Opinie o Kontakt-Simon S.A. w Czechowice-Dziedzice

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Kontakt-Simon S.A.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Kontakt-Simon S.A. o rekrutacji.

Branże: Materiały budowlane - produkcja materiałów instalacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kontakt-Simon S.A. w Czechowice-Dziedzice

Justyna

Słyszałam sporo dobrego o firmie. Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

@Justyna

Tak potrzebuje :) nie jest idealnie ale jest nieźle. Praca normalna trzeba robić jak wszędzie ale kobiety przychodzące z innych okolicznych zakładów produkcyjnych mówią że praca o wiele lżejsza i w lepszych warunkach. Nikt nikogo nie zmusza przecież do pracy w KS i nikt nikogo na siłę nie trzyma.

ania

Pani kadrowe zamiast sie obijac to by mogly juz oddac pit do rozliczenia....

@ania

A Ty zamiast głupio pisać mogłabyś zrobić coś pożytecznego :)

ania
@A nna2

Jakbym mogla to bym pomogla;) najwidoczniej nie ogarniaja

Dobrze że Ty taka ogarnieta

Anka
@A nna2

Hej Dziewczyny, dajcie już spokój. Panie kadrowe szybko się uwinęły, PIT. rozdane i teraz my możemy się spokojnie rozliczyć.

@Anka

Szybko to by było jakby na początku lutego oddały a nie na koniec czas do końca lutego pracodawcama to zadne szybko hahaha

Anka

Uwinęły się od momentu wpisu Ani, to po pierwsze. Po drugie, temat jest już zamknięty i widać, że ciągniesz wątek na siłę, byle tylko się przyczepić. Po trzecie, rozumiem, że do swojej pracy podchodzisz z taką samą gorliwością, jakiej wymagasz od innych i wszystko masz gotowe przed czasem. I wreszcie po czwarte, na to twoje głupie "hahaha", powiem krótko: "Śmiej się pajacu."

@Anka

Wszystko Panie zrobiły na czas, a ktoś szuka problemów tam gdzie ich nie ma, może chce iść do kadr

Fajni jesteście :* typowa polska natura :)

Zadowolony Pracownik
@ania

Pani Aniu, może warto nie wypowiadać się na tematy, o których ma się blade pojęcie?

Kazik

Przecież mają czas do kończ lutego. Coś taki wyrywny. Zobacz czy Ty robisz wszystko w terminie.

@Zadowolony Pracownik

Mam takie samo prawo wypowiedzi co Ty. Cieszę sie ze jestes takim zadowolonym pracownikiem tak 3maj !

Zadowolony Pracownik
@Ania

No ...tak już mam ;))) dziękuję i Pani życzę więcej radości i empatii!

Jprdl

Nie polecam. Wszystko po najnizszej lini oporu. Nie licz na awans. Tam tylko UKRYTE -CICHE rekrutacje. W kadrach powiedza ze nic sie nie zapowiada. A co chwile do biura czy rozdzielni przyjmuja osoby...czesto bez matury. Kobiety pracuja za najnizsza krajowa. Podwyzek nie ma. Premje 10proc tak obliczone by wyszla najnizsza. Smutne ale prawdziwe. Praca lekka ale narobic sietrzeba. Panowie zarobia dobrze :)

Hmm
@Jprdl

Rozumiem, że czujesz się pokrzywdzona, tym że mimo się ubiegasz i chodzisz za tym, to jednak nie ma otwartej rekrutacji

@Hmm

a nie bolało by cię gdy np. posiadasz odpowiednie doświadczenie WYKSZTAŁCENIE chodzisz jak cię proszą robisz wszędzie i nie marudzisz a biorą po znajomości bez matury tylko dlatego ze ktos kogos jest kolega ? bo się znają poza bramą ?! tak ma się rozwijać przyszłość ? niektóre laski nawet z kalkulatorem w ręce chodzą bo nie umią policzyć 10 pudełek na palecie! już nie wspominając że nawet z kalkulatorem się mylą. Podobnie jak z dopłatą do np. dodatkowego kształcenia w kierunku dla firmy niby karta wisi że można się zgłaszać na kursy itp a jak już pójdziesz się spytać to nikt nic nie wie, udaje że się dowie i tak spływa wszystko pod dywan!

Ile Panowie zarabiaja ?

