opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Polmotors

Profil oficjalny - płatna współpraca

3/5

Na podstawie 3205 ocen
Opinie(2505)
Dodaj opinię

Opinie(2505)

Dodaj opinię
Logo
  • O nas
  • .
  • Kariera
  • .
  • Wartości
  • .
  • Historia
  • .
  • Kontakt

O nas

Kariera

Wartości

Historia

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Katowice
  • Gliwice
  • Sosnowiec
  • Zabrze
  • Tychy
  • Bielsko-Biała
  • Bytom
  • Rybnik
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Mazańcowice
  • Komorowice Śląskie
  • Komorowice
  • Międzyrzecze Dolne
  • Ligota
  • Międzyrzecze Górne
  • Lipowiec
  • Bronów
  • Bielsko-Biała
  • Czechowice-Dziedzice
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Mazańcowice
  4. /
  5. Opinie o Polmotors Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o Polmotors Mazańcowice

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 6
    • 7
    • 8
    • …
    • 26

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Polmotors Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Ona

    26.01.2023 16:48

    Kandydat

    Czy na ,grzewaniu na piekarskiej jest ciezko
    ReviewUserIcon
    Operator

    31.01.2023 22:33

    Pracownik

    Trochę już pracuje na zgrzewalni i jak wszędzie trzeba robić swoje a na pewno firma się mega rozwija kolejne maszyny są przywożone do uruchomienia więc robota jest tylko trzeba mieć chęci i wszystkiego idzie się nauczyć
    ReviewUserIcon
    Ona

    01.02.2023 06:48

    Kandydat

    Mysle ze jestem.gotowa na nowe doświadczenie w tej firmie i ze nie bede zalowac tej decyzji widzimy sie za 2 tyg pozdrawiam serdecznie oby ekipa byla ok
    ReviewUserIcon
    Operator Befama

    25.01.2023 16:13

    Pracownik

    Podobno Mariusz wrócił na piedestał i został znów brygadzista . Nie wiem kto do tego dopuścił ale jak zaczną się ludzie zwalniać to będziecie sobie pluć w brodę , Podobno był tam ustawiacz który ogarniał cały wydział na mazankach to czemu go nie daliście na brygadzistę czasami polityka firmy zaskakuje ...
    ReviewUserIcon
    Niedzielny

    27.01.2023 19:32

    Pracownik

    Chyba nie mówimy o tej samej osobie , ja mówię o sytuacji w mazańcowicach a nie o wycieczkach miedzyzakładowych.
    ReviewUserIcon
    Mic

    31.01.2023 22:26

    Pracownik

    I tym komentarzem wlasnie pokazujesz, ze nie wiesz o czym mowisz a sie udzielasz
    ReviewUserIcon
    Daglas69

    27.01.2023 11:05

    Pracownik

    Robota jak robota, robić trzeba, stołówka po remoncie i nawet hamburgery w automacie????
    ReviewUserIcon
    Kandydat

    19.01.2023 16:46

    Kandydat

    Chciałem zapytać czemu znowu pojawiła się oferta pracy na produkcji nikt nie chce pracować czy jest jakaś inna przyczyna ?
    ReviewUserIcon
    On bestw

    24.01.2023 19:22

    Pracownik

    Ale ty bajki opowiadasz...
    ReviewUserIcon
    Kiks

    27.01.2023 11:00

    Pracownik

    Niby wszystko pięknie , ale to pozory .. a podglądanie ludzi na kamerach , przez kierownika staje się normą ! Widać nudzi się chłopina
    ReviewUserIcon
    Wołi

    27.01.2023 08:08

    Pracownik

    Jeśli Polmotors, to tylko Mazańcowice
    ReviewUserIcon
    Syla

    20.01.2023 16:34

    Kandydat

    Witam dzisiaj dzwonili i ide na rozmowe na Piekarska co powiecie o lini mando
    ReviewUserIcon
    Dosia

    26.01.2023 18:03

    Pracownik

    I jak tam po rozmowie bo ja też idę w przyszłym tygodniu ?
    ReviewUserIcon
    Syla

