pracowników , panuje tylko chaos i zgryźliwość wśród pracowników ( brak reakcji ze strony szefostwa) sądzę , że poniektórzy w tej firmie powinni zmienić środowisko pracy bo już chyba nie panują nad swoim zachowaniem.

Wanda
@Smajek

Może brak reakcji że strony szefostwa a może chaos i zgryźliwość wśród pracowników to efekty ciężkiej nieustannej pracy szefostwa, żeby było właśnie tak jak jest.

Szukający

Szukam pracy na produkcji czy warto składać papiery do tej firmy? Można coś zarobić czy raczej nie?

Jak wygląda ścieżka kariery w Ptm Moskala? Czy trudno jest zdobyć awans?

Łatwo jeśli Twoim celem jest robić mało i mniej, tracić klientów i używać precyzji i wszelkich swoich zdolności żeby wytwarzać produkty jak najgorzej.

Judi

czy praca dla kobiet też jest czy tylko dla panów ?

.,.,
@Judi

Dla kobiet też.

Judi
@.,.,

Witam:) a czy obecnie są jakieś przyjęcia u Was dla kobiet ? próbuję co mogę poszukać byle nie przy kasie fiskalnej :D ,ale w Oświęcimiu coś znaleźć to jak szukanie igły w stogu siana ,może ktoś coś wie ,czy są gdzieś jakieś przyjęcia dla kobiet na terenie Oświęcimia

@Judi

Cześć, zapytałaś, czy w firmie Moskala jest praca dla kobiet, czy tylko dla mężczyzn - zgodnie z polskim prawem dyskryminowanie pracowników ze względu na płeć jest zakazane, więc z pewnością nie może być tak, że pracodawca odmówi zatrudnienia kandydatce, ponieważ jest kobietą. Również ogłoszenia nie mogą brzmieć ,,praca dla kobiet" czy ,,praca tylko dla mężczyzn". Możesz napisać, na jakim stanowisku pracy chciałabyś pracować?

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Ptm Moskala? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
Leszno
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
zainteresowany

Słyszał może ktoś czy firma potrzebuje aktualnie kogoś do pracy?

Czy w Ptm Moskala jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Nie ma.

Tak

Ja tam nie narzekam, jak się robi to jest dużo kasy. Wypłaty zawsze na czas. Ekipa w pracy fajna, szef ugodowy. Stawka na start wysoka

Irek

Pewni jesteście , że nic dobrego nie dzieje się w firmie? Interesowała mnie praca.

Gulululu
@Irek

Pewni. Jeżeli chcesz spać spokojnie i nie myśleć "ile mi dorzucą w kopercie" to się tam nie pchaj. Szef mało sympatyczny. W biurze tylko jedna kobitka jest względnie wporzo, reszta z "księgową" na czele to woła o pomstę do nieba...

Stefan
@Irek

Poznaj całą Prawdę!! Niewarto z daleka to nie minister Ziobro może wyleczyć J. M z tych tematów jak znajdę sponsorów to napisze książkę jak rodzina m. Doszła do kasy !

Pixel
@Irek

Ile Opinii tyle ludzi ja tam jestem zadowolony nie ma się czego czepiać robić trzeba jak wszędzie szef jest tylko szefem gość w porządku

@Pixel

A jak odniesiesz się do tego, co zostało napisane wyżej, że część kasy jest dorzucana pracownikom w kopercie? Możesz to potwierdzić? I według Ciebie atmosfera w Ptm Moskala jest w porządku?

Witam. Ostatnio dostałem oferte pracy z tego zakładu. Czy warto tam pracować bo po opiniach wnioskuję że nie bardzo/

@Adam

Adam, wydaje mi się, że najlepszą opcją będzie jeśli mimo negatywnych opinii sam udasz się na rozmowę rekrutacyjną do Ptm Moskala. Jeśli już to zrobisz czy będziesz tak miły i napiszesz swoje spostrzeżenia tu na forum?

kkk

Panie ghh.... kompletna bzdura pracuje w biurze i doskonale wiem że tak nie jest nie ma w tej firmie ani jednej osoby która by pracowała na czarno wypłata punktualnie i nikt nikogo nie zmusza nocki są wtedy jak są trzy zmiany wtedy gdy jest więcej zamówień ale oczywiście my też na tym zyskujemy bo im więcej zamówień tym większa wypłata Jeden jest problem to to że w pracy nie ma szans flaszki wypić i myśle że wyżej to pisze ten co go za picie wywalili Pozdrawiam

@kkk

ale sciema na klejarni to piją ile sie da wszyscy o tym wiedzą wystarczy po pytac tych co tam pracują ''

bodzio
@kkk

kkk farmazony opowiadasz czesc na konto czyli 1000zł reszta kopertunia i może nie jest to praca na czarno ale szef leci w uja a wogule to (usunięte przez administratora) szef kontrole nocne razem z braciszkiem robi jak robiłem na nestorze to idiota skakał przez płot i auto zostawiał poza firmą do oczu zaglądali czy człowiek nie zaspany (usunięte przez administratora) normy (usunięte przez administratora) w kosmos stary park maszynowy

