opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Polmotors

Profil oficjalny - płatna współpraca

3/5

Na podstawie 3205 ocen
Opinie(2505)
Dodaj opinię

Opinie(2505)

Dodaj opinię
Logo
  • O nas
  • .
  • Kariera
  • .
  • Wartości
  • .
  • Historia
  • .
  • Kontakt

O nas

Kariera

Wartości

Historia

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Katowice
  • Gliwice
  • Sosnowiec
  • Zabrze
  • Tychy
  • Bielsko-Biała
  • Rybnik
  • Bytom
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Mazańcowice
  • Komorowice Śląskie
  • Komorowice
  • Międzyrzecze Dolne
  • Ligota
  • Międzyrzecze Górne
  • Lipowiec
  • Bronów
  • Bielsko-Biała
  • Czechowice-Dziedzice
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Mazańcowice
  4. /
  5. Opinie o Polmotors Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o Polmotors Mazańcowice

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 19
    • 20
    • 21
    • …
    • 26

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Polmotors Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    anonim

    25.06.2017 14:58

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Dominik

    27.06.2017 22:34

    Inne

    A jak to ma się odnosić do tego forum? Życie prywatne pracowników to ich sprawa. Tu są omawiane sprawy firmy. Serdecznie nie pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Konrad

    11.06.2017 13:05

    Inne

    Czy mógłby ktoś dodać jakieś informacje o pracy inżyniera jakości z językiem francuskim? Jestem zainteresowany ale pomyślałem o forum żeby dowiedzieć się czegoś więcej. Jaka jest atmosfera w firmie?Z góry dziękuję
    ReviewUserIcon
    Calinka

    23.05.2017 22:59

    Inne

    Mam pytanie dotyczące pracy w firmie ponieważ postanowiłam złożyć cv na stanowisko lidera w zespole rekrutacji. Czy w firmie jest fajna atmosfera? Czy poza podstawową pensją są jeszcze jakieś dodatki?
    ReviewUserIcon
    Ola

    24.05.2017 20:08

    Inne

    Pracy w kadrach nie polecam, bardzo duża rotacja o czymś świadczy....
    ReviewUserIcon
    Spain

    07.06.2017 19:47

    Inne

    Calinka napisz coś bliżej kiedy tam pracowałaś ? Bo takie enigmatyczne - duża rotacja o czymś świadczy nic nie mówi poszukującym. Bo możesz pisać byle tylko pisać - nigdy nie będąc wewnątrz tego działu.
    ReviewUserIcon
    Calinka

    17.05.2017 22:53

    Inne

    A może ktoś napisze co się teraz w firmie dzieje? Jak sie pracuje, w jakiej atmosferze? Myślę o pracy tutaj.
    ReviewUserIcon
    Bill

    13.05.2017 11:42

    Inne

    @Lolita - wez chłopie pod uwage ze ta firma ma 3 zaklady i jeden kierownik utrzymania ruchu nijak sie nie sprawdzi. Kazdy zaklad powienien miec swojego kierownika.
    ReviewUserIcon
    Lolita

    12.05.2017 18:30

    Inne

    Czy ktoś z utrzymania ruchu może się wypowiedzieć? Dlaczego szukają kierownika? Dwa, albo trzy lata temu był nabór, czy obecny się nie sprawdził, czy nie wytrzymał, podziękowali mu, czy może przeszedł na emeryturę? Ile godzin pracuje dziennie kadra kierownicza (od do)? Ile średnio kierownicy zarabiają?
    ReviewUserIcon
    Maniek

    10.05.2017 18:32

    Inne

    Ale co ma do tego stanowiska ta nagroda? Firma moze byc liderem polskiego biznesu ale moze kiepsko placic/traktowac pracownikow.
    ReviewUserIcon
    ?

