Opinie o El-Cab w Bolechowo

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie El-Cab. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie El-Cab na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o El-Cab w Bolechowo

Macie jakieś doświadczenia z pracą w firmie El-Cab? Jakie są oferowane przez nich warunki? Czy warto brać udział w przyszłych procesach rekrutacyjnych?

romi

ja mam generalnie wporządku doświadczenia na magazynie dwie zmiany, umowa o pracę moim zdaniem jak ktoś chce to warto brać udział w przyszłości

Magdalena
@romi

No pewnie jak komuś odpowiada praca na magazynie, to pewnie. Spoko, że dwie zmiany, a nie trzy. A jak zarobki Twoim zdaniem?

@Magdalena

Mi zarobki odpowiadają, kwestia indywidualna

denver

myślę, że warto, ale to też zależy od ciebie i twoich oczekiwań

@romi

Ale to masz jakoś indywidualnie te stawki ugadane czy oni sztywno do tego podchodzą jednak?

@Marta

Mam takie, jakie zostały ustalone na rozmowie. Jak mają inni nie wiem, nie zaglądam ludziom do portfela przecież

@romi

a da się negocjować z nimi stawki czy niebardzo?

gil
@loui

jak nie spróbujesz to się nie dowiesz, tutaj raczej ci nie beda doradzac

Owszem mam 11 staż pracy :) spróbuj ciekawe czy się sprawdzisz w tej pracy albo się nadasz albo Cię zwolnią

yanek

11 czego? chyba ci jakieś słowo zjadło

pełen podziwu
@yanek

niee, chyba chodzi o jedenastoletni staż pracy, tak? jeśli tak, to faktycznie imponujące, znaczy, że firma stabilna?

pełen podziwu

trudno się tu dostać? jaka atmosfera jest?

picoloco
@pełen podziwu

praca nie jest bardzo skomplikowana, ogólnie spoko oceniam , czasem już można się nudzić ale ogólnie atmosfera jak dal mnie jest fajna

ario

ktoś wie z czego są te szkolenia zewnętrzne, o których piszą w ofertach? z czego tu się można podszkolić?

@ario

i jakich stanowisk to dotyczy, wszystkich? bo mnie interesuje specjalista ds zakupów

@ario

też właśnie mnie to zastanawia ale skoro nikt nie odpowiada to chyba będę musiał w rekrutacji podpytać czy coś, no trudno

Aminos
@loui

Tak będzie najlepiej, przynajmniej będziesz miał w stu procentach pewną informację

Aminos
@loui

A zawsze może jakoś rozwiną temat, więc będziesz wiedział więcej, niż pytając na forum

abbo
@Aminos

to jakby ktoś się czegoś dowiedział to napiszcie tu please, bo też chce wiedzieć, a bezsensu, żeby trzecia osoba zawracała im głowę tym samym pytaniem

ppco

na ile zmian się pracuje? nocna też jest?

@ppco

aaa no i zapomniałem napisać jeszcze czy pn. - pt. czy weekendy też?

dudu
@ppco

może doprecyzuj o jakie stanowisko pytasz

@dudu

a sorry nie napisałem, w sumie to interesuje mnie robota na produkcji, ewentualnie na magazynie, jak to tam wygląda, ile zmian?

porter
@ppco

ogólnie od poniedziałku do piątku na dwie zmiany i z tego co słyszałem to w soboty też ale nie wiem czy są dwie zmiany czy tylko jedna

@porter

wszystkie soboty czy tylko jakieś konkretne w miesiącu?

@porter

a ze świętami jak tu stoicie?

JustMe

(usunięte przez administratora), zaklamane kadry, pieniadze jak w Uberze

oj nawet q.........a nie pytaj

UCIEKAJ!

Szukam pracy i interesuje mnie zatrudnienie na Księgowa. El-Cab szuka kogoś takiego. Możecie mi o nich coś więcej powiedzieć?

ario

a masz doświadczenie na takim stanowisku?

ario

a gdzie w ogóle widzisz taką oferte? bo ja nie umiem znaleźć, a znam kogoś kto by chciał też na to kandydować.

Boulin
@ario

Przeszukałem kilka stron z ofertami i nic, wygląda jakby wcale nie szukali kogoś takiego

Boulin
@ario

Chyba, że w ciągu tych kilku dni przestało być aktualne...

ario

W sumie dziwne, że administrator pyta o oferty, których nie ma

@Boulin

Sam próbowałem znaleźć, ale mi się nie udało

@Boulin

Wątpię, żeby znaleźli kogoś od tak, chociaż takie cuda też się zdarzają

W Bolechowo-Osiedle El-Cab prowadzi rekrutację na stanowisko brak. Jeśli brałeś udział w tym procesie, napisz jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna. Może to być cenna informacja dla osób, które złożyły swoją aplikację do firmy.

Niestety nie brałem udziału w rekrutacji na stanowisko brak, ale brałem udział w innej

rekrutacja na stanowisko inżynier elektryk przebiegła sprawnie, rozmowa konkretna szybka, bez owijania w bawełnę, no ale niestety nie mam pojęcia jak będzie wyglądała rekrutacja na stanowisko brak

@hę

Zadawali Ci jakies pytania techniczne?

Co powiecie o pracy w firmie El-Cab? Niedawno szukali kogoś na Operator Maszyn.

reili

no co mogę powiedzieć, dobrze mi się pracuje

reili

co prawda nie jqko operator maszyn, ale na produkcji

jako*

@reili

A czemu tak dobrze się pracuje? Dasz jakieś szczegóły?

@Wanda

A dlaczego miałoby mi się dobrze nie pracować?

@Wanda

wcześniej źle oznaczyłem zamiast pracownika dalem kandydata więc już tak lecę

najwyraźniej warunki odpowiadają

pewnie podobnie jak mi

Maria
@reili

A te widełki z ogłoszenia 3,5-3,9 tysiące, to operator ma bliżej tej dolnej granicy czy górnej? :) Nawet jak pracujesz na produkcji, to możesz wiedzieć ;)

@Maria

Nawet jakbym wiedział, to nie wiem czy bym o tym pisał publicznie

@Maria

poza tym, nie zaglądam innym do portfela

@Maria

A to też nie jest zależne od doświadczenia kandydata?

@Maria

Tak bym strzelał, ale jak jest nie wiem

Pomogę

Widzę, że sporo pytań na forum, chętnie pomogę, ale proszę o dokładne precyzowanie pytań

totesk
@Pomogę

rozumiem, że tu pracujesz, długo już? I na jakim stanowisku?

wiktor
@Pomogę

czy są jakieś posiłki dla pracowników darmowe, albo przynajmniej z jakąś zniżką?

@wiktor

są dofinansowane

Kuś

Są też inne oferty pracy czy tylko oferta na pracownika produkcji?

elll
@Kuś

zadzwoń i zapytaj jak nie umiesz znaleźć, inaczej się nie dowiesz

@elll

A to tak, chociaż ludzie tutaj też wiedzieć coś mogą to nie zawsze trzeba dzwonić. Ja coś na necie widzę, że operatora jeszcze szukają?

Kuś
@Marta

Gdzie znalazłaś taką ofertę? Nie potrafię takiej znaleźć

@Kuś

na fejsa wrzucają tez oferty, może tam?

On

Ludzie z ktorymi się pracuje ogólnie super, pomocni ,uczynni, ale szczerze, to nic poza tym, chyba nie robiłem w gorszej firmie, wyzysk człowieka za marne pieniądze!!! Żeby ludzie pracowali po kilka lat za takie marne pensje, śmiech na sali. Jakby mogli to by jeszcze ludziom pozabierali. Ale najważniejsze, ze państwo wyżej na stołkach zarobili, a zwykłego pracownika, który na was robi macie w głębokim poszanowaniu!!!! Niby na początku super, pytajcie, każdy pomoże, a jak sie tylko skończy okres próbny, to już nie jest tak fajnie. Ogólnie nie polecam tej firmy ,lepiej trzymać się jak najdalej. No chyba, że lubicie robić za taka (usunięte przez administratora)wyplate, nie zależy wam na pieniądzach!!!

