Głuc Pol

Maków Podhalański

Opinie o Głuc Pol

maj
użytkownik zarejestrowany

onik, no minimum trzeba u nich 2 lata przepracować. Po tym czasie na pewno będą w stanie ci zaproponoać

elo

Iza. Zarówno firma NIWA jak i firm GŁUC (dwie firmy po rozpadzie GŁUC POL-u) cały czas prowadzi rekrutację. Można ta di nich wejść i się dowiedzieć.

lek

a ceny maja większe niż w obi - chyba stracili kontakt z rzeczywistością

lek

śmiech na sali i oni startują z mrówką?

Nick

A ja natomiast zamiast narzekać na godziny pracy itp chciałbym jednak rzetelnie opisać jak się pracowało. Praca bardzo rozwojowa, wynagrodzenie dużo ponad przeciętną na tym terenie - oczywiście nie od razu. Właściciel bardzo fajny, oby więcej takich ludzi na mojej drodze się pojawiało! Jeśli nie jesteś malkontentem, a chcesz i potrafisz coś zrobić, rozwinąć się to idź i spróbuj swoich sił! Dużo szkoleń handlowych, nie asortymentowych a pozwalających rozwijać się pod kątem sprzedażowym. Jeśli szukacie posadki 8h 5 dni w tyg za 4 tys zł to nie praca dla was. Jak w każdej pracy są rzeczy do których można się przyczepić ale ogólna ocena na plus.

taki jeden

Pracowałem tam 3 dni i potwierdzam powyższe opinie

Zostaw opinię o Głuc Pol - Maków Podhalański

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Głuc Pol