Sużyw Sp. z o.o. Firma Wielobranżowa Michał Kołacz

Żywiec

Opinie o Sużyw Sp. z o.o. Firma Wielobranżowa Michał Kołacz

Nie wiem 12

Najgorsza firma jaka znam.

Wolny24

Praca po 200-300h za najnizsza krajowa. Nie polecam nikomu! Brak mozliwosci jakiegokolwiek awansu, premie to fikcja i zaleza od (usunięte przez administratora) wlascicieli... A podejscie i jezyk do pracownikow na poziomie krajow Afryki

Klient

Sużyw Białka to jakaś masakra! Zastępca kierowniczki bezczelna i opryskliwa, robi problem z wymiana towaru. Biedne młode dziewczyny zastraszone przez nią boją się odezwać. Nie polecam

Parados

Ta firma to parodia nie polecam nikomu .

kamaro

...
@kamaro 07.01.2014 17:40
dramat tyle w temacie nawet w bezrobociu oferujac mi tam prace pan powiedzial mi ze tam to raczej pan nie chce...

Dobrze wiedzieć bo chciałam właśnie złożyć CV

Zostaw opinię o Sużyw Sp. z o.o. Firma Wielobranżowa Michał Kołacz - Żywiec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sużyw Sp. z o.o. Firma Wielobranżowa Michał Kołacz