@anonymous

Boli strasznie. Nic tylko (usunięte przez administratora)

Jajajaja
@Ona

14 -16 brutto na poczatek

@Jajajaja

A pozniej ile i po jakim czasie? I jakie stanowiska?

@Jprdl

Tragedia tam rządzą stare pierdziele nie nauczone roboty tylko uwieszone jednej lini która moga zarzadzac naprawdę ambitne osoby które szanują ludzi ktore nauczą a nie stare zbutwiale nie mające pojęcia i wyjscia sa daremne a można mieć brygade która naprawdę da radę.Ale cóż firma jest zacofana więc niech trzyma "liderów z (usunięte przez administratora) wzietych"

Koleżanka

No moja droga, właśnie widzę Twój szacunek... "stare pierdziele", "stare zbutwiałe " za to koleżanka będzie wiecznie młoda, jeżeli masz problem idź porozmawiać z kierownikiem o Twojej liderce a nie obrażaj wszystkich Pań

Daremna to ty jesteś, a twój wpis jest tego najlepszym dowodem. Dziwię się co taka "ambitna" osoba jak ty, robi w tej "zacofanej" firmie. Wszystkich tak "szanujesz", czy tylko swoje koleżanki z pracy? Rozumiem, że twoja mamusia i twój tatuś to też stare, zbutwiałe pierdziele? Myślę, że najlepiej zrobisz jak pójdziesz z tym swoim problemem do Kierownika, albo do Szefowej Biura HR. Przedstaw Im swoje żale i ujawnij jakie masz poglądy (koniecznie w takiej formie jak zrobiłaś to na tym forum), a mam nadzieję, iż potraktują cię tak, jak na to zasługujesz.

Masakra

Czy naprawdę musicie się zawsze do kogoś przyczepić? Jak nie rozdzielni to liderek? Zajmij się swoim życiem, lub zgłoś swoją kandydaturę kierownictwu, stworzysz super brygadę, gdzie będziecie się bardzo szanować(jak widać po Twoim wpisie) i w końcu ktoś będzie miał pojęcie o pracy, bo przecież nikt nie ma.Powodzenia

Ktoś
@Jprdl

A przepraszam bardzo jaka filozofia jest w tym co robi rozdzielnia, że trzeba mieć maturę? ? ? Nie wykształcenie jest najważniejsze, a to co kto ma w głowie moja droga. Reszty postu nie skomentuję bo nawet nie ma potrzeby to jaka jesteś i jakie masz podejście do człowieka i jego szacunku widać oj widać. ...

Mandaryna
@Jprdl

A ja tak z innej beczki bo czytając nasuwa mi się jedną rzecz istotną według mnie. Wszystkie te Panie nie ważne jak wykształcone to pupilki albo prędzej kable kierownika bo jak to możliwe że wszystkie wolne stanowiska obsadzone są przez du*polizy które pracowały w fabryczce bądź są córkami, żonami kierowników z innych działów ale to zapewne idzie z góry. Cała reszta to fabryczkowe sprzedawczyki zaczynając od kambanu kończąc na rozdzielni i reszty biureczek i kontroli .... Tyle w temacie...

Nataaaa
@Mandaryna

Nie masz zielonego pojęcia o czym piszesz.

itakzleitakniedobrze
@Mandaryna

Prawda jest taka,że ktokolwiek by nie awansował to i tak będzie źle, czy to będzie ktoś bez matury czy ktoś po studiach zawsze znajdzie się ktoś kto będzie miał jakieś ALE do tej czy innej osoby. Dajcie sobie już na luz bo to już jest naprawdę nudne.

Żałosna jesteś.

Monter sprzętu

Psychiatra - NA CITO!

PAULA

NIE ZGŁASZAJCIE SIĘ DO PRACY KONTAKT SIMON BĘDZIECIE ŻAŁOWAĆ A JAK JUŻ KTOŚ SIĘ ZGŁOSI TO NIE ZGADZAJCIE SIĘ NA LINIE NUMER 8 PRZEDE WSZYSTKIM DO PANI PRZEZ DUŻE ZZZZZZZ

Jola
@PAULA

Lecz się

Paula
@Jola

Ty się lecz

Aplikowałeś na stanowisko Zatrudnię kierowcę C+E Polska-Bułgaria oferowane przez firmę Kontakt-Simon S.A.? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
Wkurzona

