opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Polmotors

Profil oficjalny - płatna współpraca

3/5

Na podstawie 3205 ocen
Opinie(2505)
Dodaj opinię

Opinie(2505)

Dodaj opinię
Logo
  • O nas
  • .
  • Kariera
  • .
  • Wartości
  • .
  • Historia
  • .
  • Kontakt

O nas

Kariera

Wartości

Historia

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Katowice
  • Gliwice
  • Sosnowiec
  • Zabrze
  • Tychy
  • Rybnik
  • Bielsko-Biała
  • Bytom
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Mazańcowice
  • Komorowice Śląskie
  • Komorowice
  • Międzyrzecze Dolne
  • Ligota
  • Międzyrzecze Górne
  • Lipowiec
  • Bronów
  • Bielsko-Biała
  • Czechowice-Dziedzice
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Mazańcowice
  4. /
  5. Opinie o Polmotors Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o Polmotors Mazańcowice

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 22
    • 23
    • 24
    • 25
    • 26

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Polmotors Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Klepka

    27.05.2014 17:42

    Inne

    taka standardowa stawka to 11 zł brutto, nie wiem ile to netto
    ReviewUserIcon
    qwerty

    27.05.2014 05:58

    Inne

    (usunięte przez administratora)to jaką masz tam stawkę netto? nie licząc premii oczywiście
    ReviewUserIcon
    asdfg

    20.05.2014 19:53

    Inne

    Na jaki e-mail wysyłaliście CV, pytam ponieważ strona w przebudowie.
    ReviewUserIcon
    ty

    02.05.2014 20:12

    Inne

    Moze ktos z gory zainteresuje sie aby uprzatnac parking na bestwinskiej?????? czy dopiero bedzie jakas rekacja jak jakis kierowniczek albo pan prezes przebije sobie kilka razy kolo??????????
    ReviewUserIcon
    aaaa

    27.04.2014 11:19

    Inne

    Najlepiej to omijac ten zaklad.
    ReviewUserIcon
    lolek

    18.04.2014 11:00

    Inne

    Czy ktoś z będących na rozmowie dostał pracę, czy dalej rekrutują ???? Bo coś strasznie długo to trwa .
    ReviewUserIcon
    jak najdalej

    12.04.2014 16:02

    Inne

    Najlepiej to jaknajdalej od tego zakladu
    ReviewUserIcon
    Młody dziadek

    23.03.2014 08:17

    Inne

    Proszę napiszcie mi co produkuje ten zakład?? Czy tam jest linia produkcyjna czy samodzielne stanowiska,jakie prasy małe czy duże? Dziękuję za odpowiedz
    ReviewUserIcon
    znudzony

    20.03.2014 12:57

    Inne

    To jest cały zarobek czy dochodzą jakieś premie? Wcześniej ktoś pisał że są jeszcze premie. Jeżeli cały to chyba sobie odpuszcze bo po odliczeniu dojazdów to nie zostanie nawet na waciki.
    ReviewUserIcon
    kos

    18.03.2014 22:38

    Inne

    Ja bylem 2 tyg. temu na rozmowie, faktycznie jesli chodzi o rozmowe bardzo pozytywne wrazenie, warunki tez ok jak dla mnie.
    ReviewUserIcon
    ciekawy

    17.03.2014 16:07

    Inne

    W komorowicach jest 4-brygadówka czy normalny system? Bliżej mam do komorowic ale jak mam robić na 4-brygady to wole dalej dojeżdżać i robić normalnie. Byłem na rozmowie ale zapomniałem spytać.
    ReviewUserIcon
    lokopoper

    17.03.2014 10:22

    Inne

    Witam byłem dziś na rozmowie kwalifikacyjnej Bardzo miło zostałem przywitany firma sprawia wrażenie dobrze i prężnie zarządzanej, gdyby nie zbyt niskie zarobki na start czyli 1500 netto przez pierwsze 2 miesiące w oparciu o umowę zlecenie na pewno bym się zatrudnił.
    ReviewUserIcon
    byly pracownik

    09.03.2014 09:49

    Inne

    System pracy taki i taki. Ogolnie nie da sie powiedziec ile sie zarabia czasem jest 1700 a czasem mniej.(usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    dżony

