opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Polmotors

Profil oficjalny - płatna współpraca

3/5

Na podstawie 3205 ocen
Opinie(2505)
Dodaj opinię

Opinie(2505)

Dodaj opinię
Logo
  • O nas
  • .
  • Kariera
  • .
  • Wartości
  • .
  • Historia
  • .
  • Kontakt

O nas

Kariera

Wartości

Historia

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Katowice
  • Gliwice
  • Sosnowiec
  • Zabrze
  • Tychy
  • Rybnik
  • Bielsko-Biała
  • Bytom
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Mazańcowice
  • Komorowice Śląskie
  • Komorowice
  • Międzyrzecze Dolne
  • Ligota
  • Międzyrzecze Górne
  • Lipowiec
  • Bronów
  • Bielsko-Biała
  • Czechowice-Dziedzice
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Mazańcowice
  4. /
  5. Opinie o Polmotors Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o Polmotors Mazańcowice

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 22
    • 23
    • 24
    • 25
    • 26

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Polmotors Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    WK

    16.01.2013 11:18

    Inne

    Witam, w grudniu pojawilo sie ogloszenie - praca Polmotors - Kierownik biura. Zastanawiam sie nad wyslaniem podania o prace. Czy ktos sie orientuje czy jest to nowe stanowisko czy ktos odszedl? Jak ogolnie pracuje sie w biurze (na produkcji zdazylem wywnioskowac z Waszych komentarzy) i czy sa szanse na rozwoj w tej firmie i jakiego rzedu sa tam zarobki/premie? Wojtek.
    ReviewUserIcon
    smerf

    15.01.2013 11:53

    Inne

    Wszyscy tylko narzekacie piszecie na forum,ale zeby COS ZDZIAŁAC to nie ma nikogo!Narzekacie jak to malo nie zarabiacie a nic nie robicie wtym kierunku!LUDZIE OGARNIJCIE SIE!!!!
    ReviewUserIcon
    ciekawy

    09.01.2013 15:39

    Inne

    Panowie jak to wyglada w tej firmie z zarobkami na jakie mozna liczyc bo rozwazam zlozyc cv do tej firmy.
    ReviewUserIcon
    ciach

    11.12.2012 07:08

    Inne

    Prosić się nie muszę bo pracę mam :]
    ReviewUserIcon
    realista

    10.12.2012 16:44

    Inne

    a ja jak widzę myślisz że firma czeka właśnie na Ciebie i to Ty będziesz rozważał czy zrobić firmie dobrze i się przyjąć, sorry tu tak to nie działa:P jeszcze będziesz prosił żeby Cię przyjęli a później korzył się bardzo często żeby Cię nie zwalniali jak Cię będą straszyć, tak to tu działa, to nie Ameryka tu Ty szukasz pracy a nie praca Ciebie :p
    ReviewUserIcon
    ciach

    10.12.2012 09:42

    Inne

    Z Żywca. Jak widzę forum umilkło.
    ReviewUserIcon
    jooo

    09.12.2012 19:39

    Inne

    a skąd chcesz dojeżdzac bo bym się z Tobą zabierał :) pozdrawiam, będzie taniej
    ReviewUserIcon
    andrzej

    21.01.2014 20:11

    Inne

    mam prośbę podaj mi w jaki sposób mógłbym podac swoje cv do firmy polmotors - potrzebuje pracy a szukam juz długi czas- czy mam podjechac do mazancowic czy na emaila i jakiego?? dzięki
    ReviewUserIcon
    andrzej

    21.01.2014 20:12

    Inne

    mam prośbę podaj mi w jaki sposób mógłbym podac swoje cv do firmy polmotors - potrzebuje pracy a szukam juz długi czas- czy mam podjechac do mazancowic czy na emaila i jakiego?? dzięki mój email [email protected]
    ReviewUserIcon
    ciach

    06.12.2012 12:42

    Inne

    Witam! Zastanawiam się nad złożeniem CV do firmy Polmotors w Mazańcowicach na stanowisko technolog CNC- lider zespołu. Chciałem zapytać jak z zarobkami? Musiałbym dojeżdżać 30 km do pracy i nie wiem czy mi się to będzie opłacało. Jaka atmosfera pracy? Chciałbym poznać głównie opinię Technologów, ponieważ opinię które tu są zamieszczone (w większości przez pracowników produkcji) już znam. Proszę o konkretną, popartą jakimikolwiek argumentami, a nie tylko bluzgami odpowiedź. Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    paralityk

    04.12.2012 23:03

    Inne

    przyjecia sa caly czas. albo przez adeco albo bezposrednio przez firme tylko ze najpierw umowa zlecenie. jak jestes fajna foka to sie przyjmuj
    ReviewUserIcon
    ciekawska

    04.12.2012 21:52

    Inne

    Witam, nie wiecie czy będą w Waszej firmie jakieś przyjęcia? Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    kkkkkkkkkkkkkk

