opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Polmotors

Profil oficjalny - płatna współpraca

3/5

Na podstawie 3205 ocen
Opinie(2505)
Dodaj opinię

Opinie(2505)

Dodaj opinię
Logo
  • O nas
  • .
  • Kariera
  • .
  • Wartości
  • .
  • Historia
  • .
  • Kontakt

O nas

Kariera

Wartości

Historia

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Katowice
  • Gliwice
  • Sosnowiec
  • Zabrze
  • Tychy
  • Bielsko-Biała
  • Bytom
  • Rybnik
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Mazańcowice
  • Komorowice Śląskie
  • Komorowice
  • Międzyrzecze Dolne
  • Ligota
  • Międzyrzecze Górne
  • Lipowiec
  • Bronów
  • Bielsko-Biała
  • Czechowice-Dziedzice
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Mazańcowice
  4. /
  5. Opinie o Polmotors Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o Polmotors Mazańcowice

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 16
    • 17
    • 18
    • …
    • 26

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Polmotors Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Bruno

    03.11.2020 11:49

    Pracownik

    Za chwile mikolaj i paczki dla dzieci w banialuce. Potem pieniadze na swięta jak to koniec roku
    ReviewUserIcon
    Emilia

    01.11.2020 17:21

    Pracownik

    Zapalmy świeczkę za wszystkich zmarłych pracowników. Pracuje ich od 30 lat dużo - to pewnie wielu emerytów i rencistów już nie żyje. RIP [*] [*] [*]
    ReviewUserIcon
    Roman

    29.10.2020 19:14

    Pracownik

    Kto dzisiaj jest na forum? Pogadał bym z kim
    ReviewUserIcon
    Beata

    29.10.2020 13:36

    Pracownik

    No też mi się zdaje ze spokojniej na forum się zrobiło. Pozdrowienia dla pracownikow
    ReviewUserIcon
    Kaśka

    29.10.2020 12:10

    Pracownik

    Jakoś tak przyjemniej się tu zrobiło
    ReviewUserIcon
    Kazek

    26.10.2020 11:58

    Pracownik

    Dostalem w pazdzierniku piersza wyplatę i jestem zadowolony
    ReviewUserIcon
    Jwjdjd

    26.10.2020 18:28

    Kandydat

    Na jakim dziale pracujesz?
    ReviewUserIcon
    Kazek

    27.10.2020 10:02

    Pracownik

    Nic ci do tego
    ReviewUserIcon
    Hania

    25.10.2020 10:44

    Były pracownik

    Pracowałam w PM jakieś 4 lata temu. Wiele się przez ten czas nauczyłam. Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Gebels

    24.10.2020 12:28

    Pracownik

    A mie sie dobrze pracuje od wielu lat. mam z czego utrzymać rodzine i zostaje jeszcze na przyjemności. tylko trzeba pracowac a nie obijac się i podpierac ściany. Polmotors to dobry pracodawca
    ReviewUserIcon
    Patrycja

    23.10.2020 12:56

    Kandydat

    A wyplaty czy wynagrodzenie na czas .pracowalam na zlecenie tydzien wyplaca mi to.
    ReviewUserIcon
    Alicja

    24.10.2020 12:25

    Pracownik

    No jasne że wypłacą.
    ReviewUserIcon
    Pako

    23.10.2020 14:27

    Były pracownik

    Pracowałem w PM przez 5 lat i jest to jeden z najlepszych okresow mojej pracy zawodowej. Trafilem na bardzo kompetenstnych pracownikow tłoczni. To była dobra praca za dobry hajs.
    ReviewUserIcon
    Szajba

