opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Polmotors

Profil oficjalny - płatna współpraca

3/5

Na podstawie 3205 ocen
Opinie(2505)
Dodaj opinię

Opinie(2505)

Dodaj opinię
Logo
  • O nas
  • .
  • Kariera
  • .
  • Wartości
  • .
  • Historia
  • .
  • Kontakt

O nas

Kariera

Wartości

Historia

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Katowice
  • Gliwice
  • Sosnowiec
  • Zabrze
  • Tychy
  • Bielsko-Biała
  • Rybnik
  • Bytom
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Mazańcowice
  • Komorowice Śląskie
  • Komorowice
  • Międzyrzecze Dolne
  • Ligota
  • Międzyrzecze Górne
  • Lipowiec
  • Bronów
  • Bielsko-Biała
  • Czechowice-Dziedzice
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Mazańcowice
  4. /
  5. Opinie o Polmotors Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o Polmotors Mazańcowice

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 18
    • 19
    • 20
    • …
    • 26

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Polmotors Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Andrzej

    09.01.2018 08:55

    Inne

    Dla wszystkich, którzy myślą o pracy w tej firmie. Zastanówcie się kilka razy zanim wyślecie tam CV, a przede wszystkim poczytajcie najpierw opinie. Nie przez przypadek jest tyle negatywnych wypowiedzi.(usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Zainteresowany

    25.12.2017 21:55

    Inne

    Witam. Jak wygląda praca ślusarza w tej firmie? Interesuje mnie jaki system pracy (3 zmiany czy czterobrygadówka) oraz ile idzie dostać na starcie. Jak sytuacja z socjalem, premiami oraz przełożonymi? Czy przyjmują osoby na obrabiarki do przyuczenia?
    ReviewUserIcon
    Nie lubię Was

    22.12.2017 13:56

    Inne

    Ludzie składają aplikacje na st. Operator Maszyn i .... nic. Zero odpowiedzi , a ogłoszenie o pracę cięgle widnieje i jest aktualizowane!!! Jakich to zaszczytów pani kadrowo trzeba dostąpić by pracować w takiej cudownej firmie , a jak nie szukacie pracowników na teraz to żądam wycofania ogłoszenia , bo ludzie chodzą z telefonem przy tyłku od rana do wieczora czekając jak się odezwiecie.
    ReviewUserIcon
    Ryszard

    21.12.2017 19:22

    Inne

    Solidna firma i solidni pracownicy
    ReviewUserIcon
    123

    14.09.2017 12:55

    Inne

    plus dla firmy, że dają szanse młodym ( mówię o inżynierach ), ale płace są średnie a szefostwo wyrozumiałe. Tutaj jako konstruktor mam 4K brutto, gdzie w GE na tym samym stanowisku mają 6-7K aczkolwiek, dali mi szanse jeszcze w trakcie studiów więc jeszcze zostanę
    ReviewUserIcon
    4000

    16.09.2017 21:33

    Inne

    hej 123 odpowiedz coś , czy macie przyjęcia do was teraz, nie chcę pracować w korporacji
    ReviewUserIcon
    bAeL

    21.12.2017 18:14

    Inne

    To marny z cb konstruktor
    ReviewUserIcon
    Dziurkacz

    20.12.2017 20:05

    Inne

    Jak tam na magazynie ,trzeba naprawdę dobrze jeździć wózeczkami czy jak ledwo po kursie to lepiej się tam nie wybierać ?
    ReviewUserIcon
    Jerzyk

    20.08.2017 13:06

    Inne

    Jeśli ktoś jest niezadowolony z pracy w firmie to może będzie lepiej dla wszystkich jak zrezygnuje z pracy?
    ReviewUserIcon
    Cobra

    13.12.2017 20:45

    Inne

    Roki 30.11.2017 14:53 coś to wymyślił ? Nadgodziny przecież wypłacają zawsze. Coś chyba kierownik u was zawalił i za dużo naobiecywał ... Myśle, że jakbyś robił co masz zrobić to premia by była, a tak - zostaje tylko sobie tu pogadać ;) U nas na wydziale jakoś nie narzekają.
    ReviewUserIcon
    ćwieki

    18.11.2017 07:28

    Inne

    Zgadzam się z panią karolina.pracowalem tam rok i firma rozwija się nie samowicie.ten przemysł jest dobry i będzie jeszcze lepszy .standardy na wysokim poziomie.co chciał bym jeszcze dodać szczególnie miła atmosfera ludzie z biura nawet rękę podadzą.chetnie polecam michal.
    ReviewUserIcon
    Marek

    31.10.2017 11:16

    Inne

    Ile może zarobić operator cnc. Jaki jest system pracy jakie dodatki
    ReviewUserIcon
    Poziom40

    25.10.2017 14:05

    Inne

    Witam. Chciałbym pracować PM z jednego powodu, jestem zwolennikiem mocnych wrażeń a po drugie tam ponoć wypłata nie straszy :-).
    ReviewUserIcon
    Jojo