    26.01.2023 23:59

    Kandydat

    Rozmowa z Kierownikiem na luzie wszystko wytlumaczyl bez stresu wszysko ok grzecznie milo wszystko na plus
    ReviewUserIcon
    Nick

    24.01.2023 22:41

    Pracownik

    Super firma, polecam
    ReviewUserIcon
    Marzena

    21.01.2023 20:06

    Inne

    Widziałam, że wisi do nich ogłoszenie na operatora maszyn. Można wiedzieć, czy zatrudniają normalnie na umowę o pracę? Chciałabym wiedzieć, czy w miarę stabilna praca czy lepiej sobie darować.
    ReviewUserIcon
    Kandydat

    23.01.2023 16:34

    Kandydat

    Ile można zarobić na produkcji ?
    ReviewUserIcon
    Maja

    23.01.2023 19:38

    Pracownik

    Ja poniżej 3.5k nie zarabiam, wiec uwazam że to jest dobrze. Ale wiadomo rozne sa standardy
    ReviewUserIcon
    Mimi

    21.01.2023 18:09

    Pracownik

    Na Mazankach jest przeee ekipa, nikogo bym nie wymienił. aż sie chce pracować
    ReviewUserIcon
    Jola

    20.01.2023 01:00

    Były pracownik

    Dobrze wspominam pracę na bestwinskiej na zgrzewalni u pana Piotrka, czytam opinie na forum i nie powiem złego słowa na niego , na rozmowie u kierownika od razu mnie ostrzegano jaki on jest zły, żebym zgłaszała wszystko jak coś będzie nie tak, byłam źle nastawiona do pracy , i powiem tyle że jakbym nie miała uczulenia od zgrzewarki dalej bym pracowała , traktują wpisami nie właściwego człowieka na którego zawsze można liczyć ,
    ReviewUserIcon
    Kandydat

    20.01.2023 18:59

    Kandydat

    Tak się właśnie zastawiam to czemu ludzie uciekają z Bestwińskiej jak ktoś tutaj napisał ?
    ReviewUserIcon
    Fizyczny

    20.01.2023 21:00

    Pracownik

    Popieram. Zawsze konkret gość. Ciekawe czemu na tej zmianie ludzie się nie zmieniają? Pracują z nim i jest ok. Moim zdaniem najlepsza zmiana na Bestwińskiej.
    ReviewUserIcon
    Mando

    01.01.2023 13:41

    Pracownik

    Takie pytanko gdzie jest najlepszy brygadzista z befamy(usunięte przez administratora)? On trzymał to wszystko w ryzach :/ teraz jest tam jakiś nowy koleś który nie ogarnia tak mówili na palarni
    ReviewUserIcon
    Operator Befama

    19.01.2023 18:57

    Pracownik

    Wiadc ze jesteś z tej samej wsi co on :) Wiem o czym piszę. Przeżyłem z gościem trochę. Chwała Bogu że była okazja uciec na befame!
    ReviewUserIcon
    Operator befamy

    20.01.2023 00:08

    Pracownik

    Robiłam z nim kiedyś jak pełnił obowiązki za brygadzistę, porażka każdy nieudacznik non stop papierosek wręcz idealny , i tylko nerwy pokazywał taki był
    ReviewUserIcon
    Kandydat

    22.11.2022 15:28

    Kandydat

    Też właśnie chciałem się zapytać jak wygląda praca na produkcji i który zakład najlepiej wybrać ?
    ReviewUserIcon
    Operator bestwinskiej

    19.01.2023 23:22

    Pracownik

    On nie szanuje ludzi chyba se jaja robisz ???? , mamy dobrą zmianę która się trzyma i zawsze nam pomoże i nie piszcie bzdur na niego bo i tak wam to nic nie da ,bo jak słyszę od innych to chcą przyjść na naszą zmianę , byłam na innej zmianie i wiem jak odbywa się przezbrojenie itd że byłam w plecy z wyrobieniem jesteście (usunięte przez administratora) tyle wam powiem już jest lepiej na zgrzewalni jak wymieniło się tych rządzących na górze którzy oni niszczyli wszystkich którzy im na drodze stawali.
    ReviewUserIcon
    Operator