    05.10.2020 11:39

    Pracownik

    Pracuje w Polmo na Bestwinskiej jako operator od 4 lat i uważam, że wiekszosc opinii tutaj jest przesadzona. Fakt, jest to firma, w której trzeba robić, więc nie ma się co nastawiać na plotki ze znajomymi i spacerowanie po hali, bo brygadziści cisną o normę, ale jak ktoś jest pracowity i ambitny to na pewno się tu odnajdzie. Do tego firma ciągle się rozwija, w związku z czym wcale nie trudno o awans np na ustawiacza, albo i wyżej. Zarobki są bardzo różne i zależą od działu, wyrobienia i wyrobionych godzin. Nadgodziny są nieobowiązkowe i nie ma ich limitu, takze można dorabiać do woli. Z tego co wiem, to teraz na początku, na okres próbny dostaje się umowę zlecenie, ale osobiście znam przypadek osoby, której taką umowę zmienili na normalną po miesiącu, bo było widać, że się nadaje. Kobiety oczywiscie też u nas pracują. Co do układów, jak ktoś wcześniej pisał, to chyba wiadomo, że jak znasz któregoś z kierowników, to załatwi Ci on lepszą robotę, ale to nie znaczy, że jak przyjdziesz z ulicy to będziesz pomiatany... ogólnie pracę tutaj polecam, o ile ktoś nie boi się pracy. Jak ktoś ma jakieś pytania to chętnie odpowiem. Pozdrawiam.
    ReviewUserIcon
    Nick

    15.10.2020 16:10

    Kandydat

    Ile można wyjść na prasach?
    ReviewUserIcon
    Szajba

    17.10.2020 14:46

    Pracownik

    Nie wiem jak na poczatku, ale da się zarobić między 3300, a 4000 na rękę, tylko, ze to jest bardzo mocno uzależnione od wydajnosci. No i system 4-brygadowy.
    ReviewUserIcon
    Magazyn

    22.09.2020 16:46

    Kandydat

    Witam, jak obecnie z zarobkami na magazynie?
    ReviewUserIcon
    Pytanie

    24.07.2020 10:11

    Inne

    Jaka umowa obowiązuje w Polmotors Sp. z o.o. podczas okresu próbnego?
    ReviewUserIcon
    Ja

    06.09.2020 09:52

    Kandydat

    Witam,znalazłem ogłoszenie na suwnicowego , czy warto się starać na to stanowisko,robota spoko?
    ReviewUserIcon
    Ciekawy @

    23.06.2020 11:47

    Inne

    Witam jaka stawka na początek i jak wygląda praca .
    ReviewUserIcon
    chetny

    08.04.2020 20:32

    Inne

    To jakto jest z przyjeciami do firmy teraz ? Na stronie są oferty pracy , a tutaj piszecie o zwolnieniach grupowych ??? Ktoś wie cz przyjmują??
    ReviewUserIcon
    anonim

    03.02.2020 12:56

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    Company logo
    Polmotors Sp. z o.o.

    29.03.2020 09:54

    Pracodawca

    Bez komentarza...
    ReviewUserIcon
    NOWY

    31.03.2020 16:54

    Inne

    Moze Tobie kto w dobie zagrozenia organizuje zebranie calej zalogi w zakladzie?
    ReviewUserIcon
    Obiektywnie

    30.03.2020 13:32

    Inne

    Zacznę od tego, że Polmotors jest dla ludzi którzy chcą pracować i mają w sobie trochę ikry a nie dla tych którzy idą po linii najmniejszego oporu (czyt. ściemniają). Opinia biegnie z zakładu na Bestwińskiej z wydziałów produkcyjnych: - Jeżeli chodzi o zarobki - Stawki są godzinowe + premie + wyrobienia produkcyjne które przekładają się na wysokość wypłaty. Zaczynasz od mniejszej stawki. Z rosnącym doświadczeniem stajesz się kandydatem do podwyżki. Nikt wam nie powie ile zarobisz bo wachlarz pensyjny jest duży i to zależy na jakim dziale pracujesz, w jakim charakterze, czy z nadgodzinami i czy masz wyrobienie. -Firma posiada benefity: - wczasy pod gruszą, karpiowe, kolonie dla dzieci, pakiet sportowy, bilety do teatrów, ubezpieczenie grupowe + zdrowotne Jeżeli chodzi o pracę: Nie jest trudna, choć trzeba mieć głowę na karku i trzymać się wytycznych, bo firma stawia na jakość produktu. Jest to praca z detalami stalowymi. Czasem jest to element ważący 0,5 kg czasem 5 kg. ( który trzeba wziąć do ręki ) Praca jest po 8 h z możliwością nadgodzin które są wypłacane ( 50 i 100-tki ) Firma cały czas się rozbudowuje i udoskonala przez co można zauważyć ciągły nabór ludzi ale także nosi to ze sobą skutki małej ilości miejsca wszędzie co równa się niemało nieporządkowi i zamieszaniu. Na zakładzie jest głośno przez odgłos działających pras i robotów spawalniczych Atmosfera ( subiektywnie ) jest poprawna, (choć, jak to w każdej firmie, znajdzie się jakiś baran który będzie Cię denerwować ) Kadra w pracy jest młoda miedzy 20 a 40 lat. Prezes bądź kadra kierownicza stara się podejść do pracownika i jego pytań/problemów po ludzku ze zrozumieniem.
    ReviewUserIcon
    Hej

