Galeria Twarzy (Atv Film)

Opinie o ATV FILM

Współpraca z ATV oraz aktorami na planie filmu PROND była bardzo profesjonalna. Aktorzy niezwykle otwarci. Mieliśmy wrażenie, że bardzo doświadczeni pracą aktorską. Podczas zdjęć była też możliwość na improwizowanie - aktorzy wykonali to zadanie rewelacyjnie. Jesteśmy im ogromnie wdzięczni. Wzbogacili swoją interpretacją nasz projekt. Bardzo dziękujemy za współpracę. Pozdrowienia dla P.Hanny, P.Sławomira oraz oczywiście organizatorce naszych aktorów . Z serdecznymi pozdrowieniami! Kierownik Produkcji

Mati

Dzięki ATV wziąłem udział w etiudzie "Polowanie". Cóż mogę powiedzieć poza tym, że współpracowało mi się z chłopakami bardzo dobrze, atmosfera na planie była bardzo przyjemna i przyjazna.Chłopcy zadbali o wszystkie szczegóły dotyczące spraw technicznych tzn.jedzenie, kawa, przerwy itp, także realizacja tego projektu przebiegała w sposób miarowy i naturalny bez specjalnej nerwowości czy chaotyczności.

Mariola

Zostałam zaproszona na cating do reklamy "Bite". Brał w nim udział mój syn Jakub Gałęzowski. Był to jego pierwszy casting i pierwsze trafne podejście . Został wybrany spośród wielu chłopców , których twarze były mi znajome z reklam telewizyjnych. Tym bardziej było to dla nas miłe zaskoczenie. 2 lutego byliśmy na planie zdjęciowym. Wszystko szło bardzo sprawnie. Zdjęcia trwały krócej niż zakładano, a Jakub świetnie się bawił. Polecam współpracę z ATV Film.

Jestem byłą uczestniczką i prowadzącą programów call tv ; półtora roku prowadziłam programy na tvn, tvn 7,tvn gra, na casting zostałam wysłana przez agencje atv film, postanowiłam skorzystać z tej okazji i pojawiłam się na castingu - zostałam wyłoniona z tego etapu castingu i poleciałam kilka dni później do Budapesztu ponieważ tam znajdują się studia nagraniowe, na miejscu otrzymałam hotel, ogólnie bardzo dobre warunki, również przeszłam przez szkolenie dzięki któremu mogłam rozpocząć prowadzenie programów na żywo. Ludzie z którymi pracowałam to profesjonaliści i dobrzy współpracownicy, pobyt za granica i praca jako prezenterka programów call tv wspominam bardzo milo, to także bardzo dobre doświadczenie. Ania

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w ATV FILM się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
Mariusz

Wczoraj z córką brałem udział w ósmym już castingu z Galerii Twarzy - była to reklama drzwi - na casting przyszło 16 osób i o dziwo poprzez właściwą wstępną selekcję tych osób nie staliśmy w długich kolejkach jak do tej pory. A może to wynik COVID - że tak mało osób zostało zaproszonych. Ale super bo bawiliśmy się świetnie , została wybrana niestety inna dziewczynka - z tego co wiem należy też do katalogu ATV. Ale moi drodzy pamiętajcie my się nie poddamy i na castingi od Was zawsze będziemy jeździć - pamiętajcie i dzwońcie do nas. Tata Madzi

Aktualność
20 LAT ATV FILM
Mamy ochotę zaśpiewać dziś 40 LAT MINĘŁO… aleeee.. zaśpiewamy 20 LAT MINĘŁO…
TAK - to już 20 lat odkąd istniejemy, tworzymy dla Was i z Wami! To
cudowne dwadzieścia lat z Państwem, bo bez WAS nie było by Nas. Co
pozostaje Nam powiedzieć DZIĘKUJEMY
Życzymy sobie kolejnych 20 lat (a potem znów kolejnych i kolejnych…)
DZIĘKUJEMY WAM!
PS. Nie zwalniamy obrotów, o wszystkim na bieżąco Was informujemy!
Dzielimy się z Wami wirtualnym tortem,
Smacznego

Aktualność
X Gala Złotych Certyfikatów Rzetelności 2019
15 grudnia 2020r o godzinie 19. odbyła się jubileuszowa gala wręczenia Złotych Certyfikatów Rzetelności. Zapraszamy Państwa na relację z wydarzenia.
Dziękujemy za wyróżnienie. Bardzo się cieszymy z tego, że możemy znaleźć się w tym – niewielkim – gronie najbardziej rzetelnych firm w Polsce. Może w przyszłym roku uda się spotkać osobiście podczas kolejnej gali :)
Wręczenie certyfikatu Naszej firmie przypada na:

