opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Polmotors

Profil oficjalny - płatna współpraca

3/5

Na podstawie 3205 ocen
Opinie(2505)
Dodaj opinię

Opinie(2505)

Dodaj opinię
Logo
  • O nas
  • .
  • Kariera
  • .
  • Wartości
  • .
  • Historia
  • .
  • Kontakt

O nas

Kariera

Wartości

Historia

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Katowice
  • Gliwice
  • Sosnowiec
  • Zabrze
  • Tychy
  • Bielsko-Biała
  • Bytom
  • Rybnik
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Mazańcowice
  • Komorowice Śląskie
  • Komorowice
  • Międzyrzecze Dolne
  • Ligota
  • Międzyrzecze Górne
  • Lipowiec
  • Bronów
  • Bielsko-Biała
  • Czechowice-Dziedzice
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Mazańcowice
  4. /
  5. Opinie o Polmotors Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o Polmotors Mazańcowice

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 7
    • 8
    • 9
    • …
    • 26

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Polmotors Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    No Spoko

    16.11.2022 16:07

    Kandydat

    Ciekawi mnie jaki to są u was Te spoko zarobki na działach produkcji ????
    ReviewUserIcon
    Bambo

    15.11.2022 17:43

    Były pracownik

    Polecam, praca na laserach spoko
    ReviewUserIcon
    Szczera

    12.11.2022 03:29

    Były pracownik

    Pracowałam w polmotorsie polecam owszem ale nie z takim Brygadzistą.... Nie idźcie do niego bo to (usunięte przez administratora) Ciężko się z nim pracuje stres i WGL.. Ale praca jest ok. Wszystko by było ok gdyby nie on . Nie polecam naprawdę jego. 1i 2 zmiany co są chwalą sobie A moja była zmiana jest najgorsza tego się dowiedziałam. Każdy tam narzeka na brygadziste. Krzyczy bez powodu zamiast powiedzieć wytłumaczyć A on nie potrafi.(usunięte przez administratora)!!!!!
    ReviewUserIcon
    Milena

    14.11.2022 13:04

    Pracownik

    Każdy wie o kogo chodzi, ale podobno informator z niego przedni, także nie do ruszenia :D
    ReviewUserIcon
    Aaaaa

    14.11.2022 23:38

    Pracownik

    Aaaa ten
    ReviewUserIcon
    anonim

    12.11.2022 20:25

    Kandydat

    Chciałem zapytać na czym polega praca na produkcji i jaki zakład polecacie z tego co czytam na bestwińskiej raczej ludzie nie polecają pracy ?
    ReviewUserIcon
    Miki

    14.11.2022 13:02

    Pracownik

    Wszystko zależy od Wydziału, na każdym praca jest inna. Najlepiej na rekrutacje sie wybrać, z tego co wiem oprowadzają po stanowiskach, można zobaczyć miejsce pracy. Ja polecam prace, długo pracuje i nie narzekam.
    ReviewUserIcon
    Wolna

    12.11.2022 03:32

    Pracownik

    Pracowałam na mazancowicach jest super na magazynie nie ma nigdzie lekko Ale tam przynajmniej jest spokój czysto . I przede wszystkim nie śmierdzi. Nie wychodzisz uwalonym. Polecam. Pozdrawiam Marzenke z mazancowic. ❤❤
    ReviewUserIcon
    Marnie

    08.11.2022 17:04

    Kandydat

    500 karpiowego marnie cośacie ????
    ReviewUserIcon
    Żalosnie

    08.11.2022 23:42

    Pracownik

    500 na święta i 500 na wakacje, żal a nie socjal... 12zl dodatku na pranie od zawsze chyba, co to za dodatki?!
    ReviewUserIcon
    Socjalista

    10.11.2022 13:44

    Pracownik

    Socjal jest skromny, ale wypłaty grubo powyżej rynku - co kto lubi ;) Ja tam wolę dostawać dobrą kasę co miesiąc :)
    ReviewUserIcon
    Bdjx

