Opinie o El-Cab w Bolechowo

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie El-Cab. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie El-Cab na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o El-Cab w Bolechowo

Rover

Na stronie przy ofercie pracy są podane 2 maile do rekrutacji, na który z nich najlepiej wysłać zgłoszenie, żeby faktycznie trafiło gdzie należy?

heh
@Rover

wyślij na oba to bedzie pewnosc ze na pewno dotarlo na miejsce :D

Dolan
@Rover

To jest ten sam mail, tylko jeden z nich ma alias elcab.com, wyślij na którykolwiek i tak trafi na jedną skrzynkę

Dolan

Nie szkodzi, nie musiałeś tego wiedzieć ;)

Jak wygląda kwestia szkoleń w El-Cabie?

Lulek

tzn pytasz czy wgl są, czy oczekujesz jakiś konkretów?

@Lulek

Generalnie czy są prowadzone i jakiego typu, czy np. tylko wdrażające, czy w trakcie pracy również.

Firenso

Są zarówno szkolenia wprowadzające i później takie środowiskowe, ogólnie można się rozwinąć, nauczyć nie stoi się w miejscu

@Firenso

to świetnie się składa, czegoś takiego właśnie szukam. dzięki wielkie za odpowiedź

Firenso

Nie ma problemu, powodzenia życzę ze wszystkim i zdrowia ;)

@Firenso

Też chciałem pytać o te szkolenia. Czyli polecacie pracę i faktycznie można się rozwijać bez ściem?

@nowy

A w jakie stanowisko celujesz?

@Kopytko

aktualnie to w żadne bo nie ma ofert pracy :D ale jak będą to chyba chciałbym po prostu na linie iść

@nowy

No to już nie przesadzajmy z tym rozwojem, na produkcji no robisz swoje i tyle, raczej nie oczekuj nie wiadomo jakiego progresu osobistego, nie chcę zniechęcać do pracy broń Boże, bo ta jest bardzo ok, ale nie też chcę tworzyć jakiegoś wygórowanego obrazu. To raczej praca dla osób, które cenią sobie stabilność, a nie budowanie kariery

@Kopytko

No ale jakieś awanse chyba są możliwe? a wtedy jakieś szkolenia dodatkowe się przydają

opal
@nowy

Wszystko zawsze jest możliwe jeśli się na to zasluguje, ale przecież takich rzeczy nikt nie wie i nie jest w stanie Ci zapewnić bo nie wiadomo co będzie to chyba logiczne

@nowy

Nie no to na pewno, ale też nie można iść do pracy w oczekiwaniu, że dostaniesz na pewno awans, bo będziesz się męczyć w pracy. Trzeba dawać z siebie wszystko tak czy siak, a wtedy perspektywa rozwoju może się pojawić

@Kopytko

wolę od razu myśleć czy mam jakieś perspektywy i takiej pracy szukać ;) dlatego o to pytam

Hmm
@nowy

Jeśli masz skończone studia bądź kończysz to zawsze są perspektywy.

@Hmm

akurat z tym bym polemizował ale to nie miejsce i czas na to ;)

Boo

często są przyjęcia czy raczej stała ekipa i nie szukają tak intensywnie?

@Boo

No faktycznie jakoś wybitnie często nie są, a jak się coś pojawia to jedna może dwie oferty, nie że tak nagle wywala kilkanaście, takie sytuacje raczej się nie zdarzają tutaj

@Nodi

aha czyli ogólnie z pracą może być raczej ciężko, no nic od czasu do czasu zerkne

@Boo

No teoretycznie raczej tak, jeśli czekasz na jakąś większą rekrutację to możesz się nie doczekać, ale zawsze możesz spróbować tam zadzwonić, może zanieść osobiscie cv i zostawić. Może się odezwą jak będzie ktoś potrzebny

@Nodi

jest to tez jakiś pomysł

@Boo

To zależy w sumie jak bardzo chcesz pracować w tej konkretnej firmie ;p jeśli bardzo to każdy krok jest dobry

@Nodi

jeszcze w sumie nie wiem, ale nie wykluczam też takiej opcji

@Boo

No to jak Ty nie wiesz to nikt nie będzie wiedział, powodzenia w podejmowaniu decyzji i pozdrawiam

@Nodi

no przeciez wiem, nie trzeba mnie na ten temat uświadamiać. dzięki, też pozdrawiam

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w El-Cab? Chętnie zatrudniają?

Josh

Jeśli są w stanie pracować tak jak normalny pracownik to wygląda raczej normalnie :D

Przylek

Znaczy żeby była jasność, to nie miało zabrzmieć jakoś atakująco, ale takie to oczywiste chyba jest jak to może lub nie wyglądać

Josh
@Przylek

Nie no raczej nie brzmi szczególnie atakująco także spokojnie, ale kwestia chyba wyjaśniona :D

Patrick
@Josh

Na stronie jest napisane, że dla studentów też są otwarci jak coś

Kwik
@Patrick

faktycznie, jest "Serdecznie zapraszamy Uczniów i Studentów, aby dołączyli do naszego zespołu!" także to chyba wystarczająca odpowiedź na to pytanie

Patrick
@Kwik

no dokładnie o to mi chodziło, dzięki za przytoczenie fragmentu ;p

oj nawet q.........a nie pytaj

UCIEKAJ!

Chętny

Ile płacą na początek netto?

odp
@Chętny

Tyle ile się dogadacie, nie wiem czy to zawsze jest tak samo, na pewno zależy też od umiejętności i stanowiska

@odp

Na pewno nie jest zawsze tak samo, wiec trzeba na pewno wiecej informacji zeby cokolwiek przewidywac ale to i tak nie bedzie miarodajne

Maja

Kto wie czy będziemy chodzić na 14.30 ? Bo mi tak odpowiada

sowa
@Maja

O, czyżby jakieś zmiany w godzinach pracy nastąpiły?

tryb
@Maja

Proponuję pytać u źródła, a nie na forum, bo tutaj to raczej nie ma informacji z pierwszej ręki

@Maja

Niby ma tak zostać na stałe;)

kudi
@tryb

jak widać są :D

Xyz

Oby tak! Brak problemu z wjazdem i wyjazdem na parking. Brak problemu z szukaniem miejsca na parkingu. Same plusy ;)

Jak atmosfera w pracy się przedstawia?

lapsi

a no nawet spoko, a co? zależy od nastroju ludzi, to jest dosyc płynna sprawa

@lapsi

Czysta ciekawość, bo atmosfera jest dość ważna, żeby się milej pracowało

Igor

Jakie są działy w El-Cab?

@Igor

produkcja, serwis, handel i pewnie jeszcze jakieś by się znalazły poboczne :D

Poboczne? Np.?

@Igor

no miałem na myśli jakieś tam biurowe, księgowe, dyrektorskie stanowiska :p to może być jakiś osobny dział

Dziękuję za odp

@Igor

cieszę się, że mogłem pomóc chociaż moja wiedza raczej w większości przypadków kończy sie na tym co robię w tej firmie :D

@Kaj

Grunt, że chęć pomocy jest :D

Kuba
@Kaj

a na jakim stanowisku pracujesz?

@Kuba

Ja na produkcji jestem ;)

?
@Kaj

jak Ci się pracuje na produkcji? dlugo juz tam robisz?

@?

no już będzie kilka lat, więc to chyba świadczy o tym, że pracuje mi się całkiem nieźle, w sumie to naprawdę lubię tą robotę, jest spoko

@Kaj

Robota spoko to racja . Ale większość osób nad Tobą to (usunięte przez administratora)więc jak nie masz silnej psychiki to może być kiepsko(usunięte przez administratora)

gosc

to samo każdy może powiedzieć np, o tobie, opinia przeciwko opini

@gosc

zacznijmy od tego, że nie każdy musi tak myśleć? dla mnie góra jest w porządku, nie miałem z nimi żadnych problemów albo cięższych sytuacji

@Kaj

no tak delikatniej też może być ;>

@gosc

Mam na myśli brygadzistów i kordynatorów. Myślę, że każdy jest w innym dziale . W mojej sytuacji wygląda to źle. Nie zamierzam nikogo obrażać tylko piszę jak to wygląda u nas.

gosc

różnie to bywa wiadomo, każdy inaczej postrzega pewnych ludzi i pewne sprawy i nigdzie idealnie nie jest, ale to tylko moje zdanie

Ten
@gosc

Nie tylko Twoje, uważam tak samo. Każdy własną opinie sobie wyrabia i ma do niej prawo

Jest jeden oddział El-Cab w Polsce?