    24.11.2012 22:41

    Inne

    Jak to powiedział nasz były dyrektor " norma jest po to żeby do niej dążyć a nie po to żeby ją wyrobić"
    ReviewUserIcon
    B

    15.11.2012 20:11

    Inne

    a po co Ci do wymiany palety wozkowy? nie umiesz posługiwac sie paleciakiem?jezdzą szybko bo maja duzo roboty a jesli chodzi o mando to widac ze wogole nie masz pojęcia o czym piszesz...pozdrawiam;)\\
    ReviewUserIcon
    bb

    01.11.2012 20:15

    Inne

    Nie przekonasz sie póki się nie zatrudnisz i nie spróbujesz :P
    ReviewUserIcon
    żyć polmotorsem

    31.10.2012 23:53

    Inne

    gosc - 2012-10-31 19:50:25 Bo na robotę w PM narzekają tylko Ci co nic nie robią ;)ot i trafiono w sedno... może nie wszyscy, ale najbardziej zawsze narzekaja Ci, którzy tak naprawde nie muszą się wysilać. Tylko ze nie wszyscy są jednakowi, takze wszystkich do jednego wora nie mozemy wsadzić.
    ReviewUserIcon
    gosc

    31.10.2012 19:50

    Inne

    Bo na robotę w PM narzekają tylko Ci co nic nie robią ;)
    ReviewUserIcon
    Pracownik PM

    30.10.2012 12:44

    Inne

    Zależy gdzie trafisz.
    ReviewUserIcon
    ja

    30.10.2012 12:39

    Inne

    mój znajomy zaczyna tam pracę. mówili o awansach itp itd, zarobek 1600 na rękę, super atmosfera. a teraz czytam te opinie i nie wiadomo w co wierzyć...
    ReviewUserIcon
    PM

    28.10.2012 01:32

    Inne

    a pierwsze slysze...
    ReviewUserIcon
    aa

    24.10.2012 22:45

    Inne

    bardzo dużo pracy, na prodkcji oraz w biurach tak to jest w dzisiejszych czasach trzeba pracować i tyle
    ReviewUserIcon
    liko

    24.10.2012 21:30

    Inne

    mi sie podoba w tej pracy jest spoko, ale dużo roboty to dobrze chyba nie???
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Polmotors?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Polmotors Sp. z o.o.

    57 43-391 Mazańcowice

    NIP:9372385461

    KRS:0000156358

    https://polmotors.com.pl/
    Branża główna: Części i akcesoria samochodowe
    ReviewUserIcon
    ss

    24.10.2012 21:29

    Inne

    simka - 2012-10-24 21:28:42 jak wygląda praca na produkcji sa jakies przyjeciapraca spoko polecam, dobre zarobki itp
    ReviewUserIcon
    simka

    24.10.2012 21:28

    Inne

    jak wygląda praca na produkcji sa jakies przyjecia
    ReviewUserIcon
    bb

    24.10.2012 21:27

    Inne

    ogólnie spoko polecam
    ReviewUserIcon
    gabcio

    24.10.2012 21:26

    Inne

    Jaja są w tej firmie i tyle lipa na całego, pracy dużo, ale ogólnie spoko
    ReviewUserIcon
    lklklklk

    16.10.2012 17:29

    Inne

    A jak sie przedstawia sytuacja w Mazańcowicach jezeli chodzi o brygade i zarobki ? Pozdrawiam !
    ReviewUserIcon
    fghghhhh

    11.10.2012 20:26

    Inne

    A co z ludzmi z góry ? czytam tu wiele złego. kto wporządku a kogo unikac.?
    ReviewUserIcon
    xxx

    03.10.2012 12:47

    Inne

    anonim1 - 2012-10-03 08:44:58 czy ta firma prowadzi jakąś rekrutacje?nie
    ReviewUserIcon
    anonim1

    03.10.2012 08:44

    Inne

    czy ta firma prowadzi jakąś rekrutacje?
    ReviewUserIcon
    nieważne kto

    15.07.2012 12:01

    Inne

    A jak dla mnie to wy wszyscy narzekacie a pracujecie dalej, bo wystarczy użyć trochę głowy zrobić swoje i nikt sie nie czepia a normy to kwestia wprawy, fakt ze nie którzy sami je podnoszą na własne życzenie ale to już kwestia właśnie używania głowy. Jak dla mnie polmotors jest ok robisz swoje zarabiasz swoje i to nie żaden obuz pracy
    ReviewUserIcon
    @

    29.06.2012 10:17

    Inne

    Nic nie poprawiła się jakość planowania .
    ReviewUserIcon
    onufry

    25.06.2012 09:25

    Inne

    hmmm bardzo ciekawe wnioski wyciągnąłeś po przeczytaniu mojej krótkiej wypowiedzi. Nie napisałem że (usunięte przez administratora) zł to mało, to akurat już sam sobie dopowiedziałeś, no i jeszcze Twój zarzut odnośnie tego że i tak pewnie nie będzie mi się chciało pracować. Jestem pełen podziwu Twojej wnikliwej interpretacji, to zadziwiające co wywnioskowałeś z moich dwóch linijek tekstu.
    ReviewUserIcon
    pm stm

