Opinie o ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA w Kraków

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Beatka

Przykro mi Monia że do Ciebie nie zadzwonili ale Niemcy tacy już są. Coś im się widocznie nie spodobało i nawet nie raczyli do ciebie zadzwonić. Ja w Niemczech pracuje na sprzątaniu już 6 rok i wiem jak jest. Lubią się przyczepić z byle powodu. Ja jadę po świętach, mam dość już sprzątania po mieszkaniach, chce stałej pracy i na umowie. A tobie moge tylko żebyś się nie poddawała i dalej szukała. Głowa do góry Zeitmann to nie jedyna agencja, na pewno coś znajdziesz

monika

Niestety dosyć często się zdarza, że dzwonią, proponują a potem nikt się nie odzywa. Jednak w przypadku Zeitmanna przedstawili to już w taki oczywisty, pełny sposob że byłam absolutnie przekonana, że telefon od pracodawcy to tylko formalność. Wyjazd za 2 dni, pytania czy zdążę wszystko przygotować. Swoją drogą dopiero przy 3 telefonie powiedziano mi że w ogóle jeszcze jakiś etap rektutacji ma mieć miejsce. Wcześniej wyglądało to tak, że wysyłamy papiery, proszę się przygotować, gdyby było za mało czasu to będziemy negocjować z pracodawcą żeby dał pani dodatkowy dzień na przyjazd. Ktoś z was by się nie nastawił że praca jest pewna? Miałam do czynienia z wieloma agencjami, ale tutaj się wyjątkowo zawiodłam, bo poważnie przed cały poniedziałek stresowałam się jak ze wszystkim zdążę... a tu kicha. Nie mam żalu, wiadomo że pracodawca może sobie wybrać kogo chce, ale zależało mi na tej pracy, ludzie z agencji dali mi dość mocno do zrozumienia że jadę do tego Monachium... a tu nic z tego nie wyszło. Do mojej koleżanki która ma podobne doświadczenie i podobny poziom niemieckiego, pan z Monachium zadzwonił a do mnie nie. Przykro mi po prostu :(

Waldek79

Toś odkrył tajemnice - ja zawsze się rozglądam dopóki nie dadzą mi ostatecznego terminu wyjazdu i umowy. Dzwonie i wysyłam cv do skutku. A do tego co piszesz o jakiejś innej agencji to mi śmierdzi że tam pracujesz

tedi

cześć Marta jak pisałem ci to jezdziłem już pare razy przez tą agencjie a na nr stacjonarny zawsze się dodzwoniłem najlepiej rano tak po otwarciu biura ok 9 .10 a dla tych co wyjeżdżają najlepiej jechać busikiem z adresu na adres

Malarz

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Anika

Gosiu a kiedy dokładnie masz jechać? bo do mnie też dzwonił pan z niemiec i kazal jak najszybciej przyjechać wiec takie termin wyznaczylismy na 1 kwietnia ale z racji tego ze sa swieta chciala duzo pozniej jechac ale pani z Zeitmann ma dać znać co i jak dokładnie. Możliwe że jedziemy razem więc proszę Cię o kontakt. Jesli wyrazasz chęć korespondencji to daj znać to napisze mail ;)

Gośka

Do mnie dzwonił Pan z Niemiec z lotniska i mam zacząć po świętach - muszę to jeszcze przemyśleć bo nie wiem czy jeżdżą busy w 2 dzień świąt - ktoś się oriętuje? Ktoś też jedzie na ten termin bo w Zeitmannie powiedziała mi pani że wszystko będą ustalać w przyszłym tygodniu i da mi numery do innych osób co też jadą

MartaM

Jak trzeba będzie to pojadę! :) Byle była praca! A ty byłeś z nimi na jakiej pracy? Co tam robiłeś? Mi się ta agencja podoba, przynajmniej na razie, bo dużo informacji o pracy mają i jak już masz ich komórkowe numery to nie ma problemu z kontaktem. Gorzej jak chcesz się dodzwonić na stacjonarny - masakra. A ty masz o nich dobre zdanie

tedi

cześć Marta ja już jezdziłem przez tą firme jest ok ale możesz mieć rano telefon że wieczorem masz być na miejscu na to musisz być przygotowana

MartaM

Ja czekam na nich a oprócz tego wysyłam CV i szukam czegoś innego. Kto pierwszy da mi konkretny termin wyjazdu z tym jadę. Same wiecie jak to jest mało kiedy udaje się natychmiast znaleźć robotę. Po cichu liczę ze tu się nie rozejdzie tak po prostu i wyjadę na to lotnisko :)

monika

Ja się nie doczekałam. Naprawdę szkoda, bo oferta była dobra.

