Galeria Twarzy (Atv Film)

Opinie o ATV FILM

Jaka atmosfera jest między działami w ATV FILM?

Cześć, ja dzisiaj byłam na rozmowie i było bardzo miło. Między działami przyjemna atmosfera, tak rodzinnie ;) dostałam pracę i zaczynam od poniedziałku!

Dagmara Majchrzyk

Bardzo dobra, a wręcz jest bardzo rodzinnie

Bartosz
@Dagmara Majchrzyk

No ale profesjonalizm jest zachowany? Bo nie każdy lubi mieć luźną atmosferę w pracy.

Marta Popławska

Mnie proszą parę razy w mcu, maja tam kilka projektów, także do każdego kogoś potrzebują. Proponuję się wpisać do bazy, zapisywać na terminy zgodnie z info u nich na stronie, zawsze dzień przed zdjęciami ktoś dzwoni i potwierdza dyspozycyjność, wtedy można odmówić jak nie pasuje.

Jolanta

Hej, jeszcze niedawno dużo osób się tak pozytywnie to wypowiadało o tych rozmowach u nich i warunkach, to co się teraz stało? Bo jakoś tak ucichło źle jest teraz czy co?

martyna

Bardzo polecam współpracę, dzięki niej miałam możliwość udziału w serialu Komisarz Aleks. Wspaniali ludzie i atmosfera, polecam również fotografa- stworzył mi wspaniałe portfolio. pozdrawiam

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w ATV FILM się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.

Dzień dobry, Chciałbym w imieniu własnym i syna Antka podziękować za udział mojego syna w produkcji reklamy -VIZIR-. Praca na planie była czystą przyjemnością. Super ekipa filmowa. Atmosfera na planie była rewelacyjna a ludzie niesamowici. Wszyscy sympatyczni, życzliwi a atmosfera naprawdę rodzinna. Antek rewelacyjnie sprawdził się w swej roli. Antoś był bardzo zadowolony pomimo, że był zmęczony po całym dniu pracy, to wspomnienia jakie zachowa z pierwszego w życiu doświadczenia na planie będą bezcenne. Wszystko, to dzięki przecudnej ekipie no i oczywiście Państwu, bo gdyby nie Wy nie byłoby tego cennego doświadczenia. Jeszcze raz wielkie dzięki. Pozdrawiam Kasia

Radek

Współpraca na najwyższym poziomie. Mam duży dług wdzięczności wobec ATV- spełnili moje marzenie o zobaczeniu, jak wyglądają kulisy produkcji filmowej.Wynagrodzenie wypłacone na czas . Pozdrawiam

Gwiazdka

Miałam przyjemność po raz kolejny współpracować z Galerią Twarzy tym razem w projekcie "X" Jakuba Ż.. Niesamowita przygoda , poznanie nowych ludzi dających z siebie wszystko aby każda scena została dopięta na ostatni guzik . Ekipa pracująca na planie której nie widać na ekranie dawała z siebie więcej niż 100%. Jestem pełna podziwu zaangażowania , tych wszystkich osób. Prócz ekipy która wszystkiego pilnowała i pracowała na najwyższych obrotach. (...) Opisując w kilku słowach bo było by można napisać książkę czułam się jak w jednej wielkiej rodzinie jakbym znała każdego. Oby więcej takich wspaniałych produkcji. Dziękuję wszystkim za plan i atv za szanse ta jak i poprzednie że mogłam uczestniczyć w projekcie. Zarówno podziękowania należą się Pani Magdalenie za odpowiedź na każde pytanie , na planie , przed planem ale przede wszystkim za poprowadzenie przez tą przygodę." -Milena "Nie spodziewałam się, że atmosfera będzie tak wspaniała. Bawiłam się świetnie i chętnie powtórzyłabym to jeszcze raz !” WSZYSTKIM NALEŻĄ SIĘ WIELKIE GRATULACJE ZA WYTRWAŁOŚĆ I ZA JAK TO OPISAŁ REŻYSER "SPEKTAKULARNY EFEKT", KTÓRY UDAŁO NAM SIĘ UZYSKAĆ ! BRAWO !

