opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Polmotors

Profil oficjalny - płatna współpraca

3/5

Na podstawie 3205 ocen
Opinie(2505)
Dodaj opinię

Opinie(2505)

Dodaj opinię
Logo
  • O nas
  • .
  • Kariera
  • .
  • Wartości
  • .
  • Historia
  • .
  • Kontakt

O nas

Kariera

Wartości

Historia

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Katowice
  • Gliwice
  • Sosnowiec
  • Zabrze
  • Tychy
  • Rybnik
  • Bielsko-Biała
  • Bytom
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Mazańcowice
  • Komorowice Śląskie
  • Komorowice
  • Międzyrzecze Dolne
  • Ligota
  • Międzyrzecze Górne
  • Lipowiec
  • Bronów
  • Bielsko-Biała
  • Czechowice-Dziedzice
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Mazańcowice
  4. /
  5. Opinie o Polmotors Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o Polmotors Mazańcowice

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 22
    • 23
    • 24
    • 25
    • 26

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Polmotors Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    opi

    10.02.2012 13:51

    Inne

    przyjmują kobiety ?
    ReviewUserIcon
    debil

    10.02.2012 01:50

    Inne

    Tak czytam Wasze wypowiedzi na temat firmy. Myślę się tam zatrudnić bo słyszałem wiele dobrych opini na temat polmotorsu wbrew Waszym wypowiedzią. Znajomi mi polecali "starą hale" (tak chyba się to u Was nazywa) podobno niezła praca i sympatyczna atmosfera. Wiecie coś na ten temat??
    ReviewUserIcon
    kagawa

    06.02.2012 11:23

    Inne

    Cześć. Mam pytanko, jak jest płacowo w polmotors, ile dostaje sie na początek na ręke oczywiście nie licząc weekendów?
    ReviewUserIcon
    anonim

    08.12.2011 19:11

    Inne

    A mnie mówiono że dobry fachowiec zarobi nawet 3000 i 4000. Ale mi to mówił chyba jakiś funkcyjny co ma pod sobą pracowników
    ReviewUserIcon
    nowy

    20.11.2011 21:58

    Inne

    zarobię chociaż te 2 tys. na dobry początek czy raczej jest jeszcze gorzej? dzieki za informacje
    ReviewUserIcon
    do nowego

    19.11.2011 01:02

    Inne

    Przyjęcia są- zarobki nie wyglądaja...
    ReviewUserIcon
    .

    13.11.2011 14:49

    Inne

    > - 2011-11-13 12:45:31 Trzeba ja pierwsze mieć. wypłatę
    ReviewUserIcon
    pracownik

    13.11.2011 12:57

    Inne

    a co trzeba mieć bo nie czaje
    ReviewUserIcon
    >

    13.11.2011 12:45

    Inne

    Trzeba ja pierwsze mieć.
    ReviewUserIcon
    anonim

    21.10.2011 06:23

    Inne

    Witam jakie sa zarobki dla nowych pracownikow?Jezeli sie ktos orientuje
    ReviewUserIcon
    anonymus

    20.10.2011 11:18

    Inne

    więc nie czytaj tylko przyjdź popracuj i się przekonaj! Na każdym forum na temat każdej pracy znajdziesz wiele negatywów....jeżeli chcesz pracować to żadna praca nie jest straszna. W każdej firmie są lepsze i gorsze momenty! Pracuje tu już jakiś czas i do niektórych rzeczy wystarczy przywyknąć!!!
    ReviewUserIcon
    anonim

    07.09.2011 14:51

    Inne

    hej, ja również mam pytanie: jak u was z przyjęciami do pracy, jakie wymagania mają wobec kandydatów? czekam na odpowiedź. a i jak długo się czeka na telefon do was?
    ReviewUserIcon
    anonim

    04.09.2011 20:10

    Inne

    siemano wszystkim na forum. mam pytanie czy kobiety tez tam przyjmuja? bo chce zmienic prace i zastanawiam sie wlasnie czy nie zlozyc cv do polmotors. pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    nowy

    02.09.2011 17:38

    Inne

    witam chcę zapytać czy dalej przyjmują i na co patrzą przy przyjęciu do pracy
    ReviewUserIcon
    pracownik polmotors

    30.08.2011 20:34

    Inne

    Jakie na tym forum piszecie pierdoły ;/ weźcie sie lepiej do roboty a nie takie głupoty pisać bo aż żal czytać, polmotors to poważna i porządna firma, jak w pobliżu macie zakłady w których by wam lepiej płacili i lepiej traktowali to dajcie wypowiedzenia ale tak nie zrobicie bo wiecie że nigdzie nie ma w pobliżu tak dobrze jak w polmotorsie ...to tyle dziekuje i pozdrawiam.
    ReviewUserIcon
    inżynier

    30.08.2011 15:45

    Inne

    Dziękuję Leszku za tak wyczerpującą informację i życzliwe uwagi ale czy Ty to nie jakaś konkurencja...?
    ReviewUserIcon
    Zadowolony

    17.07.2011 13:59

    Inne

    Bardzo fajnie było, z dużym rozmachem, jestem po raz kolejny bardzo pozytywnie zaskoczony.Również dziękuję:)
    ReviewUserIcon
    :)

    17.07.2011 11:36

    Inne

    dziękujemy za udany piknik !
    ReviewUserIcon
    hhh

    09.07.2011 00:01

    Inne

    to zmien konto w banku bo ja jakos mam i w zeszlym miesiacu tez mialem na czas
    ReviewUserIcon
    anonim

    11.06.2011 14:09

    Inne

    10tego było a kasy nie ma
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Polmotors?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Polmotors Sp. z o.o.

    57 43-391 Mazańcowice

    NIP:9372385461

    KRS:0000156358

    https://polmotors.com.pl/
    Branża główna: Części i akcesoria samochodowe
    ReviewUserIcon
    Gosc

    12.05.2011 21:41

    Inne

    Byłem na rozmowie, wszystko super śliczna miła Pani która do teraz mi w głowie ;) powiedziała że skontaktuję się jak porozmawia z kierownikiem i nic... juz 3 dzień nie dzwoni
    ReviewUserIcon
    pracownik

    08.05.2011 11:59

    Inne

    narazie dostanie (usunięte przez administratora) a jak sie sprawdzisz to normalna (usunięte przez administratora) Kasa calkiem 2000 spokojnie zarobisz a jak sie wykarzesz to nawet wiecej
    ReviewUserIcon
    GOSC

    08.05.2011 09:10

    Inne

    To na jakie zarobki mogę liczyć na początku ?, i jak z umową ?
    ReviewUserIcon
    anonim

    07.05.2011 12:30

    Inne

    calkkiem niezle zarobki spoko jak na dzisiejsze czasy mogło byc lepiej ale lepsza taka praca niz wogole jej nie miec Praca pewnie na zgrzewalni (nie ma zle) Polecam
    ReviewUserIcon
    GOSC

    07.05.2011 09:14

    Inne

    Witam Jak tam teraz jest ?? złożyłem tam papiery i czekam na tel. jakie zarobki i gdzie aktualnie jest prowadzona rekrutacja ??
    ReviewUserIcon
    kro72

    04.05.2011 23:00

    Inne

    niczym sie(usunięte przez administratora)nie przejmuj
    ReviewUserIcon
    pracownik

    25.04.2011 12:45

    Inne

    Powiem tak. Pracuje z nim juz długo Spoko gościu troszkę wymagający ale da sie przeżyć Dużo pomaga jak na stanowisko jakie ma to i tak duzo robi ze na wózku siedzi i pomaga. Porównać ludzi na podobnych stanowiskach to nikt nie pomaga swoim jak on. Mowię poważnie. Czasami trochę pokrzyczy ale zaraz mu przechodzi i jest luz. Strasznie wyrozumiały.
    ReviewUserIcon
    tymek

    15.04.2011 06:45

    Inne

    aby pracować na magazynie to trzeba sobie zasłużyć nie każdy może tam pracować i z ulicy tak by cię nie wzięli
    ReviewUserIcon
    Ale jaja

    05.04.2011 19:49

    Inne

    Zaklad nie pracuje nadgodzin oraz nocek- dobre!!! Odpowiadał chyba ktoś z biura.
    ReviewUserIcon
    bez_jaj

    02.04.2011 20:29

    Inne

    Który wydział NIE pracuje nadgodzin i nocek?? Biuro???
    ReviewUserIcon
    anonim

    28.03.2011 19:51

    Inne

    wyplaty uczciwie naliczane. Zaklad nie pracuje nadgodzin oraz nocek
    ReviewUserIcon
    Proszę o odpowiedz:

    28.03.2011 12:39

    Inne

    Jak z zarobkami? Czy dużo dodatkowych godzin? Jak są płacone nadgodziny? Czy wypłata jest na czas? Czy wypłaty są uczciwie naliczane? W jakim systemie pracujecie? (2-3 zmianowy) Dzięki za odpowiedz.
    ReviewUserIcon
    acbacab

    15.03.2011 16:19

    Inne

    od poniedzialku zaczynam jazde na zgrzewalni jak niczego lepszego nie znajde
    ReviewUserIcon
    ME

    10.03.2011 10:46

    Inne

    A czy ktoś wie jakie warunki pracy są w salonach samochodowych POLMOTORS? Jaka atmosfera, czy warto?
    ReviewUserIcon
    jacek

    02.03.2011 20:24

    Inne

    ide do pracy od 14
    ReviewUserIcon
    kowal

    02.03.2011 20:24

    Inne

    jutro pamietasz
    ReviewUserIcon
    tatko

    02.03.2011 20:23

    Inne

    ok
    ReviewUserIcon
    jacek

    02.03.2011 20:23

    Inne

    a jak reszta?
    ReviewUserIcon
    jacek

    02.03.2011 20:22

    Inne

    no to mamy szyfr
    ReviewUserIcon
    kowal

    02.03.2011 20:22

    Inne

    wapienica

    Zostaw merytoryczną opinię o Polmotors Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.