    29.10.2017 13:35

    Inne

    I co chcesz wiedzieć?
    ReviewUserIcon
    Lakilu

    24.10.2017 17:48

    Inne

    Ktoś chętny na wspólne dojazdy Ustroń, Skoczów [email protected]
    ReviewUserIcon
    I chuj

    25.10.2017 10:15

    Inne

    I (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Ochotnik

    19.10.2017 09:21

    Inne

    Witam, Czy ktoś jest w stanie wypowiedziec sie o pracy na stanowisko Specialisty ds. logistyki ? Jak wygląda praca ? Zostaje się po godzinach ? Czy zarobki zachęcają do zmiany pracodawcy na Polmotors? Będę wdzięczny za liczne informację. Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Karolina

    18.10.2017 19:39

    Inne

    Firma ma na swoim koncie wiele wyróżnień i nagród. Diament Złotej Statuetki Lidera Polskiego Biznesu, Liderzy Polskiego Biznesu 2017, nikt takich tytułów nie zdobywa bez pracy i dobrych wyników. Żałuję , że na forum nie ma osób które pisałyby takie pozytywne przekazy
    ReviewUserIcon
    Gemma

    08.10.2017 10:15

    Inne

    Czy jest ktos z okolic Szczyrk, Buczkowice, Rybarzowice, Żywiec ,Wilkowice. Wspólne dojazdy? [email protected] (Polmotors na Bestwinskiej)
    ReviewUserIcon
    Gemma

    08.10.2017 10:13

    Inne

    Czy jest ktos z okolic Szczyrk, Buczkowice, Rybarzowice, Żywiec ,Wilkowice. Wspólne dojazdy? (usunięte przez administratora) (Polmotors na Bestwinskiej)
    ReviewUserIcon
    Kola

    06.10.2017 17:39

    Inne

    Jak jest rozliczany doradca ds. sprzedaży samochodów? Czy to jest podstawa i premia czy ewentualnie jakiś inny system? Czy można liczyć na coś jeszcze? Jak się w firmie pracuje, czy fajni ludzie pracują?
    ReviewUserIcon
    Koroneczka

    01.10.2017 18:49

    Inne

    Wysokość zarobków to od zawsze punkt sporny między pracodawcą a pracownikiem. Tym bardziej nowi niech sobie popracują od najniższej a jak pokażą jak pracują to spokojnie dostaną więcej. Ja tak zaczynałam i przeżyłam a teraz nie narzekam. Polecam tu pracę.
    ReviewUserIcon
    Jan

    20.09.2017 04:24

    Inne

    Ile zarobi u was operator maszyn?W końcu to duża rozwojową firma,produkująca części min.do VW,bmw.Zarobki muszą być z pewnością godziwe.
    ReviewUserIcon
    kamila

    30.09.2017 17:59

    Inne

    1900zl na reke 1 rok
    ReviewUserIcon
    Poland power

    02.10.2017 11:05

    Inne

    Jak dla mnie to wystarczająca antyreklama.Brak słów.
    ReviewUserIcon
    4000

    15.09.2017 23:17

    Inne

    czy do działu konstruktorskiego przyjmują , bo chcę dać cv, a jakie prace tam wykonujecie?
    ReviewUserIcon
    Cezary

    12.09.2017 12:13

    Inne

    Dziwię się, że firma trzyma takich "pracowników". Po kilku wpisach chyba już nie chcę pracować z takimi ludźmi, wstyd mi za nich. Ludzie z Ukrainy to jak Polacy w Londynie! Trzeba się zastanowić co powiedzieć zanim otworzy się usta. Fajna firma ale gorzej z ludźmi!
    ReviewUserIcon
    lach

    12.09.2017 19:45

    Inne

    Nie jestem pracownikiem Polmotors, tylko się pytam czy pracują tam ukraińcy. Przepraszam jeśli obraziłem porządnych Ukraińców. Ale i tak uważam że w większości ten naród jest fałszywy, bardziej niż Ruscy.
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Polmotors?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Polmotors Sp. z o.o.

    57 43-391 Mazańcowice

    NIP:9372385461

    KRS:0000156358

    https://polmotors.com.pl/
    Branża główna: Części i akcesoria samochodowe
    ReviewUserIcon
    Bar

    11.09.2017 20:08

    Inne

    Co za sformułowania - zaraza. Pomysl @lach, że o tobie też w Niemczech pytali pewnie - kiedy to gówno z Polski przyjedzie.
    ReviewUserIcon
    Cezary

    08.09.2017 12:29

    Inne

    Może w firmie pracują koledzy ale jak pracują dobrze i szefostwo jest zadowolone to nie widzę powodu żeby nie zarabiali dobrze.
    ReviewUserIcon
    aga

    18.08.2017 19:31

    Inne

    chciałam zapytać ile jest zmian 2 /3 czy 4 brygadówka
    ReviewUserIcon
    Karol

    14.08.2017 13:14

    Inne

    Niektórzy na siłę chcą zdyskredytować firmę. Mają jakąś niewielką ilość ofert pracy więc nie szukajcie dziury w całym.
    ReviewUserIcon
    Ziom

    11.08.2017 20:22

    Inne

    Ile to Polmotors uruchamia nowych lini produkcyjnych ? Co dwa tyg oferta pracy z naglowkiem "W związku z uruchomieniem nowych linii produkcyjnych zatrudnimy"
    ReviewUserIcon
    Mechanior

    09.08.2017 21:45

    Inne

    W tym roku firma otrzymała nagrodę "Diament Złotej Statuetki Lidera Polskiego Biznesu”. Może warto czasami docenić to co firma osiągnęła, dzięki pracy ludzi. Wiadomo, że każdy chciałby zarabiać duże pieniądze ale nie wszyscy mają kwalifikacje do tego!
    ReviewUserIcon
    ???

