Galeria Twarzy (Atv Film)

Opinie o ATV FILM

Basia

Póki co to wydałam sporo pieniędzy na sesję, a informacji brak. Na spotkaniu powiedzieli, że w wakacje na pewno coś będzie. Minęły 4 miesiące, a jedyne co mam to zdjęcia. Czy castingów trzeba samemu szukać? Bo z tego co powiedziała mi Pani na spotkaniu mam dostawać zlecenia na email.

@Basia

@Basia przedstawiamy na czym polega współpraca - Wizerunek przez cały okres współpracy z Galerią Twarzy jest zamieszczony na stornie, z której reżyser castingowy, czy inny Zleceniodawca może przeglądać całą bazę i pod swoje wymagania wybierać poszczególne osoby - Dla uczestników została specjalnie stworzona aplikacja „dodaj się do listy castingowej” , z której zachęcamy by korzystać. Castingi są aktualizowane, jak tylko otrzymujemy nowy briefing castingowy, wtedy opisujemy kto, w jakim wieku, o jakich cechach jest potrzebny pod kątem danego zlecenia. Jeżeli osoba spełnia wymienione kryteria, dodaje się do listy castingowej. - Istnieją castingi, o których Państwo mogą nie wiedzieć, że osoba bierze w nich udział, ponieważ są to tzw. Wizerunkowe ( wysyłamy zdjęcia na podstawie jego wymagań ) i to on ( zleceniodawca) na podstawie port folio decyduje, kto bierze udział w danym projekcie. - Castingi bezpośrednie dotyczą takich, na które chcąc spróbować swoich sił, trzeba się po prostu udać na nie i fizycznie wziąć udział . Najprostszą drogą do czynnego udziału w proponowanych przez nas projektach jest bycie na bieżąco ze stroną internetową, dodawanie się do listy castingowej, odpowiadanie na maila oraz kontaktowanie się z nami telefonicznie - dział marketingu czyli dział zleceń przecież codziennie realizuje projekty i chętnie Państwa poinformuje jakie one są w danej chwili. Pozdrawiamy - Zespół ATV

mamalena

Codziennie nowe castingi i to do bardzo znanych produkcji! Idealna opcja by spróbować swoich sił w świecie medialnym, co prawda trzeba trochę zaangażowania również z naszej strony aby przygotować te materiały castingowe ale czego się nie robi dla szczęścia dziecka. :D

Bartosz
@mamalena

A ile płacą za dzień zdjęciowy w ATV FILM jak już się uda przebrnąć przez casting? I co trzeba wziąć na casting oprócz dokumentów? Trzeba jakąś zgodę mieć ze sobą czy coś?

@Bartosz

Kwota jaką można otrzymać za dzień zdjęciowy jest zależna od produkcji w jakiej weźmie się udział, najlepsze stawki są oczywiście za wystąpienie w reklamach. Castingi są obecnie głównie online, pracownik działu marketingu wytłumaczy jak aplikować na każdy casting, jakie są zasady zgłoszeń i co należy przesłać. Wystarczy, że wyśle Pan zapytanie o casting, który Pana interesuje na adres marketing@atvfilm.pl :)

Jola

Dla mnie to fajna przygoda. Zapisałam się do ich bazy, dosłałam im zdjęcia we własnym zakresie więc jak komuś nie pasuje opcja zrobienia foto u nich to można samemu zorganizować (ale u innych fotografów jednak drożej, ja miałam akurat fotografa jako członka rodziny). Udało mi się dostać kilka zleceń. Grałam np. w serialu Bodo i byłam bardzo zadowolona z obsługi. Ludzie, którzy tam pracują bardzo sympatyczni.

@Jola

Dziękujemy za wypowiedź Jolu - i jak zwykle serdecznie zapraszamy do brania udziału w oferowanych castingach . Od sierpnia rusza film historyczny i oczywiście w W-wie gdzie mieszkasz ( zadzwoń koniecznie ) . Buziaki:-)

matt

Z Atv Centrum Filmowym współpracuję już jakiś czas, codziennie przeglądam ich stronę i faktycznie zleceń jest bardzo dużo. Czasem trzeba poświęcić trochę czasu na nagranie filmików ale opłaca się, zostałem zaproszony pare razy na drugi etap castingu i nawet wygrałem :) Dzięki za pomoc ze strony ATV w realizowaniu marzeń!