00:34:53

czasu trwania gali.
Emilia

Pierwszy raz byłam z córką na castingu i nie spodziewałam się, że tak to wygląda. Dzieci jak mróweczek, rodzice przepychający się jeden za drugim, nerwy matek na szybko uczących się tekstu dzieci... Było ponad setka dzieciaczków ale tylko za Mia wyszła Pani reżyser i zapytała czy bierzemy udział w castingach. Gdy w odpowiedzi usłyszała, że to nasz pierwszy, nie mogła uwierzyć i wydała wspaniałą dla Nas rodziców opinie, że Mia jest NIEMOŻLIWIE ZDOLNA ITP, ... Nie wiem jaki będzie finał tego castingu ale po takiej opinii i wyróżnieniu na pewno i z ogromną chęcią weźmiemy udział w kolejnych castingach. Miło jest patrzeć jak córka jest w swoim żywiole i im więcej świateł i zdjęć tym jest szczęśliwsza. Pozdrawiam serdecznie i czekamy na kolejne castingowe wyzwania od Centrum Filmowego ATV

Stanowczo odradzam .Moja historia zaczęła się od tego , że zaczepiła mnie Pani w Janowie Lubelskim przedstawiła oczywiście wszystko . Poszukują twarzy do filmów ,zaproponowała wykonanie zdjęcia castingowego a następnie powiedziała, jeżeli uda mi się przejść dalej będę informowana telefonicznie . Dostałam oczywiście za kilka dni SMS z zaproszeniem na spotkanie , nie było w nim oczywiście nic o opłatach (za założenie profilu )które musieli pokryć moi rodzice gdyż mam 17 lat . Spotkanie przewodniczył Pan który zachwalał wszystkie zgromadzone tam osoby , urzekły one rzekomo agencje , potem nawiązał o zarobkach i zachęcił do założenia profilu na owej stronie wstępne pieniądze to 80zł oczywiście rodzice zgadzali się z nadzieją że ich dzieci będą mogły zaistnieć w filmach serialach a nawet reklamach . Wymogiem jednak do tego było dostarczenie zdjęć dziecka ,najlepiej żeby były zrobione przez panią fotograf która była już na miejscu zapłaciłam (usunięte przez administratora) za sesję plus (usunięte przez administratora)za wspomniany profil . Po 2 tygodniach faktycznie znalazłam się na tym profilu i na tym koniec . Wysyłałam swój kod do różnych proponowanych castingów mi jednak do żadnego nie zostałam zaproszona , mimo że obiecywali uczestnictwo w różnych od zaraz minęło już 5 miesięcy pieniądze przepadły nic po za tym . Nie dajcie się oszukać !

Oszukana kujawsko
@Karolina

Podpisuje się pod Twoim postem rękoma i nogami, tylko z perspektywy rodzica. (usunięte przez administratora) i tylko tyle. Czytałam kiedyś o podobnych procederach i zawsze myślałam że nie dam się wciągnąć w tego typu bajery. Zapisałam siebie i syna do atv jeszcze w 2020 r i do tej pory podobnie jak u ciebie cisza jak makiem zasial. Ostrzegam wszystkich którzy to ewentualnie przeczytają,. Jak się okazało po fakcie, wpisów takich jest więcej, dodatkowo przyjrzeć by się należało reszcie firmy. Tu wyżej ktoś pisze o franczyzie czyli mają pewnie swoich terenowych w całym kraju. A ludzi jak polska długa i szeroka w sumie trochę jest. Kilka stów razy x tysięcy robi swoje. Zastanawiam się czy nie zgłosić gdzieś tego, bo czujemy się (usunięte przez administratora) Piszemy swoje kody, zaglądam na ich fejsbuka i tyle mi z tego. Jesteśmy z niewielkiej miejscowości przy Kartuzach a tu się chyba nigdy nic nie wydarzy. W przeciwieństwie do opowieści na spotkaniu. Jeśli komuś ten wpis pomoże, to dobrze nie pozwólmy takim instytucjom działać jeszcze teraz gdy każda złotówka jest ważna. Okropny proceder Uważajcie na (usunięte przez administratora)

Jaki jest wkład kierownictwa ATV FILM w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Malwina

Zależy którego kierownictwa. ATV to potężna sieć oparta na strukturze franczyzowej . Działają na obszarze całej Polski . Ktoś nie sprecyzował pytania. Praca w Lublinie jest super - reszta nie mam pojęcia ?

Ktoś

Druga sprawa zmieniła się ekipa.nie ma tamtych pan co były. Jest Pani Ania i Pani Dominika. Ja mam kontakt z Panią Anią super merytoryka Informuje o planach mailowo smsowo Pilnuje czy jesteśmy Interesuje się jak było Tak samo jak castingi mam dokładne informacje .Troska o statystę czy aktora jest ! Pani Dominika super informuje co jest jaki casting zawsze odbierze telefon. Gratuluję firmie zmianę ekipy na lepsze.Tamta ekipa była pomyłką.

