Opinie o Ptm Moskala w Oświęcim

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Ptm Moskala. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Ptm Moskala o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Chemia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ptm Moskala w Oświęcim

Amanda Nowy wpis

w ogłoszeniu na produkcje piszą, że istnieje możliwość na przyuczenie. Napiszecie mi jak je oceniacie? chłopak będzie niedługo pracy potrzebował a nie miał jeszcze styczności z żadnymi takimi maszynami o których piszą w treści. każdy na spokojnie sobie poradzi?

.... Nowy wpis

Pracuje tam od roku i dla mnie robota w porządku. Praca 8h ,kasa na czas , ludzie spoko.

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Ptm Moskala?

Anonim Nowy wpis

Ja tam pracuję i jestem zadowolony. Praca na dwie zmiany , kasa całkiem spoko ????

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Ptm Moskala? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Elektronik / Mechatronik
Ludwigsfelde
BERGMAN Deutschland GmbH
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
Aaa

Jak często ekipa się zmienia? niedawno została dodana opinia, w której pewna pani zadeklarowała kilka lat pracy. zastanawiam się czy są tu osoby które pracują prawie od początku? Jaki jest średni wiek pracowników oraz kultura pracy przy tym?

Magda

Pracowałam w tej firmie kilka dobrych lat i byłam zadowolona ze swojej pracy , zarobków i ekipy z jaką pracowałam. Zawsze się można było dogadać jeśli zaszła taka potrzeba.

witam, czy były ostatnio dodawane gdzieś jakieś ogłoszenia? a jeśli już tak to gdzie, kiedy i na kogo? Po prostu zauważyłam, że tutaj na forum jakieś zainteresowanie pracą się pojawiało a jak wpisywałam w przeglądarkę oferty to mi teraz nic już nie wyszło. W których miejscach ich szukacie? Z rok temu pisali o zapotrzebowaniu na wykwalifikowanych pracowników. O jakich umiejętnościach była mowa?

Jak długo czekaliście na odzew z Ptm Moskala? Oddzwaniają zawsze?

Długo i są bardzo niezdecydowani, podjęcie decyzji to dla nich bardzo wyczerpująca czynność. Lepiej szukać gdzie indziej

Sukcesy

Pełno sukcesów, klienci. dobijają się drzwiami i oknami, jest duże zapotrzebowanie na wykfalifikowanych pracownikow.

Zakładowy

Brak jakiej kolwiek organizacji w powierzaniu zadań dla pracowników , aby móc prowadzić firmę trzeba dobrze to zorganizować , a przede wszystkim mieć umiejętności zarządzania ludźmi. Ta firma nie powinna istnieć już dawno. Bałagan wszędzie. Tragiczna atmosfera.

Marzena

W sumie to zaciekawiło, a raczej ta pierwsze część. Co powoduje rozbieżność w ocenie, super pod jakim względem? o płaceniu nadgodzin pisali ale to chyba norma powinna być? ogólnie to idzie na rękę jak ktoś ma jakiś problem?

świetny zakład

super atmosfera super ludzie super pieniądze

Jolanta
@świetny zakład

Naprawdę? Pełno tu zupełnie innych komentarzy. Coś się zmieniło czy o co chodzi? Jeśli pieniądze takie super to jakie kwoty masz na mysli?

Prawda
@Jolanta

Kierowniczka jest bardzo rzetelna, płaci za nadgodziny i nie ubiera się jak (usunięte przez administratora)

@Prawda

dużo tych nadgodzin wam teraz u wychodzi? ile w skali miesiąca można się na nich dorobić? i co z innymi współpracownikami, zdarzają się konflikty? jak ewentualnie są rozwiązywane?

Można pisać wiele ale szkoda gadać jest źle i basta.

Te dwie osoby na kierowniczych stanowiskach szukają codziennie sposobów jak dobrać się do pieniędzy pracowników produkcji jakim sposobem ukraść im zarobione pieniądze.

Wiktoria
@Anonim

A co masz na myśli? Jakieś problemy z wypłacaniem pensji czy jednak coś innego

Ajefa
@Wiktoria

Pełno problemów wszelkiego rodzaju tylko, że te problemy są tworzone na siłę, żeby odciągnąć uwagę od dyletantyzmu i amatorszczyzny konkretnych osób. Wtrącanie się kierownictwa wszędzie tam gdzie wykonywane czynności przewyższają ich nikłe kompetencje co nie tylko przeszkadza a przede wszystkim stwarza zagrożenie dla zdrowia pracownika. Ale kogo to obchodzi?

Kamil
@Ajefa

Bez powodu się wtrącają w prace? Chyba jest jakiś nadzór techniczny który pilnuje żeby praca była bezpieczna? Zgłaszałeś takie sytuacje?