    08.03.2014 12:41

    Inne

    Panowie krotko i na temat. Czym ta firma się dokładnie zajmuje co jest produkowane w czym można się u nich wyspecjalizować ? jaki system pracy, zmiany 3,2,1 czy 4 bryg ? Z góry dzięki misiaczki ;)
    ReviewUserIcon
    mark

    28.02.2014 23:15

    Inne

    coś o tym wiem
    ReviewUserIcon
    van

    27.02.2014 09:10

    Inne

    podałem stawke netto
    ReviewUserIcon
    Marcin

    26.02.2014 18:30

    Inne

    Jeśli 2000 brutto czyli ok 1459zł na rękę. Czy to już jest maksimum czy idzie coś więcej zarobić?
    ReviewUserIcon
    van

    18.02.2014 15:50

    Inne

    1500 przez 1 miesiac na zleceniu. Potem na umowie o prace od 1700-2000 w zależności od wyrobienia
    ReviewUserIcon
    aero

    18.02.2014 10:42

    Inne

    Pracuje tam ktoś z Pszczyny ?
    ReviewUserIcon
    aero

    18.02.2014 08:41

    Inne

    Panowie jakie zarobki są dla nowych na start ?
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Polmotors?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Polmotors Sp. z o.o.

    57 43-391 Mazańcowice

    NIP:9372385461

    KRS:0000156358

    https://polmotors.com.pl/
    Branża główna: Części i akcesoria samochodowe
    ReviewUserIcon
    Nowy

    17.02.2014 09:24

    Inne

    Hala w Komorowicach juz jest otwarta od dwoch lat, umowa bez posrednika - wyplata bez poslizgow
    ReviewUserIcon
    Girl

    17.02.2014 08:56

    Inne

    Otwierają nową Halę w Komorowicach chciałabym się dowiedzieć jak to wygląda z umową czy jest przez pośrednika i czy wypłata jest na czas ?
    ReviewUserIcon
    bonzo

    26.11.2013 12:11

    Inne

    a tak pozatym jakby kogos to interesowalo to pani na rozmowie powiedziala mi ze otwieraja nowa hale w komorowicach i tam szukaja pracowników, chyba 4-brygadowka, mi na operatora maszyn zaproponowali 1500 na reke plus rozne premie za frekwencje itp
    ReviewUserIcon
    bonzo

    25.11.2013 20:44

    Inne

    mam pytanko, bylem dzisiaj na rozmowie i wszystko ladnie i pieknie, pani powiedziala ze ona mi moze powiedziec odrazu ze dostane prace ale na ostateczna decyzje mam czekac bo zadzwonia. Dostalem dokumenty i powiedziala mi kiedy jest szkolenie bhp itp. ale nikt nie zadzwonil... i nie wiem teraz czy mam isc na to szkolenie z tymi dokumentami czy nie isc, czy mam prace czy nie?
    ReviewUserIcon
    Archimonde

    26.09.2013 11:31

    Inne

    Witam mam zamiar złożyć CV do Polmotors w Mazańcowicach. I mam parę pytań. Jak tam u was wygląda wynagrodzenie dla operatora maszyn , jak się pracuje jakie warunki i jak wygląda sprawa ze zmianami po ile godzin itp . Dziękuję z góry o odpowiedz . Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    zapytajkaa

    17.07.2013 10:46

    Inne

    a ile dostaje się w administracji?
    ReviewUserIcon
    kkk

    09.03.2013 21:24

    Inne

    Polmotors jest ok , idz do paksu to zobaczysz co to robota:-) dostaniesz (usunięte przez administratora)z trzema sobotami.
    ReviewUserIcon
    pracownik

    08.03.2013 14:55

    Inne

    niema to jak wolność na cenzóroawnym forum. jakoś dziwnie zmniejsza się ilość postów. Pozdrawiam wszystkich piszących prawdziwe opinie, a nie te z cenzórą
    ReviewUserIcon
    Tomi

    07.03.2013 14:04

    Inne

    Dzisiaj przyjeli nowych , od pon idą na 2 zmiane :D ciekawe kiedy znów bedzie ogloszenie na praca bielsko do polmo hahahah
    ReviewUserIcon
    Tomi

    06.03.2013 11:34

    Inne

    Dzieki za info , obecnie tam pracujesz ? Zmiany sa od 6-14 itd? za weekendy czy nocki dodatki jakies ?
    ReviewUserIcon
    Tinny

