Opinie o ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA w Kraków

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

W222W

Ja z nimi wyjerzdzałem na magazyn w Alershausen pod Monachium. Do mnie dzwoniła dziewczyna w poniedziałek po 15 a w środę byłem w robocie i do tego zabierałem dwuch chłopaków z trasy którzy też nie mieli za dużo czasu na zastanowienie. U nich tak już jest ostatnio też do mnie dzwonili że za dwa dni robota ale tym razem nie dałem rady. Oni tak mają dzisaj robota jest jak nie obstawią to już nie aktualne stąd tyle ogłoszeń wisi a jak dzwonisz to nie aktualne. Z agencjami tak jest do jednej firmy szuka ludzi 5 agencji z Polski kto pierwszy ten lepszy. U nich na magazynie po mieszkaniu było 1300 na łape niestety robilismy do świa i potem już nas nie potrzebowali. Zeitmann jest tylko pośrednikiem i mnie nie okłamał. Nie obiecywali jakiś cudów i cudów też nie było

marfer1

witam mam pytanie o pracę na stanowisko pracownika produkcji/bawaria. 30.01 wysłałem swoje cv, czekałem na tel, ale nikt się nie odezwał, w końcu sam zadzwoniłem w zeszłym tygodniu i pani poinformowała mnie, że na razie nie rekrutują na to stanowisko.Czy wie może ktoś, czy już wybrali chętnych do tej pracy?? nie wiem tylko czemu ogłoszenie na to stanowisko cały czas widnieje na go worku i na ich stronie,skoro już nieaktualne.

Zarobki Zeitmann

Jak to jest z zarobkami i praca prze tę agencje? Jaka średnia stawka godzinowa brutto oferowana jest w poszczególnych firmach ? Czytam często ,że ludzie wyjeżdżają wracają i znowu wyjeżdżają czyli mam rozumieć ze to jest np praca na pol roku i potem przerzucając gdzie indziej ?

WujekSamoZło

Muszę Cie chyba zmartwić ale przez agancję może być problem raczej w większości wymagają one języka niemieckiego. Wynika to z tego że niemiecy pracodawcy mają bizka na tym punkcie. Pozdrawiam

Malarz

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
nowa

Chciałam tylko zapytać czy nie orientujecie się czy są jakieś agencje pracy które rekrutują osoby tylko z podstawami języka niemieckiego? Myślimy z narzeczonym o wyjeździe do Niemiec, ja znam komunikatywnie język, no ale On niestety słabo, bardzo słabo... Z tego co czytałam to chyba przez Zeitmann-a nie ma szans. a może poradzicie jak można znaleźć pracę z podstawami, o ile taka jest?

baca.z

witam .ja nic złego nie sugeruję,po prostu komuś mogło się tam nie podobać lub się nie nadawał do pracy.

firma dobra pomaga na wszystkie sposoby dziewczyny kture tam pracują są poprostu stworzone do tej pracy pracowałem przez tą firme i niemam im nic do zarzucenia

baca.z

witam .ukazało się ostatnio ogłoszenie do BMW.Czyżby ktoś już wrócił z ostatniej łapanki?

Maciek

Bo pewnie im się nie chciało zamieścić :D

rs

A czemu nie ma informacji o tej ofecie pracy u nich na stronie? Ten zeitmann to też jakiś dziwny jest.

ibm

No tak, ale z tego co mi wiadomo to nie jest łatwo znaleźć mieszkanie w Monachium i są bardzo drogie a i Polakom niechętnie wynajmują.A przypuszczam, że ciężko będzie znaleźć coś tanńszego niż ta firma znalazła.A poza Monachium gdzieś dalej to znowu dobrze mieć samochód, bo bez tego kiepsko pewnie z komunikacją. Im dalej od Monachium to pewnie taniej, no ale samochód niezbędny.

z tego co wiem wróciły bo nie odpowiadał im standard zakwaterowania-nie jest rewelacyjny,ale juz na miejscu przecież zawsze można poszukać czegoś lepszego.

ibm

Wróciły bo nie przeszły szkolenia? Wiesz coś na ten temat?

Witam! Z tego co mi wiadomo na lotnisko do Monachium wyjechały 4 osoby, 2 wróciły a 2 zostały są już po pierwszym tygodniu szkoleń .

ibm

Hej, z tym lotniskiem w Monachium to te osoby co wyjechały do Monachium to już wróciły? Bo z tego co mi wiadomo ktos wyjechał(o ile się nie mylę) a reszta pewnie jest odwołana przed wyjazdem. Lepiej przed niż po.

Mówili mi że są tam przyzwoite pokoje z kuchnią i dostępem do łazienki a mieszka się w 2-3 osoby w pokoju. Mają mi potwierdzić wyjazd pod koniec miesiąca..

Dąbek

Adam - 2013-01-17 13:15:03 Miałem jechać na lotnisko, odwołali mnie na szczęście ale już mam inna robotę. Jadę z nimi do Mercedesa w Stuttgarcie na magazyn jako wózkowy. Mam nadzieję że wszystko będzie OK. Jak ktoś jeszcze jedzie to dajcie znać.Ja też dostałem propozycje tylko że do Boblingen ale to pod Stuttgartem więc pewnie ten sam zakład Mercedesa. Mnie już sprawdzał językowo gość z Niemiec Zeger czy jakos tak. Gadał troche szybko ale się dogadaliśmy. Mają mi zrobić niemiecki kurs na wózki na miejscu. Nic mi nie mówił o mieszkaniach, wiesz coś ?

Romek

Za lotnisko szacun dla agencji takie podejście do pracownika się nie zdarza

Krakus

edward - 2013-01-16 16:18:58 Kursu w Rzeszowie tez nie bedzie bo jak sie okazalo nie bylo chetnych .....My w Krakowie zaczynamy kurs niemieckiego dla elektryków 28 stycznia z bossem z niemiec mamy widzieć się 23 stycznia. Kurs ma być po 3 godziny dziennie od 17 do 20 dwa razy w tygodniu. Ostatni raz siedziałem w ławce szkolnej 17 lat temu więc nie wiem jak będzie! Ale nastawiony jestem pozytwnie.

Zostaw merytoryczną opinię o ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA - Kraków

• Jak się pracuje w ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA?

Zobacz opinie na temat firmy ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 87.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 70, z czego 42 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA?

ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA
3.3/5 Na podstawie 1762 ocen.

ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA