opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Polmotors

Profil oficjalny - płatna współpraca

3/5

Na podstawie 3205 ocen
Opinie(2505)
Dodaj opinię

Opinie(2505)

Dodaj opinię
Logo
  • O nas
  • .
  • Kariera
  • .
  • Wartości
  • .
  • Historia
  • .
  • Kontakt

O nas

Kariera

Wartości

Historia

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Katowice
  • Gliwice
  • Sosnowiec
  • Zabrze
  • Tychy
  • Bielsko-Biała
  • Bytom
  • Rybnik
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Mazańcowice
  • Komorowice Śląskie
  • Komorowice
  • Międzyrzecze Dolne
  • Ligota
  • Międzyrzecze Górne
  • Lipowiec
  • Bronów
  • Bielsko-Biała
  • Czechowice-Dziedzice
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Mazańcowice
  4. /
  5. Opinie o Polmotors Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o Polmotors Mazańcowice

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 5
    • 6
    • 7
    • …
    • 26

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Polmotors Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Hero

    19.04.2023 18:50

    Pracownik

    Obserwuję od pewnego czasu zachowanie Długiego Dyrektora i zauważyłem, że gość wiele problemów ignoruje miesiącami, cześć z tych problemów sam wywołuje swoimi decyzjami lub brakiem reakcji. Dzieje się to do czasu aż Prezes lub pan Maciej zwróci mu uwagę na coś. Wtedy zaczynam”działać”. Czyli szukać winnych, tuszować swoją winę, drzeć się na całą firmę, itp. Robi szum. Na końcu ogłasza swój sukces i wskazuje palcem kto zawinił. Oczywiście nigdy nie on.
    ReviewUserIcon
    Anonim

    12.04.2023 11:22

    Kandydat

    Czy warto aplikować do firmy na stanowisko operatora maszyn ?
    ReviewUserIcon
    Jo

    11.04.2023 18:35

    Kandydat

    Ile zarabia operator maszyn na początek na rękę? Będzie koło 4?
    ReviewUserIcon
    Pytanie

    10.04.2023 23:38

    Kandydat

    Czy są aktualnie przyjęcia na stanowisko selekcjoner (na dwie zmiany)?
    ReviewUserIcon
    Bbb

    23.03.2023 06:23

    Pracownik

    Witam ile można dostać netto jako nowy pracownik bez nadgodzin
    ReviewUserIcon
    Kokolino

    09.04.2023 15:07

    Kandydat

    Byłem na rozmowie ostatnio i mi powiedzieli ze okolo4 tys na rękę na początek na tloczni, po okresie próbnym coś więcej i soboty płatne nadgodziny
    ReviewUserIcon
    Szukam pracy

    09.04.2023 01:28

    Kandydat

    Jak jest na tłoczni na gorąco? Ciężka praca? Jak z pieniędzmi? I jak brygadziści/pracownicy którzy tam pracują ? Da się z nimi dogadać w pracy?
    ReviewUserIcon
    Zainteresowany

    04.04.2023 20:41

    Kandydat

    Witam w internecie pojawilo sie ogloszenie dla operatora cnc na narzedziowni. Jakie warunki i atmosfera panuja na tym stanowisku. Czy praca jest ciekawa, wymagajaca i jakie trzeba miec doświadczenie?
    ReviewUserIcon
    Megi

    06.04.2023 15:35

    Pracownik

    Zgrzewanie detali jako operator cnc na narzędziowni? Nie ośmieszaj się. Zgrzewa detale operator maszyn na produkcji. To są zupełnie różne stanowiska, inne wymagania i inne systemy wynagrodzeń
    ReviewUserIcon
    Xxx

    07.04.2023 17:46

    Kandydat

    W ogloszeniu jest wzmianka o nowych maszynach, czy to znaczy ze szukacie operatorów na nowe maszyny?
    ReviewUserIcon
    Tornado

    03.04.2023 17:01

    Kandydat

    Jak wygląda praca w jakości, zaangażowanie, kwalifikacje itp.
    ReviewUserIcon
    Tornado

    03.04.2023 16:58

    Kandydat

    Jak wygląda praca w jakości, ocena, kwalifikacje itp.
    ReviewUserIcon
    anonim