    30.03.2020 14:53

    Inne

    Czyli mniej więcej na jakie zarobki można liczyć gdzie się wyrabia normę i bez nadgodzin?
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    21.03.2020 11:43

    Inne

    Witam miał być udostępniony film o firmie na pewno pokazałby naszą firmę przyszłym pracownikom, jeżeli jest to mógłby ktoś pokazać link
    ReviewUserIcon
    123

    06.03.2020 21:03

    Inne

    Hej. Ile zarobi operator maszyn?
    ReviewUserIcon
    123

    06.03.2020 19:18

    Inne

    Hej. Ile zarobi operator maszyn?
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Polmotors?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Polmotors Sp. z o.o.

    57 43-391 Mazańcowice

    NIP:9372385461

    KRS:0000156358

    https://polmotors.com.pl/
    Branża główna: Części i akcesoria samochodowe
    ReviewUserIcon
    Nowy

    15.02.2020 19:47

    Inne

    Na jakie zarobki można liczyć w 4b, bez nadgodzin?
    ReviewUserIcon
    Nick

    26.02.2020 10:04

    Inne

    Ok 3400,3600 na rękę
    ReviewUserIcon
    Nowy

    04.03.2020 16:54

    Inne

    A na 3 zmianach?
    ReviewUserIcon
    Nick

    02.03.2020 21:44

    Inne

    Witam. Ile zarobi młody do 26r. Bez nadgodzin? Czy są nadgodziny ? Pytam o zakład w komorowicach . Dziękuję
    ReviewUserIcon
    Nowy

    15.02.2020 17:16

    Inne

    Witam ile na początek w 4b można zarobić?
    ReviewUserIcon
    Stary

    13.02.2020 22:33

    Inne

    Pracuje 15 lat firma rozwojowa zarobki rosną wraz z doświadczeniem wiadomo praca nie jest dla maminsynków oderwanych od ps4 można tu nabyc dużo doświadczenia
    ReviewUserIcon
    anonim

    05.12.2019 13:02

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    05.12.2019 22:26

    Inne

    Ile porobiłeś już?
    Company logo
    Polmotors Sp. z o.o.

    10.02.2020 08:49

    Pracodawca

    @ Albercik - same negatywy. A widzisz coś w jasnych barwach ? Bo może warto się udać do lekarza...
    ReviewUserIcon
    Anonimowa

    08.02.2020 00:41

    Inne

    Widziałam ogłoszenia na produkcje, czy jest to praca również dla kobiet?
    ReviewUserIcon
    Owy

    11.12.2019 14:49

    Inne

    Hej. Jak wygląda sprawa pracy na magazynie. I ile realnie się zarabia. Dzięki
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    11.12.2019 19:51

    Inne

    Trudno powiedzieć ile zarabiają bo to zależy na jakim dziale produkcji jeździsz oraz czy czterobrygadówka. A do obowiązków oprócz przywożenia detali należy zazbrajanie robotów(narzędzia) bądź pras. Zdarzą się czasem, że trzeba tiry rozładować/załadować. Czasami są sytuacja, że potrzeba zostać na więcej niż 8 godz bo ktoś się rozchorował.
    ReviewUserIcon
    magi