Najk

No w zasadzie to tak, chociaż widziałem też na stronie jakieś info o otworzeniu filii w Szczepankowie, ale to już lata temu, nie wiem jak to sie teraz ma do rzeczywistosci

@Najk

ma ktoś jakieś info o tym Szczepankowie?

@kosek

tzn jakie info masz na myśli?

Aga

Podobno Szczepankowa już nie ma . Jest hala w Szamotułach ????

@Aga

ahaa czyli w ten sposób...gdzieś o tym pisali czy coś?

@kosek

A to ja o tym nie słyszałem i na stronie też nie było żadnej takiej informacji

@Najk

no właśnie ja też pierwsze słyszę

@kosek

może jakiś fejk, ciężko stwierdzić

@Najk

no nie wiem, w sumie to nie jest jakieś istotne, poczekam aż ktoś potwierdzi lub zaprzeczy

abc
@kosek

no a na stronie nie maja podanych takich informacji czy cos

@abc

nie ma nic o tym wspomniane, ale tak jak mówię nie ważne, jak będzie ktoś coś wiedział to po prostu napisze i tyle

tatanka

Jest stołówka zakładowa u was?

Xyz

Dawno i nie prawda. Już dawno nie pracuje

Jakie benefity proponowane są pracownikom El-Cab?

klu
@Pytania

benefity są raczej takie standardowe. mulltisport, dofinansowanie na posiłki, opieka medyczna

@klu

Dziękuję bardzo za odpowiedź.

Eddy
@klu

a jakieś inne dodatki? w sensie premie itp?

Nikolas Kejdż
@Eddy

Jak zasłużysz to pewnie i premię wyciągniesz :D

Eddy
@Nikolas Kejdż

każdy chce zasłużyć to chyba całkiem wiadome :D

Nikolas Kejdż
@Eddy

no więc masz odpowiedź ;p

Jakie umowy proponowane są pracownikom El-Cab?

Umowa o pracę jest ;)

to dobrze

@nemo

No może i tak, chociaż pewnie znaleźliby się i tacy którzy wolą zlecenie ;p

@Jan

może można się dogadać, wie ktoś?

@nemo

No może i można, nie wiem bo nigdy tego nie sprawdzałem

@Jan

ok ok, to już nie było konkretnie do ciebie, tylko tak rzucone w eter, a nuż ktoś miał podobna sytuację

@nemo

No to wpadaj co jakiś czas to może ktoś się odezwie w tym temacie

taki mam właśnie zamiar

HN

Pracowałem kiedyś i odradzam. (usunięte przez administratora) Plotki, skandaliki i obgadywanie.

Gloogloo

Do działu zakupów szukają

Marecki

a gdzie? (usunięte przez administratora)? pracuj? strona?

Kornik

ciekawe czemu tam zamieścili ogłoszenie, a na swojej stronie już nie. Znaczy rozumiem, że tam pewnie ludzie częściej zaglądają ale na stronę też niektórzy patrzą :D np ja

Riko
@Kornik

No pewnie właśnie ze względu tego co mówisz. Zależy im żeby trafić do jak największej ilości osób

Kornik
@Riko

no pewnie masz całkowitą rację, no przynajmniej brzmi to jak najbardziej sensownie

harry

Dokładnie taka prawda, rozdali bawełniane maseczki i co z tego jak ludzie chodzą kaszlą na lewo i prawo, a według ich interpretacji 38st to nie jest powód do niepokoju i nie podejmują żadnych działań i karzą pracować dalej... Temperatura jest sprawdzana po 5-6h pracy i nie wszytskim i każdy ma olew. W sąsiednich firmach to mają kamery termowizyjne na wejściu a tu jeden termometr, żałosne. Ktoś coś przyniesie ludzie się rozchorują i zamkną to, ale wtedy może być za poźno.

