opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Polmotors

Profil oficjalny - płatna współpraca

3/5

Na podstawie 3205 ocen
Opinie(2505)
Dodaj opinię

Opinie(2505)

Dodaj opinię
Logo
  • O nas
  • .
  • Kariera
  • .
  • Wartości
  • .
  • Historia
  • .
  • Kontakt

O nas

Kariera

Wartości

Historia

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Katowice
  • Gliwice
  • Sosnowiec
  • Zabrze
  • Tychy
  • Bielsko-Biała
  • Rybnik
  • Bytom
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Mazańcowice
  • Komorowice Śląskie
  • Komorowice
  • Międzyrzecze Dolne
  • Ligota
  • Międzyrzecze Górne
  • Lipowiec
  • Bronów
  • Bielsko-Biała
  • Czechowice-Dziedzice
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Mazańcowice
  4. /
  5. Opinie o Polmotors Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o Polmotors Mazańcowice

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 17
    • 18
    • 19
    • …
    • 26

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Polmotors Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Bill

    09.04.2019 20:10

    Inne

    Jaki brak zamowien urlopy trzeba kiedys wybrac ;)
    ReviewUserIcon
    Mateusz

    03.04.2019 15:48

    Inne

    Witam są może teraz przyjęcia ?
    ReviewUserIcon
    Stefan

    05.04.2019 11:51

    Inne

    Obecnie jest problem z praca pracownicy sa wysylani na przymusowe urlopy brak zamowien itp
    ReviewUserIcon
    Do gfhhhhhhh

    18.03.2019 10:57

    Inne

    (usunięte przez administratora)Takie firmy (usunięte przez administratora) wszystko pięknie (usunięte przez administratora) .
    ReviewUserIcon
    pan ciachu

    19.01.2019 23:05

    Inne

    Dobry Zaklad, pewna praca , dobre zarobki jak ktoś chce pracować, nieroby narzekają..
    ReviewUserIcon
    Dejw

    28.02.2019 15:34

    Inne

    jest premia wydajnosciowa za ponad norme?
    ReviewUserIcon
    Bywalczyni

    17.03.2019 00:50

    Inne

    Praca już nie jest tam taka pewna, kończą sie projektu a niewiadomo kiedy zaczną sie kolejne.
    ReviewUserIcon
    ululu

    11.03.2019 22:08

    Inne

    A co powiecie na temat stanowiska Specjalista ds. logistyki? Ogłoszenie o pracę pokazuje się już któryś raz z kolei.. Jest tak ciężko czy to kwestia rozwoju firmy?
    ReviewUserIcon
    Stary Wyjadaczwysokiskład

    28.02.2019 20:42

    Inne

    ponoc jest premia wydajnosciowa za ponad norme w wysokosci do 2k brutto
    ReviewUserIcon
    Pracuś

    28.08.2018 15:15

    Inne

    Pracuje od ponad pol roku na zgrzewalni i jestem z wyplaty bardzo zadowolony. Jesli bardzo sie starasz wyrabiasz i to po 3msc nawet i zaoferuja umowe na stale zarobki w granicach 3tys. Na innych dzialach ta kwota jest juz wieksza. Jesli przychodza paniczki ktore ubolewaja nad zlamanym paznokciem czy dorosli faceci ktorych nogi bola po godzinie stania przy zgrzewarce to nie dziwic sie ze taka rotacja ludzi jest.
    ReviewUserIcon
    Ściemniacz

    02.10.2018 19:46

    Inne

    Po 3 msc.umowa na stałe ???
    ReviewUserIcon
    Dejw

    28.02.2019 15:34

    Inne

    jest premia wydajnosciowa za ponad norme?
    ReviewUserIcon
    Basia

    10.01.2019 23:36

    Inne

    Chciałam zapytać czy z Czechowic któreś autobusy przejezdzaja tam ??? Chętna pracy
    ReviewUserIcon
    Edek72

    28.12.2018 07:22

    Inne

    Bardzo dobra i co najważniejsze w całości Polska firma. Bardzo dobrze i szybko sie rozwija. Lubię atmosferę w Polmotors Sp. z o.o. za: Ludzie tam pracujacy.W większości świetnie znający się na swojej pracy.
    ReviewUserIcon
    Redman

    23.12.2018 21:25

    Inne

    Słyszałem że tam u was (usunięte przez administratora)na zakładzie na bestwinskiej to prawda ?
    ReviewUserIcon
    Zainteresowany

    15.12.2018 07:04

    Inne

    Mam pytanie -czy są przyjęcia do pracy w polmotros aktualne
    ReviewUserIcon
    Zibi

