Opinie o Firma Wielobranżowa Sużyw Sp. z o.o. w Żywiec

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Firma Wielobranżowa Sużyw Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Firma Wielobranżowa Sużyw Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma Wielobranżowa Sużyw Sp. z o.o. w Żywiec

Stały Klient od lat Nowy wpis

Polecam wszystkim Market Kaskada w Świnnej - to jeden z najlepszych sklepow w okolicy z super miłą i kompetentną obsługą :)

Klient

Sużyw Białka to jakaś masakra! Zastępca kierowniczki bezczelna i opryskliwa, robi problem z wymiana towaru. Biedne młode dziewczyny zastraszone przez nią boją się odezwać. Nie polecam

Anka były praciwnik Nowy wpis
@Klient

Gorzej to jest jeszcze w Sużyw Bystra. Tam ceny to się zmieniają przy paragonie. A pani łaskawie jak już ruszy swoje cztery litery z zaplecza to twierdzi że klient źle zobaczył. A kierowniczka to lepiej nie mówić.

Łukasz Nowy wpis

Ta firma to istna kpina!!! Nikomu nie polecam! Nawet wrogowi! Marna płaca, zero możliwości rozwoju, bo wszystkie stanowiska zajmuje rodzina. Dodatkowo żądają dyspozycyjności 24h. A najlepsze jest hasło Prezesa: Najważniejsza nie jest gratyfikacja finansowa ale satysfakcja z pracy :))))

Ewelina Nowy wpis
@Łukasz

Twój komentarz pojawił się już dość dawno - czy nadal jesteś pracownikiem firmy? Dlaczego właściwie sądzisz, że w tym miejscu pracy nie można się rozwinąć? Czy nie są prowadzone żadne szkolenia lub kursy podnoszące kwalifikacje pracowników? Wspominasz o wymaganiu dyspozycyjności, jak to wygląda w praktyce, jakie stanowisko masz na myśli?

@Anula Dziękuję za wypowiedź. Słowa, które kierujesz w stronę firmy Sużyw są bardzo poważne. Rozumiem, że byłaś pracownicą firmy, stąd posiadasz takowe informacje. Powiedz mi, proszę, czy to, co opisujesz, zostało gdzieś zgłoszone? Jeśli tak, to z jakim skutkiem?

Brałeś udział w rekrutacji do Firma Wielobranżowa Sużyw Sp. z o.o.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Senior w Zespole VAT Compliance
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Asystent Zdalnego Wsparcia Serwisowego
Zielona Góra
EKOENERGETYKA - POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA
logo firmy Ślusarz lub ewentualnie pomocnik ze znajomością niemieckiego
4470 Enns - dolna Austria
Allpersona GmbH
Anula

Sużyw to firma cwaniaków . Panie kierowniczki sprzedają odmrażane mięso mówiąc że to świeże. Na zapleczu lodówki z opisem bigosowe dla psa . To informacja dla sanepidu. Co miesięczne zebrania z zarządem o tam to się dzieje. Można usłyszeć tylko mało kasy sklep zarabia....renamenty za które płaci pracownik. Kierowniczka wyciągają gratisy od przedstawicieli ktore bardzo często brały do własnej kieszeni a co się nie dało zabrać to lądowało na sklepie. A pracownicy zwykli to nic nie znacza . Kierowniczki się nie zmieniają w suzywie a dlaczego bo podlizuja się właściciela między innymi przez poniżanie pracowników.

Nie zgadzam się z opiniami klienta duże wymagania mają klienci tylko do sużywu a w biedronce to koszmar i tam klienci siedzą cichutko i nic nie mówią lub Inter Marche tam dopiero źle są traktowani pracownicy i nikt tego nie krytykuje pozdrawiam słoneczko

Te opinie to wyssane z palca nie wiem kto takich bzdur nagadał może kiedyś było tak ale teraz jest całkiem inaczej i właściciele są ok bo ja tam pracuje i z tym się nie zgadzam pozdrawiam pracownik sużywu pozdrawiam słoneczko

Nie wiem 12

Najgorsza firma jaka znam.

Wolny24

Praca po 200-300h za najnizsza krajowa. Nie polecam nikomu! Brak mozliwosci jakiegokolwiek awansu, premie to fikcja i zaleza od (usunięte przez administratora) wlascicieli... A podejscie i jezyk do pracownikow na poziomie krajow Afryki

Parados

Ta firma to parodia nie polecam nikomu .

kamaro

dramat tyle w temacie nawet w bezrobociu oferujac mi tam prace pan powiedzial mi ze tam to raczej pan nie chce

...
@kamaro

Dobrze wiedzieć bo chciałam właśnie złożyć CV

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Wielobranżowa Sużyw Sp. z o.o. - Żywiec

Firma Wielobranżowa Sużyw Sp. z o.o.