Opinie o ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA w Kraków

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

ktosio

Asia29 a jak długo uczyłaś sie niemieckiego aby opanować taki poziom no wiesz kwalifikujący Cie do pracy ? Chodziłaś na jakieś dodatkowe zajęcia?

Asia29

ktosio - 2013-04-15 13:49:17 Czy do tej pracy na lotnisku dzwoni ktoś potem z Niemiec jak przejdzie sie pierwszy etap ?Podobno dzwoni, Do mnie jeszcze nie dzwonił. Czy ktoś tu się wybiera do tej pracy w tym miesiącu? z okolic Krakowa lub Kęt? Razem by było Raźniej.

ktosio

Asia29

Ja też bym chciała dowiedzieć się czy daleko do sklepów. czy jest gdzieś blisko miejsca zamieszkania stołówka czy coś takiego???

Malarz

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Tess

Robota na lotnisku jest ciężka, cały czas bieganina i nie ma posiadywania. Troche się odzwyczaiłam bo ostatnie lata raczej miałam siedzącą pracę. Jest dużo pracy bo brakuje ludzi więc z tym na pewno nie ma problemu. Hotel do przeżycia

ona37

Serdeczne dzieki Joan za odpowiedz, jesli mozesz to napisz jak wyglada ten hotel robotniczy, czy daleko do jakichs sklepow ?Planujesz tam dluzej pracowac?

Joan

Ona37 - 2013-04-12 10:18:25 W jakim wieku dziewczyny / kobiety pracuja na lotnisku jako sprzataczka? bo zastanawiam sie nad ta praca ale nie wiem czy juz za stara nie jestem i bede mieszkac z mlodzikami:) hihiSą tam w danym momencie kobiety od 22 - 35. ja mam 28 Jednak nie sądzę żeby to była przeszkoda. Pozdrawiam

Ona37

Joan

Kaaaaa.... - 2013-04-11 17:52:58 Joan - 2013-04-11 12:12:57 Masz rację BeBe. Miałam dziś tam dzwonić, ale zadzwoniła rano dzisiaj pani przedstawiła mi szczegółowo ofertę, a ponieważ mam teraz zapalenie oskrzeli na mojego pecha, to powiedziała żebym zadzwoniła na jej komórkę za kilka dni jak się poczuję lepiej, to pośle troszkę później moje CV. Podobno wypadłam dobrze na rozmowie po Niemiecku. i jeszcze jedno jak ktoś ciekawy mieszkanie kosztuje teraz już 320 a nie 300. Rekrutują do końca miesiąca.Joan a skad wiesz ze 320 kosztuje? kto znowu cos takiego mowil? PozdrawiamKobieta z zeitmann tak mówiła, podobno telewizory do pokoi czy coś takiego dają i coś tam jeszcze. A ty jedziesz?

Kaaaaa....

BeBe

Dzwoń do nich i przypomnij im o sobie. Może cię przeoczyli i nawet nie wiedzą że czekasz na telefon

Joan

Dzwoniła do mnie wczoraj pani o tą pracę na Lotnisku sprawdziła mój Niemiecki, i powiedziała że zadzwoni do mnie na następny dzień pan by przedstawić ofertę, jednak nie zadzwonił dziś. Nie wiem czy mam się martwić, nie boję się ciężkiej pracy. pracowałam w fabryce metali. wiem że na początku jest bardzo ciężko, ale kwestia przyzwyczajenia. Pozdrawiam

alek

Tomek - 2013-04-10 09:25:04 rotacji tam dużej nie ma tylko BMW ma kosmiczne wymagania! Musisz dobrze znać niemiecki i zajebiście jeździć na wózku i do tego jak do ciebie zadzwonią to następnego dnia masz być w Dingolfing. Ja mam tam kolegę on wyjechał przez Zeitmanna i już tam robi z 6 miesięcy. Miał mnie wkręcić ale nie ma szans. Ani przez Zeitmanna ani przez kumpla. Wszystko przez mój niemiecki jest dla nich za kiepski a ja się wszędzie w Niemczech dogaduje! Jak ktoś zna inne dojście do BMW to niech piszeDogadywanie się dogadywaniu nie równe :) jak oceniasz A2, B1, B2 niemiecki?

