Umbrella Marketing Group Sp. z o.o.

Opinie o Umbrella Marketing Group Sp. z o.o.

Brak ZONG'a

Współpracowałem i nadal czasem współpracuję z tą agencją. Rynek marketingowy jest trudny, duże problemy z przepływem kasy, opóźnienia. Znam trochę branżę, bo z niejedną agencją współpracowałem jako podwykonawca. Umbrella na tle innych wypada naprawdę dobrze. Oczywiście zdarzały się niedociągnięcia, ale nie jakieś znaczące. Poza tym pracują tam świetni ludzie z którymi zawsze idzie pogadać i szybko dojść do porozumienia :)

Remedy

Byłem u nich póki co na rozmowie rekrutacyjnej i jestem mile zaskoczony. Bardzo fajny styl pracy, luz i otwartość w komunikacji. Bardzo pozytywne wrażenie, liczę, że dostanę tą pracę. Rozmawialiśmy o tych "problemach" powyżej, zostałem zapewniony, że pracownicy otrzymują pieniądze na czas i może zabrzmię jak naiwniak, ale uwierzyłem. Mam nadzieję niebawem się przekonać.

Kaja

A ja pracuję dla nich jako podwykonawca od kilku msc i generalnie uprzedzona wypoiwedizami na tym forum, zadbałąm o kase - napisłąm wprost na saym początku o swoih obawach, po przezytaniu tego tutaj i sgenralnie faktycznie na zapłatę trzeba poczekać, bo dokumenty trzeba podpisać i odesłac, ale kasa jest, z gościem, który zleca mi prace, dogaduję się okej, nie ma pozarow poki co, raczej zaplanowane działania, zatem chyba nie jet tak źle :)

Kolendra Zalewska

Nie polecam współpracy jako podwykonawca, wykonywanie zleceń zawsze "na wczoraj", wypłata - nigdy w terminie. Konieczne dzwonienie, maile, przypominanie. A wtedy pojawia się nie odbieranie telefonów i nie odpisywanie na maile. Umowy podpisywane z wsteczną datą nie precyzują kiedy zostanie przekazane wynagrodzenie. Tylko dla chcących zdobyć doświadczenie, którym nie zależy na terminowości wypłat. Poszukajcie innych opinii, dużo negatywnych w sieci potwierdza moje zdanie.

Beata
@Kolendra Zalewska 03.08.2016 10:40

Szanowna Pani, uprzejmie proszę o kontakt bezpośrednio ze mną - b.oleszczuk@umbrella.pl, celem wyjaśnienia braku płatności dla pani. O ile oczywiście zgodzi się pani podać swoje imię i nazwisko, bo podwykonawcy o takim imieniu i nazwisku, jak pani nick, nie mamy w swojej bazie. Beata Oleszczuk Umbrella Marketing Group.

Adam

Jak każde miejsce pracy, Umbrella ma swoje wady i zalety. Jeśli chodzi o zalety, zdecydowanie wymienię atmosferę i elastyczny czas pracy - zawsze jest czas, żeby wszystko załatwić, nacisk kładzie się na efekty a nie na "szlifowanie biurka". Ogólnie, firma żyje i daje żyć innym. Z drugiej strony to wymagająca, a bywa że bardzo męcząca praca. Często zdarza się pracować długo, jeśli zajdzie taka potrzeba. "Pożary" i sytuacje kryzysowe to chleb powszedni. Podsumowując: jeśli chcę się pracować, lubisz marketing i nie boisz się wyzwań, możesz żyć tu dobrze i fajnie się rozwinąć. Łatwo nie będzie, ale zawsze będzie ktoś, kto Ci pomoże.

Pinacolada

Racja, nie dla każdego praca w Umbrelli, ale jeśli ktoś ceni sobie elastyczny czas pracy, zdrową atmosferę oraz wyzwania, to się na pewno tutaj odnajdzie. Co do wypłacania pensji, zawsze na czas.

bombolada

pracuję dla nich od kliku lat jako podwykonawca. faktycznie zdarza się poczekać na kasę, ale płacą zawsze i otwarcie mówią dlaczego są opóźnienia. jak ich klienci nie płacą, to oni też czekają na kasę. dużo projektów, dużo zleceń dają. wiem, że mają podwykonawców z którymi pracują jak ze mną od kilku lat - sprawdzone relacje.

Cesc

Nie wypłacają wynagrodzeń. Każą po porostu pracować dla nich za darmo. Nie polecam współpracy.

Beata
@Cesc 11.04.2016 21:04

Hej, dlaczego zatem nie napiszesz do nas? Może jest jakaś faktyczny powód dlaczego nie zapłaciliśmy. Beata Oleszczuk Umbrella MG

prini

Praca w tej firmie to wiele wyzwań, obowiązków, ale też dużo satysfakcji po osiągnięciu założonych celów. Pracowałam tam dwa lata, sporo się nauczylam, tak w zakresie marketingu jak i relacji na róznych poziomach. Wielki plus za atmosferę - do dziś utrzymuję kontakty i jestem zapraszana na firmowe uroczystości.

Oj ZONG

Heheh, pracownik firmy napisał ;) niejedna zła opinia w sieci też nie tylko tu

Oj ZONG

Ja też nie polecam współpracy, szczególnie, jako podwykonawca...

Zostaw opinię o Umbrella Marketing Group Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Umbrella Marketing Group Sp. z o.o.