@matt

dziękujemy za pozytywną opinię i zapraszamy do częstszego udziału w zleceniach :-)

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w ATV FILM się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
XYZ

Wszystko ładnie, pięknie się zaczyna. Pani w galerii stająca i zaczepiając, że zaprasza na kilka zdjęć, jak się spodobasz to zadzwonią na rozmowę. Prawda jest taka, że dzwonią praktycznie do każdego. Później robią spotkania, co godzinę na których jest kilkanaście osób. I nagle wszyscy się nadają (jak zapłacą), no ale musisz mieć zdjęcia do pokazania (za które trzeba płacić). Dużo obiecują, a tak naprawdę dostajesz jedynie maila od czasu do czasu z informacją o castingu, gdzie równie dobrze możesz to sobie sprawdzić sam w Google czy na ich stronie za free. Nie robią nawet segregacji w mailach, tylko np. poszukujemy brunetki 35+, gdzie jestem blondynką ledwo po 20stce, więc po co mi taką informacja... Nie polecam. Jeśli ktoś na im zapłacić to lepiej przelać tą kasę na jakiś cel charytatywny.

@XYZ

Sprostowanie Po pierwsze nie trzeba wykonywać zdjęć ze współpracującym z Centrum Filmowym studiem fotograficznym - można zdjęcia dostarczyć we własnym zakresie, bądź skorzystać z innych usług fotograficznych . Po drugie ATV Film zajmuje się wysyłaniem na castingi i zlecenia wyłącznie osoby , które są w ich katalogach - dotyczy to zarówno amatorów, jak i statystów i aktorów.

Iza

Moja współpraca z firmą ATV Centrum Filmowe przebiega do tej pory bez żadnych zastrzeżeń. Można sobie w ciekawy sposób dorobić, tylko trzeba chcieć i dysponować odrobiną wolnego czasu.

Zadowolony

Współpraca na najwyższym poziomie. Mam duży dług wdzięczności wobec atv - spełnili moje marzenie o zobaczeniu, jak wyglądają kulisy produkcji filmowej.

angie

Dzięki ATV biorę udział w castingach do produkcji różnego typu, na przykład reklam, czasami seriali. Warto śledzić ich stronę www i na facebooku bo tam najczęściej informują o najnowszych wydarzeniach.

Eljot

Pojechałam z córką która została zaproszona. Usłyszałam o (usunięte przez administratora)zł które trzeba zapłacić. Nie mogłam przekonać córki że to zwykłe naciaganie. Czuję się zmanipulowana i (usunięte przez administratora). Taka 12 czy 13 latka ma marzenia a ta firma je im odbiera. Żenada. Żenada i jeszcze raz żenada. A pracownicy firmy to zwykli (usunięte przez administratora) Nie wiem jak mogą patrzeć w lustro.ja bym nie mogła...

Małgorzata

Bardzo miła atmosfera i współpraca zarówno przed planem jak i na planie. Kontakt z opiekunem bardzo przejrzysty i sympatyczny.

Jacek

Dopiero zaczynamy naszą filmową przygodę. My z córeczką jesteśmy zadowoleni z sesji zdjęciowej, a lista projektów, przy których pracowało Atv Centrum Filmowe robi wrażenie! Pozdrawiamy z Bełchatowa!

Marcin Z

Jak dla mnie rzetelna firma, wszystko super wytłumaczone, na każde pytanie mi odpowiedziano i wyjaśniono wszystkie wątpliwości. Polecam wszystkim :)