    31.10.2022 12:31

    Pracownik

    Polecam firme, piszą tu bzdury. Na zopie super
    ReviewUserIcon
    Kko

    08.11.2022 11:38

    Pracownik

    Dokładnie
    ReviewUserIcon
    Spoko

    03.11.2022 13:29

    Kandydat

    Macie tam 4 brygady?
    ReviewUserIcon
    Loko

    07.11.2022 07:06

    Pracownik

    Na niektórych wydziałach
    ReviewUserIcon
    Loko

    07.11.2022 07:07

    Pracownik

    Na niektorych wydzialach
    ReviewUserIcon
    Obserw

    13.10.2022 22:08

    Były pracownik

    Bestwińska to jest przykład jak można dać komuś władze żeby mu odbiło i żeby rozwalił wszystko. Brawo dla dla właściciela
    ReviewUserIcon
    Maro

    27.10.2022 11:06

    Pracownik

    Nikt nie napisał, a jednak wszyscy wiedzą komu tu jest regularnie tył obrabiany.
    ReviewUserIcon
    Lubi

    30.10.2022 11:01

    Pracownik

    Ciekawe dlaczego
    ReviewUserIcon
    Iskierka

    04.10.2022 21:56

    Pracownik

    Na Piekarskiej czas się zatrzymał...a raczej cofnął do XIX wieku. Kobiety w przepalonych t-shirtach.... obsługują zgrzewarki z których iskry wylatują na metr.Na żadnym stanowisku nie ma specyfikacji i informacji o tym co powstaje w wyniku zgrzewania ocynkowanej blachy ani o polu elektromagnetycznym, które jest szkodliwe dla zdrowia zwłaszcza dla kobiet w ciąży. Odciągi słabe żeby nie powiedzieć żadne. Siwo od dymu i iskry lecą ze zgrzewarek wpadają do butów i za koszulkę. Ubrania robocze najtańsze, ciężkie toporne buciska. Nie pozwolił bym pracować tu swojej żonie.
    ReviewUserIcon
    Iskra

    23.10.2022 20:44

    Pracownik

    Iskry lecą o ja cię kręcę. Przypalone t-shirty można wymienić na nieprzypalone. Pracuję 2 lata i nie ubolewam. Nie wysyłaj żony jak nie chcesz, żeby zarabiała więcej od Ciebie :)
    ReviewUserIcon
    Maja

    25.10.2022 19:00

    Pracownik

    Ja tam polecam pracę na piekarskiej. Ludzie są ok kierownicy też. Przynajmniej widać potencjał ciągle się rozwijamy
    ReviewUserIcon
    anonim

    22.10.2022 17:53

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Kandydat

    23.10.2022 23:27

    Kandydat

    Czemu tak uważasz ?
    ReviewUserIcon
    Kapitan

    16.10.2022 21:12

    Pracownik

    A ja polecam prace, nie wiem kto pisze te negatywne komentarze. Pracowałem wcześniej na produkcji w super znanej zagranicznej firmie - lider z zegarkiem w ręku odliczał czy nie siedzisz na przerwie dłużej niż 10 minut. Na fajkę nie było szans - albo fajka, albo kanapka, albo kibel. Co roku ta sama śpiewka w temacie podwyzek - nie damy bo nie mamy, musicie się bardziej starać. Dlatego wydaje mi się, ze najwiecej u nas narzekają Ci, którzy nigdy gdzie indziej nie popracowali i nie wiedza jak inne firmy są zarządzane. A przede wszystkim nie wiedza jakie są zarobki na produkcji w okolicy. Ludzie są w większości okej. Tyle tu się pisze złych rzeczy o longerze, a dla mnie gość jest w porzadku, trochę nerwus, ale dobrym pracownikom nie da zrobić krzywdy.
    ReviewUserIcon
    Laser

    18.10.2022 19:40

    Pracownik

    W koncu jakiś wyważony glos, a nie tylko narzekanie. Mnie tez się dobrze pracuje.
    ReviewUserIcon
    dani

    23.10.2022 10:58

    Pracownik

    dokladnie, pracowalem w paru zakladach na produkcji i w porownaniu z nimi w polmotors jest naprawde ok nie chcialo sie uczyc to teraz niestety trzeba robić :)
    ReviewUserIcon
    Cnc

    20.10.2022 17:57

    Kandydat

    Chciałem zapytać czy na CNC jest możliwość przyuczenia czy trzeba posiadać wcześniej jakieś doświadczenie ?
    ReviewUserIcon
    Babaner