    23.05.2017 15:38

    Inne

    nagroda to kasa, jest kasa jest nagroda
    ReviewUserIcon
    Maniek

    10.05.2017 18:31

    Inne

    Ale co ma do tego stanowiska ta nagroda? Firma moze byc liderem polskiego biznesu ale moze kiepsko placic/traktowac pracownikow.
    ReviewUserIcon
    Calinka

    10.05.2017 10:34

    Inne

    @Maniek Firma wielokrotnie była nagradzana a w tym roku w styczniu otrzymali "Diament Złotej Statuetki Lidera Polskiego Biznesu" Myślę, że tak bez powodu nikt nie dostaje takich nagród. Może troszkę Ci pomogłam?
    ReviewUserIcon
    Redbull

    11.05.2017 23:35

    Inne

    Ty naprawdę jesteś taki stuknięty,czy ktoś ci za to płaci???
    ReviewUserIcon
    Maniek

    09.05.2017 18:29

    Inne

    Witam. Zastanawiam się czy nie złożyć podania na stanowisko kierownika utrzymania ruchu. Czy może ktoś powiedzieć ile tam można dostać mając doświadczenie, jaka jest tam atmosfera i ogólnie coś o tym stanowisku? Co się stało z poprzednim kierownikiem?
    ReviewUserIcon
    blablack

    09.05.2017 11:40

    Inne

    Witajcie, byłem na rozmowie kwalifikacyjnej czy ten rozwój i inwestowanie w pracownika jest taki poważny jak mi pani w rekrutacji powiedziała czy wciskają kit każdemu nowemu ;)? Ubiegałem się o stanowisko operatora, ale na dobrą sprawę polmotors był tylko 'opcją', nie zależało mi tak bardzo, bo nie wiedziałem, że jest jakiś w ogóle rozwój w tej firmie. Mam jeszcze rozmowę w Nemaku i Fiacie, i zastanawiam się czy nie spaliłem sobie mostu do fajnej firmy. Ktoś się wypowie :-D?
    ReviewUserIcon
    Marek

    05.05.2017 08:35

    Inne

    Czy praca dla doradcy ds sprzedaży samochodów jest jeszcze aktualna?
    ReviewUserIcon
    Grażka

    20.04.2017 22:33

    Inne

    Myślę, że osoby nieszczęśliwe zawsze znajdą powód do robienia wpisów stawiających firmę w złym świetle. Czy nie lepiej iść na spacer i dotlenić umysł ? Czasem sądzę , że to konkurencja inspiruje ludzi do takich działań. Gdyby nie odpowiadała mi praca to zmieniłabym ją.
    ReviewUserIcon
    kr

    20.04.2017 10:28

    Inne

    Witam, moze ktoś podzielić sie opinią na temat pracy jako konstruktor lub technolog w Polmotorsie?
    ReviewUserIcon
    Kuba

    10.04.2017 19:25

    Inne

    Polmotors ma ofertę doradcy sprzedaży samochodów, super praca.
    ReviewUserIcon
    gostek

    09.04.2017 22:36

    Inne

    Ile może zarobić specjalista ds logistyki?
    ReviewUserIcon
    Frank

    05.04.2017 10:03

    Inne

    Polmotors jest generalnie fajną firmą, dobrze się tu pracuje. Jeśli komuś nie odpowiada praca można poszukać innej!
    ReviewUserIcon
    Wojek Dobra Rada

    04.04.2017 18:44

    Inne

    Witam Pracuje w tej firmie jako pracownik fizyczny, praca ok trzeba robic jak wszędzie plusem są ludzie nawet przelozeni lepsi na ul Bestwinskiej, zarobki zależne od dzialu produkcja to pakowanie 1800-2000 zgrzewalnia 2000-2200 mando 2200-2500 magazyn (wozkowi) 2400 regeneracja 2200 w zwyz w zależności od stazu i umiejętności. Tlocznia 2800 - 3500 system 4 brygadowy. Controling raczej jest obsadzony ale z tego co wiem 2400 na początek w biurze rozna admosfera bywa gdyż tam nie którzy to hamy itp. Z centrum bielska dojazd jak to rzut beretem jak prawka nie ma to autobusy jeżdżą. Zatrudnienia przez pośrednika nie polecam gdyż nawet jak komuś spasuje to nie mogą dostac umowy z polmotors przez 3 miesiące a zarobki ok 500 zl mniejsze niż pod polmorors. Ludzie sie zwalniają bo praca lekka nie jest robi sie 7 godzin i powtarza ruchy , monotonia ci twardzi co nie boja sie pracy fizycznej zostaja. Kobiety przy ciężkich paletach czy detalach prosza o pomoc lecz najczęściej chca poradzić sobie same gdyż każdy musi wykonać swoja robotę a stawki miedzy kobietami a facetami nie za bardzo sie różnią. Jak co to służę pomocą
    ReviewUserIcon
    Wojek Dobra Rada