Staram się zrozumieć jak to jest... uczymy dzieci szacunku, oczekujemy go od innych a sami zapominamy o nim w stosunku do innych ludzi. Ja się pytam kiedy to się skończy? Czy wreszcie ktoś zareaguje? Czy dopiero się coś zacznie dziać i zostaną wyciągnięte konsekwencje jak sprawa trafi do PIPU? To jest karalne..... Nie będę tu sypać nazwiskiem bo zaraz to zniknie ale problem trwa już naście lat. Wieczna poniżanie, krzyki,wywyższanie się nikt nie chce z NIĄ pracować, kobiety płaczą, wysiadają nerwowo,są skargi i co????? Ja się pytam czy montaż to tylko tworzy Pani Zzzzzzzzzzz czy inne kobiety również? ?? Nie rozumiem czy ona jest nietykalna? Czy wszyscy się jej boją bo nie rozumiem braku reakcji???? Może warto popytać byłe i obecne pracownice które pracują z obecną LIDERKĄ jak wygląda sytuacja. Może warto wyoślic Pani Zzzzzzz na czym polega jej rola jak małemu dziecku bo dobrych manier chyba nikt nie zdążył jej nauczyć i szacunku do drugiego człowieka. Funkcja lidera nie upoważnia do poniżania na tym stanowisku powinna znaleźć się osoba, która potrafi współpracować i szanuje zdanie innych Ona tych cech nie posiada..... Przykre.....

O co chodzi

Co się wydarzyło?

Wkurzona
@O co chodzi

Zbyt dużo by pisać, ale myślę że zbyt wiele i dziś i wstecz jakby się cofnąć. ... Zbyt wiele A tekst,że i tak jest po mojemu rozwalił wszystko . Czego jest to dowodem....? Że Pani Zzzz nie liczy się z nikim i udowadnia że zawsze ma rację chociaż tak nie jest i najwyższy czas z tym skończyć! !!!

Karola
@Wkurzona

Mnie się zawsze wydawało, że taką funkcję powinny pełnić osoby, które potrafią współpracować czyli komunikować się z innymi, być pozytywnie nastawione do innych ludzi, wszystkie takie jak ta Pani?

@Wkurzona

W końcu drogie Panie coś zaczyna się dziać!Brawo dla koleżanki która dostała odwagi i poszła do kierownika ale to nie tylko Pani ZZZ ona jest bardzo inteligentna w porównaniu do Pań które przychodzą po niej.

Hiji
@Wkurzona

Jak można mieć rację jak wola się inna pracownice choćby do naliczania lalek bo się nie umie no zenada

Na nia nie ma mocnych

@Wkurzona

Witam. Nie rozumiem dlaczego nikt nie porozmawia z panami z Zarządu Spółki. Nie musza to być panowie z Czechowic tylko panowie z Barcelony.Można tam napisać w języku angielskim. Dane adresowe: HEAD OFFICE Diputación, 390-392 08013 Barcelona SPAIN Tel. +34 933 440 800 Fax. +34 932 461 002 Link do strony:http://www.simon.es/en/contact--where-we-are. Są tam dane szefostwa Spółki Kierować na Prezesa.. Nawet pismo po polsku zostanie odczytane, ponieważ tam też pracują ludzie znający nasz piękny język.Można również skierować zapytanie do członków Rady Nadzorczej. Są tam też polacy.

PRĄD

WITAM !JA MAM TAKA NADZIEJE, ŻE SKORO TAKIE MARNE ZAROBKI SA W KONTAKCIE TO CHOCIAŻ PREMIE ROCZNE BEDA NA POZIOMIE DLA PRODUKCJI .BO KONTAKT STRASZNIE SIĘ CHLUBI NAGRODAMI KTóRE ZDOBYWA ALE CZYIM KOSZTEM?MOŻE PRACOWNIK PRODUKCYJNY TEZ CHCIALBY ODCZUĆ SUKCES FIRMY??? KAŻDY PRACOWNIK POWINIEN DOSTAĆ PREMIE Z TEGO TYTUŁU. MASŁO DROŻEJE NIE TANIEJE A ZAROBKI W MIEJSCU OD 10 LAT.STAWKI POWINNY BYC WYRÓWNANE I ADEKWATNE DO WYKONYWANEJ PRACY. TROCHĘ EMPATII DROGIE KIEROWNICTWO!