    13.12.2018 16:16

    Inne

    Witam. Ile idzie zarobić jako operator CNC?
    ReviewUserIcon
    Maja

    13.12.2018 15:34

    Inne

    A co sądzicie o pracy na ul.Strażackiej ? Czy zarobki roznia Się od zarobków w polmotors mazancowice ?:)
    ReviewUserIcon
    Adam

    10.11.2018 13:38

    Inne

    Chciałbym poinformować pm polmotors że jeżeli ktoś odbije dyskietkę w poniedziałek czyli 12.11 to nie chce ale jestem zmuszony was skontrolować z góry dziękuję za wyrozumiałość pracownik PiP
    ReviewUserIcon
    P.jedr

    07.12.2018 19:42

    Inne

    Zapraszamy serdecznie. (usunięte przez administratora)Do zobaczenia
    ReviewUserIcon
    Pytajnik

    04.09.2018 19:23

    Inne

    Jaki obowiązuje system zmianowy- dwuzmianowy czy trzyzmianowy?
    ReviewUserIcon
    Nikt

    27.11.2018 19:44

    Inne

    Polmotorsowy, pracujesz według grafiku(usunięte przez administratora) Wiec jak ktoś lubi nadgodziny bedzie zadowolony.
    ReviewUserIcon
    GdhDh

    05.11.2018 10:55

    Inne

    Kiedy mają wznowić przyjęcia?
    ReviewUserIcon
    Jamnik

    06.11.2018 21:58

    Inne

    Agata - a ty jesteś z PM czy z GoWork ?
    ReviewUserIcon
    Ciekawa

    26.10.2018 17:13

    Inne

    Wie ktoś jak z praca w biurze? Jakie zarobki i atmosfera?
    ReviewUserIcon
    Nnnnnn

    13.10.2018 00:04

    Inne

    Witam pracownikow polmotors jestem zainteresowana pracą w tej firmie interesuja mnie konkrety ile się zarabia na reke czy sobota i niedziela wolne cze można dorobić do pensji i jaki system 3 zm i czy da warunki szkodliwe np smród lub mgla olejowa itp z gory dziękuję
    ReviewUserIcon
    Kierownik Mando

    11.10.2018 18:59

    Inne

    Zapraszam do pracy Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Niedoszły

    03.10.2018 19:59

    Inne

    Witam,czy dojeżdza ktoś do Polmotors z okolic żywca i byłby zainteresowany dzieleniem kosztów dojazdu? Jeśli tak proszę o odpowiedz pod komentarzem to zostawię swój nr
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Polmotors?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Polmotors Sp. z o.o.

    57 43-391 Mazańcowice

    NIP:9372385461

    KRS:0000156358

    https://polmotors.com.pl/
    Branża główna: Części i akcesoria samochodowe
    ReviewUserIcon
    Chętny

    04.09.2018 18:58

    Inne

    Jaki obowiązuje system pracy- dwuzmianowy czy trzyzmianowy?
    ReviewUserIcon
    Nowak

    28.08.2018 11:04

    Inne

    Witam Panie i Panowie słyszałem dużo dobrego o Polmotors zwłaszcza że atmosfera jest ok co jest bardzo ważne ale ważna też jest wypłata czy na początek da się zarobić min.2500 na rękę czy macie jakieś dodatki, premie pytam o pracę na produkcji pozdrawiam.
    ReviewUserIcon
    Piekaż

    02.08.2018 15:38

    Inne

    Pracowalem w PM jakies 3 lata temu i bylo git socjal, premie, nagrody roczne. Jednym slowem nie nazekam
    ReviewUserIcon
    .

    26.07.2018 14:34

    Inne

    Witam, można kogoś prosić o podanie pensji na stanowisku operatora maszyn ?, już z nockami itp. Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Kinia

    23.07.2018 09:16

    Inne

    @Agata - dla tych co rokują że zostaną na stałe - tak.
    ReviewUserIcon
    Kinia

    19.07.2018 07:04

    Inne

    Pracowałam jakiś czas temu w PM jako pracownik umysłowy. Pracy dużo to fakt - ale inicjatywy własne były doceniane. Mile wspominam.
    ReviewUserIcon
    Karina

    17.07.2018 11:30

    Inne

    Polmotors to dobry pracodawca w okolicy Bielska-Białej. Pracować wszędzie trzeba.
    ReviewUserIcon
    Ted