Xoxox

PTM Moskała (usunięte przez administratora) No cóż nie polecam nikomu. Trudno mówić tutaj tylko o oddziele w Oświęcimiu ponieważ i tak jest się powiązanym z Izdebnikiem a tam pracują ludzie którzy nie powinni wychodzić z domu, zero kompetencji i totalny brak kultury, księgowość wola o pomstę. W Oświęcimiu no cóż produkcja w mięte okej można się dogadać, biuro totalna katastrofa obgadują się tam gorzej niż na kółku rozancowym. A sam szef no cóż, nigdy niema wypłaty na czas do tego połowa do ręki po cichu reszta na konto w innym terminie żeby płacić jak najmniej zusowi. Obiecanki cacanki a głupiemu radość nigdy nie płaci tyle ile obiecał. Wyzysk za to, to jego drugie imię. Szczerze nie polecam nikomu. NIKOMU. Strata czasu, zero rozwoju do tego za darmo. Omijajcie z daleka.

izdebnik0

nikomu nie polecam tej firmy. pozdrawiam ps. mowie o oddziale z izdebnika

@izdebnik0

Twoja wypowiedź jest cenna, jednak ten wątek poświęcony jest oświęcimskiemu oddziałowi firmy Ptm Moskala, i to właśnie na nim powinny skupiać się wszystkie opinie dotyczące zatrudnienia w tej firmie. Czy ktoś z Was odwiedzających to forum może przedstawić co aktualnie dzieje się w niej? Może zachodzą jakieś zmiany, które są istotne z perspektywy osób pracujących lub ubiegających się o zatrudnienie.

Agnieszka

@max, rozumiem, że w Ptm Moskala panuje deficyt pracowników. Czym dysponujesz informacjami o tym, czym on może być spowodowany? Jaka obecnie występuje sytuacja wewnątrz tej firmy? Twoja wypowiedź na ten temat będzie z pewnością zauważona przez innych użytkowników interesujących się tym pracodawcą.

@Agnieszka

jaki szef taka atmosfera co tu duzo pisać jakby było ok to ludzie by sie rękami i nogami trzymali w tej robocie a tam jest większy przemiał pracowników niż tych sprzedanych materacy a ogłoszenie w urzędzie pracy od ptm że przyjmie kierowców to chyba od dwóch lat nie znika ,bo tak sie wszyscy do ptm-u pchają do roboty..

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa bardzo ważną rolę. Czy tak samo jest w Ptm Moskala? Napiszcie, co sądzicie na ten temat.

max

PTM w Oświecimiu ma drugą hale w ciągu roku przewineło sie tam około 100 osób większość przerobiła do wypłaty inni ze 3 miesiące bo pan Moskała obiecywał po trzech miesiącach podwyżka haa i tak naprawde to ze starego zespołu została tylko jedna osoba i to z biura wiec co tu dużo pisać zwłaszcza że pracuje tam około 25 osób łącznie z biurem tak że nie polecam

Gkj

Zgadzam sie z wczesniejsza opinia za samochody trupice ale jezdzac tam zauwazylem jaki kierowca taki samochod no niestety nikt samochodow nie zlordzi jak kierowca ktory nim jezdzi jak dbasz tak masz na produkcji zauwazylem ze nie na kaxdej zmianie jest tak samo tzn sa osoby co chca robic to zarobia nikt na druga osobe nie bedzie dymal a co do biora traflem na nie odpowiedniego goscia od ukladania jazdy ktory byl trzy miesiace i szlak mnie trafial wiec zrezygnowalem a co do wlasciciela gosc z jajami lubi postawic na swoim wkoncu to jego firma.A najwazniejsze pensja wiec co do mojej osoby i mojej pensji co sobie ustalilem z szefem to zostalo mi wyplacone i tyle z mojej strony czy polecam to zalezy jak ktos chce robic TAK jak walic scieme to sie tam nie utrzyma!!!

@Gkj

czyli wychodzi na to ze ty waliłeś w (usunięte przez administratora) i dlatego nie pracujesz.. tyle w temacie

kasia

Ja równiez mam od roku materac firmy StudioM i wszystkim szczerze polecam jest mega obsługa miła i profesjonalna a na dodatek mój zanjomy tam pracuje i twierdzi że to co wyżej ktoś napisał to kompletne bzdury Moskała super gość o wielkim sercubardzo sobie chwali

@kasia

weż sie tam zatrudnij zobaczysz jak wspaniale tam jest....nikomu nie polecam a pan MOSKAŁA haa ma wielkie serce ale tylko dla siebie..

Agnieszka

@anonymous, czy możesz nieco rozbudować swoją opinię? W tym momencie jest bardzo ogólnikowa i niewiele wnosi do toczącej się dyskusji na temat pracy w Ptm Moskala. @Wiktor, pytałeś, bo byłeś zainteresowany pracą w tym miejscu? Zdecydowałeś się aplikować do pracy w Ptm Moskala? Czy ktoś z Was także pracował w tej firmie? Zachęcam do dodawania swoich opinii!

(usunięte przez administratora) kicz i ubustwo nie polecam

Wiktor

Jaki jest powód, że od dawna nikt nie pisze? Zaszły takie zmiany i jest tak dobrze?

osborn

nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Ptm Moskala - Oświęcim

• Jak się pracuje w Ptm Moskala?

Zobacz opinie na temat firmy Ptm Moskala tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ptm Moskala?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 5 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Ptm Moskala