    19.01.2023 23:56

    Pracownik

    Nie zgodzę się z tym jak mi wiadomo brygadzista pan (usunięte przez administratora) Ś w razie awarii non stop jest pod telefonem automatyka itd. I długo jest brygadzistą , Ustawiacze non stop siedzą na progach przy automatykach żeby cokolwiek połapać tego nikt nie widzi
    ReviewUserIcon
    Ona

    19.01.2023 08:03

    Kandydat

    Witam probuje dostac sie na Piekarska prosze mi powiedziec czy praca jest ciezka i jaka atmosfera tam panuje bo to najwazniejsze dodam ze pracuje na produkcji i boje sie zebym nie wybrala zle ale sytuacja mnie zmusza na zmiane pracy dziekuje i czekam na odp pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Piko

    18.01.2023 23:29

    Pracownik

    Ja tam pracuje od bardzo dawna w PM i bywało różnie, jak to w życiu, ale złego słowa nie powiem. Młodziaki życia nie znają to lamenty odstawiają. Robisz, to płacą. Zawsze na czas. Uważam że godnie
    ReviewUserIcon
    Lubi

    18.01.2023 19:04

    Były pracownik

    Wszedzie dobrze gdzie nas nie ma, byłem w PM, poszedłem gdzie indziej i perspektywy zerowe, chyba trzeba wrócić
    ReviewUserIcon
    Haj

    18.01.2023 19:00

    Pracownik

    Polecam firme, komentarze tu pisza rozgoryczone dzieciaki ktore zycia nie znają. Siedza na telefonach na palarni i gadaja jakby z gimnazjum wyszli dopiero co... tragedia..
    ReviewUserIcon
    Xxanonimxx

    09.01.2023 11:29

    Kandydat

    Witam Jakieś opinie na temat pracy na elektrodrążarkach w Mazancowicach ??
    ReviewUserIcon
    Jasko

    13.01.2023 12:39

    Kandydat

    Na jakich maszynach jest praca ,jakiej firmy maszyny ? Czy 4500zl netto na start jest w stanie dostać podstawy ?
    ReviewUserIcon
    Yolo

    16.01.2023 10:04

    Pracownik

    Maszyny Deckel Maho, Mori Seiki, Alzmetall, Mitsubishi,DMG Mori. Kwota o której piszesz jest do uzyskania, jeśli masz doświadczenie.
    ReviewUserIcon
    Amek

    15.01.2023 22:41

    Kandydat

    na stronie firmy jest oferta na automatyka. ile mozna na takim stanowisku zarobic?
    ReviewUserIcon
    Yolo

    16.01.2023 10:02

    Pracownik

    Na takim stanowisku widełki są bardzo szerokie - wszystko zależy ile umiesz i jakie masz doświadczenie. Najlepiej się umówić na spotkanie, wtedy już rozmowa jest o konkretach.
    ReviewUserIcon
    Bh

    12.01.2023 11:28

    Pracownik

    Polecam firme
    ReviewUserIcon
    KandydatX

    11.01.2023 15:55

    Kandydat

    Aplikowałem, jestem po rozmowie. Ciekawa firma, dobre pieniadze, ludzie wydają się być mega w porządku. Robie badania i lecimy z tym :) pozdrawiam
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Polmotors?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Polmotors Sp. z o.o.

    57 43-391 Mazańcowice

    NIP:9372385461

    KRS:0000156358

    https://polmotors.com.pl/
    Branże: Części i akcesoria samochodowe
    ReviewUserIcon
    Kandydat

    05.01.2023 17:14

    Kandydat

    Witam widzę że są teraz przyjęcia chciałem zapytać czy warto aplikować do tej firmy na operatora maszyn ?
    ReviewUserIcon
    Kandydat

    09.01.2023 10:21

    Kandydat

    Jak wgl wygląda ta praca jako operator maszyn ?
    ReviewUserIcon
    Bababwe

    10.01.2023 22:14

    Pracownik

    Zależy od wydziału, ale generalnie zakładanie/zdejmowanie detali z maszyny, kontrola wizualna, rejestracja produkcji.
    ReviewUserIcon
    Rolo

    10.01.2023 08:18

    Pracownik

    Witam wszystkich, czy mógłby mi ktoś powiedzieć jak wygląda praca na stanowisku technik laborant?
    ReviewUserIcon
    metilive