    29.03.2023 11:01

    Kandydat

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    lakskdjfhg

    30.03.2023 08:24

    Pracownik

    Na części wydziałów jest 4 na początek.
    ReviewUserIcon
    Prawdziwy

    30.03.2023 12:35

    Kandydat

    Zależy czy brutto czy netto
    ReviewUserIcon
    Ja

    29.03.2023 21:58

    Kandydat

    Jaka praca na produkcji ? Ciężkie do obsługi maszyny ? A normy są realne do zrobienia ? Ogólnie jakie warunki pracy
    ReviewUserIcon
    Dawid

    29.03.2023 21:27

    Pracownik

    Firma bardzo wporzsdku praca super i lekka, ludzie fajni, ale jeśli chodzi o brygadzistów i wyższe szczeble zarządzania to bardzo dużo im brakuje pracuje w firmie od 2 lat i stwierdzam że powinni się szkolić w sposobie zarządzani, bo patrzeć nie można na to jak jedni (usunięte przez administratora) A inni siedzą i bąki zbijają
    ReviewUserIcon
    Paulina

    28.03.2023 22:20

    Kandydat

    Czy jest możliwość pracy od poniedziałku do piątku? Jakies weekendy dodatkowe setki można robić?
    ReviewUserIcon
    Gość

    27.03.2023 08:40

    Kandydat

    Widzę że szukają ślusarza/pracownika serwisu narzędziowego. Jak wygląda praca na tym stanowisku? Na jakie pieniądze można liczyć?
    ReviewUserIcon
    Narzędziowiec

    27.03.2023 20:45

    Pracownik

    Zapytaj Pana(usunięte przez administratora):):):)
    ReviewUserIcon
    Ikaj

    23.03.2023 10:14

    Kandydat

    Dzień dobry, chciałem zapytać jaki jest socjal w Polmotors ? Karty multispot ? Ubezpieczenie? Inne benifity ?
    ReviewUserIcon
    Ikaj

    24.03.2023 07:45

    Kandydat

    Jakie to są dodatkowe ubezpieczenia i w jakim TU ? A jest jakaś premia świąteczna na rybę ?
    ReviewUserIcon
    Kamil

    24.03.2023 15:44

    Pracownik

    PZU tak na rybę też jest .
    ReviewUserIcon
    Ciekawość

    21.03.2023 20:42

    Kandydat

    Czy ktoś wie gdzie się przeniesie magazyn pannatoni z mazancowic ?
    ReviewUserIcon
    Maria

    24.03.2023 05:39

    Pracownik

    Do Wapienicy
    ReviewUserIcon
    Knadydat

    22.03.2023 19:41

    Pracownik

    Witam, jak wygląda praca na narzędziowni jako operator maszyn CNC ? Jakie place oferuje pracodawca?
    ReviewUserIcon
    Anonim

    14.03.2023 15:26

    Kandydat

    Czy są przyjęcia dla kobiet?
    ReviewUserIcon
    Bambo

    16.03.2023 13:46

    Pracownik

    Są
    ReviewUserIcon
    Lolo

    20.03.2023 10:26

    Pracownik

    Nie ma.
    ReviewUserIcon
    Michał

    17.03.2023 05:46

    Pracownik

    Pracuje od kilku lat w Polmotors i uważam że to jedna z lepszych firm na lokalnym rynku. Wcześniej kilka ich się przewinęło
    ReviewUserIcon
    Babe

    19.03.2023 12:14

    Pracownik

    Dokładnie, godziwe pieniądze, wypłata zawsze na czas, ekipa super!
    ReviewUserIcon
    ktoś

    01.03.2023 11:25

    Kandydat

    Witam jak sytuacja na zgrzewalni na Bestwińskiej ? zastanawiam się nad aplikacją na to stanowisko
    ReviewUserIcon
    Ania

    15.03.2023 08:06

    Pracownik

    Ale głupoty piszecie, to u tego całego Szymusia było tak ze nie było miesiąca żeby ktoś nie złożył wypowiedzenie :) , a z tym wpisem z nowym kierownikiem śmiech na sali:)
    ReviewUserIcon
    Marek

    18.03.2023 14:22

    Pracownik

    Łysy zmienił podejście do ludzi ale na robocie się znał gorzej z szymą on się wogóle do funkcji którą pełni nie nadaje
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Polmotors?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Polmotors Sp. z o.o.