rotacji tam dużej nie ma tylko BMW ma kosmiczne wymagania! Musisz dobrze znać niemiecki i (usunięte przez administratora) jeździć na wózku i do tego jak do ciebie zadzwonią to następnego dnia masz być w Dingolfing. Ja mam tam kolegę on wyjechał przez Zeitmanna i już tam robi z 6 miesięcy. Miał mnie wkręcić ale nie ma szans. Ani przez Zeitmanna ani przez kumpla. Wszystko przez mój niemiecki jest dla nich za kiepski a ja się wszędzie w Niemczech dogaduje! Jak ktoś zna inne dojście do BMW to niech pisze

BMW

tam jest taka rotacja ludzi w tym BMW? Bo znowu poszukja wuzkowych

MartaW

Praca nie jest lekka, cały czas jesteś w ruchu, twój rewir jest dość duży i nie ma czasu na siedzenie. No ale to przecież jest praca fizyczna wiec trudno wymagać żeby było lekko. Więc osoby które wyobrażają sobie że jakoś się prześlizgną przez swoją zmianę bez ostrej pracy lepiej niech nie przyjeżdżają. Ja ostatnio też nie pracowałam i pierwszy tydzień był dla mnie ciężki teraz trochę się przyzwyczaiłam i jest w miarę ok. To co już ktoś wcześniej pisał razem z nami jest sporo Turczynek i nie do końca mówią po niemiecku ale sprawy które z nimi załatwiasz są tak proste że to w niczym nie przeszkadza. Na początku patrzą ci na ręce i sprawdzają czy dobrze sprzątasz ale jak robisz swoje to nie przyczepiają się, po dwóch tygodniach się do mnie przekonały. Ogólnie jest dobrze i przyzwyczaiłam się do tej pracy. Nie miałam pracy w Polsce więc zostaje tutaj. pozdrawiam :)

m

Małgosiu, niestety nie jest tak pięknie, po pierwsze pracodawca może nie zadzwonić. Po drugie warunki nie sa takie fajne (trudność z dogadaniem się z pracującymi tam Turkami), praca ciężka i na czas. Spróbować możesz ale niestety nie jest tak fajnie jak mówią.

Małgosia

Witam. Dostałam dzisiaj od nich ofertę pracy na sprzątaczkę na lotnisku w Monachium. Nie mam dużego doświadczenia w pracy za granicą, byłam w sumie 6 miesięcy w Niemczech przez dwie agencje. Język znam na poziomie trochę lepszym niż podstawowy i zastanawiam się czy na miejscu wystarczy taka znajomość niemieckiego? Czy ktoś się orientuje czy jest dużo spraw do załatwienia po przyjeździe do Monachium. Ja zawsze szukam drugiego dna w tym co mi oferują i dla tego pytam bo oferta była bardzo dobrze przedstawiona. Najpierw dzwonił do mnie Pani z Zeitmanna i sprawdzała mi język niemiecki. Potem dzwonił Pan Michał i przedstawił mi bardzo szczegółowo krok po kroku co będę robiła, jaką będę miała umowę, płacę, jakie sa warunki mieszkaniowe, dojazd do pracy itp. Potem dostałam maila z informacjami tymi które mi przekazał plus strony www pracodawcy i mieszkania. Teraz mam czekać na telefon z Niemiec od pracodawcy. Wszystko wygląda ładnie i pięknie i dlatego budzi mój niepokój. Czy ktoś mógł by napisać coś więcej o tej pracy ?

Jakiego typu pytania ?

Jakiego typu pytania sa na tym tesci ?

Zostaw merytoryczną opinię o ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA - Kraków

• Jak się pracuje w ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA?

Zobacz opinie na temat firmy ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 89.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 72, z czego 44 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA?

ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA
3.3/5 Na podstawie 1763 ocen.

ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA