Galeria Twarzy (Atv Film)

Opinie o ATV FILM

Witam Niestety mam kiepską opinię o tej firmie. Dlaczego? Nie dlatego że zdjęcia są płatne, to nawet jest zrozumiałe. Ale dlatego, że nikt nie informuje o tym, że są płatne. Ja i moja córka 6 lat, zostałyśmy zaczepione w Międzyzdrojach. Po namowach tych pań zgodziłam się na zdjęcia. Na drugi dzień zadzwoniła pani (usunięte przez administratora) z informacją, że firma jest zainteresowana współpracą i żebyśmy przyjechały kolejnego dnia na sesję. Nie bardzo byłam chętna bo i miałyśmy 200km w jedną stronę o czym dwukrotnie informowałam panią (usunięte przez administratora)i córka nie specjalnie była tym zainteresowana. Po ok godzinie znowu zadzwoniła pani (usunięte przez administratora)z namowami żeby się umówić bo, tu cytat: "co pani zależy, nic panią to nie kosztuje, a może akurat". Zaznaczam, że zapytałam z czym się to wiąże, bo właśnie same koszty dojazdu nie były małe. No i pojechałyśmy i na miejscu dowiedziałam się, że umowa 60zł i zdjęcia 250, o czym pani (usunięte przez administratora)nie raczyła wspomnieć, a gdy zdenerwowana zadzwoniłam po wyjaśnienia, odpowiedziała: "trzeba było doczytać sobie w internecie" TO NIE JEST RZETELNA FIRMA!!! Tak się ludzi nie traktuje, a na pewno w ten sposób nie zdobędzie się zaufania. NIE POLECAM bo skoro na początku nie są szczerzy to i w dalszej współpracy też nie będą. Jak znam życie to mojej opinii nie pokażą

Krystynka1111

Napisze cos o sobie i serdecznie pozdrawiam. Jestem Krystyna i mam 65lat, dla mnie przygoda taka daje najwięcej tak mentalnie. Dobrze byłoby, żeby kwoty były wyższe i codziennie się o to modle, żeby i żyło się lepiej i lżej

Julian

Ja dzięki tej agencji razem z żoną statystowaliśmy w filmie w reż Łukasza Barczyka Hiszpanka. Plan był w Łodzi w pałacu poznańskiego. Jak dla nas była to niesamowita przygoda, te stroje , aktorzy. Mieliśmy okazję poznać Jana Frycza. Kolejne moje doświadczenie było w Komisarzu Aleksie i lada chwila będę też na planie filmu Król. Jak na razie nie udało mi się zagrać w żadnej reklamie mimo,że byłem na kilku castingach ale od czegoś trzeba zacząć. Może jeszcze szczęście mi dopisze. Polecam współpracę z ATV Film.

Julian

Mi tam się podobało. Wtedy to było moje pierwsze doświadczenie.Ja byłem 3 dni na planie,moja żona dwa .Owszem jednego dnia trwało to do nocy.Wkółko powtarzanie jednej sceny ( biegania po schodach,tluczenia kieliszków,strzały,krzyki)ale tak jest na planach.Byliśmy zadowoleni.Dostaliśmy ok 1tysiac plus przejazd. Ale my tam byliśmy dla przygody .

Max
@Julian

Na planie Hiszpanka, za statystowanie płacili 50 złotych za cały dzień !! Więc jeżeli piszesz, że razem z żoną za trzy dni statystowania dostaliście tysiąc złotych, to po prostu perfidnie kłamiesz !!!

Krasnal

Mogl by Ktos wyrazic swoja opinie na temat atv film katowice

Jowitka
@Krasnal

Ja mogę. Podpisałam z nimi umowę a bodajże od centrali otrzymuje info o zleceniach. Co chcesz wiedzieć?

@Krasnal

W calu uzyskania informacji, zachęcam do kontaktu z nami (zakładka KONTAKT)

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w ATV FILM się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
staszek11

siema, pracowałem u nich kiedyś i pomimo, że wymagająca była to fajna praca. Polecam

myszka Fifa

Od Atv dowiedziałam się o castingu, na którego korytarzu właśnie siedzę. Czytam wpisy i tak sobie dumam, bo zgodnie z tym co czytam, byłoby dziwne i podejrzane skąd mam namiar na miejsce w którym siedzę? Od nich! Wiec to dobra i rzetelna firma. Ja przynajmniej jestem zadowolona, bo interesuje się tą branżą. Dostalam juz niejednego SMS o zleceniach , dziś mi pasowało i jestem. Wiec nir do konca to rozumiem, jesli piszecie ze to sciema. Ja sie nie zgodze bo i moi znajomi chodza z ich polecenia. A teraz trzymajcie kciuki bo właśnie wchodze !!!

Jadwiga_Kipuga

Nie mam zastrzeżeń,kontakt poprawny,zleceń dużo jedyny minus ze większość reklam w wwie kręcona. To chyba Nir jest ich wina. Jak ktoś może niech jeździ,ogólnie jestem z corkom zadowolona z dotychczasowej wspolpracy.

Wera

Nie polecam. Pieniądze wyrzucone w błoto. Zero odzewu z ich strony.

Tanato
@Wera

Witam serdecznie, ja muszę powiedzieć, otrzymuje informacje o castingach. na maila albo sms, zalezy. Wszystko przed Panią, glowa do gory

Leszek

Bardzo dobra i profesjonalna współpraca na planach filmowych.

OlaK

Witam Do wszystkich ,którzy negatywnie oceniają firmę ATV Film z Lodzi.Ja. współpracuję z nimi od ponad 7 lat.Gdyby byli (usunięte przez administratora)niewypłacalni to uważacie Państwo ze byłabym z Nimi tyle czasu??Prawda jest to ze na początku jest płatna sesja zdjęciowa,z ktorej zdjęcia są wstawiane do bazy,dzięki ktorej potem można dostać się do jakiejś produkcji na statystowanie bądź do reklam(w zależności co zaznaczylismy w umowie).Na kolejne sesje czy umowy nikt na sile mnie nie namawiał.A przecież osoba która wykonuje zdjęcia musiała zainwestować w sprzęt i jest to jej praca.Kazdy z nas jakaś wykonuje i pobiera za nią wynagrodzenie.W firmie pracuje młoda,zgrana i profesjonalna grupa młodych ludzi.Dzieki ATV miałam szanse wystąpić(nie tylko jako statystka) w wielu produkcjach.Z dziewczynami z agencji:Kasią i Klaudia nigdy nie ma żadnych kłopotów jeśli chodzi o kontakt,odpowiadają na telefony,maile ,wiadomości na messengerze:-) Jedyną osobą która niestety nie zna się na tej pracy i pracy z ludźmi była (usunięte przez administratora)Jednak miejmy nadzieje ze na stałe pozostaniemy pod skrzydłami druzyny „Super K”: (usunięte przez administratora) Pozdrawiam ,polecam i serdecznie DZIĘKUJĘ????

