Opinie o Polski Gaz S.A. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Polski Gaz S.A.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Polski Gaz S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Paliwa - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polski Gaz S.A. w Warszawa

gingol

Neil Armstrong ląduje na Księżycu. Wysiada z lądownika i mówi: - To jest mały krok dla człowieka, ale duży dla... zaraz, co to? Patrzy, parę metrów dalej pali się ognisko, przy którym siedzi trzech facetów. Rozmawiają i pieką kiełbaski. Okazuje się, że są to Ukrainiec, Egipcjanin i Polak. - A wy co tu robicie? - pyta zbity z tropu Armstrong. - No, ja akurat doiłem krowę i jak piep...nęło w Czarnobylu, to aż tu doleciałem - mówi Ukrainiec. - A ja - mówi Egipcjanin - chodziłem po piramidach i tak jakoś mnie przerzuciło. - No a ty? - pyta Polaka. - Ku*wa, nie wiem. Z wesela wracam.

gorillaz

Trzej przestępcy trafili do pierdla. Przed osadzeniem mogli wybrać jedną rzecz którą mogą ze sobą zabrać do celi, żeby się nie nudzić. Wybrali. Siedzą sobie w celi, i zaczynają rozmowę. - Ej, co wybrałeś? - Karty, jak będzie się nudzić to walniemy sobie w pokera, a Ty? - Ja wziąłem piłeczkę, jak sie znudzę siedzeniem to porzucam o ścianę dla zabawy. Patrzę na trzeciego, który siedzi z boku i się cieszy jak głupi. - A ty? Co masz? - A ja mam tampony - Tampony?? Na %@!# ci tampony za kratkami? - No tu jest napisane: Dzięki nim mogę pływać, biegać, jeździć konno...

zagadka

No właśnie gdzie on? Gdzie? Taki przecież Brawo Ja.

RM znacie przypadek? Wielbiciel pomponka gdzie się podział

Pracownik Biurowy

Punktualnie, rzeczowo, pytania z kompetencji twardych, test excel (trudny, dla mnie trochę mało czasu).Dostałem odpowiedź.

Dużo, doświadczenie zawodowe, wiedza, umiejętności,pytania behawioralne, częściowo otwarte.

logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Technik Serwisu
XAPIKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Application Specialist (Field)
Krakowiany
Alpha Omega Engineering
logo firmy Senior Consultant (Electromobility)
Wrocław
ALEXEC CONSULTING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

No troche racji w tym jest. Tak jakby Piekarz krytykował I pouczał handlowca, albo kolejarza, ze zle prowadzi samochod I pociag I ze za wolno jezdzi, nie majac pojecia o ograniczeniach predkosci i utrudnieniach na drogach

kandydat

Czy są wolne wakaty w centrali w dziale księgowości, albo administracji?

wszystkowiem

Firmo przecież zawsze wiecie kto obraża i zniesławia waszych pracowników na pudelku zwanym gowork. Paru wyleciało z roboty. Dajcie listę po nazwisku.

Qwerty

Oj Panie Panie widzisz i nie grzmisz. Tragedia. Zrób coś w końcu.

kandydat

Jest jakiś wakat w logistyce a w jakim oddziale?

kierowca z kierunkowym

Niech sobie znajdą kogoś do kierowania transportem, chętnie się podejmę . Brak nałogów,brak skłonności do układów i nie smaruję po swojej firmie i kolegach. Do kogo z cv?

ciekawy

Czy rekrutacja ma kilka etapów?

Kto przeprowadza rozmowy?

kandydat

Byłem dzisiaj na rozmowie, spora konkurencja, mnie zależy na tej robocie więc ci nie podpowiem, ale na tej stronie nie licz też na wiarygodną wypowiedź, dowiesz się na spotkaniu. Było trudno, ale profesjonalnie.

ciekawy

Witam Wszystkich, zostałem zaproszony na rozmowę na stanowisko Przedstawiciela Handlowego. Czy możecie napisać coś o warunkach? jaka podstawa, premie, jakie auto i inne narzędzia? z góry dziękuję za jnfo

ciekawy

Witam Wszystkich, zostałem zaproszony na rozmowę na stanowisko Przedstawiciela Handlowego. czy możecie mi powiedzieć coś na temat samochodu, jaki dają, podstawy i dodatków jakie proponuje firma? z góry dziękuję za info.

kierowca obecny

Wszyscy się pewnie cieszą że kombinatorka już się pozbyli bo mu sie ciągle nie zgadzało. Szerokości

byly kierowca

Lepiej byc kierowca w innej firmie. Tam tylko wymagania, ciągle sie cos nie zgadza, plany nierealne do realizacji... Pracowałem pól roku i dziękuję bardzo więcej nie.

Baju baju będę w raju :)

Dziękuję za info, ale dowiedziałam się już przez znajomą która tam pracuje. Atmosfera jest dużo lepsza niż piszesz bo kilka osób już nie pracuje, które tworzyły problemy. A odprawy i rozliczanie to dziś norma i prawidłowość która nie jest mi obca w obecnej pracy. Będę pytać o wakat, bo interesuję się zatrudnieniem w tej firmie.

Atmosfera nie jest fajna. Księgowość ma dziennie odprawy i tłumaczy sie co przez 8h zrobila. Na stanowisku kierowcy nikt nie siedź nad glowa jednak księgowość nie zawsze jest mila a przełożony kierowcy ustalają plany do zrealizowania.

Zostaw merytoryczną opinię o Polski Gaz S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Polski Gaz S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Polski Gaz S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polski Gaz S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Polski Gaz S.A.?

Kandydaci do pracy w Polski Gaz S.A. napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Polski Gaz S.A.