    22.10.2022 20:55

    Pracownik

    Jest możliwość przyuczenia.
    ReviewUserIcon
    Xxl

    11.10.2022 14:58

    Pracownik

    Na Bestwińskiej , logistyka sie nadaje ..do wymiany ! Dodajecie nam tylko nie potrzebnej roboty i stresu gamonie
    ReviewUserIcon
    Wojci

    05.10.2022 15:37

    Pracownik

    Przynajmniej na jednej lokalizacji u władzy jest człek, który nie powinien być. A na której to wszyscy wiedzą, więc nie ma sensu sie rozpisywać...
    ReviewUserIcon
    Wojtaszek

    09.10.2022 04:43

    Pracownik

    Ludzie sie nie zmieniają
    ReviewUserIcon
    anonim

    03.10.2022 08:05

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Kuku

    06.10.2022 16:31

    Pracownik

    Poczekaj, za chwilę będzie bezrobocie 8,1%, a oby nie 18%.
    ReviewUserIcon
    Kaczor

    07.10.2022 07:16

    Pracownik

    O czym Ty piszesz zabłokany człowieku
    ReviewUserIcon
    Banan

    05.10.2022 07:05

    Pracownik

    Tłocznia Mazanki spoko, na Panatoni też ok, fajne (usunięte przez administratora), xd
    ReviewUserIcon
    Mini

    04.10.2022 11:00

    Pracownik

    Polecam prace, duzo zależy od tego gdzie sie trafi. Na każdej lokalizacji jest inaczej z tego co rozmawiamy miedzy sobą ze znajomymi
    ReviewUserIcon
    Xxanonimxx

    03.10.2022 18:43

    Inne

    Witam Poproszę o jakieś opinie na temat pracy na narzędziowni, na obrabiarkach cnc, jaką atmosfera, jak szefostwo, jakie zarobki na początek dla doświadczonego???. Pozdrawiam.
    ReviewUserIcon
    Nowik

    30.09.2022 08:22

    Pracownik

    Na cnc kobiety mogą pracować ? Jak jest !
    ReviewUserIcon
    Mimi

    02.10.2022 23:43

    Pracownik

    Potwierdzam
    ReviewUserIcon
    Dylemat

    03.10.2022 09:34

    Pracownik

    Już po ptakach widziałam ogłoszenie ale już nie ma A w Google maszyny cnc fajnie wyglądają chciałam spróbować
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Polmotors?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Polmotors Sp. z o.o.

    57 43-391 Mazańcowice

    NIP:9372385461

    KRS:0000156358

    https://polmotors.com.pl/
    Branże: Części i akcesoria samochodowe
    ReviewUserIcon
    Ann

    26.09.2022 15:28

    Kandydat

    Witam . Jestem w trakcie szukania pracy . Proszę o opinie Czy kobiety dobrze zarabiają w Polmotors ? I czy istnieje możliwość pracy tylko na jedna zmianę , nocki lub dniówki ?
    ReviewUserIcon
    Ann

    30.09.2022 17:17

    Kandydat

    Co to znaczy „ dobrze „ ? Ile kobieta jest w stanie zarobić na czysto ? ❤️
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    01.10.2022 10:39

    Pracownik

    Zależy od umiejętności, staż pracy też się liczy wiadomo że osoby doświadczone mogą wypracować sobie większą premię za efektywność swojej pracy.
    ReviewUserIcon
    Gość

    27.09.2022 21:09

    Były pracownik

    Firma robi pod górkę byłym pracownikom, mimo iż rozstaliśmy się w neutralnych stosunkach. Powodów nie przedłużenia umowy nie podano, pozostały domysły o częste L4 spowodowane zatrudnianiem na produkcję ludzi przede wszystkim z Ukrainy, oraz naprawianiem ogrzewania przez kilka miesięcy w okresie zimowym. Nie polecam i odradzam
    ReviewUserIcon
    Mari

    29.09.2022 09:09

    Pracownik

    Ewidentnie
    ReviewUserIcon
    Maczo

    30.09.2022 07:50

    Pracownik

    Jak sie czyta co napisałeś to sie nawet domyślać nie trzeba czemu Ci umowy nie przedłużyli,xd
    ReviewUserIcon
    Zibi

