Galeria Twarzy (Atv Film)

3.4 Dodaj merytoryczną opinię
baner wywiady

Opinie o ATV FILM

Karol

popieram, są to osoby bardzo serdeczne

AN
@Karol

FAJNIE PODSTAWIONA OPINIA.

Jarek

Podpisałem umowę z Centrum Filmowym ATV Film. Jestem bardzo zadowolony z tego faktu, ponieważ mam możliwość współpracy i kontaktu z ciekawymi ludźmi. Wszyscy ludzie z ATV Film są serdeczni, mili, kulturalni, aż chce się żyć. Moja osoba jest super traktowana i brana pod uwagę, jeśli chodzi o współpracę. To wielka przyjemność przebywać w towarzystwie ludzi z ATV Film, są zawsze uśmiechnięci, radośni oraz myślą o ludziach chcących coś zrobić w życiu, pokazać się , zaistnieć

hostess :)

Ja mialem umowe , zarobki dwa razy wieksze od moich rowiesnikow . Werbowalem ludzi na ulicach do wziecia udzialu w kilkusekundowym castingu , praca dość wymagajaca , , stawka godzinna to 15 zl , przy czym jest limit wykonania 15 castingow , łatwo zatem obliczyc ze zarobek za jeden casting wynosi 1 zł , uwazam ze praca ta jest dla osob otwartych i kreatywnych oraz pewnych siebie . Mialem oczywiscie umowe zlecenie. Goraca polecam , kontakty z szefostwem oceniam na nienaganne .

filemon

Prawdopodobnie pracownik będzie jeździć na plany, może jakieś reklamy, może komisarz alex, albo ogarniać castingi dla ludzi do galerii twarzy :)zazdroszczę, też zawsze chciałem pracować w mediach

Rozmowa kwalifikacyjna
Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie ATV FILM? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Praca?

ATV

Praktyka i nauka powiązana jest z wspieraniem poszczególnych, aktualnych projektów w firmie. Zainteresowane osoby proszone były o przesyłanie CV z tytułem PRAKTYKA na adres e - mail: atv@atvfilm.pl. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi jedynie na wybrane oferty.

chce wiedziec

Racja, jednak nikt nie chcialby sie sparzyc. Zreszta zalezy, na kogo sie trafi, a to dotyczy kazdej pracy

Margo

Wiekszych bzdur nie slyszalam. Ja die przenioslam z Andy Max gdzie sie nic nie dzialo wlasnie do Atv w lipcu 2013 r. Nie uczestniczylam w zadnych platnych warsztatach dodatkowych a gralam jako statystka w Miescie 44, potem zapraszano mnie do Komisarza Aleksa kilka razy az w koncu zlapalam tez epizod dzieki ktoremu bylam na 1 planie serialu. Polecam szczerze jesli ktos ma zapedy aktorskie bo duzo sie dzieje ppd katem filmów i seriali.

mag

Ja pracowałam w Atv Film ok. 3 lata, praca wcale nie stresująca – wręcz przeciwnie -godziny pracy swobodne. I ciągła możliwość poznawania nowych ludzi . Możliwość rozwoju oceniam bardzo wysoko – szkolenia , które są przydatne nie tylko w pracy ale też w prywatnym życiu w codziennych czynnościach. Ekipa super – zgrana.

Aleks

Pragnę gorąco podziękować ATV Film za możliwość udziału w kolejnym projekcie jakim był plan zdjęciowy do filmu produkcji duńskiej :"Mennesker bliver spist". Wcześniej bywałam już na planach filmowych ale dzięki ATV mogłam zobaczyć jak wygląda paca na planie filmu zagranicznego.I jeszcze na tym zarobić :) Polecam serdecznie współpracę z ATV Film

chce wiedziec
@Aleks

Widać, że tam pracujesz i piszesz sama sobie dobrą opinie. A ludziom chodzi o opinie BYŁYCH pracowników, lub osób mających styczność. Pozdrawiam

Sebastian Mazurewicz

Pracowałem w ATV Film dwa lata w dziale marketingu – realizowałem zlecenia i wysyłałem ludzi zapisanych do galerii na castingi. Pracę wspominam jako bardzo ciekawą. Jeżeli chodzi o nerwówkę – fakt była – zwłaszcza wtedy gdy casting odbywa się z dnia na dzień, ba, nawet w tym samym dniu, a trzeba go zrealizować. Ale da się przyzwyczaić do takiego systemu pracy. Fajnie wspominam czas spędzony w tamtych latach .

grasownik

Pracowałem z nimi, to był dobry czas :)

woolf

Nie podejmują współpracy bez umowy z tego co wiem. Ja pracowałam na umowę i generalnie byłam zadowolona.

zło

pracowałam kilka razy na zlecenie tej agencji, były to prace weekendowe na terenie trójmiasta. pieniądze zawsze miałam w terminie. jednak nie miałam umowy.

hanna

Zatrudnij się, to będziesz wiedział. To nietrudne - nabór jest non stop.

Nie tylko klientów

atv srał

Racja...

emka

Słowa kojarzące się z ATV FILM: praca rozwojowa, interesująca, przyjemna, stresująca, niestety niepewna. Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako dość wysoką. Atmosfera i ludzie: ludzie są różni, niektórzy bardzo sympatyczni i profesjonalnie podchodzący do swojej pracy, inni niestety zupełnie odwrotnie. Od jakiej stawki można negocjować pensję: trudno powiedzieć, zależy od miesiąca. Najbardziej podobało mi się w ATV FILM: sama praca jako fotograf, możliwość rozwoju, niektórzy bardzo kompetentni i pomocni ludzie. Najbardziej nie podobało mi się w ATV FILM: Niekiedy nerwowa atmosfera, momentami niskie i niepewne zarobki.

Etap 1
Etap 2

Zostaw merytoryczną opinię o ATV FILM - Łódź

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w ATV FILM?

Zobacz opinie na temat firmy ATV FILM tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ATV FILM?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 3 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ATV FILM
Przejdź do nowych opinii