    06.08.2017 10:41

    Inne

    Przyjmuje się teraz ktoś do Polmotorsu?Są jacyś nowi,bo stawki jakie oferują to jakaś kpina.
    ReviewUserIcon
    Karol

    01.08.2017 21:10

    Inne

    Czy Polmotors ma zapotrzebowanie na sprzedawcę samochodów?
    ReviewUserIcon
    Benedyk

    23.07.2017 19:13

    Inne

    Czy jesteście pewni, że firma nie zasługuje na kilka zdań pozytywnych? Może to nie jest miejsce idealne, wolelibyście pracować w lepszych warunkach ale pewne tematy można w firmie rozwiązać! Pisanie na forum nic nie da, skoro tyle osób jest niezadowolonych zgłoście szefowi!
    ReviewUserIcon
    Pracujący

    19.07.2017 11:37

    Inne

    Polmotors ma wielu hejterów. Musieli pewnie rozstać się z firmą niekoniecznie z własnej woli i teraz obrzucają firmę oszczerstwami. Szkoda, że brak podpisów
    ReviewUserIcon
    Olek

    20.07.2017 04:09

    Inne

    W ostatnim miesiącu mogę podać Ci 4,5 osób które rozstały się z firmą z powodu warunków pracy, zarobków, bądź ogólnego zarządzania firmą (bałagan jakiego nigdzie nie Spotkacie) wszyscy złożyli sami wypowiedzenia i to nie pracownicy pracujący kilka miesięcy, a starzy wyjadacze i osoby umysłowe... Bardzo chętnie też zobaczył bym twój podpis "Kierowniku"
    ReviewUserIcon
    Olek

    18.07.2017 22:44

    Inne

    Również podziękuję tej firmie za współpracę. Nie polecam
    ReviewUserIcon
    były- obozowicz

    17.07.2017 19:28

    Inne

    powodzenia dla pracownikow produkcji :)
    ReviewUserIcon
    Minion

    13.07.2017 15:43

    Inne

    Uważam, że Polmotors zasługuje na dobre opinie. Szkoda, że na forum piszecie o jakichś wybrykach pracowników a nie o firmie. Szukam pracy i zrobiłem już mały rekonesans, wiele dobrego słyszałem o firmie.
    ReviewUserIcon
    klacz

    18.07.2017 13:27

    Inne

    Jakie dobre opinie czytałeś o firmie?? chętnie je poznam.
    ReviewUserIcon
    Kandydat

    10.07.2017 12:24

    Inne

    Ile w Polmotorsie macie premii wakacyjnej?
    ReviewUserIcon
    Kandydat

    10.07.2017 12:23

    Inne

    Ile w Polmotorsie macie premii wakacyjnej?
    ReviewUserIcon
    Calinka

    05.07.2017 12:40

    Inne

    Czy aktualna jest praca dla recepcjonistki ? Ile można wyciągnąć na takim stanowisku? Czy firma ma jeszcze dodatkowo pakiet socjalny? Jaka umowa jest zawierana na początek? Będę bardzo wdzięczna za pomoc.
    ReviewUserIcon
    Buck

    29.06.2017 21:39

    Inne

    @ Bona A co mają statuetki z tym, że w tej firmie może pracować osoba o jakiej mówi @ Ala. Przecież to nie oszczerstwa dla firmy - tylko ewentualnie pracujący w firmie dewiant, który może się cieszyć w pracy dobrą opinią. Nie wiem ile prawdy jest w tym co mówi @ Ala. Ale jeśli to jest prawda to policja jest właściwą instytucją, którą powinnaś Ala zawiadomić - bo co mają zrobić z tym czytelnicy tego forum ?
    ReviewUserIcon
    Bona

    29.06.2017 11:13

    Inne

    W stycznia firma otrzymała nagrodę „Diament Złotej Statuetki Lidera Polskiego Biznesu”. Wyróżnienie to przyznano za bardzo dobre wyniki w działalności inwestycyjnej oraz na rzecz rozwoju potrzeb społeczności lokalnej. Myślę, że firma obroni się przed oszczerstwami.
    ReviewUserIcon
    Lakilu

    27.06.2017 19:23

    Inne

    Ktoś z Ustronia Skoczów Goleszów Wspólne dojazdy? [email protected]
    ReviewUserIcon
    Calinka

    25.06.2017 16:43

    Inne

    Jaki jest powód takiej ciszy na forum, żadnej opinii!!!

    Zostaw merytoryczną opinię o Polmotors Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.