    29.09.2022 20:39

    Kandydat

    Witam mam pytanie na jakie zarobki można liczyć jako ślusarz narzędziowy w waszej firmie w zawodzie ok 7lat spawanie , wyprowadzanie , przeglądy itd...
    ReviewUserIcon
    Mimi

    30.09.2022 07:48

    Pracownik

    Zibi... przyjdz, pokaz co potrafisz. Na narzędziowni są jakieś widełki i pensja uzależniona od umiejętności. Czas pracy na danym stanowisku czasami nie mówi o umiejętnościach
    ReviewUserIcon
    Worker

    17.08.2022 19:29

    Pracownik

    Pracuje w nowej lokalizacji, zapowiadało się lepiej niż jest. Jakieś dziwne ruchy ostatnio wykonał zarząd, niezrozumiałe do konca
    ReviewUserIcon
    Majster

    28.09.2022 21:53

    Pracownik

    I co wszystko się poukładało
    ReviewUserIcon
    Mocny

    28.09.2022 22:08

    Pracownik

    Strach ma wielkie oczy. Jak zwykle wszystko się ułożyło
    ReviewUserIcon
    Długi

    27.09.2022 13:47

    Były pracownik

    Co tam słychać u przyjaciół z BB? :D
    ReviewUserIcon
    Ewa

    23.09.2022 09:07

    Pracownik

    Super firma, polecam (długoletni pracownik)
    ReviewUserIcon
    Monia

    24.09.2022 06:33

    Pracownik

    Potwierdzam
    ReviewUserIcon
    Adam

    27.09.2022 07:33

    Pracownik

    Też pracuje od wielu lat, bywało różnie, ale nie można narzekać. Pracuje na hali w Mazańcowicach i zawsze sie idzie dogadać
    ReviewUserIcon
    Sławek

    21.09.2022 23:56

    Kandydat

    Hej, może się ktoś wypowiedzieć jaka panuje ogólna atmosfera w Mazancowicach?
    ReviewUserIcon
    Józek

    23.09.2022 18:08

    Pracownik

    Nie zamieniłbym, od kierownika do pracownika sami fajni ludzie
    ReviewUserIcon
    Momo

    25.09.2022 22:51

    Pracownik

    Tylko Mazanki!
    ReviewUserIcon
    Nowol

    25.09.2022 07:16

    Pracownik

    To jaka wysokość tego karpiowago jak to wyglada ? Jakaś wigilijka dla pracowników produkcji ?
    ReviewUserIcon
    Rokko

    25.09.2022 15:51

    Pracownik

    Nie przejesz tego na karpie. Kilkaset złotych. Wigilijki nie ma, jest poczestunek, prezenty dla dzieci itp
    ReviewUserIcon
    Robert

    17.09.2022 18:02

    Kandydat

    Cześć pracuje już kilka lat jako ślusarz/mechanik i chce się dostać do Polmotorsu na narzędziownie. Na jakie widełki w zarobkach mogę liczyć ?
    ReviewUserIcon
    Xdxd

    22.09.2022 05:56

    Pracownik

    Xd
    ReviewUserIcon
    Czarodziej

    22.09.2022 05:57

    Pracownik

    Żeby tyle dostać to już musisz być niezwykły :D
    ReviewUserIcon
    Zaq

    21.09.2022 23:33

    Pracownik

    Ja tam polecam, robota jak robota firma w porządku wiadomo ludzi trzeba poznać i po krótkim czasie będzie gitara, pieniądz tez w porządku :)
    ReviewUserIcon
    Lol

    06.09.2022 15:54

    Pracownik

    Ale cuda :) kilka razy w roku to możesz zapytać czy podwyżkę dostaniesz. Chyba nie o PM mowa bo tu tylko nowi dostają spoko kasę a starych dobrych pracowników ma się (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Bartii

