Opinie o Ptm Moskala w Oświęcim

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Ptm Moskala. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Ptm Moskala o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Chemia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ptm Moskala w Oświęcim

Agnieszka

@Xyz piszesz, że w firmie nie ma odpowiedniego szacunku do pracownika. Co masz konkretnie na myśli? W jaki sposób się to przejawia? Czy spotkała Cię jakaś nieprzyjemna sytuacja?

Xyz

PTM KUJAWY Najgorsza firma w jakiej pracowałem....zero szacunku dla pracownika. Zapier...za najnizsza krajowa.....Zatrudniaja i zwalniaja.... PREZES to jedna wielka porażka...niekompetentna osoba na stanowisku. Rzadzenie firma nie jest jego mocna strona.

uczciwie
@Xyz

Pracowałem w tej firmie dłuższa chwilę i wiem że jak każda firma ma swoje wady i zalety, ale odnośnie wynagrodzenia mogę powiedzieć jedno że jeśli uczciwie pracujesz zawsze pieniądze są uczciwie wypłacone . Nie odradzam tej firmy a z szef jak każdy z nas ma dobre i złe strony jak ktoś szuka ideału w każdym calu powodzenia życzę .

Agnieszka

@Zadowolony to bardzo dobrze, że jesteś zadowolony. Może powiesz więcej o pozytywnych stronach pracy w Ptm? Na jakim stanowisku jesteś zatrudniony? Pamiętajmy, że warunki pracy, atmosfera zależne są od obejmowanego stanowiska.

Połowa

Ptm Moskala zatrudnił sporo osób ostatnio, nie wydaje mi się, żeby było im źle, bo rotacja jest bardzo niska

Zadowolony
@Połowa

Pracuje w oddziale PTM Kujawy...i nie narzekam pensja zawsze na czas i wszystkie nadgodziny zapłacone....ja polecam

Zadowolony
@Połowa

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Ptm Moskala? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
Leszno
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
jox

No tak zgadzam się z AS dokładnie ile ludzi tyle opinii tak samo co do pracy jeżlei ktoś chce pracować to nie szuka dziury w całym tylko pracuje Uważam że każdy z nas jest inny i inaczej wszystko odbiera jak się nie przekona to się nie dowie

Romek

P Mateusz nie mam pojęcia kim jest i w którą stronę działa ale ja też śpię na tym materacu tzn z tej firmy i jest rewelacyjny nie rozumi9e wypowiedzi P. M jak kupuje i jest coś z fe;erem to reklamuje Ja na szczęście nie mam takich problemów jestem bardzo zadowolony Polecam w naszej rodzinie to już trzeci od nich materac i każdy się zaraża bo są supcio

Mateusz

Wygląda na to, że zarząd firmy działa by polepszyć opinie o ich produktach w internecie - spójrzcie na daty wypowiedzi użytkowników kasia i ziomeczek - w tym samym dniu, podczas gdy normalnie wypowiedzi pojawiają sie tutaj raz ja kilka tygodni. Oczywiście duży ruch pod komentarzem uzytkownika jack. Ja też mam materac od "Studio M", i mogę powiedzieć co nieco. Otóż materac na początku bardzo brzydko pachniał klejem, wiec było duuużo wietrzenia. Cena dośc wysoka, jakość pokrowców kiepska. Zaciąga się bardzo mocno. Nie wiem jak będzie po praniu bo boje sie tego zrobić. Materac niezbyt wygodny, człowiek ma wrażenie, że ma on bardzo nierówną powierzchnie, tak że w niektórych miejscach się człowiek zapada a w innych go podnosi - to na pewno nie wpływa pozytywnie na anatomię naszego ciała... to nie jest naturalne. Ktoś powie, że pewnie nowy produkt i dlatego tak piszę - nie. Śpię na ich materacu od kilkunastu tygodni i szczerze... naprawdę szczerze - NIE POLECAM.

ghhjjcfj

Minimalna na umowie, na resztę trzeba czekać przynajmniej tydzień. W pracy zamęt, biuro nie wie co się dzieje. Często straszny zapieprz, dodatkowo praca w soboty i częste nadgodziny(niepłatne), bo robotę trzeba skończyć. Polecam trzymać się z dala.

ghhjjcfj
@ghhjjcfj

Zapomniałem jeszcze napisać, że w sobotę jest się tam na czarno, a godziny nocne są wpisane jako praca w dzień. Czasami trzeba też robić nockę z soboty na niedzielę. Ogólnie dymanie pracownika na całego.

ziomek

Ja też kupiłem materac w Studiu M i jestem bardzo zadowolony. Bałem się co to za produkt, ale po kilku przespanych tygodniach w końcu wiem że żyję. Cena w porządku, nie zdzierają z człowieka i jakość też super.

jack

kupilem w ich firmie "studio materacy m" materac. Szajs jakich mało. Nie da sie na tym czymś spać. Plecy bolą od kilku tygodni... Nigdy więcej u nich.

Od bardzo bliskiego znajomego slyszalam mnostwo o tej firmie. Pan Moskala wykorzystuje swoich pracownikow, w soboty pracuja ZA DARMO!!!!! Nadgodziny sie sa placone! Najnizsza krajowa i eksploatowanie pracownikow jak zwierzeta... Zastanawiam sie, jak to jest, ze nikt sie nie skrarzy, ze nic nie zmienia sie tam od lat? Kiedy ktos tam zrobi porzadna kontrole i rozwiąże tę śmieszną firmę?

tamik

@szubi, teraz od stycznia weszło coś takiego, że jesli kierowca przejeżdża przez teren Niemiec to musi zarabiać minimalna stawkę krajową, jako terytorialną, wynosi ona 8,5 euro. Jednak chyba ptm moskała to nie dotyczy niejako, bo przeciez oni produkuja pianki tapicerskie i posiadaja chyba 10 samochodów, nie wiem, czy w ogóle jeżdza przez Niemcy.

andriu

@damian a coś więcej odnośnie pracy kierowcy mógł byś napisać?

piotrek

a jakie są tam zarobki? zaczynając od szeregowego pracownika?

tajniak

bardziej z (usunięte przez administratora) firmy nie widziałem za dzień 45 na ręke i zwolniaja po paru dniach bez podania przyczyn juz nie wspomne o zostawaniu po godzinach i wyjsciu jeden raz tylko na przerwie na papierosa

Znam opinie z pierwszej reki, potwierdzam że wyplata to wielka niewiadoma począwszy od "szeregowego" pracownika i dalej w górę. Czas pracy to oczywiście pojęcie względne.

mario

Dziekuje za informacje o tej firmie bo wlansie mialem do nich dzwonic w sprawie pracy na kierowce ale na szczescie zobaczylem opinie i zaoszczedzilem chocby ta cenna minute rozmowy;)

Wadowiczanin

A widzieliście te samochody od moskały? Haha przecież te jezdżące kupy złomów już dawno powinny stać w muzeum albo na szrocie. Jako kierowca nie podjął bym się pracy na takim sprzęcie

Może ktoś podrzuci jakie sa zarobki w tej firmie? mam zlozone tam podanie o prace

Zostaw merytoryczną opinię o Ptm Moskala - Oświęcim

• Jak się pracuje w Ptm Moskala?

Zobacz opinie na temat firmy Ptm Moskala tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ptm Moskala?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 5 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Ptm Moskala