    10.01.2023 16:29

    Kandydat

    a praca jest 3zmianowa czy są to stałe godziny pracy?
    ReviewUserIcon
    Bababwe

    10.01.2023 22:12

    Pracownik

    Praca na 3 zmiany
    ReviewUserIcon
    Syla

    09.01.2023 18:59

    Kandydat

    Mam pytanie zlozylam podanie przed Swietami czy dlugo sie czeka na jakas odopwiedz
    ReviewUserIcon
    Yolo

    10.01.2023 09:29

    Pracownik

    To zależy jakie w danym czasie są potrzeby rekrutacyjne. Z tego co się orientuje obecnie potrzebujemy więcej Panów ze względu na specyfikę pracy (ciężkie detale). Dlatego Panie, które aplikowały mogły nie dostać oferty.
    ReviewUserIcon
    Eb

    10.01.2023 09:33

    Pracownik

    Standardowy czas to dwa tygodnie na odpowiedź Góra miesiąc ,jak nie ma odezwu to logiczne że nie chcą
    ReviewUserIcon
    Pracownik gorszego sortu .

    19.12.2022 21:19

    Pracownik

    Firma średnio dba o pracownika produkcyjnego. Dlaczego została zorganizowane spotkanie wigilijne dla pracowników biurowych a dla reszty pracowników nie ? Pracownicy biura są lepszego sortu ? Taki mało przyjemny żart na koniec roku . Pracownikom spadają morale a biuro bawi się na całego . Nie fajnie .
    ReviewUserIcon
    BB

    08.01.2023 09:45

    Pracownik

    To że Twój przypadek taki był, nie oznacza, że wszystko sie tak odbywa
    ReviewUserIcon
    JJ

    08.01.2023 16:04

    Pracownik

    Prawdziwa EB już napisała ze to nie ona wypisuje te brednie. Co za (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Jony

    08.01.2023 14:26

    Kandydat

    Jakie stawki teraz macie na produkcji ???? chyba że to tajemnica .
    ReviewUserIcon
    Turek z myjki

    08.01.2023 11:50

    Były pracownik

    @Mando skąd możesz wiedzieć jaki był "M" skoro sugerując się twoją nazwą to pracujesz na Mando? Przejście na inne miejsce to jest krok w tył czy coś złego? Czym się człowiek marnuje? Jest teraz Konrad, ludzie żyją i rozmawiają ze sobą na zmianie. Konrad TOP...
    ReviewUserIcon
    Pracownik polmotors

    02.01.2023 23:01

    Pracownik

    Jest mi żal ludzi wypowiadających się tu na tym forum.. potraficie tylko obrabiać (usunięte przez administratora) Widać że brak mam życia osobistego. I oceniacie tu Tych co sobie bardzo dobrze poradzili w tej firmie i są na odpowiednim stanowisku. Polecam panią Renie planistę aktualnie z bestwińskiej... Pana Szymona z befamy masz wiedzę szacunek o Pana Krzysztofa ze ogarnął befame Dziękuję ze pracuje w tej firmie ! Daruj sobie odpowiedzi na ten post ja mam jaja powiedzieć to wprost ty tylko potrafisz pisać na forum gowork Bądźcie dla siebie milsi życie jest zbyt krótkie
    ReviewUserIcon
    Babawbe

    03.01.2023 13:55

    Pracownik

    Dokładnie, i to dorośli ludzie. Wstyd.
    ReviewUserIcon
    anonim

    27.11.2022 12:12

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Kier pewnego działu

    29.12.2022 11:06

    Pracownik

    "Chycim" się roboty "kierowniku" bo teraz w końcu mozna, bez błędów w planie :))), bez ingerowania w pracę, spokój i harmonia :)))
    ReviewUserIcon
    On.pracownik

    02.01.2023 21:55

    Pracownik

    Błagam..ciekawe czytski mądryw twarz... tu to każdy może o każdym pisać.. obrażać itp. Tak jak pisano wcześniej chwyćcie się roboty i przestańcie obrażać dobrych pracowników.... Obie panie są ok. I każda ma wiedze. A każdy obibok będzie tu obrażał bo pracować się nie chce to lepiej o kimś napisać. Żenada pracownicy befamy chyba jest wam za dobrze ze macie czas pisać o.planowaniu i o tym która lepiej pracuje. Niż pracować
    ReviewUserIcon
    Kandi

