Opinie o Orange Polska S.A.(dawniej Telekomunikacja Polska w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Telekomunikacja Polska S.A.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Telekomunikacja Polska S.A. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Telekomunikacja Polska S.A. w Katowice

Barakiel

Nie wierzcie że po pięciu dniach zobaczycie umowe babki z agencji tymczasowych kłamią szklenie trwa 14 dni i jeśli się nie spodobasz odpaść możesz w każdej chwili i nikt ci nie zapłaci

Lol

Napiszę to raz jeszcze bo widzę że admini kasują nagminnie. Czas trwania szkolen to 14 dni średnio na linię przychodzacą. W tym czasie uczą wszystkiego tylko nie praktycznej obsługi swoich systemów. Co to jest to "wszystko" ? To sa cenniki. !!! TM-y każą nowym na pamięc uczyć się cenników !!! Jawna granda. I cóż robią sobie potem egzamin z tego... Tylko że potem naraz cennik się zmienia i i tak w kółko. Wystarczy co jakiś czas przejść się pod salą służącą szkoleniom.

adrianna

Szkoda że tak się zepsuło wszystko, zlikwidowali przelicznik 1,4 i teraz premia to jałmużna, a coraz więcej wymagają od nas!! RZĄDAMY PRZYWRÓCENIA starych zasad rozliczania premii i szanujcie w końcu nas jako pracowników bo zaniedługo wiekszosc z nas odejdzie! A wy bedziecie szkolić ciągle nowe osoby które i tak sie zwolnia po miesiacu, no chyba ze na tym zalezy firmie? Takie osoby nic nie umieja i tylko zrobia syf w bazie. Szkoda slow na to wszystko.

trele

Żadnego szefa-osoby kompetentnej, która coś konkretnego powie. WIELKA ściema z tą INFOLINIĄ przychodzącą, bo dostają się na nią ludzie-znajomi, bądź ci, którzy najmniej podskakują, i których się da szybko urobić. Szkolisz się, szkolisz i szkolisz.... i NIC. Chcą żebyś sam zrezygnował... Najgorsze, że nie ma BATA na tych poje...ów. Jak chcesz pracować, dawać się dymać na prawo i lewo, na koszt liderów-kierowników, za 7 zeta/h, z premią kiedyś tam TO PRACA dla CIEBIE. powodzenia :)

Doradca Klienta

W sumie nic wielkiego, na początek kilka słów o sobie, kilka pytań dla zmyłki po czym wyjaśnienie na czym polega praca. Rozmowa odbyta bardzo szybko z Panią z Work Service. Później dwie scenki, myślę,że one nie miały znaczącego znaczenia na przyjęcie do pracy ponieważ wcześniej nie miałam styczności z call center ;). Na końcu podesłanie na maila około 10 zagadnień które trzeba było wykuć do testu wstępnego który odbył się po weekendzie

Odegranie dwóch scenek typu wybierz jedno ze swoich zainteresowań i spróbuj mnie do niego przekonać oraz druga: co zrobiłabyś gdyby zadzwonił do Ciebie niezadolowony rozgniewany klient któremu internet nie działa od 2 dni?

Katowice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
trele

Nie wiem kto tam pracuje ale robia z ludzi hu.. obiecuja gruszki na wierzbie a przyjdzie co do czego to tylko odwracaja kota ogonem. Caly czas rekrutują na infolinię przychodzaca. Żeby w ogóle ludzie tak przychodzili po czym po dwóch tygodniach sz.koleń informuja że niestety NieMaMiejsc. Pozostaje tylko akwizycja

Jason

pracowałem tam i zdecydowanie nie polecam .. (usunięte przez administratora)wpierw gratuluje wyrobionej premii a kiedy trzeba ją wypłacić - umywa ręce. CC nigdy więcej.. btw. poziom wypowiedzi "lidera" również poniżej krytyki.." (usunięte przez administratora)

Daria

Niestety ale zepsuło się w Orange, na zawiszy czarnego. Przede wszystkim weszła konwergencja, czyli sprzedawać wszystko przy jednej rozmowie, usługi stacjonarne i mobilne!!! To jest chore, który klient na to pójdzie? Nie mają ludzie czasu na rozmowę a my mamy jeszcze komórki wciskać przez telefon, co za idiota to wymyslił! Teraz będę zarabiała 700zł, bo premii nie wyrobie na pewno, a kiedys bylo 2000zl. Stare złote czasy już nie wrócą. Presja jest duża, praca stala sie nie do wytrzymania. Ciagłe audyty po salach!! Ciekawe po co, chyba im sie nudzi. Główna kierowniczka pani B. zamiast wspierać pracowników to ich terroryzuje, kazdy sie jej boi a nie na tym to polega. Polecam z braku laku, ale jesli masz alternatywe to nigdy nie wchodz w te (usunięte przez administratora) za duzo nerwow i zdrowia to kosztuje, traktuja pracownikow jak mrowki wyscig szczurow, pracuje juz dlugo i zadnej perspektywy na awans a jestem naprawde dobra. ! Liderzy ciagle ci sami, zamiast to zmienic. Czas sie wynosic z tej firmy...

majek

jakie to załosne, polecam tym ktorymy narzekają na cc isc do innej firmy( tam zarobicie najnizszą krajową ) . Ja pracuje od roku nigdy nie dostałam mniej niz 2000 na konto, a czesto bywalo, ze dostawalam ponad 3 tys. 800 zl dostają osoby ktore nie potrafią sprzedac. Taka rada: nie nadajesz sie, to zmien profesje a nie wypisuj bzdur, ze tak Cie zle traktowali. Ogolnie to praca w super atmosferze, wiadomo ze klienci zbyt mili nie są, ale to są uroki telemarketingu przeciez:) kazdemu poleciłabym tę prace!

