opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Polmotors

Profil oficjalny - płatna współpraca

3/5

Na podstawie 3205 ocen
Opinie(2505)
Dodaj opinię

Opinie(2505)

Dodaj opinię
Logo
  • O nas
  • .
  • Kariera
  • .
  • Wartości
  • .
  • Historia
  • .
  • Kontakt

O nas

Kariera

Wartości

Historia

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Katowice
  • Gliwice
  • Sosnowiec
  • Zabrze
  • Tychy
  • Rybnik
  • Bielsko-Biała
  • Bytom
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Mazańcowice
  • Komorowice Śląskie
  • Komorowice
  • Międzyrzecze Dolne
  • Ligota
  • Międzyrzecze Górne
  • Lipowiec
  • Bronów
  • Bielsko-Biała
  • Czechowice-Dziedzice
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Mazańcowice
  4. /
  5. Opinie o Polmotors Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o Polmotors Mazańcowice

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 21
    • 22
    • 23
    • …
    • 26

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Polmotors Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    emil

    02.04.2016 20:50

    Inne

    nie polecam
    ReviewUserIcon
    Melek

    01.04.2016 17:44

    Inne

    3 razy wysylalam tam CV i ani razu sie nie odzywali mimo tego ze ciagle oferta na operatora maszyn jest aktualizowana. Dodam ze jestem osoba z doswiadczeniem na produkcji.
    ReviewUserIcon
    emil

    02.04.2016 18:49

    Inne

    Melek nie warto odpuść sobie
    ReviewUserIcon
    Nowy

    03.03.2016 20:16

    Inne

    A jak w końcu jest z tymi zarobkami? Jaka atmosfera panuje wśród pracowników?
    ReviewUserIcon
    qwertus95

    24.02.2016 10:00

    Inne

    a zarobki na kontroli? Wyjdę chociaż te 2k? Czy jest np tak, że dostaję na początek 1800 i ze wzrostem doświadczenia dostaję więcej?
    ReviewUserIcon
    Daras

    24.02.2016 08:06

    Inne

    Pracownicy na stałe mają tylko um. o prace.
    ReviewUserIcon
    qwertus95

    23.02.2016 19:39

    Inne

    a jaką umowę dają na kontroli jakości(bo chyba od tego jest technik-laborant) zleceniówka czy zwykła o pracę? ;)
    ReviewUserIcon
    qwertus95

    22.02.2016 23:08

    Inne

    Witajcie, jak wygląda praca technika-laboranta ZOP? Również na 3 zmiany jak an produkcji? Jestem po technikum informatycznym, maturę mam i papier technika także. Zastanawiam się czy to wystarczy, aby aplikować? Jakieś szkolenia na tym stanowisku firma oferuje? Jak z zarobkami? Z góry dziękuje i pozdrawiam ;)
    ReviewUserIcon
    zorro123

    10.01.2016 16:48

    Inne

    Witam Czy faktycznie proponuja 2500-3400 brutto? I co to za praca jesli dostaje ktos 3400 brutto? Prosze o odp? Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    czc

    30.07.2015 16:52

    Inne

    A mógłbyś dokladniej opisać zarobki itd.? Z góry dzięki.
    ReviewUserIcon
    89kl

    27.05.2015 22:41

    Inne

    co to za romanse czy to prawda że na nockach i w niedziele se...:-) i jest fajnie
    ReviewUserIcon
    asus

    30.03.2015 18:54

    Inne

    Sa teraz przyjecia jaka umowa?
    ReviewUserIcon
    fot

    23.03.2015 11:23

    Inne

    hej jak tam panie i panowie w Polmotors kształtują się zarobki i socjal ? wrto aplikować ? Lepiej na Bestwinska czy Mazancowice ?
    ReviewUserIcon
    mariuszek

    31.12.2014 08:52

    Inne

    No fajna fajna
    ReviewUserIcon
    don petro

    31.12.2014 07:24

    Inne

    No przyszla taka fajna z mazancowic poczatkiem roku... podoba mi sie..ale mezatka... fajna taka rudawa. Musze zalatwic do niej numer
    ReviewUserIcon
    mazanc

    28.12.2014 17:33

    Inne

    Nie zbyt wysokie jak na realia innych pracodawcow (usunięte przez administratora) Szczerze pracuje tu kilka mc ale od poczatku szukam czegos lepszego pod wzgledem socjalnym. (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Romek

    27.12.2014 21:29

    Inne

    Może zamiast gadać o wyrywaniu pracownic Polmotors, to napiszecie chociaż trochę konkretniejszy komentarz. Szukam teraz pracy i zamiast czytać o atmosferze, szefostwie i zarobkach(usunięte przez administratora) Bardzo prosiłbym o komentarz na temat zarobków w firmie, czy wszystko jest na czas, czy zdarza się dostać premię?
    ReviewUserIcon
    Romek

    27.12.2014 21:26

    Inne

    Może zamiast gadać o wyrywaniu pracownic Polmotors, to napiszecie chociaż trochę konkretniejszy komentarz. Szukam teraz pracy i zamiast czytać o atmosferze, szefostwie i zarobkach (usunięte przez administratora)Bardzo prosiłbym o komentarz na temat zarobków w firmie, czy wszystko jest na czas, czy zdarza się dostać premię?
    ReviewUserIcon
    dam

    17.12.2014 08:16

    Inne

    no raczej ciężko coś wyrwać . na bestwinskiej wiekszosc mezatki
    ReviewUserIcon
    odp

    15.12.2014 08:14

    Inne

    Raczej wszystkie zajete...no zalezy tez jaki z ciebie Mister jest...
    ReviewUserIcon
    anonim

    28.11.2014 01:53

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    aaa

    06.02.2015 19:31

    Inne

    czemu niby nie można jeżeli pracodawca nie jest do końca zadowolony z Twojej miesięcznej pracy z normy czy jakości pracy itp. może ci potrącić 10% z wypłaty jeżeli sadzi że to słuszne a w przypadkach bardziej poważnych chyba trzykrotność więc radze poczytać kodeks pracy a nie niby "walczyć o swoje", pracuje na produkcji 3 lata i parę rzeczy wiem na ten temat u nas tak nie ma ALE PRACODAWCA MA TAKIE PRAWA I TAK JEST.
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Polmotors?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Polmotors Sp. z o.o.

    57 43-391 Mazańcowice

    NIP:9372385461

    KRS:0000156358

    https://polmotors.com.pl/
    Branża główna: Części i akcesoria samochodowe
    ReviewUserIcon
    Kaworu

    21.11.2014 15:50

    Inne

    Dobrze bylo placili premie i socjalne placili.
    ReviewUserIcon
    nad

    16.11.2014 17:05

    Inne

    Nie zbyt ciekawa jest ta firma , szczerze odradzam , raca ciężka , a i zarobki nie zbyt ciekawe, ogólnie warto poszukać innej opcji zatrudnienia.
    ReviewUserIcon
    pyka

    12.11.2014 10:15

    Inne

    a mi tam fajnie było
    ReviewUserIcon
    noc

    10.11.2014 21:36

    Inne

    Słyszałam ,że małe zmiany na Bestwińskiej /? ktoś coś wie ? coś słyzał ? :)
    ReviewUserIcon
    SAM

    15.10.2014 20:01

    Inne

    SOM fajne dziełchy - u nos ci dziouch dostatek.
    ReviewUserIcon
    DAR

    14.10.2014 20:21

    Inne

    CZY SOM FAJNE DZIEWCZNY I MIŁA ATMOSWERA BO MAM ZAMIAR SIĘ PRZYJĄĆ NA ZGRZEWALNIE
    ReviewUserIcon
    pracownik

    14.09.2014 17:28

    Inne

    ciągła rotacja w ekipie produkcyjnej jak i biurowej , praca dobra na start ale jeśli ktoś już pracował w firmie motoryzacyjnej o innych realiach wie , ze nie warto w PM pozostać ..(usunięte przez administratora)pracowałem w Mazancowicach gdzie ciężko z dojazdem najlepiej w kilku dojeżdżać samochodem.
    ReviewUserIcon
    mkl

    29.07.2015 22:28

    Inne

    Witam zaproszono mnie na rozmowę praca 3 zmianowa (usunięte przez administratora) socjal średni rozmowa mało profesjonalna kasa mała jak za 3 zmiany są lepsze firmy w bb.
    ReviewUserIcon
    polo010

