Telekomunikacja Polska S.A.

Kraków

Opinie o Telekomunikacja Polska S.A.

cvgbhjs

niestety, nie trafiłeś ani wtedy - trzy lata temu, ani teraz. Firma nie poszukuje ludzi do pracy, więc chyba musisz szukać gdzie indziej @anonim ...

ewax

jakby nie było wypłata jest na czas(przez APT), super ludzie, praca było nie było biuorowa i ludzie nie boja sie tak tp bo marka jest znana od lat, wiec praca całkiem spoko.

Justyna

Słowa kojarzące się z Telekomunikacja Polska S.A. (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca):rozwojowa Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... .bardzo dobry Atmosfera i ludzie tam pracujący są ..bardzo przyjaźni,,atmosfera podobała mi się. Od jakiej stawki można negocjować pensję?wynagrodzenie uzależnione od zaangazowania i umiejętności stosowania technik sprzedażowych oraz obsługi klienta. Najbardziej podobało mi się w Telekomunikacja Polska S.A.: kształtowanie zarobków od umiejętności sprzedaży. Najbardziej nie podobało mi się w Telekomunikacja Polska S.A.:godziny pracy od 15 do 21.

Słowa kojarzące się z Telekomunikacja Polska S.A. (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w Telekomunikacja Polska S.A.: Najbardziej nie podobało mi się w Telekomunikacja Polska S.A.:

Zostaw opinię o Telekomunikacja Polska S.A. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Telekomunikacja Polska S.A.