Galeria Twarzy (Atv Film)

Opinie o ATV FILM

Moim zdaniem Galeria Twarzy Atv jest jak najbardziej w porządku,współpracuję z nimi od około roku i jestem pod wrażeniem że w tak krótkim czasie mogłam dzięki nim wystąpić w reklamie.jak dla mnie są jedna z lepiej funkcjonujących agencji w Łodzi

Droga Ann to że Tobie się nie powiodło i straciłaś pracę to nie znaczy że inni też muszą mieć takiego pecha jak Ty. Ja dzięki Galerii Twarzy ATV z Łodzi mam super portfolio i w dodatku zostałam zaproszona na casting do serialu. mam nadzieję że mi się poszczęści i się dostanę:) innym życzę powodzenia, zwłaszcza Tobie Ann;)

Kasia22

Dzięki współpracy z tą agencją mam sporo zleceń na statystowanie w różnych serialach, może pieniądze nie są jakieś wielkie ale będąc studentką można sobie nieźle dorobić. Agencja ATV jest jedną z najlepszych z jakimi współpracowałam. polecam

malinka

Może wyślij do nich wiadomość że gdyby potrzebowali kogoś do pracy to jesteś zainteresowany,może się odezwą do Ciebie.powodzenia

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w ATV FILM się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.

xoxo

Warto się zgłosić, może niekoniecznie do bazy statystów, lecz jako pracownik. Dorabiam sobie u nich jako "hostessa" tzn przeprowadzam wraz z fotografem castingi w moim mieście. Jeśli wszyscy są tak sympatyczni jak moja szefowa to gorąco polecam. Jest to genialna forma na dorobienie sobie sporej gotówki przez weekend, oczywiście zależy to od Twojego wysiłku :)

malinka

Zupełnie nie rozumiem skąd u was tyle nienawiści do galerii twarzy atv, przecież nikt nikogo do niczego nie zmusza, ani do podpisania umowy,ani do zrobienia zdjeć itd.a poza tym nie wystarczy tylko zapisać się i siedzieć z założonymi rękami.Trzeba chodzić też na castingi, bo przecież same do was nie przyjdą,co prawda czasami jest tak że ATV samo się z wami skontaktuje jak będzie ktoś zainteresowany waszą osobą,ale trzeba też coś działać w tym kierunku.Ja uważam że galeria twarzy jest w porządku i szczerze polecam.

tosia

popieram turek. Wielu mocih znajomych z łodzi statystuje w reklamach czy produkcjach filmowych i z tego co wiem, dostają się do nich właśnie przez atv. Na facebooku codziennie publikują nowe oferty, a ich zweryfikowanie nie jest trudne, więc dziwie się henrykowi, że nie boi się publikować takich oszczerstw.

Truskawka

Mnie ogólnie interesuje tego typu praca, wyjazdy, castingi, itp. Lubię pracę z ludźmi nieregularne godziny pracy mi nie straszne. W sumie to nawet chciałaby się dostać do czegoś takiego, jak atv. Chyba co komu pasuje, jedni wolą etat w biurze, inni właśnie coś takiego. Piszecie, że ta rekrutacja jest taka dziwna i że wcale później nie oddzwaniają, ale z drugiej strony jakby wszystkich z marszu odrzucali, to by znaczyło że nikogo nie potrzebują. A po co w takim razie robić nabór? A takie kwestie jak grupowa rozmowa kwalifikacyjna jest może podyktowana specyfiką pracy? Chyba każda firma ma własne procedury, a umówmy się, taka branża jaką reprezentuje atv, jest dosyć specyficzna. Więc może i rekrutacja musi być trochę "inna" ;)

pati

"Jedno wielkie oszustwo - unikajcie jak ognia!Pamiętajcie,że jeśli ktoś czegoś za bardzo pragnie to może się sparzyć,bo zawsze mogą się znaleźć tacy co to wykorzystają. Otóż ja zapłaciłam tej firmie 240 złotych (a było to w 2006 roku) za wpis i tzw. sesję zdjęciową" - ale gdzie tu oszustwo?