Blondyna
@On

Zdecydowanie masz rację pracuje ponad 10 lat i wyplata jest taka ss jak nowo przyjęta osoba na stanowisko np. produkcja noc nowego :/

@Blondyna

Nie szykują się żadne podwyżki? Może warto o to podpytać, a może coś by wam dali?

Sam

Na produkcje te zdolności manualne to sprawdzają? Test, dzień próbny?

Sam
@Sam

Skoro są wymagane to zakładam, że jakoś pewnie tak tylko jak mnie interesuje

Kopiec
@Sam

Najlepiej jakbyś zapytał podczas rekrutacji

Kopiec

Najlepiej są zorientowani

@Kopiec

A ty miałeś coś takiego?

@Kopiec

Bo widzę, że pracowałeś tu

@Kopiec

podczas rekrutacji to już raczej będą to sprawdzać jeśli będą mieli taki zamiar

@Kopiec

więc ja bym dzwonił wcześniej, jak chce się przygotować czy coś

@Groo

gdyby miał to by o tym napisał nie?

@kielo

No tak, racja, pewnie tak

Aplikowaliście na Operator w El-Cab i zostaliście zaproszeni na rozmowę rekrutacyjną? Podzielcie się swoimi wrażeniami dotyczącymi bezpośredniego spotkania z przedstawicielami firmy. Wasza opinia może okazać się cenną wskazówką dla innych użytkowników.

monkis

a to chyba inni użytkownicy zapytają jeśli będą zainteresowani

Groo

ja w zasadzie byłbym zainteresowany odpowiedzią

Groo

Więc jeśli ktoś ma jakieś informacje, to będę wdzięczny

El-Cab szukała niedawno pracowników w mieście Bolechowo-Osiedle. Kto podzieli się opinią na temat pracy w tej firmie?

igajaga

Ja jestem zadowolona. Firma w porządku, uczciwe warunki zatrudnienia

@igajaga

O to super ze uczciwe. Powiesz konkretnie jakie? Bo najbardziej interesuje mnie wysokość wypłaty.Mam nadzieje ze dają więcej niż najniższa krajowa.

@Andrzej

Nie rozpiszę ci stawek na każde stanowisko. Dla mnie wszystko się zgadza w tym temacie

abcdv
@Andrzej

Pójdź na rozmowe to ci powiedzą

@igajaga

na jakieś dodatki można liczyć?

@igajaga

W sensie, że wszystkie po prostu rynkowe?

@ljuk

Można liczyć np. na ubezpieczenia grupowe i medyczne też

@Marta

Że mi, na moim stanowisku, wypłata odpowiada

@igajaga

np. czyli jest coś jeszcze? Wiem, że dopytuje bardzo, ale chciałbym wiedzieć jeśli można

@ljuk

no jest jeszcze kilka rzeczy

@ljuk

z takich to multisport i bony na święta

dzięki wielkie za odpowiedzi

Igajaga
@ljuk

Nie ma sprawy, jak coś jeszcze potrzebujesz to postaram się pomóc

Grażyna
@igajaga

A Ty na swoim jakie miałaś?

@Grażyna

nie chcę gadać o swojej stawce

@Grażyna

to nie temat na forum moim zdaniem

@igajaga

Niektórzy czasami otwarcie piszą, ale to kwestia indywidualna jest. ;p A mogę się tylko dowiedzieć czy coś negocjowałaś może czy tak jak powiedzieli to tak było?

no własnie, kwestia indywidualna

@Marta

więc piszę, że nie chcę rozmawiać na ten temat, bo to moja prywatna sprawa

@Marta

A ty dalej drążysz temat.

El-Cab ma teraz aktualne oferty pracy w Bolechowo-Osiedle. Czy ktoś z pracowników może powiedzieć, czy warto tutaj pracować i czego spodziewać się na stracie w temacie warunków zatrudnienia?

el

Czy warto? No według mnie tak, ale to każdy sobie sam oceni

Grażyna
@el

Dlaczego według Ciebie warto ?