Bzyk
@Ktoś

A świstak siedzi i zawija te bzdury w sreberka. Przecież aż w oczy razi fakt, że opinia jest pisana przez pracownika. Zmian w atv będzie jeszcze tysiące, poza szefem i pomysłem na biznes co to bazuje na naiwności a z branżą ma niewiele wspólnego. Nie polecam

Magda

Cześć wszystkim. Szukam opinii o nich wszędzie gdzie się da aż trafiłam tu. Na wielu grupach fejsbukowych aż huczy :( nie widziałam nic pozytywngo ale wiem, ze czasem hejt jest powszechny i tam. Tyle tylko, że dla porównania tu jakby inny front. Poświęciłam swój czas, bo w sierpniu zeszlego roku, ktoś z ich firmy nas zaczepił nad morzem i oczywiście piał z zachwytu jakie mam śliczne dzieci, na drugi dzień dostałam telefon ale nie poszliśmy wtedy na żadne spotkanie. Temat trochę pwrócił ostatnio, czas siedzenia w domach nikomu nie sprzyja, pomyśleliśmy że może gdzieś naszą trójkę by "wypchnąć" w branże i poproszę o PRAWDZIWE opinie, jeśli ktoś to w ogóle tu czyta. Nie mam na myśli osób z tej Aggencji a osoby, które dzięki nim coś wygrały. Proszę o opisanie jak to wygląda, czytałam że trzeba się samemu zgłaszać.. Dziękuję i pozdrawiam. ` Magda z Krakowa i jej szalona trójka.

@Magda

Są plany filmowe serialowe .polecam

Zły wilk

Nie ma nic poza statystowaniem. Pfiii lipa totalna

Są reklamy castingi

Kamil
@Zły wilk

Dziwi mnie fakt , że ludzie wypisują tu takie głupoty zamiast zobaczyć co organizowane jest w branży medialnej przez ATV Film. Przecież wystarczy tylko wejść na stronę - poczytać - zobaczyć ( na chwilę obecną jest w tym tygodniu 6 castingów do reklam - jako gł. rola - poza tym epizody , osoby w tle - czyli statyści również, do filmów i seriali jak najbardziej również obsadzamy nie tylko statystów, ale też epizodystów). Proszę sprawdzić a później pisać.

Kamil

marysia od wilka09
@Kamil

tak jasne, castingi wielkie mi halo, bzdura roku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ludzie takie castngi są w kazdym miejsu w necie i nie musze do tego placic... smieszni jestescie a ludziom co sie daja nabrac.. szczerze wspolczuje. wezcie leouej te pieniadze i kupcie sobie cos a nie dajecie tym (usunięte przez administratora) w kazdym miejscu online mozna poczytac o nich same negatywy i odkrecanie nic tu nie da.(usunięte przez administratora)

@Zły wilk

Są castingi.czytaj może na stronie informacje

Ktoś

Informacje o castingach macie na stronie tak samo dostajecie mailing. Ja dostałam już kilka smsów z zapytaniem czy można wysłać mi mail o wytycznych o castingu .Casting był on line .Więc zamiast narzekać , że ATV jest źle warto trochę dać od siebie ,trochę wysiłku wejść na stronę przeczytać informacje.A nie pisać takie głupoty i hejt. W poniedziałek idę na plan Komisarza Alexa i jestem zadowolona

Ktoś

Ja współpracuje z ATV jest fajnie. Kosarz Alex fajny Wystarczy chcieć . A nie marudzić

Robert

Dzien dobry syn od sierpnia ma podpisaną umowę zglaszalam go na różne castingi i z żadnego nie dostał nawet odpowiedzi

@Robert

witam mamy mnóstwo castingów i zazwyczaj każdy uczestnik dostaje zaproszenia jeśli mieści się w wytycznych zawartych w briefie.

@Robert

Więc wystarczy zadzwonić do działu marketingu i sprawdzić co robi Pan nie tak - podajemy nr . tel. 534012730

BIURO
@Robert

podajemy nr . tel. 534012730 - zapraszamy do kontaktu a sprawdzimy poprawność zgłoszeń

Jak długo trwa proces awansu w ATV FILM?

Marika

Jakiego awansu??? Nie rozumiemy pytania.

Alex

Witam mam pytanie 12 .08.2020 zapisałam córkę została zrobiona sesja zdjęciowa i chce sie tylko dowiedzieć koedy jej profil będzie juz na waszej stronie

Galeria
@Alex

Dzień dobry, profil zgodnie z treścią karty karier ukazuje się na stronie do 1 miesiąca czasu od jej podpisania

Travis22

Elo, czy macie dla mnie jakieś zlecenia i gdzie ich szukać? Dodałem się do waszej grupy i czekam. Lubię statystować i reklamować

@Travis22

Wszystkie zlecenia są umieszczane na bieżąco na stronie http://www.galeriatwarzy.pl/galeria/ Zapraszamy do udziału w castingach. Pozdrawiamy ATV

Czy firma ATV FILM w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Aleksandra

Tak, szkolenia są finansowane przez pracodawce.

Zostaw merytoryczną opinię o ATV FILM - Łódź

• Jak się pracuje w ATV FILM?

Zobacz opinie na temat firmy ATV FILM tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ATV FILM?

ATV FILM