    27.08.2014 23:40

    Inne

    orientuje się ktoś czy lepiej iśc do Mazańcowic czy do Bielska ?
    ReviewUserIcon
    Mateusz

    26.08.2014 10:58

    Inne

    Zaczynam własnie tam prace i potrzebuje kogoś żeby razem wspólnie dojeżdzać. Najlepiej z Brzeszcz, pisac na gg 5744416 . ja Jade z Oświęcimia
    ReviewUserIcon
    byly

    18.08.2014 14:01

    Inne

    (usunięte przez administratora) zl/h brutto mowi samo za siebie
    ReviewUserIcon
    ona

    07.08.2014 14:09

    Inne

    pracowałam tam kilka lat i już wiem, że nie warto było się poświęcać za marne pieniądze = odradzam
    ReviewUserIcon
    duzy

    04.08.2014 22:02

    Inne

    Witam, polecam ta prace tym którzy są przygotowani na ciężką prace fizyczna. Zarobki ok lecz dużo stresu związanego z presja brygadzistów odnośnie wyrobienia norm -(usunięte przez administratora) nie polecam
    ReviewUserIcon
    pracownik

    29.07.2014 15:35

    Inne

    Pracuje w tej firmie i powiem,że jest ok! Mamy kierowników zmianowych i jest naprawde lepiej!! Co do nadgodzin to zdarzaja sie pomylki jednakze wystarczy to zglosic i jest poprawiane. Czasy sa jakie sa a ja wiem,że za kilka-kilkanascie lat nadal bede miała prace i umowe a to najwazniejsze.
    ReviewUserIcon
    gość

    18.07.2014 10:04

    Inne

    witam, ja byłam zaproszona na rozmowę do administracji. Ogólnie wrażenie złe - bałagan organizacyjny i brak informacji zwrotnej - mimo że mieli oddzwonić, na rozmowie pytania z wiedzy szkolnej! a nie praktyki i doświadczenia, rekruterka sprawiała wrażenie jakby laskę robiła, że ze mną rozmawia.Ogólnie dawno nie uczestniczyłam w tak nieprofesjonalnej rekrutacji.
    ReviewUserIcon
    gość

    30.07.2014 13:59

    Inne

    Powinna Pani podziękować rekruterowi za to, że skutecznie Panią zniechęcił do zatrudnienia się w tej firmie. Zaoszczędziła Pani sobie zdrowia :) :) :) tak się czasami robi, kiedy jest fajny kandydat a zna się firmę, albo kiedy kandydat ma pracę a wiadomo, że wakat to "kanał" na miesiąc lub dwa.
    ReviewUserIcon
    pp

    14.07.2014 23:11

    Inne

    Na umowie zlecenie wyplata jest ostatniego dnia miesiaca. a na umowie o prace 10 .
    ReviewUserIcon
    cleo

    07.07.2014 09:38

    Inne

    Czy to prawda, ze w polmotors wypłaty wypłacane są do 20 każdego m-ca?
    ReviewUserIcon
    Natalia

    27.06.2014 00:32

    Inne

    Czy dojezdza tam ktos z brzeszcz?
    ReviewUserIcon
    bok

    19.06.2014 14:26

    Inne

    Wozkowi miedzy(usunięte przez administratora) na reke, ogolnie robota ciezka daltego tez jest taka oldbrzymia rotacja pracownikow a wystrczylo by lepiej placic.
    ReviewUserIcon
    justyn

    19.06.2014 17:43

    Inne

    tak jak i w większości firm... tyle że kierownictwo stara się zaoszczędzić każdą złotówkę jeśli to możliwe
    ReviewUserIcon
    bos

    29.05.2014 17:17

    Inne

    nie wiecie może ile zarabiają wozkowi
    ReviewUserIcon
    anonim

    29.05.2014 13:05

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    justyn

    29.05.2014 16:09

    Inne

    przynajmniej tyle dobrego, że coś za te nadgodziny dostajecie... ale oczywiście nie pochwalam samego sposobu wypłat

    Zostaw merytoryczną opinię o Polmotors Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.