    09.04.2017 14:17

    Inne

    Ależ oczywiście ze jest wiele innych ofert i pracy wiec po co twe zainteresowanie praca na produkcji tą firmą i tym forum ?? Tylko po to aby kogoś wyzwać od cwaniaczkow. Człowiek chce pomoc lecz zawsze musi zostać skarcony za to ??
    ReviewUserIcon
    wp

    10.04.2017 16:53

    Inne

    Tak oczywiście , na rozmowie to super praca, w życiu hmm
    ReviewUserIcon
    Calinka

    28.03.2017 13:27

    Inne

    Czy słyszeliście, że Polmotors otrzymał w styczniu nagrodę DIAMENT ZŁOTEJ STATUETKI LIDERA POLSKIEGO BIZNESU? Wyróżnienie jest przyznane za bardzo dobre wyniki w zakresie działalności inwestycyjnej, wdrażanie innowacyjnych technologii oraz inwestowanie w zasoby ludzkie.
    ReviewUserIcon
    Mojrzesz

    28.03.2017 22:47

    Inne

    No to pracownicy z pewnością też dostaną jakąś nagrodę lub premię.Wierze w to.
    ReviewUserIcon
    Wojtek

    25.03.2017 15:12

    Inne

    Szukam osób do wspólnych dojazdów z okolic centrum Bielska do zakładu na Bestwińską, tel:(usunięte przez administratora)
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Polmotors?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Polmotors Sp. z o.o.

    57 43-391 Mazańcowice

    NIP:9372385461

    KRS:0000156358

    https://polmotors.com.pl/
    Branża główna: Części i akcesoria samochodowe
    ReviewUserIcon
    Iza

    22.03.2017 08:57

    Inne

    Czy coś więcej w temacie pracy dla specjalisty ds. controllingu dowiem sie na tym forum? Zależy mi na pracy w dobrej firmie a za taką uważam Polmotors. Jak pracuje się, w jakiej atmosferze? Na jakie zarobki na początek mogę liczyć a dodam, że mam doświadczenie?
    ReviewUserIcon
    Natalia

    17.03.2017 12:01

    Inne

    @~MożeNowy~ Wydaje mi się , że o sprawy wynagrodzenia to najlepiej zapytać bezpośrednio w firmie. Firma jest ogólnie fajna i ludzie super. Atmosfera w pracy to pół sukcesu. Warto zapytać o pracę , może sie zdecydujesz.
    ReviewUserIcon
    ~MożeNowy~

    16.03.2017 22:52

    Inne

    Witam wszystkich :) mam bardzo ważne pytanie odnośnie zarobków. Ile można zarobić jako operator pras w systemie 4 brygadowym, pracując przez agencje pracy? Z góry dzięki za odpowiedzi ;) Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    pracownik

    15.03.2017 14:28

    Inne

    Szukam pracowników z Jawiszowic i okolic do wspólnego dojazdu do roboty ( zakład Bestwińska) dzięki
    ReviewUserIcon
    Paweł

    16.03.2017 16:03

    Inne

    Jest jeden o przezwisku GRZYBEK z kontroli jakości ale tak (usunięte przez administratora) cy że nie wiem czy będziesz chciał/a z nim jeździć...no i pytanie czy aby na pewno pracuje na Bestwinskiej.
    ReviewUserIcon
    Xxx

    17.03.2017 19:42

    Inne

    Kolego ty szukasz kogoś na dojazd czy nie?A rozumiesz pojęcie " daj namiary", email,telefon,telegraf,gołąb...
    ReviewUserIcon
    Lakilu89u

    13.03.2017 13:12

    Inne

    Praca jak każda inna zarobki ponad 2 koła jak wyrabiasz norme . Dojeżdżam z ustronia(Goleszów) mogę zabierać ludzi z okolic i ze Skoczowa kontakt [email protected]
    ReviewUserIcon
    Aleksa

    07.03.2017 14:40

    Inne

    Don Żułan jestem śliczną 80-tka o wymiarach 160-140-160 nudzącą się od 30 lat na emeryturze i szukam takich jak Ty chętnych
    ReviewUserIcon
    Gieniu

    07.03.2017 22:58

    Inne

    Świetnie!Lubię młodsze,myślę że coś z tego będzie,ja mam 87.
    ReviewUserIcon
    Aleksa