    06.03.2013 11:22

    Inne

    Jak robisz co masz zrobic to i do 2000 dojdziesz na reke. A jak cala tu reszta siedzi przy kompie i te bzdury pisze w czasie pracy - to maja (usunięte przez administratora).
    ReviewUserIcon
    Tomi

    06.03.2013 10:05

    Inne

    Witam Czy w polmotorsie w Mazancowicach bez wzgledu na robota ma sie te 1200 czy 1400 ? Jezeli sie caly miesiac robi normy albo lepiej to idzie wyjsc z 2000? I czy ma ktos namiar na Bestwinska zeby cv wyslac albo czy ktos wie czy sa przyjecia?
    ReviewUserIcon
    5S

    05.03.2013 13:59

    Inne

    Co tak zle w tej waszej firmie macie ? A w Bielsku pracują po 12 godz na produkcji za (usunięte przez administratora) i nie narzekaja. Moze ktos z was sie wypowie ?
    ReviewUserIcon
    inny

    23.02.2013 13:15

    Inne

    Jak jest na starej hali ? Kto tym rządzi? Chciałbym uczyć się na tokarce.
    ReviewUserIcon
    Oby

    21.02.2013 17:38

    Inne

    Brawo Panie dyrektorze że powiedział pan że planiści mogli by robić na 2 zmiany najlepiej 1 i 3 zmiana może w tedy będzie lepszy porządek w planowaniu !!!
    ReviewUserIcon
    nowa

    08.02.2013 16:02

    Inne

    Przyjmuja do was kobiety na produkcję?
    ReviewUserIcon
    iiiii

    08.02.2013 15:26

    Inne

    jak tam Mando? ruszyło się cos?
    ReviewUserIcon
    pracownik pm mazancowice

    25.01.2013 21:03

    Inne

    A kim on niby jest ten S.K kazdego najperw chwialicie a pozniej go smarujecie na forum Ogarnijcie sie troche
    ReviewUserIcon
    pracownik

    18.01.2013 12:41

    Inne

    Może niektórzy nie chcą siedzieć w biurach po 10h i trząść się jak tylko prezes idzie żeby pokazać że coś robię... i po co studia hę? żeby się chwalić na takich forach jak to że agh skończyłeś? musisz się dowartościować? Nie tylko starsi ludzie mają u nas doświadczenie, szkoda tylko że ludzie tacy jak Ty tego nie widzicie. Większą wiedzę? dobre sobie... sposób myślenia? widać po Tobie kim to nie jestem mgr. na agh wszyscy pracodawcy błagają mnie o pracę u nich... To nie te czasy... i zgodzę się z kolegą powyżej...
    ReviewUserIcon
    wyższy

    18.01.2013 09:03

    Inne

    Nie podpisuję się bo biorę przykład z Was. Wy bardziej kozaczycie na tym forum nie podpisując się to dlaczego ja mam się podpisywać? Nikt nie broni Wam wyrażać własnych opinii w kulturalny sposób. Jeśli faktycznie większość pracodawców nie patrzy na studia tylko doświadczenie to nie rozumiem dlaczego jeszcze nie siedzicie w biurach? Dlaczego nie jesteście dyrektorami? Ślusarze tacy mądrzy? Dobra może i są, bo mają kupę lat doświadczenie, ale jak było jak się przyjęli do pracy? Tacy rewelacyjni byli? Każdy się uczy na początku. Mamy nie wrzucać ludzi do jednego worka? Chyba powariowaliście. Potem przyjdzie jeden z drugim i powie dlaczego nie dostał premii skoro uważa się za lepszego od tego drugiego. Tak jak pisałem wcześniej zapraszam na studia nikt nie zabrania. Z Waszą praktyką po zakończeniu studiów nikt Wam nie podskoczy. Ludzie po studiach nie tylko mają większą wiedzę teoretyczna ale także zmienia się ich sposób myślenia. Studiowanie to nie bułka z masłem jak się ludziom na produkcji wydaje (mówię o niektórych uczelniach i kierunkach). Nas zaczynało 700 a skończyło 130. Wychodzicie po 8 godzinach z pracy i macie ją gdzieś, a na studiach zdarza się wiele nieprzespanych nocy. Pozdrawiam AGH IMIR

    Zostaw merytoryczną opinię o Polmotors Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.