@Grażyna

Bo jestem zadowolony z warunków i atmosfery.

@el

jakie te warunki? tak ogólnie może być

mup
@bum

Skoro jest zadowolony to raczej znaczy, że tak

mup
@bum

Chyba, że chcesz dopytać o coś jeszcze

@bum

No tak, mówię przecież :)

@bum

A dobra, myślałem, że dryga część zdania, to też pytanie. No umowy, traktowanie pracowników i te wszystkie podstawowe kwestie

fito

Jest tu ktoś ze stanowiska inżynier produkcji? Jak się pracuje na tym stanowisku? Jaka atmosfera i warunki?

tandżin
@fito

nie pracuję tam, ale czy szukają na to stanowisko? jest jakaś oferta?

@tandżin

Taka oferta jest na stronie, więc chyba tak

@fito

nie ma co się rozpisywać chyba, ale ludzie okej i firma też

Kazimierz
@monkis

No właśnie warto coś napisać, po to mamy to forum :D Powiesz coś więcej na temat pracy?

@monkis

A coś o stanowisku kontketnie?

Konkretnie*

coś tzn co?

@monkis

No na przykład to co zapytałem w głównym pytaniu - atmosfera, warunki pracy, jak wygląda wdrożenie, jak ludzie itd.

@fito

mnie szczególnie to wdrożenie interesuje

@bum

To chyba jakaś wielka tajemnica bo nikt tu nie chce napisać żadnych konkretów? :D Ludzie co z wami? Powie ktoś coś więcej czy wam płacą za milczenie czy co? :D

@Wanda

no też nie można oczekiwać od wszystkich, że nagle przyjdzie tu ktoś z tego konkretnego stanowiska i będzie odpowiadał na nasze zawołanie

@Wanda

moim zdaniem to za daleko idące wnioski

@bum

Dlaczego? Szukałam kiedyś informacji o innej firmie i normalnie ludzie się dzielili swoimi opiniami. Więc nie rozumiem czemu tutaj tu taki problem?

@Wanda

Nie wiem jaki tu widzisz problem. Że ktoś nie ma ochoty się wypowiedzieć na dany temat? Nie musi, w końcu to dobrowolne

@Wanda

poza tym, nie każdy nawet wie o istnieniu tego forum, więc no

@Wanda

tutaj też się ludzie dzielą opiniami, ale głównie z tego co widzę to osoby z produkcji

ariana

chciałabym się dostać na produkcje jeżeli jest taka możliwość to gdzie się mam zgłosić? można się zgłosić nawet jak nie ma oferty? nie potrzebuje pracy jeszcze na teraz ale tak gdzieś za miesiąc i się rozglądam. widziałam na stronie zdjęcia to myślę że bym sobie poradziła. tylko kwestia czy przyjmują zgłoszenia też jak nie ma ofert wystawionych albo ja nie widzę.

arian
@ariana

a jeszcze jakby ktoś słyszał gdzie są oferty jeszcze to też może powiedzieć bo nie wiem czy znalazłam wszystko

safa
@ariana

Jeśli chodzi o zgłaszanie się bez oferty to nie mam pojęcia jak to wygląda, ale zawsze możnaby zadzwonić i podpytać jak coś

Mango
@arian

Na stronie widzę ofertę, ale nie wiem jak z aktulanością jej

mori
@safa

a jak samo stanowisko? Trudne?

Magdalena
@ariana

A jakie masz oczekiwania, co do pracy i te finansowe?

Lexi
@Magdalena

Czy nie uważasz, że to już jej prywatna sprawa?

@safa

okej, tak też zrobię właśnie

@Magdalena

to jest moja prywatna sprawa, tak jak tu już ktoś zaznaczył i nie będę się tu wypowiadać na ten temat

Lero

Przyjmują również osoby bez doświadczenia, do przyuczenia?

bz

zdarza sie

Na produkcję owszem

@luna12

Okej i jak to wtedy wygląda, osoby z którymi się później pracuje cię uczą? To jest już w ramach pracy? Tak dopytuję jak wyglądałyby ewentualnie te pierwsze dni, trochę nie wiem jakby to miało wyglądać.

