Telekomunikacja Polska S.A. - Ciechanów

Ciechanów

Ocena pracodawcy 4/6

na podstawie 10 ocen.

Opinie o Telekomunikacja Polska S.A. - Ciechanów

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Telekomunikacja Polska S.A. - Ciechanów

arek

anonim, teraz telekomunikacja polska to orange, ogólnie rzecz biorac biuro obsługi klienta zasilają głównie studenci. To umowy zlecenie, praca na słuchawce, systemy premiowe i około 2000 brutto podstawy. Dla studenta to już coś, ale rodziny z tego raczej nie utrzymasz.

Tele

Co do pracy nie polecałbym ze względu na stres napięcie, psychicznie człowieka wykańczają nie ma możliwości dalszego rozwoju bo jak nie wyrobisz sprzedaży i celu jaki oni narzucają to po prostu tracisz prace a co dopiero robienie kariery znam kilka przypadków znajomi tam pracowali dostali prace otrzymali umowę na zlecenie 3miesiące sprzedawali liderzy podnosili cele starali się nie zdążyli nawet wytrwać 3 miesięcy liderka cytuję jej wypowiedz idż na zwolnienie to ci jeszcze zapłacą i tak o to telekomunikacja Polska daje prace i zabiera jak pisałam wyżej nie ma możliwości się wykazać i rozwijać.

Saber

... sam chyba się urodziłeś 10 miesięcy temu... mam neo od 4-5 lat... JAK TO MOŻLIWE o_O?

anonim

troche dziwne bo neo jest od 10 miesiecy ale ok

anonim

Pracowałem rok na telefonicznej sprzedaży usług (Neostrada itp) Praca jak na warunki ciechanowskie całkiem nieźle płatna (stawka godzinna 9zł brutto + ewentualna premia za dobrą sprzedaż) Jednak trochę stresująca i mecząca psychicznie. Przerwy jest sporo. Starczy na toaletę, jedzenie i papieroska. Niekedy najlepsi mają szansę na awans na lidera czyli kierownika grupy. Atmosfera OK.

Zostaw opinię o Telekomunikacja Polska S.A. - Ciechanów - Ciechanów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Telekomunikacja Polska S.A. - Ciechanów