@PRĄD

Dobra uwaga, ale to trzeba ze związkami poruszyć, bo tutaj zostanie to jedynie przeczytane... a tak swoją drogą to o firmie świadczą również zarobki pracowników, które nie ukrywajmy powinny być wyższe, a praca często daje popalić i wcale nie jest taka lekka jakby komuś mogło się wydawać

Żarówka

Ja myslę, że Zwiazki w tym zakladzie nie istnieją! Świadczą o tym b.niskie place na produkcji..

Monterka
@Żarówka

Chyba dlatego, że w szefostwie związków brakuje przysłowiowych fizyków, albo nie mają nic do powiedzenia. PS. Piszę w czasie urlopu.

Oprawka do żarówki
@Żarówka

Jakim trzeba być ograniczonym umysłowo człowiekiem żeby takie bzdury pisać. Obarczać niskimi płacami związki zawodowe ?! O wysokości płac decyduje chyba Zarząd firmy. Co do istnienia związków to jest jedna prawda, której się nie dowiemy z TVN ani z fejsa, otóż siła związków jest w liczbie ludzi do nich należących. Najlepiej nie należeć bo żal 20 zł na miesiąc a pierwszemu się pytać o podwyżki.

Monterka
@Oprawka do żarówki

Oprawko, że tak zacznę. Jest Pani/Pan chyba członkiem zarządu jednego z trzech związków zawodowych w K-S i dlatego przykrywa Pan/Pani obelgami wypowiedź Żarówki. To związki są reprezentantami pracowników. Czy możecie pokazać ile podwyżki dostali ludzie będący w zarządach związków i we wszystkich tzw. komisjach, wszyscy nieusuwalni. Podwyżki negocjuje się w okresie tworzenia budżetu na rok następny czyli koło września-października. Jak tego nie zrobiliście to już sprawa jest zawalona.

Kropek
@PRĄD

Zarobki takie same od 10 lat? Z moich informacji wynika, że co roku w firmie są podwyżki dla pracowników zawarte również w regulaminie firmy. Skąd więc ten sam zarobek od 10 lat?

@Kropek

Tak sa ! Ja po 8latach dostalam podwyzke ale od kraju! Wyrównanie najniższej krajowej...to jest żenada firma zbiera laury prosperuje od lat na wysokich obrotach A Ty rypiesz na ich ,,podwyżki,, bo zwyjlego pracownika nie docenia sie

@Kropek

Tak nawet od 30 lat ludzie robia za najnizsza. No tak mega mieli podwyzke z 4zl na 12.50 przez tyle lat hahahahahha. Zal.

nick
@Jprdl

podwyzka taka ze na kajzerke nie stracza :D to potem sie dziwic ze wyrownanie masz od rzadu :D hahaha

@nick

Hahahha dolladnke tak to wyglada

Kazik

Witam. Proszę o informację na temat pracy w kontroli jakości w Kontakt-Simon. Chodzi mi głównie o pracę w laboratorium. Mam wszelkie uprawnienia elektryczne i doświadczenie w pracy w laboratorium. Szukam pracy bo przeprowadziłem się z Pomorza. Pracowałem też w takim miejscu w konkurencji.

@Kazik

I tak orzyjma kogos bez matury bo im wygodniej

Dzimi

Nirdaleko trw niezle platne ostatnio 2900 brutto +premie sobota 150% niedziela 20 50%

@Dzimi

Haha trw to (usunięte przez administratora) tam jest masakra zarobki nie adekwatne do wykonywanej pracy harowa a i tak pracownicy nic z tego nie maja

Kazimierz

Szanowni Pracownicy Kontaktu. Strona gowork.pl jest do wyrażania opinii o firmie i zarobkach a nie do opisywania przeżyć oraz do plotkowania. Macie Pana od BHP to idźcie do niego z awanturą . Nikogo oprócz Was te spory nie interesują. Ludzie chcą wiedzieć czy mogą liczyć na dobre zarobki za dobrą pracę. Stosunki międzyludzkie są wszędzie takie same i wszyscy oprócz Was to wiedzą .