@Lero

Z opinii wyczytałam, że są jakieś szkolenia wprowadzające. Czy ktoś może to potwierdzić?

Tak, mogę to potwierdzić

@Lero

Muszą cie przygotować do pracy, żebyś sam już potem na luzie robił, bez stresu. Po to te szkolenia na samym początku.

@luna12

Ja wiem po co są, chodzi bardziej o to, czy uczy specjalnie wyznaczona do tego osoba, czy uczysz się od starszych stażem kolegów/koleżanek. I czy to już jest w ramach pracy, czyli czas szkoleń również się wlicza w wypłatę

Tak, jest wliczone normalnie

@luna12

No to dobrze, w sumie to ważniejsza informacja dla mnie. Dzięki

eleonora

Jak wygląda kwestia zarobkowa? Jaka stawka jest oferowana nowym pracownikom ? Jak wyglądają socjale ? Czy jest premia roczna ?

Długo się czeka na ewentualny telefon po wysłaniu CV??

golem
@Ewa

Ja nie długo czekałem, może tydzień nie pamiętam.

golem
@Ewa

Ale tak dokładnie to nie wiem czy ktoś ci odpowie bo to zależy i każdy mógł inaczej mieć.

Narehate
@Ewa

nie ma zasady, to pewnie zależy od liczby kandydatów i tak dalej. ale ja też nie czekałam długo

Xp
@Narehate

A jak wygląda tak ogólnie rekrutacja? Dużo pytań zadają typu czemu już nie pracujesz w poprzedniej firmie i tak dalej? Czy raczej na spokojnie?

Xp
@Narehate

Nie żebym się jakoś stresował bardzo ale czasami to już nawet nie wiadomo co odpowiedzieć na pytania jak zadają różne

Narehate
@Xp

raczej nie ma się czym przejmować. Trudno też powiedzieć coś ogólnie, bo na każde stanowisko będą trochę inne pytania itp

@Narehate

a na produkcje jakie pytania są? tak mniej wiecej oczywiście

MegRayan
@jo

Powiedz coś o sobie, dlaczego chcesz zmienić pracę jeśli masz inna, jakie posiadasz umiejętności, ile chcesz zarabiać, i od kiedy możesz zacząć. Tyle. Przedstawiają firmę i jakie są benefity. To jest produkcja masz mieć zdrowe ręce do pracy, raczej nic więcej nie potrzeba.

czyli klasycznie. dziękuję bardzo

@MegRayan

W pierwszy dzień już się normalnie robi czy są jakieś szkolenia?

@MegRayan

Wolę wcześniej wiedzieć jak coś, nie że mi się nie chce pracować

Baru
@Dark

Spokojnie, myślę, że nikt tu by cię o to nie posądził ;)

@Baru

Jak ja uwielbiam jak ktoś odpowiada ale zupełnie nie na temat i tak na prawdę nic z tego nie wynika... Dzięki za zrozumienie ale jednak jakbyś odpowiedział na pytanie, byłoby super...

bereza
@Dark

są szkolenia wprowadzające na stanowisko

@bereza

No i super dzięki. O to chodziło.

olina

pracują na produkcji również kobiety, czy to raczej męska praca?

@olina

nie ma pojęcia jak wygląda jej specyfika i co się właściwie robi....

Ona
@olina

składanie wiązek kablowych, są zdjęcia na necie mniej więcej jak to wygląda, nic skomplikowanego, ani ciężkiego fizycznie

@Ona

faktycznie, teraz widzę. nie wygląda ciężko, masz rację

dziękuję

@Ona

a to się dostaje na jakieś konkretne miejsce czy zależy gdzie jest potrzeba w danym momencie?

Zostaw merytoryczną opinię o El-Cab - Bolechowo

• Jak się pracuje w El-Cab?

Zobacz opinie na temat firmy El-Cab tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 114.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w El-Cab?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 41, z czego 15 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 23 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy El-Cab?

Kandydaci do pracy w El-Cab napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

El-Cab