Jacek B

Dzień dobry Państwu. Jestem obecnie niezależnym Dziennikarzem. piszę co prawda o wydarzeniach kulturalnych i historii Dolnego Śląska. Swego czasu lat ponad 30 działałem w Filmie polskim, kiedy to istniała Wytwórnia Filmów Fabularnych i Dokumentalnych w Łodzi. Swego czasu również były problemy jakie i dziś się zdarzają, to normalne w świecie sztuki. Każdy plan jest inny i Agencje zatrudniające statystów czy epizodystów czy też aktorów miały i maja podobne problemy. Jedne Agencje pobierają opłaty a inne nie to nie znaczy że jest źle. Rozumiem że niektórzy mogą czuć się rozczarowani tym że zdjęcia profesjonalne kosztują, muszą bo jakby nie było to czyjaś praca i czas poświęcany statystom przyszłym. Ja sam robię sobie odpowiednie profesjonalne zdjęcia przy czym nie robię zwariowanych głupich fot. I to powinniście zrozumieć. Ktoś kto pisze nie dajcie się zwariować i itd to nie ma zielonego pojęcia o pracy fotografów i podejścia profesjonalizmu to rzeczywistości. Ja miałem przyjemność ostatnio uczestniczyć na planie filmowym i zagrać. Na początku jak i później godziny były za wczesnym wstawaniem, ale i ekipa filmowa włącznie z aktorami i całym personelem była tak wcześnie na nogach, więc nie ma się czemu dziwić. Pogoda nie rozpieszczała. Co do udziału w filmie "Ludzie i Bogowie" to nie tylko dobrze się bawiłem, ale poznałem ciekawych i fajnych ludzi z którymi się zaprzyjaźniłem. Trzeba przy tym pamiętać że każdy ma swoje zadania co nie oznacza że każdy musi być miły. To ciężka i odpowiedzialna praca twórcza. Tak od nas jak i od aktorów wymaga się profesjonalizmu i musimy temu sprostać, jeśli chcemy zaistnieć w jakiejś produkcji filmowej, pamiętajcie o tym. Agencja ATV zatrudnia Statystów i Epizodystów, którzy mają to coś w sobie i mogą zaistnieć, być częścią historii powstających produkcji filmowych na naszych ekranach jak i za granicami kraju. Miałem styczność z pracownikami tejże Agencji i jak na razie nie było z ich strony nic nie właściwego. Trzeba pamiętać że są dni u każdego człowieka lepsze i gorsze. Każdy ma swoje osobiste problemy i czasem może się zdarzyć coś nie przewidywalnego. A to że za fotografie profesjonalne pobiera się wynagrodzenie to powiem tak. gdybym ja był szefem tej Agencji to też bym tak działał. czas ludzi wykonujących fotografie i robiących retusz bo tak się robi obróbkę zdjęć tak trzeba to czas, który jest i musi być nagrodzony to szacunek do ludzi i ich profesjonalizmu to to abyście WY byli dobrze zauważeni dla produkcji filmowej, w której być może zagracie. Pozdrawiam WAS Statyści i Epizodyći i życzę więcej zrozumienia.

Od kilku lat biorę sporadycznie udział w statystowaniu organizowanym przez agencję. Świetna sprawa, młoda dynamiczna kadra pomaga osobom które po raz pierwszy chcą ,,zaistnieć,, w świecie filmu, w pełni miła profesjonalna obsługa i szybki kontakt. O ile ktoś ma więcej czasu i to coś moze sprawdzić sie i w innych ( np. reklama, serial:) ja niestety nie zawsze:( Słowem pełen profesjonalizm w połaczeniu z miłą atmosferą pracy. Polecam gorąco.

Dorota

Polecam super kontakt, super współpraca, jestem bardzo zadowolona, co tam dużo mówić rewelacja. Pozdrawiam wszystkich :)

kamera66

Witam . Chciałabym poprosić o kontakt z KROPKA piszący o współpracy z ATV. Chcę nawiązać współpracę z ATV i przed jej zaczęciem lub zaniechaniem zaciągnąć bardziej szczegółowej opinii.tel(usunięte przez administratora)

kasia

Uwielbiam tę współprace :D juz byłam na kilku planach jako statysta ale już dostałam ofertę z małą rolą mówioną :D chce więcej :D

Fajna współpraca, można się dostać na różne castingi i do statystowania, polecam :)

@Anna

Głównie można się dostać do statystowania za psi grosz, taka prawda ! Polecam niżej przeczytać post byłego pracownika ATV o pseudonimie Kropka. Zresztą w ogóle polecam niżej poczytanie postów. Bo pracownicy ATV dwoją się troją, żeby wszystkie negatywne posty poszły jak najniżej i żeby na górze były tylko te fajne. Sami spójrzcie na ile tych super postów tylko dzisiaj dałem odpowiedź. A gdyby nie moje odpowiedzi, mielibyście pod rząd z 8 super opinii.

Mateusz

Zdecydowanie polecam Galerię Twarzy ATV FILM, codziennie nowe zapisy do ich banku twarzy, nowe informacje o różnych castingach, wszystko profesjonalnie. Sam statystowałem w Komisarzu Alexie i w serialu o Eugeniuszu Bodo :) Mam fajną pamiątkę i niesamowite doświadczenie. Pozdrawiam :)

@Mateusz

Napisz Mateuszu ile trwał plan zdjęciowy i ile płacili, żeby był pełny obraz Twojego zadowolenia :) Dodam od siebie, dla tych co nie wiedzą, że statyści, to przeważnie tło i bardzo rzadko ich dokładnie widać a jeżeli już to przez chwilę. Więc z tą pamiątką i niesamowitym doświadczeniem bym nie przesadzał, bo zwyczajnie się ośmieszasz i albo nie wiesz o czym piszesz albo robisz to celowo. Obstawiam, że celowo, bo te wasze posty wszystkie są do siebie bardzo podobne.

