Opinie o ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA w Kraków

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

kaban0s8686

witam, nie polecam wyjazdu do niemiec to co oni mowia i pisza ze jest super to g....o prawda niby domki super praca jak bajka a jak sie tam przyjedzie to sie okazuje ze trzeba uciekac do polski jezyk to duzo ale nie wystarcza na tyle zeby zostac gosciu znal perfekt i co?? zjechal do polski prace mial pewna tak kobieta obiecala. nie polecam Ingolstadt

denext

Zdecydowałem się na wyjazd z tej agencji, napisze tak : Gdyby nie to ze dobrze znam angielski bym musiał wracać po 3 dniach. Wyraźnie w CV napisałem ze niemiecki znam na poziomie podstawowym A2, raz odmówiłem podjęcia pracy gdzie poinformowali mnie o charakterze pracy (z samymi Niemcami), a oni mnie wysłali do pracy gdzie niemiecki trzeba znać dobrze. Przyfarcilem bo trafiłem do młodych Niemców którzy również dobrze mówią po angielsku.

mlody23

A do volkswagena ktos pojechał? Moze tam sie pchac :)

gr

Z tego co wiem, Zeitmann nie rekrutuje juz do my toys (zawiniła agencja na miejscu) no ale różne maile i jak . Jeśli ktoś chce się tu dostać to przez inne firmy.

Malarz

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
uzumymw

spokojnie są jeszcze chętni na wyjazd ;P

sisu

tak - już nikt nie został w tym kraju. ty i ja jesteśmy ostatnimi polakami żyjącym w Polsce. Niemcy chcą zaorać Polske i posadzić tu buraki :D

max

Wszystko ucichło.. Każdy wyjechał do pracy?

malami6

Witam, wybiera się ktoś w najbliższym czasie do Hamburga do pakowania przypraw?

izzi
@malami6

ja się wybieram na poniedziałek. jak coś to pisz na maila izun88@wp.pl

malami6
@izzi

ok.

potrzebuje informacji

moze mi ktos powiedziec jak naprawde jest z ta firma w michelstadt? jest praca czy jej nie ma?napiszcie szerze..........

lozo
@potrzebuje informacji

w Michelstadt firma DELTA ,chyba jeszcze jest ale są to oszuści i krętacze do dzisiaj niemam pieniędzy za pracę.Ciągle kłamią i wymyślają przeszkody aby nie płóacić.Zeitmann opieka super.

tix
@lozo

a gdzie pracowałeś? w mytoys?

pra

Mój znajomy pracował w jakieś fabryce samochodów w Niemczech to mówił że widział taka sytuacje jak gościa zwolnili właśnie za brak język tzn. nie rozumiał w ogóle poleceń po niemiecku.

cuc

a do MyToys jeszcze szukaja????

asiek

ja polecam ich, pracuje w (usunięte przez administratora) w Playmobile i jestem bardzo zadowolony. super agencja

Anka
@asiek

akurat wczoraj były duże zwolnienia 15 osób jedzie do domu. jak się cieszysz pewnie jesteś wśród tych co mają pracę do świąt. powiedziano nam że będziemy mogli wrócić do pracy w kwietniu. praca dobra szkoda że już koniec. trzeba szukać czegoś innego.

wasa

gadanie u nas są tacy ludize co ledwo po niemiecku gadają ale nikt ich nie wywala. pewnie zalerzy gdzxie się robi

heh

Jezeli zatrudniaja duza liczbe polakow ,to powinni jakiegos majstra polaka dac ,takie jest moje zdanie

mlody23

To ja nie rozumiem ,przeciez znajomosc jezyka sprawdza agencja ,pozniej dzwoni pracodawca z niemiec i tez sprawdza niemiecki ,to dlaczego wywalaja tych ludzi? Przeciez znajomosc byla sprawdzona. To moze oni wymagaja lepszej znajomosci ? Bez sensu ,czlowiek sie nastawi na prace ,a oni go wywala ,tylko kase straci

ahaba
@mlody23

No właśnie nie do końca sprawdzają, kilka prostych pytań, albo kandydat przekarze słuchawkę wujkowi, a potem przyjeżdża na miejsce i nic nie kuma. Ale faktycznie są osoby mówiące bardzo słabo, jakoś sie chyba nie rzucily w oczy. No ale ryzyko, że się przyjedzie i pojedzie, istnieje.

anonimowymarek
@ahaba

zawsze możesz kogoś podstawić - twoje ryzyko. Ale wierzcie mi że kupę osób się w ten sposób dostaje do roboty. U nas jest to samo. musisz zaryzykować i tyle. na miejscu nie potrzeba niemieckiego to ściema. tylko przy podpisywaniu mowy trzeba być z kimś kto zna żeby się nie zorientowali. Jak nie robisz zadym i dobrze pracujesz nikt się nie zorientuje.

Toll
@anonimowymarek

jak jest dużo obcokrajowców to to przejdzie ale jak jest was kilku to się zorientują. Zależy też czy kumasz ale słabo mówisz co jest dość częste, czy nic nie kumasz i nie mówisz wtedy mogą cię przyłapać że nie rozumiesz poleceń. Jak bym nie znał niemieckiego i nie miał roboty w Polsce też bym ryzykował najwyżej wydasz kasę na paliwo. Trzeba mieć jaja i czasem ryzykować ;)

ahaba

Ten niemiecki to jednak lepiej znać, a przynajmniej rozumieć co do ciebie mówią. Kilka osób wylecialo za brak znajomości, i to po 1 czy 2 dniu. A o powrocie w styczniu póki co, nic nie wiemy.

ddd

wysyłaj nie masz nic do stracenia

loft

prawda to ze teraz ma byc znowu bardzo duzy nabor na zabawki? podobno do 20 grudnia praca, pozniej przerwa i w styczniu powrot. znajomy co przez zeitmana pracuje mi mowil, ze tak im w niemcech mowia. prawda to, wysylac cv?a myslicie, ze jak sie powolam na znajomego to mam szanse? podal mi dane tej dziewczyny co sie tym zajmuje, ale ja srednio niemiecki znam i sie boje.. co myslicie??? znajomy mieszka w gernsheim

kurczak

nie polecam tej agencji!!!!!!

ej kurczak
@kurczak

Ej kurczak, co Twoja opinia ma dla kogokolwiek znaczyć? :) hahaha rozbawiłeś mnie na prawdę :) Nie tylko Ty, ale wszyscy, którzy piszą w ten sposób. Napisz konkretnie co Ci nie pasowało... nie wiem: mieszkanie nie takie? nie wypłacili Ci pieniędzy?? A może po prostu miałeś wygórowane oczekiwania co do warunków panujących na miejscu ... To tyczy się do wszystkich! Zastanówcie się czasem co piszecie:/ przez Was ktoś może nie pojechać do pracy tylko dlatego, że np. kogoś wywalili za picie alkoholu, a teraz wypisuje tu farmazony :/ ! Pozdrawiam!

Niemcy

Witam! Czy Polacy z niemieckim obywatelstwem mieszkający w Niemczech też mogą pracować przez Zeitman ?

nie
@Niemcy

nie, tylko Chińczycy z mongolskim mogą

mogą
@Niemcy

mogą mogą :)

Zostaw merytoryczną opinię o ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA - Kraków

• Jak się pracuje w ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA?

Zobacz opinie na temat firmy ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 90.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 73, z czego 44 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA?

ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA
3.3/5 Na podstawie 1763 ocen.

ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA