opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Polmotors

Profil oficjalny - płatna współpraca

3/5

Na podstawie 3205 ocen
Opinie(2505)
Dodaj opinię

Opinie(2505)

Dodaj opinię
Logo
  • O nas
  • .
  • Kariera
  • .
  • Wartości
  • .
  • Historia
  • .
  • Kontakt

O nas

Kariera

Wartości

Historia

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Katowice
  • Gliwice
  • Sosnowiec
  • Zabrze
  • Tychy
  • Rybnik
  • Bielsko-Biała
  • Bytom
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Mazańcowice
  • Komorowice Śląskie
  • Komorowice
  • Międzyrzecze Dolne
  • Ligota
  • Międzyrzecze Górne
  • Lipowiec
  • Bronów
  • Bielsko-Biała
  • Czechowice-Dziedzice
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Mazańcowice
  4. /
  5. Opinie o Polmotors Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o Polmotors Mazańcowice

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 20
    • 21
    • 22
    • …
    • 26

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Polmotors Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Xtr

    29.12.2016 13:17

    Inne

    Dojeżdża ktoś z okolic Brzeszcz,Wilamowic?
    ReviewUserIcon
    pracownik

    16.01.2017 18:02

    Inne

    Jeździ sporo osób z Brzeszcz
    ReviewUserIcon
    Stefan

    23.01.2017 10:58

    Inne

    Mam podobne pytanie,z Wilamowic ktoś dojeżdża ( Stara Wieś również ) ?
    ReviewUserIcon
    henio

    08.12.2016 18:45

    Inne

    zarobki na poczatek to 1850zl na reke. bez nadgodzin. soboty i niedziele zazwyczaj wolne(usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    pracownik-pm

    30.11.2016 19:39

    Inne

    każdy sobie poradzi :)
    ReviewUserIcon
    Janko

    29.11.2016 17:08

    Inne

    Ile tam macie premii na święta w grudniu?
    ReviewUserIcon
    John

    16.11.2016 03:22

    Inne

    Jest tu ktoś z pracowników, kto dojeżdża ze Skoczowa?
    ReviewUserIcon
    Liki

    13.03.2017 05:33

    Inne

    Dojezdzam z ustronia mail. lukaszgolyszny@gmail
    ReviewUserIcon
    akilu89

    13.03.2017 13:15

    Inne

    Ja dojezdzam z istronia moge zabrac cie kontakt [email protected]
    ReviewUserIcon
    .

    14.11.2016 13:39

    Inne

    Ile zarobi u was operator maszyn?Jak wygląda praca w soboty i ogólnie nadgodziny,ile socjalu?Czy Polmotorsowi zależy na przyjmowaniu ludzi,bo ogłoszenie jest non-stop.
    ReviewUserIcon
    Gość

    02.01.2017 08:01

    Inne

    Szukam do wspólnego dojazdu z okolic Cieszyna.
    ReviewUserIcon
    Abc

    02.01.2017 19:31

    Inne

    Jestem z Cieszyna, proszę o mail kontaktowy.
    ReviewUserIcon
    Dziwny

    20.10.2016 18:57

    Inne

    Szkoda że nie można się dowiedzieć jakie są zarobki w Polmotorsie,a z drugiej strony to jest jedyne forum gdzie nie ma konkretów.
    ReviewUserIcon
    Mała_Mi

    10.10.2016 12:34

    Inne

    czy ktoś orientuje się jak przebiega rozmowa na stanowisko biurowe w tej firmie? czego się spodziewać? Szukam pracy już bardzo długo i dzisiaj wpadła mi w oczy oferta z tej firmy. Ktoś coś?
    ReviewUserIcon
    Pracownik-pm

    09.10.2016 18:15

    Inne

    Od razu umowa o prace, zarobki zadawalajace, oczywiscie przyjmuja kobiety na operatorow maszyn ;)
    ReviewUserIcon
    pracownik-pm

    28.10.2016 23:27

    Inne

    tak nie musisz mieć doświadczenia, ale wiadomo że jeśli chcesz startować na jakieś inne wyższe stanowisko niż produkcja to musisz je mieć :)
    ReviewUserIcon
    pracownik-pm

    28.10.2016 23:28

    Inne

    przy ofercie pracy jest napisane ile wynosi wynagrodzenie (brutto) czyli netto mozna sobie obliczyć "na oko" :)
    ReviewUserIcon
    Bronek

    07.10.2016 17:58

    Inne

    Jest na tym forum ktoś pracujący na produkcji?
    ReviewUserIcon
    anonim

    03.10.2016 08:13

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    ???***???

    05.10.2016 16:15

    Inne

    ReviewUserIcon
    anonim

    28.09.2016 14:53

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Majka

    29.09.2016 14:53

    Inne

    A ile zarobię u was na początku?
    ReviewUserIcon
    Adam

    03.10.2016 00:28

    Inne

    Dołączam się do pytania,ile zarobię na początku u was na produkcji?
    ReviewUserIcon
    John

    21.09.2016 11:31

    Inne

    Jak wyglądają u was wynagrodzenia,bo ogłoszenie jest non-stop,doświadczenie mam,a nie chciałbym iść tam w ciemno.Interesują mnie konkrety-ile na rękę,ile na święta,grusze????????????
    ReviewUserIcon
    Hany

    20.09.2016 19:26

    Inne

    Szukam pracowników Polmotors z okolic Cieszyna lub Skoczowa w celu wspólnego dojazdu do pracy. Proszę o kontakt w poście poniżej.
    ReviewUserIcon
    Bety

    14.09.2016 18:03

    Inne

    Czy dziewczyna bez doświadczenia na produkcji ma szansę na pracę?
    ReviewUserIcon
    Bety

    15.09.2016 14:56

    Inne

    ???
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    28.09.2016 13:43

    Inne

    Oczywiście ,pracuje tam wiele kobiet na stanowiskach zautomatyzowanych.
    ReviewUserIcon
    Tola23

    11.09.2016 23:13

    Inne

    Jak wygladaja zarobki plus inne dodatki i jak wyglada praca w tej firmie wysłałam cv .. Obecnie pracuje w innej firmie produkcyjnej i nie chce sobie pogorszyc pracy
    ReviewUserIcon
    zarobki w polmotorsie

    05.02.2017 10:01

    Inne

    a ile chcialabys zarobic
    ReviewUserIcon
    Gość

    06.09.2016 16:07

    Inne

    Witam. Ja już po badaniach, od jutra zaczynam tam pracę. Wszystko poszło szybko i sprawnie. W zeszłym tygodniu złożyłem podanie i po kilku dniach już rozmowa kwalifikacyjna.
    ReviewUserIcon
    slawek

    05.09.2016 08:05

    Inne

    Ale czy ktoś orientuje się, czy będzie teraz możliwość aplikacji do pracy w Polmotors? Jestem bardzo zainteresowany pracą u tego pracodawcy. Nie rozumiem niektórych komentarzy i narzekań, ale jak wszyscy wiemy - niektórym nie dogodzisz ;) Proszę o info
    ReviewUserIcon
    ja

    06.09.2016 09:06

    Inne

    teraz z tego co wiem mozna aplikowac na operatora maszyn ja mam np. dzisiaj spotkanie o prace, podobno pilnie poszukuja na juz pracowników
    ReviewUserIcon
    anonim

    31.08.2016 13:18

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    $

    31.08.2016 22:57

    Inne

    Rewelacja!!!!Już Lecę z podaniem!
    ReviewUserIcon
    Man

    25.07.2016 13:19

    Inne

    Mi się wydaje, że całkiem duże pieniądze są do zarobienia z okazji przyjęć i podwyżek
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Polmotors?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Polmotors Sp. z o.o.

    57 43-391 Mazańcowice

    NIP:9372385461

    KRS:0000156358

    https://polmotors.com.pl/
    Branża główna: Części i akcesoria samochodowe
    ReviewUserIcon
    Gosc

    27.06.2016 16:38

    Inne

    A co na temat dodatków, jak wygląda kwestia pracy w weekendy, wczasów pod gruszą, itd?
    ReviewUserIcon
    !!!!!

    29.06.2016 10:39

    Inne

    Dołączam sie do pytania,ile DOKŁADNIE wynoszą dodatki,grusza,na święta,wypłata na początku,po roku?Skąd ktoś bez znajomości ma się o tym wszystkim dowiedzieć???Na rozmowie prawdy nie powiedzą.
    ReviewUserIcon
    Xyz

    24.06.2016 06:47

    Inne

    Super robota,nawet nie spodziewałem się takich zarobków,a szefostwo jakie miłe,ciągle się pytają czy wszystko w porządku.
    ReviewUserIcon
    Sławek

    23.06.2016 14:18

    Inne

    Podobno w Polmotorsie praca jest spoko,a ludzie z zarobków są zadowoleni z tego co mówił mi znajomy
    ReviewUserIcon
    ona

    09.06.2016 16:59

    Inne

    Odpowie mi ktoś czy kobieta tez moze bym operatorem tam? :D z góry dziekuje
    ReviewUserIcon
    Maj

    09.06.2016 09:39

    Inne

    Skarbeńku,ale wypowiedzi ludzi z kadr się nie liczą...
    ReviewUserIcon
    Gwidon

    06.06.2016 11:17

    Inne

    Coś bardzo długo jest to ogłoszenie na operatora maszyn,chyba ludzie się tam nie garną,ciekawe czemu???
    ReviewUserIcon
    hmmm

    05.06.2016 12:49

    Inne

    Sa faktycznie ogloszenia na operatorow..czyli mam rozumiec ze to tylko dla mezczyzn?? kobiety nie sa przyjmowane na to stanowisko ;/ bo zastanawima sie czy wyslac aplikacje
    ReviewUserIcon
    Pic

    04.06.2016 23:42

    Inne

    Ha,Ha,Ha!!!Nieźle,który to już raz???
    ReviewUserIcon
    .

    19.05.2016 23:02

    Inne

    Chyba szkoda zawracać głowę (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Ja

    16.05.2016 09:15

    Inne

    A dodatki,wczasy pod gruszą,na święta itp.ile konkretnie???
    ReviewUserIcon
    ktos tam

    16.05.2016 14:40

    Inne

    Pracuja tam moze ludzie ze skoczowa :P ??
    ReviewUserIcon
    X

    14.05.2016 10:41

    Inne

    Odezwie się ktoś z pracowników Polmotorsu jak warunki pracy i kasa???
    ReviewUserIcon
    Y

    14.05.2016 11:03

    Inne

    Jak to na produkcji lekko nie jest i trzeba pracować ;) a kasa zależy od tego na ile zalezy ci na pracy.
    ReviewUserIcon
    hmmm

    09.05.2016 15:06

    Inne

    Dzieki za miłe słowa :D ale mam nadzieje ze jeszcze ktos nowy sie odezwie...jak wrażenia :D
    ReviewUserIcon
    turo

    06.05.2016 11:32

    Inne

    wg. mnie nie zbyt ciekawa firma , jest tam duza rotacja ...
    ReviewUserIcon
    anonim

    04.05.2016 22:20

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    hmmm

    09.05.2016 14:58

    Inne

    Hyhy...dzieki ale chciałam posłuchac opini ludzi bo jednak mam obawy:) wiadomo ze wam facetom zawsze łatwiej:) a stanowisko w sumie wszystko jedno jestem inz ale moge rownie dobrze pracowac na produkcji tylko zastanawiam sie nad zarobkami poniewaz głownie chodzi o dojazd czy bedzie sie to kalkulowac :) przyjal sie ktos nowy niech mówi jak tam jest :D bo opinie sa bardzo podzielone
    ReviewUserIcon
    hmmm

    27.04.2016 12:10

    Inne

    Może ktoś powiedziec czy faktycznie zarobki są wieksze niż ta najniższa krajowa 1850 brutto..czy jest szansa na awans w tej firmie :) czytałam własnie ogłoszeniana ox i zastanawiam sie czy aplikowac. Dziekuje z góry jezeli ktos odpowie :D
    ReviewUserIcon
    Kowalski

    17.04.2016 21:50

    Inne

    Moze ktos mi powiedziec jak stoi socjal w tej firmie? Chodzi mi miedzy innymi o wczasu pod grusza, dodatkowy bonus " na karpia " czy karty multisport?:-)
    ReviewUserIcon
    Emil

    10.04.2016 20:12

    Inne

    Tutaj niczego się nie dowiecie
    ReviewUserIcon
    robert

    04.04.2016 09:27

    Inne

    Witam, zastanawiam się nad wysłaniem CV do tej firmy ale po przeczytaniu waszych wypowiedzi nie wiem czy warto. Mam ponad 3 letnie doświadczenie w obróbce na maszynach CNC (tokarka, frezarka, ploter), obecnie zajmuję się wykonywaniem pojedynczych, bardzo precyzyjnych detali. Socjal w mojej firmie nie istnieje, soboty są obowiązkowe a firma oficjalnie w soboty nie pracuje czyli stawka jak za zwykłe godziny w tygodniu to samo za nadgodziny. Ja mam obecnie 14zł na rękę na godzinę. Z pracę którą wykonuję jest to przynajmniej dla mnie stanowczo za mało! A jak jest w polmotors? jak tam wychodzi stawka godzinowa, nadgodziny, soboty, socjal?
    ReviewUserIcon
    Emil

    05.04.2016 06:55

    Inne

    Jasne składaj 24zł na godz dostaniesz Ha HA
    ReviewUserIcon
    inż

    03.04.2016 19:54

    Inne

    czy jest szansa rozwoju dla mlodego inzyniera po studiach? czy warto złozyc tam CV?
    ReviewUserIcon
    emil

    03.04.2016 06:39

    Inne

    Nie warto szkoda waszego czasu (usunięte przez administratora)

    Zostaw merytoryczną opinię o Polmotors Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.