    09.12.2022 18:20

    Pracownik

    Byłem na rozmowie, imienia nie pamiętam, ale taki wiekszy Pan, zdaje sie dyrektor zakładu co już mnie zszokowało, że taka osoba rekrutuje i w ogóle rozmawia z pracownikami produkcji, ale gosciu bardzo wporzo. Oprowadził po całym zakładzie, bajek nie opowiadał, widać że wie o czym mówi. Przedstawił prace, płace, możliwości i opowiedział o firmie. Nie wiem skąd wyczarowaliscie takich ludzi, ale jak cała firma tak wygląda to jestem na tak. Rozpoczynam prace od nowego roku, pozdro dla niezdecydowanych!
    ReviewUserIcon
    Kandi

    13.12.2022 17:12

    Kandydat

    Byłem na Mazańcowicach, ale drugą rozmowe miałem na Piekarskiej i tam też bardzo fajnie rozmowa wyglądała. Pracę rozpoczynam na wlaśnie tam, a mój znajomy pracuje na Mazańcowicach
    ReviewUserIcon
    Lolop

    23.12.2022 14:09

    Pracownik

    I jak zacząłeś już prace? Jak wrażenia?
    ReviewUserIcon
    M.O

    23.12.2022 07:49

    Inne

    Go work to nic innego jak narzędzie do sklócania ludzi.Jak można sugerowac sie tutaj jakakolwiek opinią.Zwłaszcza,że można napisać tutaj wszystko i podpisać pod Kim się chce bez żadnych weryfikacji. Mysle że kazdy ma swój rozum a przynajmniej powinien.
    ReviewUserIcon
    EB - ta prawdziwa

    22.12.2022 23:03

    Pracownik

    Wcześniejsze komentarze i opinie nie są moje. Pozdrawiam osobę, która albo ma takie same inicjały jak ja, albo podszywa się pode mnie ????
    ReviewUserIcon
    Beka

    03.12.2022 12:19

    Kandydat

    Niepoważny zakład. Po rozmowie kwalifikacyjnej twierdzą ze się odezwa za dwa dni po czym mija 3 tydzień i nadal głucho .. sama rozmowa przebiegła w dość chaotyczny sposób. Panowie kierownicy którzy te rozmowę przeprowadzali to chyba po podstawówce xd Nie polecam Piekarska
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    07.12.2022 10:52

    Pracownik

    Jak pierwsza praca to ciezko z porownaniem, xd
    ReviewUserIcon
    Szczera

    10.12.2022 00:34

    Były pracownik

    Dokładnie
    ReviewUserIcon
    Xxanonimxx

    01.12.2022 15:00

    Kandydat

    Witam Czy polecacie pracę na cnc na narzędziowni ? Jaka atmosfera? Jakie zarobki ? Dajcie znać, chciałbym się przyjąć
    ReviewUserIcon
    Nikt

    03.12.2022 20:36

    Były pracownik

    Raczej polecam, całkiem ciekawa robota. Byłem tam rok temu i zarobki nie były szałowe, ale może się coś zmieniło przez ten czas
    ReviewUserIcon
    zainteresowany

    29.11.2022 06:01

    Kandydat

    Może jesteście w stanie powiedzieć w jakim przedziale płacowym mieści się technik ur? jak wygląda praca automatyka? warsztat-narzędzia? W obecnej pracy zarobki mam b.dobre, ale niestety atmosfera zabija wszystko ..
    ReviewUserIcon
    Bababwe

    01.12.2022 12:21

    Pracownik

    Standardowo usuwanie awarii związanych ze sterowaniem,uruchamianie nowych maszyn, wprowadzanie zmian w oprogramowaniu. Praca na zmiany. Zespół, atmosfera, kasa - bardzo okej. Sami budujemy też całe stanowiska, więc jak będziesz chciał się w przyszłości rozwijać, to jest taka opcja.
    ReviewUserIcon
    Anonim