Ktoś

Dzień dobry, Byłam dziś na takim "castingu". Jak mam być zachęcona? Z sms nic nie wiem, że to spotkanie grupowe, że będą koszty ( nie małe jak się okazuje, i bez gwarancji ). No ok, niech będzie. W jednej sali spotkanie z osobami zainteresowanymi, a tuż obok...plan zdjęciowy, czyli głośne dzieci, mamy, fotograf, dyskusje...Nie uszanowano osób przybyłych, połowę słyszę od prowadzącej(usunięte przez administratora)Ktoś próbował na sali dowiedzieć się o samej firmie, bo na "łapance" zero informacji, to został odesłany na stronę www. Dziękuję, zrezygnowałam ;)

Dominika
@Ktoś

O jakich kosztach piszesz? Czy pracując tutaj pracownicy muszą za coś płacić? Możesz powiedzieć o co chodzi?

@Ktoś

Ja w taki sam sposób zapisałam moją Natalkę. Płaciłam owszem za umieszczenie jej wizerunku w galerii twarzy, ale nie żałuję. W galerii jesteśmy już 3 rok . Kilka castingow już za nami , raz Natalka brała udział w reklamie proszku do prania. Więc raz się udało, mimo że nie obiecywali złotych gór. Pozdrawiam

Sławek

Sami profesjonaliści ????, bardzo jestem zadowolona z naszej współpracy ,przejrzyste warunki współpracy przez cały czas .Nigdy nie mieliśmy żadnych niedomówień . Polecam dla osób których dzieci chcą spróbować swoich sił w tej branży . Zlecenia castingowe na stronie co rusz to nowe, można śmiało się zgłaszać również samemu . Polecam i Serdecznie POZDRAWIAM ????

Tatiana

Super atmosfera - mimo , że Natalka była tylko statystką na planie reklamy banku - uśmiech nie znikał z jej buźki przez długi czas, wzorowe podejście do dzieci Jeżeli ktoś się zastanawia czy warto? 100% TAK !!! To przygoda, nowe doświadczenie, lekcja z której dziecko czerpie nie tylko przyjemność, ale również zdobywa umiejętności sprawnego radzenia sobie w nowych sytuacjach, pewności siebie , a to cechy które w życiu przydają się ogromnie! WARTO! POLECAM!

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z ATV FILM? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Maja

A co to ma za znaczenie ? W tej firmie pracują osoby już nawet po 20 lat . Jest to ogromna firma i działa na terenie całej Polski. Kto chce pracować i dobrze wykonuje swoją pracę trwa tam wieki

Bartosz
@Maja

Ma ogromne znaczenie. Ludzie chcą wiedzieć czy jest spora rotacja i z jakiego powodu można wylecieć. Lepiej powiedz co wiesz na ten temat zamiast pisać o tym jaka to ogromna firma. ;)

PRACOWNIK PR

ATV Group jest firmą która istnieje od 21 lat na rynku , ma sieć franczyzową i łatwo można sprawdzić we wpisach ewidencji , że wszystkie oddziały tej firmy funkcjonują na rynku pod niezmiennymi nazwami właścicieli - a każdy z właścicieli zatrudnia osoby wg swojego uznania i faktycznie pracownicy ich pracują w danym oddziale bardzo długo. @Koornelka pisze Pani "Firma mała ???" - może proszę zaznaczyć przy tym, że trafiła Pani jedynie do biura Centrali , które rzeczywiście ma powierzchnię jedynie 100m2 i posiada dwa pokoje z salą konferencyjną . Bardzo dziwi nas fakt , że w tych czasach ludzie potrafią tak wprowadzać inne osoby w błąd nie znając chociażby struktury działania danej firmy.

Maja
@Bartosz

@Bartosz pracowałam tam 4 lata , właścicielka firmy przemiła , choć rzadko z nią mieliśmy kontakt , nikt nikogo nie zwalniał a podczas mojego stażu w tej firmie może z 2 osoby odeszły z niej i jestem pewna , że dobrowolnie i że nie zostały przez nikogo zwolnione. Bardzo dużo osób pracuje też tak dorywczo , na umowy o dzieło na krótkie okresy - czyli wtedy gdy jest organizowany plan zdjęciowy np. do filmu - oni obsadzają po nawet 100osób dziennie - głównie są to studenci filmówki. Naprawdę firma jest ok , kto chce pracuje - ważne by wywiązywała sie ze swoich obowiązków - ale tam każdy wie co ma robić

WERONIKA

Pierwsze wrażenie bardzo niedobre. Zaczepiły mnie (usunięte przez administratora) zrobiły zdjęcie dziecka, jeszcze tego samego dnia SMS z zaproszenie na spotkanie. Pojechałam, diabeł mnie podkusił. Wpisowe 60 zł, dobra myślę nie ma tragedii, przedstawienie opcji PROFESJONALNEJ 260 zł, 30 zdjęć. Zgodziłam się. Myślę nie ma tragedii jak za taką ilość. Dziecko będzie miało pamiątka, my piękne zdjęcia, obrobione, wyrwtuszowne, wykadrowane, profesjonalne tak jak przedstawiły Panie. Dziecko 5 miesięcy, wiadomo, wymagający model, na tyle ile pozwoli to zrobimy. Sesja nie trwała długo, ja to wszystko rozumiem. Wracamy do domu, podekscytowani czekamy na zdjęcia które miały być tego samego dnia wieczorem. Zdjęć nie ma. Po przypomnieniu się smsem przychodzą dnia następnego w południe. Co dostałam za 260 zł? Zdjęcie nieobrocone, niewyretuszowane, o jakiejkolwiek obróbce nie ma mowy. (usunięte przez administratora)tak jak kliknęła parę fotek to takie mi załączyła w pliku. Surowe zdjęcia. Lepsze robię dziecku na kanapie telefonem. Po zwróceniu uwagi że zdjęcia są tragicznie i nie do zaakceptowania za takie pieniądze, miałam dostać poprawione zdjęcia. Oczywiście cisza.. Odradzam wsyztskim, typowa łapanka i naciąganie na beznadziejne fotki. Czemu nikt nei wyciąga konsekwencji? Zastanówcie się dwa razy, nie badzie tak głupi jak ja. Zmarnowane pieniądze, które mogły być przeznaczone na coś potrzebniejszego..

Ewelina
@WERONIKA

Tak się składa, że bardzo pilnie szukam informacji o ATV FILM, więc miałam dość spore szczęście, że tu trafiłam. Skoro obiecano Ci poprawę zdjęć i jak do tej pory nie otrzymałaś od nich odpowiedzi, to może wypadałoby się udać do nich osobiście i wyjaśnić sprawę. Myślisz, że to mogłoby pomóc?

Onaoszukana
@WERONIKA

Nie otrzymała Pani zdjęć od razu? W jakim mieście był casting?

Pracownik PR
@WERONIKA

W dniu dzisiejszym wyjaśniliśmy sprawę która została poruszona na forum. Kierownik grupy castingowej poinformowała nas , że rzeczywiście miała miejsce sytuacja opisana przez WERONIKĘ - natomiast nie do końca prawdą jest , że została ona nie wyjaśniona czyli cytuję :" bez ciszy". Sesja zdjęciowa została poprawiona i Państwo otrzymaliście zdjęcia z niej które spełniają wymogi zdjęć castingowych - czyli tzn. PORTFOLIO CASTINGOWEGO. Przykro nam iż pierwsze wrażenie było dla Państwa negatywnym , mamy nadzieję jednak iż będziecie w pełni korzystać z oferowanych przez nas castingów znajdujących się na www. W razie jakichkolwiek pytań bądź problemów zapraszamy serdecznie do kontaktu z naszą infolinią 42/6364858, pozdrawiamy.

Martyna
@Pracownik PR

Dziękujemy bardzo za sprostowanie i wyjaśnienie. Bardzo dobrze to świadczy o firmie, że rozwiązuje problemy i robi wszystko aby klient był zadowolony. Tak trzymać ATV!

WERONIKA
@WERONIKA

Zdjęcia poprawione dostałam w momencie umieszczenia negatywnych opinii.

Weronika
@Pracownik PR

Jestem ciekawa, jak odniesiecie się do tego, że będąc u was na castingu w Sopocie z dwójką synów, wydawszy u was ponad 400 zł za obu nie zobaczyłam do dziś uwaga: - ani zdjęć (nawet surowych) - ani zwrotu pieniędzy - ani odpowiedzi. Wstyd, nic więcej! Pal licho wpisowe, ale jak się za coś bierze kasę, wypadałoby ją zwrócić jeżeli nie macie ochoty oddawać tego, za co się zapłaciło. I jak widzę takie kwiatki nie tylko u mnie.

@Weronika

Szanowna Pani Weroniko, Pragniemy podkreślić, że jest nam niezmiernie przykro, że potraktowano Panią i Pańską rodzinę w ten sposób. Mamy nadzieję, że nie było to zamierzonym działaniem ze strony franczyzobiorcy Galerii Twarzy. Oczywiście zgadzamy się, że taka sytuacja nie powinna mieć miejsca. Bardzo prosimy o kontakt pod nr 796 500 201, aby Dyrekcja Firmy ATV Group z Łodzi mogła z Panią porozmawiać i uzgodnić proces dalszego postępowania. Z serdecznością, Zespół ATV Film

Koornelka
@Weronika

Bo nasze były FATALNE

Zuzanna

A ja chciałabym bardzo podziękować ATV za możliwość wzięcia udziału w Castingu Reklamy Traumon. Daniel ostatecznie był jako back-up ale chyba decyzja była aż do ostatniej chwili niepodjęta w tej kwestii. Atmosfera na planie była bardzo przyjemna i przyjazna, czuliśmy się tam dobrze przyglądając się zespołowi pracujących na tam profesjonalistów. Jesteśmy również bardzo zadowoleni ze współpracy i bardzo dobrego kontaktu z samą Agencją . Czujemy się potraktowani indywidualnie czy to przed pierwszym castingiem kiedy nie wiedzieliśmy jak to będzie, czy już przed pójściem na plan. Dziękujemy -Mama Daniela

czanka30

Witam mam pytanie córka 2razy wygrała twarz miesiąca i do tej pory nie otrzymała zadnego dyplomu nagród które opisane są w regulaminie. Czy to tylko taki chwyt reklamowy czy po te nagrody trzeba się samemu zgłosić. pozdrawiam

@czanka30

Dzień dobry, zdjęcia obrabiane są dla wygranych do 24 godzin od dnia wygrania i one widnieją dostępne dla Państwa na www, dyplomy wraz z nagrodami tak jak mówi nam regulamin wysyłane są do 30 dni od momentu ukazania się wyników za dany miesiąc. Wysyłka następuje za potwierdzeniem odbioru, więc śmiało Pani sprawdzi numerację nadania jej w biurze Centrum Filmowego w Łodzi - podajemy nr. telefonu kontaktowego 42/6364858

czanka30
@ATV FILM

córka wygrała twarz mc grudnia 2021 i stycznia 2022 i do tej pory cisza ani za grudzień ani za styczeń

@czanka30

Tak jak już pisaliśmy nr. nadania przesyłek można sprawdzić śmiało w siedzibie ATV- zgodnie z regulaminem konkursu

PR
@czanka30

Przecież tłumaczyliśmy Pani już telefonicznie , że nagrody z grudnia były wysłane 30 stycznia zgodnie z regulaminem zamieszczonym na www, natomiast nagrody ze stycznia dopiero będą wysłane 28 lutego. Czy w czymś możemy jeszcze pomóc?

Noemi blich@rsq

Witam ATV, kto prowadzi te warsztaty? Dzięki współpracy z agencją castingową B.I.G Production realizujemy cykl warsztatów aktorskich. Wzięcie udziału w tym projekcie proponujemy wszystkim (bez względu na płeć, wiek i kolor skóry), którzy chcą stanąć w świetle jupiterów, ale nie do końca wiedzą, jak to zrobić. Podczas szkolenia gwarantujemy Ci: poznanie podstawowych narzędzi pracy aktora, czyli emocji i ekspresji, zajęcia przed kamerą, ćwiczenia symultaniczne: słowo w ruchu, pracę nad ciałem i poznanie znaczenia gestu, ćwiczenia logopedyczne poprawiające dykcję i emisję głosu, trening relaksacyjny uwalniający od stresu ciało i aparat mowy, możliwość zmierzenia się z własnymi słabościami, oswojenia z obiektywem i zdobycia większej pewności siebie. Ćwiczenia warsztatowe ułatwią Ci panowanie nad swoim ciałem i głosem nie tylko przed kamerą, ale we wszystkich sferach życia zarówno zawodowego, jak i osobistego. My pokażemy Ci, jak rozwinąć własny potencjał, abyś potem Ty mógł samodzielnie wykorzystać swoje możliwości. Całkowity koszty szkolenia: 270 PLN Ilość miejsc ograniczona (6 osób) - decyduje kolejność zgłoszeń. Zainteresowane osoby prosimy o kontakt mailowy na adres: (usunięte przez administratora) z dopiskiem WARSZTATY AKTORSKIE.

Jad
@Noemi blich@rsq

Czy prowadzi je ktoś znany?

@Jad

Warsztaty castingowe - warsztaty aktorskie prowadzi instruktor teatralny , instruktor castingowy - informacja jest jawnie umieszczona na www przecież

Jad
@ATV FILM

Ale nie ma imienia i nazwiska A to mnie interesuje

@Jad

Jest umieszczona - p. Elżbieta Walczak - instruktor teatralny

@Noemi blich@rsq

Poproszę o jakiś kontakt?

Joanna

Jakiś czas temu zostałam zaproszona na spotkanie na którym zostały przedstawione warunki współpracy z firmą ATV. Od tego czasu minęły już 4 miesiące a mi udało się zagrać w 3 projektach i zarobić fajne pieniądze. Współpraca na planie przebiegała w świetnej atmosferze, zespół był bardzo miły i pomocny. Polecam każdemu kto się jeszcze zastanawia !!! A ja liczę na dalszą owocną współpracę :) :) :)

ta eheś
@Joanna

statystowałas? 4 x 80zł?? czy może 4 x 90??

Gosia

Bardzo miła atmosfera i współpraca zarówno przed planem jak i na planie. Kontakt z opiekunem bardzo przejrzysty i sympatyczny.

Jola S

Stosunkowo niedawno zaczęliśmy współpracę z Galerią Twarzy, a już kilka castingów za nami. Czekamy na angaż do jakiejś większej roli. Nie rozumiem niektórych opinii, większość agencji pobiera opłatę za sesję (tutaj nie było wcale konieczności zrobienia sesji u nich, można było wybrać prywatnego fotografa za 500-700 zł...). Nasza sesja przebiegła bardzo przyjemnie, a zdjęcia świetne, super jakości, niektóre nawet wydrukowałam jako plakaty!

Kamil Wo

Mimo dość długiego czasu oczekiwania na udział w filmie, było to bardzo ciekawe doświadczenie i świetna przygoda. Bardzo wszystkim polecam!

Jaka atmosfera jest między działami w ATV FILM?

Pracownik PR

Proszę o sprecyzowanie pytania. Między jakimi działami???

Zostaw merytoryczną opinię o ATV FILM - Łódź

• Jak się pracuje w ATV FILM?

Zobacz opinie na temat firmy ATV FILM tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ATV FILM?

ATV FILM