    57 43-391 Mazańcowice

    NIP:9372385461

    KRS:0000156358

    https://polmotors.com.pl/
    Branża główna: Części i akcesoria samochodowe
    ReviewUserIcon
    Mik

    16.03.2023 20:22

    Pracownik

    Polecam firmę, rozwojowa bardzo
    ReviewUserIcon
    Operator

    15.03.2023 10:42

    Pracownik

    Podobno góra kasuje opinie na forum jak tylko nie będzie wpisu po jej myśli,a reszta ludzi może być oczerniania itd.
    ReviewUserIcon
    BB

    16.03.2023 13:47

    Pracownik

    Tu jest administrator, a nie pracownik HR. Jeżeli wymieniasz kogoś z imienia i nazwiska, lub używasz wulgaryzmów to komentarz jest usunięty. A za niedługo będą kolejne zmiany, żeby nie było takiego (usunięte przez administratora) jak do tej pory.
    ReviewUserIcon
    Antek M.

    16.03.2023 14:52

    Pracownik

    I właśnie dlatego wisi tu twoj wpis, a w komentarzach ponizej jest totalny pojazd po kazdym - wysokim, łysym, Sz(usunięte przez administratora) D(usunięte przez administratora) itp.
    ReviewUserIcon
    Robi

    09.02.2023 19:37

    Kandydat

    Hej. Mam spotkanie w sprawie pracy jako magazynier-selekcjoner w Mazańcowicach. Czy ktoś może powiedzieć na czym polega praca na tym stanowisku tzn. co konkretnie się wykonuje i jakie są zarobki na start ?
    ReviewUserIcon
    Maria

    13.03.2023 08:50

    Pracownik

    Wynagrodzenie to stawka+premia. Wszystko jest zgodnie z przepisami, a faktycznie ludzie zarabiają dużo więcej niż minimalna.
    ReviewUserIcon
    Babi

    13.03.2023 17:44

    Pracownik

    Jak wszędzie na produkcji. Mam znajomych co tam pracują. Na koncie się zgadza. A jak to jest rozpisane to mnie to rybka
    ReviewUserIcon
    Ikaj

    06.03.2023 20:19

    Kandydat

    Witam, chciałbym się dowiedzieć w jakim systemie pracuje się w polmotors? Czy system 3zm 3,2,1,3,2.... czy 1,2,3,1,2... ? Czy jest możliwość pracy w godzinach nadliczbowych? Z góry dziękuję za odpowiedź
    ReviewUserIcon
    Nnn

    08.03.2023 08:57

    Pracownik

    321
    ReviewUserIcon
    Nowa

    09.03.2023 11:34

    Pracownik

    A są przyjęcia kobiet na zakład na Bestwinskiej?
    ReviewUserIcon
    Ciekawy

    22.02.2023 12:58

    Kandydat

    Hej jak.sie pracuje na piekraskiej?
    ReviewUserIcon
    Uty

    02.03.2023 09:04

    Były pracownik

    Taka prawda, siedzą w czystym biurze i mają (usunięte przez administratora)na ludzi, byle tylko zgadzało sie wyrobienie nieważne jakim kosztem, w lecie po 40 stopni na hali i trzeba sie prosic o zrobienie chociaz dodatkowej 5 minutowej przerwy zeby nie paść w tym zaduchu i (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Mikel

    13.02.2023 15:11

    Kandydat

    Witam chciałbym zminić aktualną prace właśnie na polmotor na stanowisko operator maszyn cnc z 2 letnim doświadczeniem interesuje mnie atmosfera i zarobki panujące na tym oddziale bo nie chce przejść na gorsze pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    WL

    17.02.2023 08:36

    Pracownik

    Dzień dobry, prowadzimy aktualnie rekrutację na stanowisko operatora CNC. Ogłoszenia są dostępne na portalach takich jak OLX, Aplikuj lub na naszej stronie. Zapraszamy do złożenia aplikacji. Będziemy mieli wtedy możliwość porozmawiania o szczegółach. Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Magazynier

    13.02.2023 14:23

    Kandydat

    Chciałem zapytać jak wygląda praca jako magazynier-selekcjoner w Mazańcowicach czy praca jest ogólnie ciężka ?
    ReviewUserIcon
    Mag

    09.02.2023 21:47

    Kandydat

    Jak wygląda u was z presją pracy. Jak z wyrabianiem norm ??
    ReviewUserIcon
    Jaco

    13.02.2023 09:03

    Pracownik

    Na większości wydziałów wyrabiamy ponad 100% i dostajemy za to ekstra kase. Polecam
    ReviewUserIcon
    Operatorka befamy