Madry Obserwator
@Kazimierz

Panie Kazimierzu . Gdyby nie go work gora nie wiedzialaby co sie na hali dzieje .Gdyz niestety nie ma jak dawniej zebran z pracownikami i nic sie wspolnie nie uzgadnia.Tylko wymagacie i dajecie do podpisu albo wieszacie na tej smiesznej tablicy co jest ponizajace .Nie zalezy Wam na naszej opini na dany temat .!Jesli chodzi o place dajecie od siebie minimum a zadacie wiecej ! Czy to uczciwe? Nie! Tak jest ze wszystkim.Zwiazki osiadly na laurach co widac po zarobkac i atmosferze.Gdyby zarobki byly minimum 2000 zl na reke.Przypuszczam nie byloby tu takich bzdur wypis.jak rowniez ludzie byliby bardziej zyczliwi dla Was i wzajemnie dla siebie.Prosto mozna rozwiazac problem tylko Wam sie po prostu nie chce! A bedzie coraz gorzej kiedy ruszy lawina zwolnien ..

Tik a może tak
@Kazimierz

Ależ Panie Kazimierzu, Pan tego nie czyta jeśli Pana to nie interesuje, nie wiem, dlaczego Pan nie zauważył, że większość wpisów jest właśnie na temat zarobków...każdy na jakiś temat ma jakąś opinię i ma do tego prawo, a Pana opinia do czego się odnosi do pracy, zarobków czy może atmosfery? Bo nie ma żadnej afery...myślę, że Pana przeżycia nikogo tu nie zainteresują. Pozdrawiam wszystkich

@Madry Obserwator

Drogi Obserwatorze. Rozumiem Pana opinię, ale nie mam pojęcia dlaczego ja mam być adresatem Pana Krytyki. Nie pracuję w Kontakcie już 15 lat. Jednak zawsze panowały tam stosunki pańszczyźniane. Całością zarządzania na szczeblu od mistrza w dół zajmowała się grupa osób powiązanych rodzinnie lub po kumotersku i pochodząca z okolicznych miejscowości. Niech Pan rozejrzy się wokół siebie to zobaczy Pan, że to prawda aktualna do dzisiaj. Dlatego wszelkie stanowiska brygadzistów, liderek są obsadzane po tzw. uważaniu. Ma to swoje dobre strony , ponieważ władza jest skupiona w jednych rękach i obcy nie fikną. Pozdrowienia. Jak Pan to zrozumie to będzie Pan mógł się realizować. Najlepiej przekona się pan o tym mówiąc Tym ludziom coś dobrego o kierownictwie. Ale każdemu coś innego i niech Pan pamięta co komu. Potem otrzyma Pan od kierownika informację zwrotną i już będzie miał Pan jasność.

Krzysztof
@Kazimierz

Dobry sposób na odkrycie przebiegu informacji bez obrażania ludzi. Chyba zastosuję u siebie w pracy.

Spinaj wlosy dokladnie;)

Taka mila atmosfera ze nawet pouczaja jak spinać wlosy.A jeszcze pare dni wczesniej chcieli wprowadzic czepki ludziom na glowe bez uzgodnienia z pracownikami .Wszyscy dobrze wiedza czemu tak sie stalo!Naruszono pewne wazne rzeczy ktore nie powinny mieć miejsca. Dobry zaklad do dorobienia na kilka lat przed emeryturą dla pan w srednim wieku .Stawki glodowe mąż musi dobrze zarabiać zeby pani mogla pracowac w kontakcie a urobic sie trzeba no i brak swiezego powietrza na hali z racji zepsutych okien ktore sa naprawiane od kilku lat bez rezultatu ..ha.ha szczerze polecam:)

@Spinaj wlosy dokladnie;)

Jakież to ważne rzeczy naruszone drogą ekspertko?

spinaj albo scinaj
@Spinaj wlosy dokladnie;)

Jak masz dlugie wlosy to je spinaj a nie poposuj sie dlugoscia i innymi pierdolami przychodzisz pracowac a nie na wybieg bo wlasboe przez taka osobe prawie wcisnieto nam czepki

@spinaj albo scinaj

Dziękuję za wyjaśnienie zawsze miło posłuchać opini eksperta i przede wszystkim wyciągnąć wnioski :-) ufff ułożyło mi bo już myślałam że obwiniasz naszego cudownego pracodawcę. ... naszczęście mnie to nie dotyczy mam krociutkie

Bbbb
@spinaj albo scinaj

Jakbyś nie wiedziała to akurat to nie była wina tej Pani tylko braku zabezpieczenia bo Pani M. miała włosy spięte!!!! Ale to może tylko napisać ktoś kto w życiu na Lini nie pracował.....