    08.03.2017 11:09

    Inne

    Zapisz się człowieku na terapię, Masz kompleksy...to inne forum. Tutaj ludzie chcą porozmawiać o pracy!!!
    ReviewUserIcon
    Aleksa

    06.03.2017 14:34

    Inne

    Bardzo proszę napiszcie czy przyjmują teraz kobiety?Ogłoszenie jest, podanie złożone i nie wiem czy mam pecha, czy nie przyjmują kobiet
    ReviewUserIcon
    Don Żułan

    06.03.2017 22:43

    Inne

    A ile masz lat?Podaj swoje wymiary,blondynka,brunetka?
    ReviewUserIcon
    Olewnik

    22.02.2017 20:48

    Inne

    Jeżeli firma Polmotors jest taka jak to forum to jednak olewam to i rezygnuje ze składania CV w czymś takim.
    ReviewUserIcon
    anonim

    19.02.2017 21:07

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Aro

    22.02.2017 20:09

    Inne

    Co to za firma .M (usunięte przez administratora) to bardzo dobry fachowiec
    ReviewUserIcon
    Karina

    19.02.2017 09:57

    Inne

    Są świetni i bardzo bym chciała dostać pracę z oferty na kasjerkę
    ReviewUserIcon
    Mike

    06.02.2017 13:33

    Inne

    Ile się zarabia jako operator wózka widłowego ? Wózki czołowe boczne czy paleciaki ? 2 zmiany czy 3 Jest jakis przewóz pracowniczy ? proszę o odpowiedź
    ReviewUserIcon
    Ja

    02.02.2017 19:32

    Inne

    Mam wielką prośbę,czy dziewczyna bez doświadczenia na produkcji ma szansę się dostać do was?
    ReviewUserIcon
    Dobry Ziomek

    03.02.2017 20:52

    Inne

    Tak ma, głównie przyjmują kobiety na zgrzewalnie. Praca jest stosunkowo lekka i prosta a cięższe rzeczy przenoszą ci mężczyźni. Jednak jeśli mononotonia i powtarzalność praktycznie tych samych ruchów jak automat Ci przeszkadza to nie ma co się brać.
    ReviewUserIcon
    Ludwik

    30.01.2017 20:37

    Inne

    Witam, szukam pracy w Polmotors , jesli ktoś ma wiedzę to proszę się podzielić. Fajna firma słyszałem
    ReviewUserIcon
    Guest

    25.01.2017 15:57

    Inne

    Pracuje ktoś z Cieszyna, z kim można by było podzielić koszty dojazdu?
    ReviewUserIcon
    Guest

    25.01.2017 15:56

    Inne

    Pracuje ktoś z Cieszyna, z kim można by było podzielić koszty dojazdu?
    ReviewUserIcon
    Malinka

    23.01.2017 17:53

    Inne

    Widziałam ofertę pracy dla kasjerki w salonie w Szczecinie czy jest aktualna jeszcze? O co pytają na rozmowie? Ile kasy można dostać w okresie próbnym?
    ReviewUserIcon
    NiMaLipy?

    22.01.2017 09:34

    Inne

    Witam wszystkich
    ReviewUserIcon
    Calinka

    06.01.2017 12:35

    Inne

    Czy może ktoś ma informacje o przyjęciach do firmy, bo słyszałam że jest warto tam pracować. Czy podpisują umowę zlecenie czy o pracę?
    ReviewUserIcon
    Max

    07.01.2017 12:59

    Inne

    Życzę ci powodzenia z uzyskaniem informacji na tym forum.
    ReviewUserIcon
    krejzol

    10.01.2017 21:36

    Inne

    Umowę podpisują o pracę na okres 3 miesiecy, przyjęcia są na bieżąco.
    ReviewUserIcon
    Była pracownica

    06.01.2017 04:10

    Inne

    Mi sie tam bardzo dobrze pracowało, moze i brudno i głośno ale idzie się przyzwyczaić . Ludzie na produkcji fajni , kasa też dobra ,polecam . Niestety juz tam nie pracuje
    ReviewUserIcon
    Xtr

    29.12.2016 16:27

    Inne

    Dojeżdża ktoś z Brzeszcz lub Wilamowic???
    ReviewUserIcon
    BasiaL

    13.01.2017 20:45

    Inne

    ja rowniez mam pytanie czy ktos z brzeszcz dojezdza bo chcialabym tam zlozyc podanie

    Zostaw merytoryczną opinię o Polmotors Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.