varta

nie wiem, czy teraz kogoś szukają, z tego co kojarzę nabór na ogół jest przed wakacjami kiedy organizowane są wyjazdowe castingi. No ale w sumie lato dopiero się zaczęło :)

Czarna

ja jestem zadowolona

radeks

no tak ale w andy max musisz przejść casting przed kamerą, a atv jest także dla osób, które po prostu chcą znaleźć się w bazie bo wierzą w sobie i w to, że wypatrzy je tam reżyser, a nie chcą być surowo ocenianiani na castingu wstępnym.

yuo

Najlepiej się zarabia na czyiś marzeniach i czyimś nieszczęściu np komornicy człowiek pracy nie ma w tych chorym kraju, a taki Ci przyłazi i wynosi dobytek Twojego życia, Sądy też żenada dawać komornika w takim momencie co innego jak się robi i nie płaci.

emiii

eeee... ale przecież sama piszesz, że zdjęcia nie są obowiązkowe i to się zgadza z tym co ja wyczytałam na ich stronie. Piszą przecież, że mogą być jakiekolwiek zdjęcia, nikt nikogo nie zmusza do decydowania się na fotografa firmy. Juz nie przesadzajcie z tymi "oszustwem" wystarczy czytać ze zrozumieniem. ale jak wiadomo, niektórym sprawia to problem

Truskawka

Akurat to, że znalezienie się w bazie nic nie gwarantuje, specjalnie mnie nie dziwi - w końcu umowa nie jest na konkretny angaż ;)A te castingi i portfolia podobno nie są obowiązkowe.

małami

Oczywiście, znalezienie się w bazie twarzy powinno gwarantować zatrudnienie i najlepiej jeszcze wysokie zarobki. Oczywiście, sesja u fotografa jest wyłudzaniem przez niego pieniędzy, powinien przecież wszystko robić za darmo i charytatywnie. Nie każdemu musi odpowiadać praca wyjazdowa, ale to chyba nie powód, żeby od razu nazywać firmę wyłudzaczami pieniędzy. Ja np bardzo lubię być w drodze i mnie by taka praca pasowała.

lisa

Pracowałam prawie rok w ATV, organizowałam castingi i inne wydarzenia. Gdyby nie to, że musiałam wyjechać, chętnie zostałabym w firmie. Bardzo dobra, luźna atmosfera, wyzwania, spotkania z ludźmi sztuki. Na pewno nie jest to praca dla każdego bo wymaga dużej elastyczności i własnej inwencji, a nie np. klepania w klawiature przez 8 godzin, za to daje dużo satysfakcji. Zarobki też jak najbardziej w porządku.

marat

W wielu miejscach są takie rekrutacje, każdy ma inne zdanie na temat takiej metody, ale osobiście spotkałam się z nią kilkakrotnie, szczególnie w pracy w usługach i w kontakcie z klientem. Nie ma się czego bać :) w ATV zarobki rzeczywiście mogą być wysokie

on

Znam szefa atv - jest charyzmatyczny i nie traktuje ludzi jak numerki w korporacjach tylko indywidualnie i po ludzku. Trudno mi powiedzieć, skąd takie pytania - wydają mi się nieprawdopodobne, ale też myślę, że w pracy w takiej branży trzeba umieć stawiać jasno granice, bo ludzie kultury (z którymi pracując w atv masz kontakt) czasami żyją we własnych hmm normach i jakoś trzeba sobie z nimi radzić.

ilona87

praca w ATV jest typowa jak w branży kulturalnej, czyli luźna atmosfera, kreatywni i ciekawi, choć czasem trochę zarozumiali, ludzie i dużo niecodziennych wyzwań.

Karol

popieram, są to osoby bardzo serdeczne

AN
@Karol

FAJNIE PODSTAWIONA OPINIA.

Zostaw merytoryczną opinię o ATV FILM - Łódź

• Jak się pracuje w ATV FILM?

Zobacz opinie na temat firmy ATV FILM tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ATV FILM?

ATV FILM