Telekomunikacja Polska S.A. - Ciechanów

Ciechanów

Opinie o Telekomunikacja Polska S.A. - Ciechanów

arek

anonim, teraz telekomunikacja polska to orange, ogólnie rzecz biorac biuro obsługi klienta zasilają głównie studenci. To umowy zlecenie, praca na słuchawce, systemy premiowe i około 2000 brutto podstawy. Dla studenta to już coś, ale rodziny z tego raczej nie utrzymasz.

Tele

Co do pracy nie polecałbym ze względu na stres napięcie, psychicznie człowieka wykańczają nie ma możliwości dalszego rozwoju bo jak nie wyrobisz sprzedaży i celu jaki oni narzucają to po prostu tracisz prace a co dopiero robienie kariery znam kilka przypadków znajomi tam pracowali dostali prace otrzymali umowę na zlecenie 3miesiące sprzedawali liderzy podnosili cele starali się nie zdążyli nawet wytrwać 3 miesięcy liderka cytuję jej wypowiedz idż na zwolnienie to ci jeszcze zapłacą i tak o to telekomunikacja Polska daje prace i zabiera jak pisałam wyżej nie ma możliwości się wykazać i rozwijać.

Saber

... sam chyba się urodziłeś 10 miesięcy temu... mam neo od 4-5 lat... JAK TO MOŻLIWE o_O?

troche dziwne bo neo jest od 10 miesiecy ale ok

Pracowałem rok na telefonicznej sprzedaży usług (Neostrada itp) Praca jak na warunki ciechanowskie całkiem nieźle płatna (stawka godzinna 9zł brutto + ewentualna premia za dobrą sprzedaż) Jednak trochę stresująca i mecząca psychicznie. Przerwy jest sporo. Starczy na toaletę, jedzenie i papieroska. Niekedy najlepsi mają szansę na awans na lidera czyli kierownika grupy. Atmosfera OK.

Zostaw opinię o Telekomunikacja Polska S.A. - Ciechanów - Ciechanów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Telekomunikacja Polska S.A. - Ciechanów