Przerażony pracownik
@harry

Zarząd obudzi się dopiero jak to (usunięte przez administratora) pojawi się w firmie, dla zarządu ludzie nie są ważni, ważne jest dla nich pieniądz, projekty Lean a nie my pracownicy. Do firmy jeżdżą ludzie ze wszystkich stron Poznań, Gniezno, z Obornik tam wszędzie są zarażeni a zarząd ma to gdzieś!!!!!!! Niech właścicielka wyłoży kase na utrzymanie firmy przecież ma kasę ze sprzedaży sąsiedniej firmy, a jak ludzie jej się pochoruja to już nic nie zdziała.

Czy w aktualnej sytuacji nadal prowadzone są procesy rekrutacyjne, które można znaleźć w Internecie? Produkcja trwa bez większych zakłóceń i można rekrutować?

oferto

ej widzieliście, że dzisiaj pojawiła się oferta pracy na pracuj.pl? stanowisko pracownika działu zakupów operacyjnych. Ma ktoś jakieś dokładne info o tym stanowisku i moze cos opowiedzieć? bede wdzieczny.

Gofer
@oferto

Nie widziałem, ale chętnie się przyjrzę. O stanowisko niestety nic nie wiem, ale jak ktoś szepnie conieco, to będę też ukontentowany :D

feliks
@oferto

no tak ogólnie ogarniałem to ogłoszenie i dość konkretne jest to stanowisko, tzn. dużo zadań i wymagań, które są bardzo konkretne, a zatem nie każdy na pewno ma odpowiednie kwalifikacje by wgl startować na rekrutacje. Warto zwrócić uwagę na znajomość języków, bo klienci są różni, zatem trzeba bedzie sie z nimi umieć porozumieć, szczególnie słownictwem stritce związanym z branżą. Czy masz te umiejetności? To na bank będzie sprawdzane.

Gofer
@feliks

A to jest do wyboru, czy angielski, czy niemiecki? Bo angielski znam i płynnie się posługuję, ale niemieckiego to ni huhu

feliks
@Gofer

no w sumie w ogłoszeniu jest i / lub , więc może wystarcza jeden, ale z dwoma na pewno większe szanse i pewnie większa płaca :D

Maria

@Gofer Też widziałam to ogłoszenie, daj proszę znać, czy aplikowałeś i jak poszło. I jak się pracuje. Ciekawa jestem tego elastycznego czasu pracy (start 7.30-9.00, pytanie, kiedy koniec) i oczywiście zarobków, bo o tym ani słowa.

@Maria

No koniec po 8h

jawa
@Łayka

też mi się wydawało, że to logiczna sprawa :D a coraz więcej firm widzę, że praktykuje ten elastyczny start pracy, spoko sprawa jak są jakieś załatwienia na mieście, duże ułatwienie naprawde

@jawa

To prawda

kier
@Łayka

ja tam osobiscie jestem fanem wstania wcześniej na rzecz tego żeby wcześniej wyjść z pracy i mieć wiecej dnia wolnego :p

@kier

No dokładnie - co kto lubi. Dlatego jest taka możliwość, bo i preferencje są różne.

@Łayka

Jak często wpadają jakieś oferty inne niż na produkcje?

Karol
@Lenny

a masz na myśli biuro, jakiś inny dział czy pytasz tak ogólnie?

@Karol

no biuro np by mnie interesowało w sumie

Karol
@Lenny

to czasem może coś wpadnie, ale dosyć rzadko

sid
@Karol

teraz to raczej za wiele nie wpadnie, proponuję uzbroić się w cierpliwość i poczekać

@sid

No tak, ja tak orientacyjnie pytam bardziej

ciekawska

Móglbyś rozwinąc, a może twoja opinia jest wredna, moze ktos ci zaszedl za bardzo za skóre, czy jest to wypowiedz calkiem neutralna i wynikajaca z obserwacji?

ciekawska

jak się pracuje w tej firmie? tylko szczerze prosze, (usunięte przez administratora) jakies plusy są?

totek
@ciekawska

jak sie czlowiek zajmuje soba i praca a nie ocenianiem i nadzorowaniem innych to jest dobrze. mi sie pracuje spoko, przychodze do pracy i wychodze do domu i nic mnie nie obchodzi wiecej

Zostaw merytoryczną opinię o El-Cab - Bolechowo

• Jak się pracuje w El-Cab?

Zobacz opinie na temat firmy El-Cab tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 114.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w El-Cab?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 41, z czego 15 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 23 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy El-Cab?

Kandydaci do pracy w El-Cab napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

El-Cab