z gugle

Dlaczego 1? Żadna szanująca się agencja nigdy nie woła o kasę. Nawet o opłatę rejestracyjną czy założycielską. Zwał jak zwał. Agencja pośrednictwa pracy nie pobiera opłat od was tylko zgarnia prowizję. Dlaczego nie pobieranie Państwo prowizji, od roli, epizodu w reklamie/filmie. Chodzi mi o to, że naciągacie ludzi na kasę. Sęk w tym, że jako agencja to wy powinniście się wykazać inicjatywą i szukać zleceń dla nas. Wasz wkład to wpisowe i sesja. Całość około 300 zł. Ok znajdą się tacy którzy powiedzą, że mnie znaleźli rolę, epizod. Zgoda. Tylko każda szanująca się agencja i pośrednik nie woła o kasę!!! Czy te modelki, które jadą do Paryża, Nowego Jorku lecą za swoje? Oczywiście że nie!! Państwa rola sprowadza się do umieszczenia twarzy w bazie danych i tyle. Zero inwencji. Albo się uda albo nie. 1 na 10 albo 1 na 50 zostanie wyłoniony i tyle. 49 osób zostanie przemielonych i hajs skasowany. Ba mało tego by wykazać wenę twórczą każda szanująca się agencja robi sesję we własnym zakresie za free. To jest mój główny zarzut do was. Żeby nie było moje dziecko się nie dostało do Wegi czy coś, bo jego tam w bazie nie ma. Chodzi o próżność na którą ludzie się łapią

Henryka

Witam. Czytając poniższe komentarze, chce poinformować, że aby być statystą nie jest potrzebne zakładanie profilu lub robienie sesji, więc albo ja czegoś nie rozumiem albo to nie jest agencja filmowa Poproszę o informację, w jakich miastach w Polsce są możliwości zarobienia dzięki atv? Że w Warszawie to wiem bo obserwuję ich S M Aale jestem z Suwalszczyzny i nie mam możliwości za 70-90 zł jeździć do Warszawy a chce wykorzystać w pełni swoje portfolio.

Sebastian K.

Mam wiele planów za sobą, statystowanie, castingi do reklam, dużo projektów.... w ATV naprawdę dużo sie dzieje! Nie ma czasu na nudę, ostatnio wysyłam zgłoszenia codziennie. Wystarczy trochę zaangażowania i wszystko jest możliwe, a pracownikom Galerii Twarzy dziękuję za cierpliwość i odpowiedź na wszystkie nurtujące pytania!! :))

Mario

Również mam pozytywne zdanie o Centrum Filmowym ATV: dużo ciekawych i równorodnych zleceń, fajne stawki i bardzo dobry kontakt z pracownikami. Czekam na kolejne propozycje! :)

Jola

Moja córeczka była ostatnio na warsztatach w Galerii Twarzy, bardzo dobrze wspomina te zajęcia, świetna zabawa i dowiedzieliśmy się w szczegółach jak to wszystko wygląda. Prawie od razu dostaliśmy propozycje wzięcia udziału w castigu i dzieki zajęciom nasze materiały były profesjonalne. Wszystko na plus: obsługa, pomoc i atmosfera!

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w ATV FILM?

Zależy od stanowiska Ja pracowałam w grupie castingowej Miałam wszystko dostarczone na bieżąco od kierownika grupy. Najlepiej zadzwonić do nich A wszystko wytłumaczą

Łukas

Pierwszy kontakt odbył się za pomocą łapanki w galerii handlowej. Wówczas Panie zrobiły zdjęcia dziecka. Po miesiącu ktoś zadzwonił, i zaprosił na "casting" Skuszeni takową opcją, zgodziliśmy się na przybycie. Na miejscu okazało się że to nie karting a nagonka na płatną rejestrację. Oraz tak przy okazji płatną sesję zdjęciową... Szkoda czasu bowiem rejestrując się na stronie nie mamy gwarancji ani propozycji ani angażu. Jak ktoś ma parcie na szkło to ok, ale można to samo zrobić tylko poprzez stronę www.

EwelinaB

Z agencją ATV współpracuję od dwóch lat. Jestem zachwycona obsługą, pełen profesjonalizm. Wygrałam dwa castingi do reklam. Jestem na bieżąco informowana o aktualnych castingach . Kontakt z agentem jest bardzo szybki. Pracują tam osoby bardzo dobrze przygotowane merytorycznie. Polecam gorąco. Świetna przygoda

Zostaw merytoryczną opinię o ATV FILM - Łódź

• Jak się pracuje w ATV FILM?

Zobacz opinie na temat firmy ATV FILM tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ATV FILM?

ATV FILM