"DRAG-BUD" Usługi Ogólnobudowlane Dragosz Krzysztof

Marcówka

Opinie o "DRAG-BUD" Usługi Ogólnobudowlane Dragosz Krzysztof

Mik
użytkownik zarejestrowany

Wiesz co, no brukarz w Dolnośląskie Centrum Chorób Serca MEDINET nie ma jakoś super łatwo, ale też nie jest mega trudno, trochę roboty jeszcze nikogo nie zabiło

?????

Stary ja tam byłem brukarzem przecież to o pomstę wola to co piszesz!!!!!!!

kiedys tam robiłem

nie ma zle ale dobrze wcale urlopu nie ma chorobowego tez nie ile dni przerobisz tyle masz na wypłate ogolnie robota dobra bo jak płaci to tak sie robi

gal anonim

firma uduś tak ja mozna nazwac przydalob sie swoje narzedzia z domu brac do pracy. a co do umowy to tzw smieciówka nie polecam tam nnikomu pracowac

były pracownik

Jeśli chodzi o umowę to zlecenie ewentualnie o dzieło,o pełnym etacie to nie ma co marzyc.Stawka godzinowa to 10zł/godz tak ze cudów nie ma i na więcej nie ma co liczyć.Szczerze nie polecam szkoda czasu marnować lepiej czegoś lepszego szukać

Zostaw opinię o "DRAG-BUD" Usługi Ogólnobudowlane Dragosz Krzysztof - Marcówka

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie "DRAG-BUD" Usługi Ogólnobudowlane Dragosz Krzysztof