    10.02.2023 11:49

    Pracownik

    Jak mamy wyrabiać normy na befamie mając ustawiacza (usunięte przez administratora)który się mota przy każdym przezbrojenia?
    ReviewUserIcon
    Żal

    11.02.2023 18:50

    Pracownik

    Pomaga bardziej niż inni ustawiacze, dla niego nigdy nie ma problemu. Mam propozycję, powiedz mu to w twarz mądralo od siedmiu boleści.
    ReviewUserIcon
    Befama

    11.02.2023 20:47

    Pracownik

    Zamiast głupoty na forum pisać ta za robotę się weź a nie lamentuje że się nie wyrabiasz operator do (usunięte przez administratora) . To nie przedszkole jak ci się nie podoba to proponujemy zabrać swoje zabawki i (usunięte przez administratora) do innej piaskownicy
    ReviewUserIcon
    Nina

    11.02.2023 11:25

    Kandydat

    Hej,mam pytanie odnoście pracy na magazynie,na etykieciarce,jak płaca i jaka praca? Będę wdzięczna za opinie.pozdrawiam.
    ReviewUserIcon
    Zenon

    10.02.2023 15:59

    Kandydat

    Czy w Polmotorsie w Bielsku-Białej na produkcji dla robotnika jest(usunięte przez administratora) praca i (usunięte przez administratora) płaca?
    ReviewUserIcon
    Kol

    08.02.2023 20:50

    Pracownik

    Polecam prace na Tłoczni, w Mazańcowicach jest spoko atmosfera, zarobki też ok
    ReviewUserIcon
    Kam

    09.02.2023 22:26

    Pracownik

    Przyjdz to zobaczysz
    ReviewUserIcon
    Kandydat

    07.02.2023 11:26

    Kandydat

    Jak wygląda praca w Mazańcowicach jako magazynier/selekcjoner? Ciężka fizycznie praca czy raczej na luzie? Jaka atmosfera tam panuje?
    ReviewUserIcon
    Marian

    07.02.2023 21:04

    Pracownik

    Atmosfera super, praca w porządku, nie jest cieżka
    ReviewUserIcon
    Lola

    09.02.2023 15:55

    Pracownik

    Praca jak praca, ale ludzie fajni, kierownik bardzo wporządku facet
    ReviewUserIcon
    Piter

    02.02.2023 18:36

    Kandydat

    Jakie stawki maja inżynierowie? Czy maja powyżej 7,5k netto?
    ReviewUserIcon
    Kk

    05.02.2023 10:01

    Pracownik

    Pewnie jest ich niewielu i duzo zależy od wiedzy. Jak myslisz ze na tym profilu ktos Ci odpowie na takie pytanie to sie mylisz
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    07.02.2023 11:09

    Pracownik

    Nie kojarze inżyniera o tych inicjałach
    ReviewUserIcon
    Ciekawa

    07.02.2023 10:45

    Kandydat

    Możliwa jest praca hybrydowa/zdalna w logistyce/analizach?
    ReviewUserIcon
    Elo

    05.02.2023 09:47

    Kandydat

    Ile zarabia operator średnio z paroletnim stażem ????????
    ReviewUserIcon
    Ko

    05.02.2023 20:46

    Pracownik

    Zalezy od Wydziału, wyników, od pracownika
    ReviewUserIcon
    Mmmmm

    03.02.2023 20:21

    Pracownik

    Polmotors jest super, nie sluchajcie dzieci co sobie tu nie poradziły. Dla powaznych ludzi praca do emerytury
    ReviewUserIcon
    anonim

    03.02.2023 06:24

    Były pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Bobo

    03.02.2023 13:39

    Pracownik

    O kim mowisz? Na Regeneracji nie pracuje żaden "Starszy Pan"...
    ReviewUserIcon
    Kandydat

    02.02.2023 17:35

    Pracownik

    Byłem, widziałem, kupuje to. Warunki są okej, ludziom dobrze z oczu patrzy. Firma konkret
    ReviewUserIcon
    Makaron

    31.01.2023 22:27

    Pracownik

    Byłem kiedyś w tej firmie (z 5 lat temu) i wróciłem ponownie teraz. Nie do poznania co sie tu dzieje, jak oni sie rozwinęli, albo moze lepiej powiedziec my bo wlasnie dołączam do firmy. Pozdro
    ReviewUserIcon
    Marek

    02.02.2023 00:41

    Pracownik

    To prawda, dużo sie dzieje ostatnimi czasy. Na plus

    Zostaw merytoryczną opinię o Polmotors Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.