Alleluja
@Bbbb

W każdej pracy zdarzają się wypadki. Mniejsze lub większe. Ludzie zastanówcie się nad tym co piszecie..... Dobrze że nic poważniejszego się nie stało pani M. Postawcie się na Jej miejscu i zamknijcie w końcu jadaczki!!!!!!! Dobrze się pinkoli nie znając faktów.

Pracownica
@Alleluja

Dokładnie cieszmy się, że naszej koleżance nic się nie stało...I nie próbujcie jej winić, bo włosy były spięte...

z.
@Spinaj wlosy dokladnie;)

uderz w stół a nożyce się odezwą :D a co poleci na skargę jak to lubi robić że ktoś prawdę napisał? jedno jest pewne jak przychodzisz do pracy to się przygotuj...FIRMOWA koszulka! odpowiednie spodnie i obuwie jak i odpowiednie spięcie długich włosów.

aannaaaaa
@z.

A co jest złego w firmowej koszulce ? i ubraniu roboczym bo nie rozumiem? w 99% zakładów jest odzież robocza. Jaka jest Twoja prawda ?? Że co że miała włosy spięte w kucyk ? a włosy pociągło nie z jej winy ! Pani M. to doświadczony i rzetelny pracownik, dobra koleżanka, więc nie pisz bredni.

Pani M :-)
@aannaaaaa

Nie ma co dyskutować jak ktoś jest ograniczony nie zrozumie i ma problem z samodzielnym myśleniem. Wiadome było,że się posypie ja osobiście mam to w czterech literach. Jednak dziękować :-)

z
@aannaaaaa

to że trzeba w niej chodzić a nie jak niektóre panie chodzą jak chca...czytaj z zrozumieniem

Pani M :-)

Uwielbiam .... żałosne

Nikomu nic do tego
@z.

A tak jeżeli chodzi o wyciąganie wniosków to zaskoczyło mnie jedno,że Pani która wyciągnęła tzw awaryjny zakumała.... dobrze,że nie była adorowana a raczej że sama nie adorowala ustawiacza jak to zwykle bywa bo mogła by nie usłyszeć hahahahahaha prawda w oczy koła co.....

K
@Nikomu nic do tego

Wciągnąć to sobie możesz koze z nosa..... awaryjny się wbija tepoto

K

Wyciągnąć oczywiście

Motyl
@Nikomu nic do tego

A Ty zazdroscisz czy jak???? Taka mądra to może w twarz to powiesz bo anonimowo to każdy może... A w twarz to już gorzej co???

Młoda
@Motyl

Zwariowałaś czy w tym zakładzie ktokolwiek mówi coś w twarz???? Tylko za plecami albo w necie bo wirtualnie każdy mądry. Nie ma się co przejmować bezmózgami.... Monia, a Ty się nie przejmuj i rób swoje. Ktoś kto Cię zna wie jaka jesteś ... skromna i zawsze pomocna nigdy się nie zmieniaj

Tak tylko pytam

Pracodawco dając swoim pracownikom minimum lub trochę więcej, czego się oczekuje? Minimum czy trochę więcej?!

Uczciwy pracownik

Czy ktoś wie dlaczego w Kontakcie nie ma minimalnej kwoty13.70 brutto na godz. ustalonej przez Państwo? Tylko doliczaja do tego premie wtedy wychodzi .A jak ktos jest na L4 ucinaja premie i czlowiek dostaje ponizej minimalnej.Czy to zgodne z prawem?Mysle ze 13,70 brutto powinien nam pracodawca zagwarantowac a nie jakies kombinacje..Przykre ze za uczciwa prace tak sie omija przepisy.

Olka
@Uczciwy pracownik

Po pierwsze nie 13.70 tylko 12.50. Ta pierwsza kwota dotyczy umów cywilnoprawnych, której Ty nie posiadasz pracując w KS. Po drugie w skład pensji minimalnej (zgodnie z ustawa) wlicza sie takze dodatki i premie. Więc o co masz pretensje? ps. Nieznajomość prawa szkodzi.