To wypowiem się i ja. Najpierw zapisalismy dziecko przy okazji jakiegoś castingu, w sumie tylko dla zabawy. Byliśmy raz z małym na castingu do reklamy Lidla, synek miał sesję dla Lupilu a potem zupełnym przypadkiem na planie Komisarza Aleksa gdzie synek statystował, producent zainteresował się moją żoną ;) więc i ona rozpoczęła swoją przygodę, parę statystowań A nawet był też epizod. W styczniu zapisałem się też ją więc mam nadzieję że będziemy niebawem korzystać wszyscy :) Polecam takie zlecenia bo zdecydowanie urozmaicają zycie i pozdrawiam!

@Paweł

Nie rozśmieszaj mnie !! Już dawno nic głupszego nie przeczytałem :) (usunięte przez administratora):) Producenci, to role główne, role drugoplanowe, a nie statyści czy jakieś drobne epizody :) Wy Państwo w tym ATV na prawdę macie fantazję, żeby ludziom takie bzdury pociskać :)

Justi

Ja z nimi pracuje od 3 lat. Wszystko pozytywnie. Ciekawe zlecenia i zawsze można coś dorobić :) Nawet za samo statystowanie. Nie mówiąc już o fajnej przygodzie i poznaniu produkcji filmowych czy reklamowych od "kuchni"

@Justi

Co to znaczy dorobić nawet za samo statystowanie ? Przecież to praca jak każda inna , tylko akurat przez tę agencję płatna byle jak. Bo jeżeli dzisiaj ATV proponuje za 12 godzin stawkę 70 złotych , a ostatnio 80 złotych netto, to w pierwszym wypadku wychodzi 5.83 złote za godzinę, a w drugim 6.66 złotych :) Minimalna stawka dzisiaj za godzinę wynosi 10.70 złotych netto ! Więc jeżeli dzisiaj ktoś Ci płaci 5.83 lub 6.66 złote na godzinę, to o żadnym dorobieniu mowy tutaj być nie może, raczej o desperacji :)

Sonia

Witajcie. Mam pytanie do osób które już współpracują z agencją, jak długo czeka się na wypłatę wynagrodzenia? Ja jestem od 3 miesięcy w agencji i teraz dostałam propozycję zdjęć do odzieżówki, zastanawiam się czy trzymają się podanych terminów, czy nie ma jakichś przedluzen?

Rozdwojek
@Sonia

Trzymają. Wszystko uzależnione jest od tego jak szybko produkcja wypłaca.

@Sonia

Mi zawsze w terminie płacili.

@Rozdwojek

Przyjacielu ! Akurat jestem w temacie i agencja z produkcją zawsze podpisuje umowę a propo/s terminu płatności ! Przeważnie jest to albo zaraz po zakończeniu zdjęć, albo termin 14 dni lub 30 dni maksymalnie. To nie jest tak, że produkcja wypłaca kiedy chce, po prostu bardzo często agencje przetrzymują celowo pieniądze na koncie tłumacząc statystom , że produkcja jeszcze im nie zapłaciła !(usunięte przez administratora)

Beti
@Wiktor

Ale to z Atv masz takie doświadczenia? Bo ja się bawię u nich w statystowania od 3 lat i nigdy mi nie wstrzymywali pieniędzy. Wynagrodzenie było platne zgodnie z kontraktem.

@Beti

Tak, z ATV miałem dwa takie doświadczenia, tyle, że kilka ładnych lat temu. Natomiast odniosłem się ogólnie, ponieważ w wielu agencjach taka praktyka jest stosowana, czyli przetrzymywanie pieniędzy na koncie na procent. Najdłużej na pieniądze w pewnej agencji czekałem 4 miesiące i dopiero jak pogroziłem agencji PIP, to wypłacili.

Zostaw merytoryczną opinię o ATV FILM - Łódź

• Jak się pracuje w ATV FILM?

Zobacz opinie na temat firmy ATV FILM tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ATV FILM?

ATV FILM