    29.11.2022 08:44

    Kandydat

    Witam ile można teraz zarobić na początek na prasach aut.albo zgrzewalni
    ReviewUserIcon
    Elo

    22.11.2022 00:01

    Kandydat

    Praca należy do cieżkich fizycznie lub szkodliwych czy tak w miarę ?
    ReviewUserIcon
    Ted

    26.11.2022 09:41

    Kandydat

    Ile mozna miesiecznie zarobic na reke,jest mozliwosć nadgodzin, jesli tak, to z ile mniej wiecej mozna realnie na reke zarobic ? Pytam bo mam w jedna strone ponad 30km i nie wiem czy sie bedzie oplacac? pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Ted

    26.11.2022 10:33

    Kandydat

    A jak Twoim zdaniem z zarobkami,są może nadgodziny?
    ReviewUserIcon
    Mario

    23.11.2022 16:15

    Kandydat

    Witam. Od jakiegoś czasu widzę nie znikające ogłoszenie dla pracownika serwisu narzędziowego. Czy tak ciężko znaleźć osobę na to stanowisko czy po prostu atmosfera na tym wydziale jest niezbyt ciekawa i przemiał jest duży? Pracuje na narzędziowni w obecnym zakładzie, zastanawiam się nad zmianą i właśnie obserwuje od dłuższego czasu te ogłoszenia z okolic Bielska, Żywca..
    ReviewUserIcon
    SerwisMaan

    25.11.2022 07:34

    Kandydat

    Mało dobrych ślusarzy na rynku :)
    ReviewUserIcon
    PracownikX

    25.11.2022 13:07

    Pracownik

    Dosyć szybko odpowiadają po wysłaniu CV, odnośnie umowy to jest kwestia dogadania, zarobki uzależnione od umiejętności. Wiadomo frycowe trzeba odrobić jak wszedzie, ale stwarzane są warunki godne. Pracuje krótko bo koło roku czasu, ale sobie chwale. Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Pytanko

    25.10.2022 18:41

    Pracownik

    Karpiowe jest na wniosek czy z automatu ?
    ReviewUserIcon
    ?

    17.11.2022 14:31

    Pracownik

    Dodatek jest zależy od przedziału zarobków. 500zl netto to minimum. Nie rozumiem ludzi którzy dostają coś dodatkowo i jeszcze płaczą. Jezei ci się nie podoba to idź pracować gdzie indziej a nie wylewaj żale ze cię ktoś nie utrzymuje. Jeżeli twoje święta są zależne od tego ile dostaniesz gratis kasy to współczuje ci jako odpowiedzialnemu za swój człowiekowi. Jeżeli ktoś pisze ze dostał karpiowego 50 zł to ewidentnie nie wie o czym mówi i świadczy to tylko o tym że nigdy tu nie pracował albo nie dotrwał do premii
    ReviewUserIcon
    Lolo

    21.11.2022 14:45

    Pracownik

    Ewentualnie nie umie liczyć.
    ReviewUserIcon
    Mod

    20.11.2022 11:51

    Kandydat

    Siema w którym zakładzie pracuje najwiecej pracowników na piekarskiej bestwinskiej czy na mazancowicach? I do którego z tych miejsc proponujecie sie przyjąć..
    ReviewUserIcon
    Leak

    16.11.2022 00:21

    Kandydat

    Może ktoś coś napisać o robocie na piekarskiej? (Pracownik produkcji/Operator maszyn) chodzi głównie o zarobki oraz na czym mniej więcej polega robota pracuje się przeważnie w grupie czy samemu itd Oraz najważniejsza kwestia jak z papieroskami podczas roboty? Macie palarnie? XD
    ReviewUserIcon
    Dosia

    16.11.2022 22:34

    Pracownik

    Praca w zależności od wydziału są stanowiska gdzie pracuje się w grupie ale i takie gdzie pracuje się samemu. W trakcie rekrutacji kierownik oprowadza po zakładzie i wyjaśnia szczegóły. Ja tam polecam atmosfera jest ok a co do samej rekrutacji to chyba była najlepsza jaką do tej pory miałam.

    Zostaw merytoryczną opinię o Polmotors Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.