Byly pracownik
@Olka

Pomijajac fakt minimalnej krajowej i tak bardzo niskie sa stawki na produkcji w Kontakcie .Najnizsze w okolicy dlatego zwolnilam sie pracujac wiele lat bez szansy na podwyzki itd pracuje u sasiada bo tam minimalnie na start zarabiam 2000 na reke +premie i nie pracuje w halasie i ciasnocie.A praca porownywalna.I nie jest tak ze mlodzi maja takie stawki jak starzy pracownicy.Pozdrawiam;)

Bulwers;)
@Olka

Witam! 12,50 zl za godz.pracy to minimalna a Kontakt tylko na to stac!Bo tak naprawde wiele ludzi dl.pracujacych ma taka stawke. Moze nie znamy przepisow ale znamy sie na pracy ktora jest ciezka .Tymczasem polecam pani ktora sie tak wymadrza zejsc na tydzien na hale i popracowac na produkcji za 12,50 grzebac w maszynach obchodzic je kilkadziesiat razy dziennie czy manualnie popracowac w duchocie i smrodzie.serdecznie polecam;) Bez nas nie ma Was.I jestem pewna ze gdyby kazdy zarabial 2000 zl bez premi i dodatkow nie wypisywal by tu tych bzdur..pozdrawiam madre glowy kontaktu.

edyta
@Bulwers;)

Madre slowa tylko "gora" tego nie zrozumie. Oni nie maja problemu z zarobkami a wiele razy na papierosku kiedy idziesz np na druga zmiane slychac jak sie nabijaja z roboli...albo slyszysz jednego z handlowego z drugim jak mu zle bo malboro podrozalo i trzeba by robic skrety ...ja z mila checia zamienie sie z nim stawka

Pani Biedronka

Kierownika to więcej na tej hali nie ma niż jest. Hahaah

RachCiach

W ogłoszeniu piszą,że oferują""miłą atmosferę i przyjazne warunki pracy"".

@RachCiach

Hahaha dokładnie jest miło i przyjaznie

@RachCiach

Witam. Jak nie odpowiada Wam praca i warunki to zawsze możecie zmienić pracodawcę. W okolicy jest kilka firm szukających pracowników i oferujących dużo lepsze wynagrodzenie. Jednak układy pomiędzy pracodawcami reprezentowanymi przez dozór i pomiędzy samymi pracownikami są tam, jak i wszędzie do kitu. Ale coś za coś. Dlatego nie narzekajcie bo macie to co sami sobie wybraliście podpisując umowy.

Igor

Czy firma potrzebuje nowych pracowników?

Azi798
@Igor

Tak

Źle to wygląda, niski zarobek, po latach stawki jak nowo przyjęte, smutne

REWQ

SUPER FIRMA LIDER RYNKU W OSPRZECIE..... CZYIMI REKAMI ? .... TAK !!!! LUDZI UCZCIWIE ZAERTALAJANCYCH Z MEGA UJOOWYMI ZAROBKAMI... POLECAM ... OMIJAC....

Student
@REWQ

Lider w branży i takie kiepskie zarobki? Coś tu chyba jest nie tak, macie jakieś premie za nie chorowanie, nie palenie itd?

Do oprawki

Związki zawodowe to demokratyczne organizacje kierowane przez samych pracowników w zakładzie pracy za pośrednictwem wybranych przez siebie liderów. Podstawowym zadaniem związków zawodowych jest energiczne reprezentowanie interesów pracowników. To związki negocjują z pracodawcą wysokość płacy roboczej i warunki pracy.

To może chociaż jakas nagroda za staż pracy. Jakaś dodatkowa premia do wypłaty.

Kierownik naprawdę wporzadku nie zastępca. Produkcja pracuje na zasadzie samodyscypliny wyuczonej jest się czym pochwalić i warto by było może ograniczyć zbędne wydatki typu pan nie widoczny zza pojemników i pan obslizglo a ich zarobki podzielić między dobre starając się pracownice, które pracują solidnie pomimo niskich stawek.

Liczysz na cuda. Tak się bienliczy pracownik produkcji wypadało by to w końcu zrozumieć. Tam liczy się tabelka cyferki jak plan nie idzie po myśli to z przymusu na urlop by statystyka się zgadzala. Jak przyjdzie co do czego to na szarym końcu pomyśli się o robolu na produkcji choć właśnie ten robił na górę zarabia na te nagrody które kontakt simon zdobywa !!!

Zostaw merytoryczną opinię o Kontakt-Simon S.A. - Czechowice-Dziedzice

• Jak się pracuje w Kontakt-Simon S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Kontakt-Simon S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 89.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kontakt-Simon S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 72, z czego 19 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 36 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Kontakt-Simon S.A.
2.9/5 Na podstawie 105 ocen.
  • Bestwińska 21
    43-500 Czechowice-Dziedzice