    21.06.2012 23:10

    Inne

    Jak kolego mieszkasz z mama to(usunięte przez administratora)zl Ci wystarcza a nie pisz glupot o rownouprawnieniu...(usunięte przez administratora)zl to zarabialem 5 lat temu
    ReviewUserIcon
    robol

    16.06.2012 21:30

    Inne

    Pracuję na zgrzewalni i robię swoje. Od dłuższego czasu już tutaj piszę bo próbuje udowaodnić, że na produkcji nie pracuja tylko idioci i są ludzie myślący ale niestety wiekszość z Was pisze tak, że stereotyp że jak pracuje na produkcji to debil jest potwierdzany (co mnie bardzo martwi bo naprawdę większość pracownikóe produkcji jest OK, a taylko nieliczni to (usunięte przez administratora). Co to znaczy, że tyle to kobieta zarobi a dla faceta to mało. Myślalem, że jest ruwnouprawnienie i jak kobiecie wystarczy (usunięte przez administratora) to facetowi też powinno (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    ktoś

    11.06.2012 14:49

    Inne

    Pracuje tam już trochę czasu i czytając opinie przyznać muszę racje przeciwnikom jak i zwolennikom pracy w PM! Fakt stawki są śmieszne!! teraz jest to chyba 7,50/h +/- premia zależy kto jaką ma motywacje! Praca na niektórych maszynach jest może i ciężka ale sami gotujemy sobie ten los, zamiast sobie więcej pomagać nawzajem połowa ma tylko oczy wpatrzone w licznik i puki nie zrobią 110% nawet nie popatrzy w twoją stronę, brygadziści i ich pomocnicy to jest wogóle kosmos zamiast pilnować produkcji i nowych łażą i się o wszystko plują, G.K jest poza konkurencją (jak ktoś pamięta były nawet wierszyki na ścianach lub drzwiach ...) Dla tych co myślą się zatrudnić jeżeli wam się nie chce albo przychodzicie z przymusu to lepiej nie przychodźcie bo tylko przeszkadzacie. To jest praca dla tych co chcą, na początku miodu nie ma, z czasem może zaproponują Ci zmianę stanowiska na lepsze lub gorsze ale w tedy masz prawo decyzji. Opinia o firmie zawiera się w powiedzeniu \\\"punkt widzenia zależy od punktu siedzenia\\\" kto jak sobie zorganizuje prace tak ją WIDZI!
    ReviewUserIcon
    szukająca pracy

    29.05.2012 11:48

    Inne

    a jak wyglada praca w biurze- spokojniejsza ? Bo oferty zamieszczają, ale nie wiem czy skladac , cbo co chwila sie do kadr coś pojawia
    ReviewUserIcon
    ja

    28.03.2012 20:50

    Inne

    chyba generalnie zaczynają zwalniać, podobno w piątki nie będziemy pracować
    ReviewUserIcon
    rr

    28.02.2012 20:20

    Inne

    A na jaki okres dają umowy nowym?
    ReviewUserIcon
    kk

    26.02.2012 10:34

    Inne

    A mnie mówiono przy składaniu cv za ok (usunięte przez administratora)na reke. jezeli jest jak mówisz to nie ma sie co pchać do tej firmy
    ReviewUserIcon
    pracownik.pm

    19.02.2012 20:43

    Inne

    Widać że Ty jesteś z biura czujesz się lepszy? Na produkcji tak samo normalni ludzie pracują, nawet lepsi bo mają szacunek do innych i do swojej pracy, a to że są jakieś elementy nie znające ortografii i ogłady to nie znaczy że wszyscy tacy są. I każdy kto piszę że nasza praca polega na ściemnianiu niech chodź na tydzień na produkcję przyjdzie, a pieniądze są średnie jak na statystyki naszego regionu. I jeszcze do pracowników z biur: pamiętajcie że to my na was robimy, bo to detale przez nas wyprodukowane są sprzedawane i to my ryzykujemy zdrowiem przy ich wytwarzaniu, więc proszę o więcej szacunku do nas w swoich wypowiedziach.
    ReviewUserIcon
    nowy pracownik

    18.02.2012 17:14

    Inne

    Nie piszcie, że trzeba na chwilę odpocząć, bo pół godziny czy godzina to nie chwila. Ja przyszedłem z firmy, która została zamknieta własnie przez takie kombinowanie jak zrobić zeby się nie narobić. Tu widzę, że przynajmniej zarobki są troche lepsze niż gdzie indziej i, że jak robię swoje to nikt się mnie nie czepia. A wy jak chcecie to dalej się uzalajcie nad sobą ale jak pójdziesz do firmy gdzie zarobisz (usunięte przez administratora)i jescze wypłate dostaniesz na raty albo wogóle (ja ostatnich dwóch nie dostałem) do dopiero docenisz taką firmę jak POLMOTORS.

    Zostaw merytoryczną opinię o Polmotors Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.