DEska

i jak ludzie, ktoś już się doczekał tego telefonu z Monachium czy nadal czekacie?? Bo ja już w sumie nie wiem, czekać czy szukać czegoś innego ...

aha

czyli to dlatego upewniali się że w CV są zdjęcia, tak?? Żeby móc porządnie nas oblukać i te umiętności mopowe z twarzy wyczytać?

RazPuTin

Witam Miał ktoś kontakt z dysponentem z niemiec w sprawie pracy w Regensburgu na magazynie? i drugie pytanie nie wiecie od kiedy ma to wystartowac ? pozdro

Bogna

No ja się wreszcie dodzwoniłam się do pana Michała i wypytałam go o co chodzi że do mnie nie dzwonią a tyle mi głowy zawracali. Mówił że nie mają wpływu na niemców i też już im przypominali że ludzie czekają żeby do nich zadzwonić. prosił mnie żebym jeszcze czekała. Ja daje im szanse bo widać że im zależy - zobaczymy czy mam rację

mcdonald

To rzeczywiście dość dziwne i irytujące; sam chciałbym wyjechać ale skoro piszecie, że tak wygląda "procedura" to należy raz jeszcze się zastanowić. A tak na marginesie; po wysłaniu aplikacji, dzwonili do was czy sami musieliście się przypominać ?

k..

Do mnie tak samo, dzwonili w poniedziałek, nawet kilka razy, wszystko mi ładnie wyjaśnili, wysłali papiery i powiedzieli że facet z Niemiec zadzwoni po południu. I nie dzwonił do dziś. Najpierw zawracają głowę, żeby szykować sie do wyjazdu już w środe, a potem jak dzwonie we wtorek po południu i mowie że dalej nie dzwonił i nie wiem co w koncu z tym wyjazdem, to mówią że mają dużo kandydatów i weryfikacja przez pracodawcę może potrwać dłużej... dzisiaj dalej nie ma telefonu. Moj niemiecki też nie jest zbyt mocny, no ale odpowiedziałam zadowalająco na pytania, i ponoć na Niemca też wystarczy... zresztą nie zatrudniam się przecież jako profesor germanistyki, więc nie przesadzajmy... szkoda że narobili mi nadziei, tak rzeczowo wszystko przedstawili a teraz już nie wiem czy na nich czekać czy szukać dalej... I faktycznie dzisiaj nie mogę się do nich dodzwonić... coś mi tu śmierdzi. A do tej pory, sądząc po opiniach, uważałam że to porządna agencja...

makler

ktoś odbiera u WAS TELEFON???? panienka mówiła, że oddzwoni i co? wysłałem cv i czekam, ładnie budujecie sobie baze danych

Magda

monika - 2013-03-20 23:00:10 Widzę że tu wesołe rozmówki odchodzą, fajnie fajnie. Ale mnie bardziej interesuje czy ktoś tak otrzymał z agencji telefon w sprawie pracy na lotnisku? A jeśli tak, to czy niemiecki pracodawca już dzwonił?Mi sprawdzali mój niemiecki i teraz czekam na telefon z Niemiec. Mają dzisiaj dzwonić, zobaczymy. Ja mam język na takim kiepskim poziomi i trochę się denerwuję ale Pan z Zeitmanna mówił ze wystarczy. Moja koleżanka już tam pracuje i jak na razie jest zadowolona, to ona mi powiedziała o tej pracy. Ja chce tam pracować bo to nie jest przez jakąś agencje tylko w Niemieckiej firmie. Koleżanka sobie chwaliła. Jak będę po rozmowie to dam znać czy jadę :)

monika

Tak? i kiedy jedziesz? i dokąd?

asz

Tak dzwonil

Zostaw merytoryczną opinię o ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA - Kraków

• Jak się pracuje w ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA?

Zobacz opinie na temat firmy ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 90.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 73, z czego 45 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA?

ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA
3.3/5 Na podstawie 1763 ocen.

ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA