Galeria Twarzy (Atv Film)

Opinie o ATV FILM

lisa

Pracowałam prawie rok w ATV, organizowałam castingi i inne wydarzenia. Gdyby nie to, że musiałam wyjechać, chętnie zostałabym w firmie. Bardzo dobra, luźna atmosfera, wyzwania, spotkania z ludźmi sztuki. Na pewno nie jest to praca dla każdego bo wymaga dużej elastyczności i własnej inwencji, a nie np. klepania w klawiature przez 8 godzin, za to daje dużo satysfakcji. Zarobki też jak najbardziej w porządku.

marat

W wielu miejscach są takie rekrutacje, każdy ma inne zdanie na temat takiej metody, ale osobiście spotkałam się z nią kilkakrotnie, szczególnie w pracy w usługach i w kontakcie z klientem. Nie ma się czego bać :) w ATV zarobki rzeczywiście mogą być wysokie

on

Znam szefa atv - jest charyzmatyczny i nie traktuje ludzi jak numerki w korporacjach tylko indywidualnie i po ludzku. Trudno mi powiedzieć, skąd takie pytania - wydają mi się nieprawdopodobne, ale też myślę, że w pracy w takiej branży trzeba umieć stawiać jasno granice, bo ludzie kultury (z którymi pracując w atv masz kontakt) czasami żyją we własnych hmm normach i jakoś trzeba sobie z nimi radzić.

ilona87

praca w ATV jest typowa jak w branży kulturalnej, czyli luźna atmosfera, kreatywni i ciekawi, choć czasem trochę zarozumiali, ludzie i dużo niecodziennych wyzwań.

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w ATV FILM się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
Karol

popieram, są to osoby bardzo serdeczne

AN
@Karol

FAJNIE PODSTAWIONA OPINIA.

Jarek

Podpisałem umowę z Centrum Filmowym ATV Film. Jestem bardzo zadowolony z tego faktu, ponieważ mam możliwość współpracy i kontaktu z ciekawymi ludźmi. Wszyscy ludzie z ATV Film są serdeczni, mili, kulturalni, aż chce się żyć. Moja osoba jest super traktowana i brana pod uwagę, jeśli chodzi o współpracę. To wielka przyjemność przebywać w towarzystwie ludzi z ATV Film, są zawsze uśmiechnięci, radośni oraz myślą o ludziach chcących coś zrobić w życiu, pokazać się , zaistnieć

hostess :)

Ja mialem umowe , zarobki dwa razy wieksze od moich rowiesnikow . Werbowalem ludzi na ulicach do wziecia udzialu w kilkusekundowym castingu , praca dość wymagajaca , , stawka godzinna to 15 zl , przy czym jest limit wykonania 15 castingow , łatwo zatem obliczyc ze zarobek za jeden casting wynosi 1 zł , uwazam ze praca ta jest dla osob otwartych i kreatywnych oraz pewnych siebie . Mialem oczywiscie umowe zlecenie. Goraca polecam , kontakty z szefostwem oceniam na nienaganne .

filemon

Prawdopodobnie pracownik będzie jeździć na plany, może jakieś reklamy, może komisarz alex, albo ogarniać castingi dla ludzi do galerii twarzy :)zazdroszczę, też zawsze chciałem pracować w mediach

ATV

Praktyka i nauka powiązana jest z wspieraniem poszczególnych, aktualnych projektów w firmie. Zainteresowane osoby proszone były o przesyłanie CV z tytułem PRAKTYKA na adres e - mail: atv@atvfilm.pl. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi jedynie na wybrane oferty.

chce wiedziec

Racja, jednak nikt nie chcialby sie sparzyc. Zreszta zalezy, na kogo sie trafi, a to dotyczy kazdej pracy

Margo

Wiekszych bzdur nie slyszalam. Ja die przenioslam z Andy Max gdzie sie nic nie dzialo wlasnie do Atv w lipcu 2013 r. Nie uczestniczylam w zadnych platnych warsztatach dodatkowych a gralam jako statystka w Miescie 44, potem zapraszano mnie do Komisarza Aleksa kilka razy az w koncu zlapalam tez epizod dzieki ktoremu bylam na 1 planie serialu. Polecam szczerze jesli ktos ma zapedy aktorskie bo duzo sie dzieje ppd katem filmów i seriali.

mag

Ja pracowałam w Atv Film ok. 3 lata, praca wcale nie stresująca – wręcz przeciwnie -godziny pracy swobodne. I ciągła możliwość poznawania nowych ludzi . Możliwość rozwoju oceniam bardzo wysoko – szkolenia , które są przydatne nie tylko w pracy ale też w prywatnym życiu w codziennych czynnościach. Ekipa super – zgrana.

Aleks

Pragnę gorąco podziękować ATV Film za możliwość udziału w kolejnym projekcie jakim był plan zdjęciowy do filmu produkcji duńskiej :"Mennesker bliver spist". Wcześniej bywałam już na planach filmowych ale dzięki ATV mogłam zobaczyć jak wygląda paca na planie filmu zagranicznego.I jeszcze na tym zarobić :) Polecam serdecznie współpracę z ATV Film

chce wiedziec
@Aleks

Widać, że tam pracujesz i piszesz sama sobie dobrą opinie. A ludziom chodzi o opinie BYŁYCH pracowników, lub osób mających styczność. Pozdrawiam

Sebastian Mazurewicz

Pracowałem w ATV Film dwa lata w dziale marketingu – realizowałem zlecenia i wysyłałem ludzi zapisanych do galerii na castingi. Pracę wspominam jako bardzo ciekawą. Jeżeli chodzi o nerwówkę – fakt była – zwłaszcza wtedy gdy casting odbywa się z dnia na dzień, ba, nawet w tym samym dniu, a trzeba go zrealizować. Ale da się przyzwyczaić do takiego systemu pracy. Fajnie wspominam czas spędzony w tamtych latach .

grasownik

Pracowałem z nimi, to był dobry czas :)

woolf

Nie podejmują współpracy bez umowy z tego co wiem. Ja pracowałam na umowę i generalnie byłam zadowolona.

zło

pracowałam kilka razy na zlecenie tej agencji, były to prace weekendowe na terenie trójmiasta. pieniądze zawsze miałam w terminie. jednak nie miałam umowy.

hanna

Zatrudnij się, to będziesz wiedział. To nietrudne - nabór jest non stop.

Nie tylko klientów

atv srał

Racja...

emka

Słowa kojarzące się z ATV FILM: praca rozwojowa, interesująca, przyjemna, stresująca, niestety niepewna. Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako dość wysoką. Atmosfera i ludzie: ludzie są różni, niektórzy bardzo sympatyczni i profesjonalnie podchodzący do swojej pracy, inni niestety zupełnie odwrotnie. Od jakiej stawki można negocjować pensję: trudno powiedzieć, zależy od miesiąca. Najbardziej podobało mi się w ATV FILM: sama praca jako fotograf, możliwość rozwoju, niektórzy bardzo kompetentni i pomocni ludzie. Najbardziej nie podobało mi się w ATV FILM: Niekiedy nerwowa atmosfera, momentami niskie i niepewne zarobki.

Zostaw merytoryczną opinię o ATV FILM - Łódź

• Jak się pracuje w ATV FILM?

Zobacz opinie na temat firmy ATV FILM tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ATV FILM?

ATV FILM