    17.07.2018 09:15

    Inne

    Jeśli szukacie ofert to na Pracuj.pl albo na Aplikuj.pl w zależności na jakie stanowiska. Na Aplikuj głównie na stanowiska produkcyjne.
    ReviewUserIcon
    Ted

    16.07.2018 20:02

    Inne

    https://pracodawcy.pracuj.pl/polmotors-sp-z-o-o,12987
    ReviewUserIcon
    Gacek

    15.07.2018 13:16

    Inne

    Witam wszystkich chciałem zapytać ile dostane na dzień dobry ogłoszeniu piszą że satysfakcujące wynagrodzenie
    ReviewUserIcon
    Karol

    15.07.2018 08:33

    Inne

    Dlugo tam juz pracuje i Polmotors jest ok. Maja socjal, karty sportowe. Tak to mozna pracowac.
    ReviewUserIcon
    Niwka

    06.06.2018 21:56

    Inne

    Bardzo miła pani personalna. .. to żaden test tylko wstępny kwestionariusz. Prosto i na temat. Chęć zobaczenia produkcji bez problemów. Odwiedziny w Komorowicach kierownik młody człowiek który awansował z operatora maszyn...i to plus dla firmy. Rzeczowy. Konkretny. Nigdzie nie ma kokosów na dzień dobry. Dużo inwestycji dozownik projektów dozo pracy.
    ReviewUserIcon
    ona 38

    26.05.2018 21:39

    Inne

    mój mąż pracuje w tej firmie i nie narzeka ani na atmosferę ani na zarobki
    ReviewUserIcon
    Dawid

    01.03.2018 15:34

    Inne

    Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma , trochę wyrozumiałości trzeba mieć dla brygadzistów bo nie zawsze trafisz na superbohatera który Ci pomoże , jest dużo ludzi w różnych firmach których którzy idą po trupach kariery . No ale to nie tylko w Polmotors . Znam grono ludzi którzy poszli do shiloh pobliskiej firmy i mowią że komuna tam panuje a mieli też obiecane wiele.... więc zastanówcie się przyjaciele ;) daleko nam do zachodnich standardów i zarobków chodź o te można w PM walczyć . Każdy ma chwile słabości zwalnia się i pluje a za miesiąc telefon że chce wrócić ... O sprawach które bolą kogoś niech zacznie mówić z osobami troszke wyżej jak brygadzista bo to jest dobre wyjście a nie wołać z ciemnogrodu że mi źle a nie napisze za co mi źle ... i nie jestem z biura ;)
    ReviewUserIcon
    Borys

    01.03.2018 13:09

    Inne

    Witam ile daja na cnc na poczatek we wtorek jade na rozmowe i jak wyglada praca od pn do piatku vzy czterobrygadowka.z gory serdeczne dzieki,
    ReviewUserIcon
    Marian

    06.02.2018 16:40

    Inne

    Witam . Jakis pracownik moglby napisac jak wyglada praca przy cnc produkcji seryjnej?
    ReviewUserIcon
    Anko

    19.02.2018 21:33

    Inne

    No są dwie frezarki brother tc-31b bodajże na których leci produkcja sworzni, do operatora należy zakładanie do imadła materiału oraz wymiany i pomiar narzędzi, jak ktoś ogarnia temat to może się dostać na cnc jednostkowa.
    ReviewUserIcon
    Magda

    30.01.2018 12:10

    Inne

    Witam jak wyglada praca w Polmotors na Bestwinskiej???Chce sie przyjac wpadnie tam jakie zarobki na poczatek praca ciezka czy da sie przezyc pozdrawiam Magda
    ReviewUserIcon
    Jack

    22.01.2018 16:48

    Inne

    Witam, jakie są zarobki netto dla inżynierów na początek i po paru latach pracy?
    ReviewUserIcon
    Dawny_pracownik

    20.01.2018 16:29

    Inne

    Jeśli praca w pm tylko narzedziownia bądź ślusarz zainwestować w siebie czas wyuczyc się fachu i można negocjować stawki (usunięte przez administratora)zarabiają w miarę ogarnięte osoby po 4tys w górę. Nigdy praca na zgrzewalni czy operator pras poj. Działania, linia mando ze względu na atmosferę Polecam:) . Jeśli ktoś jest zwolennikiem systemu 4 brygadowego może próbować na prasach postępowych koło 3 tys w górę w zależności od prasy jest.
    ReviewUserIcon
    Cezary

    11.01.2018 07:44

    Inne

    Nie polecam. Ogromna rotacja pracowników.

    Zostaw merytoryczną opinię o Polmotors Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.