Magda
@Kamil

takie sytuacje trzeba by zgłaszać kilka razy dziennie a i tak nic by to nie zmieniło

@Magda

a ktoś próbował? bo czasami domysłami się do niczego nie dojdzie a można się zaskoczyć. jaka reakcja na zgłoszenie, co mówią?

TT

Inne ceny w ofercie a przy zakupie nagle rosną. Brakuje w ofercie wymiarów. Nie za dobrze to świadczy o firmie

Pati

Przestrzegam przed pracą w tej firmie. Wykorzystywanie pracowników jest nagminne w tej firmie , zwłaszcza przez kierownika zmiany Pana M. , który jeszcze w dodatku nie ma szacunku do kobiet. Swoje seksistowskie komentarze powinien zostawić dla siebie. Natomiast warto wspomnieć, że ciężko zarobione pieniądze przez pracownika (tzw. premie wypłacane do koperty) , są przywłaszczane przez inne osoby.

Klient

Materace co się rozklejają trzeba jeździć z reklamacją nie może być wszystkl tak jak trzeba od razu

OK.

Ja jestem zadowolony , praca 8 godzin , nadgodziny sporadycznie , kasa spoko , ale robić trzeba

Maja
@OK.

I to się nazywa krótka, ale rzeczowa wypowiedź - bardzo Ci za nią dziękuję. Jestem ciekawa, jak długo pracujesz w Ptm Moskala. Ale najpierw z chęcią się czegoś dowiem o benefitach, jakie tam oferują. Macie tam oferowane jakieś karty sportowe, karty wejścia do obiektów rozrywkowych, czy też dopłaty do dojazdu do pracy?

@OK.

Kolego bajek nie wypisuj tutaj. Kasa spoko? Najniższa krajowa plus kilka banknotów do koperty.Dobrze wiem że albo tam robisz w biurze i nabijasz dobre opinie o tym zakładzie albo jesteś bez urazy płatnym trolem ale tego zakładu już dawno powinno nie być.Nie bede wypisywał dlaczego bo szkoda mojego czasu.Dodam jeszcze tyle że obecny kierownik tego zakładu być kierownikiem nie powinien bo się do tego stanowiska nie nadaje jedynie do czego się nadaje to do sprzedawania jajek lub śmietany na targu.Dziękuje za uwagę i odradzam tam pracować.

xxx
@Maja

tak mają ful opcja wstepy na wszystko zadarmo dotego premie bony paczki itd zarobki 5000 na ręke nic tylko robić w tej firmie

Zzz
@xxx

Plus nawet robić za bardzo nie trzeba wystarczy przyjść od czasu do czasu, kawę wypić i można wracać na zakupy.

Smajek

Nie polecam, a raczej ostrzegam pracę w tej firmie ! Koszmarna atmosfera , brak adaptacji oraz wdrożenia , brak organizacji pracowników , panuje tylko chaos i zgryźliwość wśród pracowników ( brak reakcji ze strony szefostwa) sądzę , że poniektórzy w tej firmie powinni zmienić środowisko pracy bo już chyba nie panują nad swoim zachowaniem.

Mmlk
@Smajek

Masz rację, jednak próby adaptacji i wdrożenia dają efekty na krótki czas póki kierownictwo nie zaczyna się mieszać i mieszać w organizacji pracowników, skądś ten chaos się bierze przecież.

Julia

Wspominano tutaj coś kiedyś o tym, że zdarzają się sporadycznie nadgodziny. W takim razie jeśli one są, to czy wypłacają je Wam normalnie/jakoś lepiej? Czy za te godziny dni wolne do odbioru? Jak to jest? ;) Pytam dla brata, bo szuka pracy w Oświęcimiu.

@Julia

Raz wypłacą innym razem nie, zależne od ich widzimisie.

Grażyna

od widzimisie kogo ? kto o tym decyduje i czemu nie zawsze jest to płacone ? ja bym nie robiła wtedy nadgodzin i tyle

@Grażyna

Najpierw sami chcą żeby zostać a potem nie płacą za to, po prostu (usunięte przez administratora) i tyle.

@Anonim

w jakim kontekście chcą, żeby zostać? Chyba nie proszą się wręcz ludzi o to? Z czego to wynika, że tak w kratkę z tym lecą? Jakieś procesy firmowe to powodują?

Zostaw merytoryczną opinię o Ptm Moskala - Oświęcim

• Jak się pracuje w Ptm Moskala?

Zobacz opinie na temat firmy Ptm Moskala tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ptm Moskala?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 5 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Ptm Moskala