Czy ktoś mógłby podać numer telefonu do tego contact center na ul. Zawiszy Czarnego w Katowicach ????? Nigdzie nie można tego znaleźć.

Wow

Pracuję niecały rok, nigdy nie zszedłem poniżej 1500 zł za 100-110 godzin pracy miesięcznie z premią, także warto pracować. Im więcej pracujesz tym wieksza kasa, a nie w myśl, czy się stoi czy się leży to się na leży. Presji trochę jest- normalka, gdzie, w której pracy nie ma? Polecam dla osób otwartych i o pozytywnym usposobieniu. @ wyżej: Faktycznie [usunięte przez moderatora] jest tylko jeden z liderów :D

zanim napiszesz takie bzdury sprawdz jak one sie maja do rzeczywistosci :) lider nie ma praktycznie ZADNEGO wplywu na to ile pieniedzy dostaniesz - a to ze otrzymalas 50 zl swiadczy tylko o tym ze bylas [usunięte przez moderatora] doradcom p.s tylko jeden z nich to [usunięte przez moderatora] :) co do samej pracy jak kto lubi - jedni sie srawdzaja i zarabiaja o 2,3 kułka a reszta tylko chodzi i narzeka z dostaje 1000zł - dziwi mnie to bardzo bo te osoby zazwyczaj wyrabiaja po 90 max 100 godzin i przy tym slaba srzedaja :P

Kamil

To nieprawda, zależy na jakiej kampanii pracujesz. Ja pracuję na jednej z tych najbardziej dochodowych, 6 godzin w ciepełku, grafik ustalam sam i daję go przed zakończeniem każdego miesiąca. Czyli dyspozycyjność. Na rękę za godzinę wychodzie niecałe 7zł. Czyli np 120 godzin to około 820zł. Premię dostaję w granicach 1000zł-2000zł. W zależności od wyników i miesiąca. Naprawdę nie ma źle, a atmosfera i ludzie są super. Trzeba doceniać co się ma a nie narzekać.;)

marus

pracowałem jeden miesiąc wysyłek miałem ponad 100% z celu a premi nie widziałem na oczy jedynie napisano mi że przyznano mi premie w wysokosci jałmużny a powinienem dostac samej premi 1960zł nie polecam pracy na stanowisku telemarketera w contact center na tysiacleciu w katowicach wyzysk ja sprawe skierowalem wraz z innymi dwoma pracownikami na droge sadowa ale ze to umowa cywilno prawna czyli zlecenie to niestety ale sprawa moze sie wydluzyc nawet do 2 lat w sadzie cywilnym innym poszkodowanym polecam to samo

gość

[usunięte przez moderatora]- w najlepszym tego słowa znaczeniu, oszuści i ciemniaki na stanowiskach liderów, chcecie pracować w obozie pracy za naprawdę marny grosz- to praca dla was!!!!!!!

Diablo

Racja kasy tam nie zarobisz,równia pochyla....1100 zl przy [usunięte przez moderatora],kradna mowy ,przekrety itd.i same pedzie tam robia

jmmmmm

Pracowałam tam 3 lata, super ludzie, super atmosfera ale kasa trochę marna, jakby nie zależałoby mi na pieniądzach chętnie bym tam została. Atmosfera jest tam luźna. Jak w każdej pracy trzeba zrobić swoje i tyle za cos w końcu płacą

wzka

pracowałam tam pół roku nie polecam co chwile wprowadzali jakieś zmiany "na moją korzyść" wychodziłam na tym jak Zabłocki na mydle lider tragedia gbur bardzo niemiły i wyszczekany robi selekcje w grupie kto jest fajny a kto nie i bardzo daje do zrozumienia jak kogoś nie lubi według mnie taka osoba nie powinna być kierownikiem grupy jak on ma humory to sie wszyscy tzręsą i jego zły nastrój odbija się na pracownikach nigdy więcej call center!!!!

kooon

kto trafi? jaka [usunięte przez moderatora]? napisz cos wiecej.

a jak do was trafi [usunięte przez moderatora] to dopiero sie narobi. Wtedy to bedziecie uciekac... Ostrzegam ta kobieta to jakas tempa masakra

Madzia

[usunięte przez moderatora]...co za szajs... robiłam tam bardzo krótko i powiem krótko: jak ktoś chce [usunięte przez moderatora] na słuchawkach, [usunięte przez moderatora] się na klientów ( którzy często są niemili) i oddawać premie tym [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] liderom to droga wolna. Na początku mojej współpracy z Orange zarobiłam 158zł premi (bo zrealizowałam umowy, które były tyle warte - za każdą doradca dostaje określoną ilość pieniędzy) a ile dostałam? 50zł, reszte zgranął lider mówiąc: nie miałaś wyrobionego celu" jak ktoś chce może spróbować - tylko ważne by przypaść do gustu liderowi...ja niestety nie mogłam...bo mój był [usunięte przez moderatora]-jak każdy tam męski lider:D

Zostaw merytoryczną opinię o Telekomunikacja Polska S.A. - Katowice

• Jak się pracuje w Telekomunikacja Polska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Telekomunikacja Polska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Telekomunikacja Polska S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Telekomunikacja Polska S.A.?

Kandydaci do pracy w Telekomunikacja Polska S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Telekomunikacja Polska S.A.