Opinie o Tuopu Poland Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Tuopu Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Tuopu Poland Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tuopu Poland Sp. z o.o. w Warszawa

Krzychu

Źle się czułem pracując w TUOPU miałem objawy depresji przez sposób zarządzania firmą. Nie polecam 3mcie się

Bartosz
@Krzychu

Jak to się stało, że sposób zarządzania firmą tak na Ciebie wpłynął? Napisz coś więcej o swoim doświadczeniu z tą firmą i tym, jak długo tu pracowałeś?

Beata

A co możesz powiedzieć o atmosferze w firmie? Depresyjna czy raczej w porządku? Szefostwo jakoś docenia pracowników? Premią albo jakimiś dodatkami?

Tadam
@Beata

Jedyna podwyżkę jaka możesz oczekiwać to obowiązków

pracuś
@Beata

Premia w postaci ciasteczek :)

Leniuś Nowy wpis
@Beata

Atmosfera jest w porządku. Fakt że obok zakładu jest torowisko pozwala spojrzeć z nadzieją na przyszłość.

Anna Nowy wpis
@Tadam

Serio? Zwiększają ilość obowiązków za tą samą kasę? A co w przypadku jak ktoś się nie wyrobi ze zrobieniem wszystkiego? Daj znać czy są tego jakieś konsekwencje.

proste Nowy wpis
@Anna

siedzisz tak dlugo w pracy az wyrobisz norme

@proste

To ile tak zwykle dłużej trzeba zostawać, bo ciekaw jestem czy to dużo czasu zajmuje? Rozumiem, że te dodatkowe godziny nie są płatne? A jak ktoś wyrabia się wcześniej w ciągu dnia z tą normą to może iść wcześniej do domu?

Firma Tuopu Poland Sp. z o.o. poszukuje kogoś na stanowisko Automatyk. Czy proponowane w ofercie zarobki rzędu 8500 PLN mogą potem wzrosnąć?

OP10

Z utrzymania ruchu zwolniło się już tyłu pracowników, że odpowiedzi na to pytania można się domyślić.

Honorata
@OP10

"Już tylu" czyli ile ich jest w ostatecznym rozrachunku? A skoro odpowiedź na pytanie jest taka jasna to ciekawa byłabym jej rozwinięcia z podaniem prawdziwej możliwej stawki. Istnieje taka możliwość?

Mogą, do 9000 brutto max

@OP10

Wynagrodzenie i stosunek firmy do pracownika

Qwerty55

Automatyk

Tak mogą, praca jest fajna i ciekawa, są duże możliwość rozwoju. nowe roboty Kuka i ABB.

John

Mogę powiedzieć pare słów o pracy na magazynie, zespół zgrany i zawsze można sobie pożartować .W naszym dziale nie ma zgrzytów ani nie wyjaśnionych sytuacji . A co do kierownika logistyki jeszcze nie spotkałem takiego kierownika ( w stopniu pozytywnym) Myśle ze praca na magazynie zdecydowany plus jedynie na co mogę pomarudzi to trochę na zbyt mało pensje ale idzie przeżyć :)

Kierownictwo tragedia.. czepiają się pracowników o cokolwiek; zakaz rozmawiania, siadania, opierania się na stanowiskach podczas przerwy w trakcie produkcji spowodowaną np, awarią.

@były pracownik

+ niekompetentne

@60

Strach o stołek ,ot i przyczyna "siedzenia w norce"

@były pracownik

W tym przoduje kier.zmiany A. Ale jak mówią karma jest wredną

Jan
@Xxx

Aż taka inwigilacja przez kierownika? Nie można podczas przerwy wyjść żeby spokojnie zjeść śniadanie? Jest jakaś stołówka albo pomieszczenie socjalne dla pracowników?

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Tuopu Poland Sp. z o.o.? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Specjalista ds. BHP i środowiska wydawały Ci się najkorzystniejsze?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Ghl

Czy Tuopu Poznań zatrudnia tylko po znajomości?

Beata
@Ghl

A skąd taka teoria?

@Beata

Moze jakis namiar prosić do rekrutacji

Rekrutacja Poznań

Brak informacji zwrotnej mimo przeprowadzonej rozmowy rekrutacyjnej oraz deklaracji nt. jej wysłania.

Zostaw merytoryczną opinię o Tuopu Poland Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Tuopu Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Tuopu Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tuopu Poland Sp. z o.o.?

Tuopu Poland Sp. z o.o.

Tuopu Poland Sp. z o.o.