    20.09.2022 20:41

    Pracownik

    Który tak Ci powiedział, bo nie wierzę
    ReviewUserIcon
    Megi

    21.09.2022 06:03

    Pracownik

    To tylko jeden mógł powiedzieć...
    ReviewUserIcon
    kjdhfeidfh

    08.09.2022 09:54

    Kandydat

    Witam ,czy ktoś może mi coś powiedzieć na temat pracy na dziale Mando? Z tego co słyszałam to źle się tam teraz pracuje odkąd przenieśli Mando z Bestwińskiej na Befame ,że warunki są dramatyczne ,hala nie przystosowana (okna szczelnie pozamykane ,żadnej bramy w pobliżu) i jest mega ciepło z tego tytułu. Chciałabym zasięgnąć opinii jeszcze tutaj od większego grona pracowników. Umowa mi się kończy i myślałam by papiery złożyć po przez koleżankę która tam pracuje, jednak trochę odstrasza mnie jej osobista opinia.
    ReviewUserIcon
    Mando

    15.09.2022 18:48

    Pracownik

    Wielu dorosłych ludzi z Mando zgłasza te problemy, między innymi kierownikowi, który nie robi nadal nic w tej kwestii. Czytaj ze zrozumieniem XD
    ReviewUserIcon
    Mandofan

    16.09.2022 12:23

    Pracownik

    Rozumiem co piszesz, szkoda że to nieprawda.
    ReviewUserIcon
    Kama

    18.09.2022 12:27

    Kandydat

    Hejka, zastanawiam się nad przyjęciem do polmotorsu jak wyglada praca dla kobiet? Na czym polega, czy jest ciezka? Druga rzecz czy kobiety pracują w okularach bądź czepkach? - głupie pytanie ale zdarzyło mi się ze takie dziwy miały miejsca ????
    ReviewUserIcon
    Kama

    19.09.2022 22:11

    Kandydat

    dziękuje za tak szybka odpowiedź :) Powiedz mi jeszcze pracuje się na ogół samemu czy to praca bardziej liniowa/taśmowa że pracuje się w grupie? I może się ktoś orientuje ile dają na umowie na start :)
    ReviewUserIcon
    Monia

    20.09.2022 20:40

    Pracownik

    Są stanowiska gdzie jest praca samodzielna jak na Zgrzewalni, albo na linii w kilka osób. Ale większość samodzielna praca
    ReviewUserIcon
    Nowik

    20.09.2022 13:54

    Pracownik

    A jaka kwota to te karpiowe ?
    ReviewUserIcon
    Anastazja

    17.09.2022 12:25

    Były pracownik

    Witam. Proponuje pracę na laserach. Bardzo fajne chłopaki ????
    ReviewUserIcon
    Korek

    19.09.2022 08:53

    Pracownik

    Popieram, super ekipa ;)
    ReviewUserIcon
    Jan

    14.09.2022 15:42

    Kandydat

    Witam. Jak wygląda praca jako Operator Maszyn CNC? Jak oceniacie tą pracę, atmosferę i organizację?
    ReviewUserIcon
    Medżik

    19.09.2022 08:32

    Pracownik

    Praca nie jest trudna, młoda fajna ekipa, dobre zarobki ;)
    ReviewUserIcon
    Xxl

    15.09.2022 19:28

    Pracownik

    Operatorzy wózków, z Panattoni...chłopcy z łapanki.czy co.? Proszę nauczyć się , jak ładuje się samochody łajzy
    ReviewUserIcon
    Kierowca

    16.09.2022 06:45

    Inne

    Kierowca wszedł na gowork napisać opinie? Tego jeszcze nie grali, hahah
    ReviewUserIcon
    dudo

    11.09.2022 18:54

    Pracownik

    heja, autobusem 25 dojade do polmotors??
    ReviewUserIcon
    Mazanek

    13.09.2022 14:40

    Pracownik

    Dojedziesz
    ReviewUserIcon
    Jolo

    09.09.2022 13:37

    Pracownik

    Ja polecam prace, firma konkret
    ReviewUserIcon
    Kolo2

    08.09.2022 16:38

    Kandydat

    Jakie stawki są na zgrzewalni ?
    ReviewUserIcon
    Magda

    08.09.2022 20:56

    Pracownik

    3200 na ręke wychodzi, jest stawka godzinowa+premia+premia od wydajnosci

    Zostaw merytoryczną opinię o Polmotors Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.