    11.12.2019 18:25

    Inne

    Witam ile można realnie zarobić jako magazynier ? i czy praca jest ciężka fizycznie ?
    ReviewUserIcon
    Gacek

    06.09.2019 21:41

    Inne

    Witam ile dostanę na początek ? Lepiej jest mazancowicach czy na Bestwinskiej ?
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    05.12.2019 22:25

    Inne

    Bestwińska.
    ReviewUserIcon
    Pytanie

    01.12.2019 09:23

    Inne

    Czy w Polmotors Sp. z o.o. są szkolenia zewnętrzne?
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    05.12.2019 22:23

    Inne

    Nie.
    ReviewUserIcon
    Szczery

    02.10.2019 11:41

    Inne

    Nie polecam. Byłem na rozmowie czułem się jak na przesłuchaniu na komisariacie . Siedzą dwie Panie jedna rozmawia druga dziwnie patrzy, jak zobaczyła ile mam prac na CV to zamiast się cieszyć że człowiek doświadczony to powiedziała mi że jestem nierzetelny. A człowiek pracuje wiadomo znajdzie coś lepszego to idzie dalej i szuka miejsca pracy gdzie może do emerytury się dorobić . Zaproponowała mi umowę o zlecenie na 2 miesiące i 2200 zł bo chce zobaczyć czy można mi zaufać . XD Odpowiedziałem że podstawa zaufania dla mnie jest umowa o prace,a sama przyznała że to jest "śmieciowa" . Poczym mówi że w firmie jest straszna rotacja , powstrzymałem się od odpowiedzenia jej że Rotację mają przez swoją propozycję bo człowiek na chwilę się chyci u nich na zleceniu a szuka czegoś lepszego !!! Polmotors więcej pokory i szacunku dla człowieka!!!
    ReviewUserIcon
    Gonda

    08.10.2019 15:59

    Inne

    U mnie nikt nie robi bo ja jestem pracownikiem. Uważaj na to co mówisz bo wpier...możesz dostać. Zobaczymy czy do świąt popracujesz.
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    30.11.2019 22:10

    Inne

    Umowa na dłuższy czas dopiero po okresie próbnym.
    ReviewUserIcon
    Pala

    01.10.2019 20:51

    Inne

    Mam pytanie następujące 1 Jak wygoda praca w tej firmie ? 2. Interesuje mnie ile godz trzeba prscowac czy są zmiany 2 lub 3 , czy weekendy są wolne Czy obowiązkowe??? 3 oczywiście jakie zarobki dobre ile na rękę???
    ReviewUserIcon
    Kaska

    06.10.2019 21:37

    Inne

    Zgrzewasz nakrętki lub spawasz na robocie... Nic trudnego wszystkiego się idzie nauczyć. Praca po 8 godzin chyba że potrzebują to proszą żebyś został na 12..weekend tak samo jak potrzebują to fajnie płacą za nadgodziny. Jak masz fajne wyrobienie tzn ponad normę to zarobisz koło 3tys
    ReviewUserIcon
    Kaska

    06.10.2019 21:41

    Inne

    Zmiany są 3. Wszędzie teraz jest ciężko ale jak się chce pracować to do każdej roboty się przyzwyczaisz. Ważne jakie jest twoje nastawienie do pracy
    ReviewUserIcon
    Gosia25

    25.09.2019 13:58

    Inne

    Witam. Chcę się przyjąć na zgrzewalnie komorowice. Czy jest szansa? Ile mogę zarobić na początek? Która zmiana najlepsza?
    ReviewUserIcon
    Big

    24.09.2019 08:54

    Inne

    Witam. Posiadam długoletnie doświadczenie jako operator wózków widłowych. Ile zarabia doświadczony pracownik w Polmotors na tym stanowisku?
    ReviewUserIcon
    mirekkolarz

    17.09.2019 21:03

    Inne

    Witam ja jednego nie rozumiem dlaczego tak długo to twa zaniosłem sivi do biura miał do mnie kierownik dzwonić i żadnej odpowiedzi
    ReviewUserIcon
    Gonda

    18.09.2019 19:20

    Inne

    A co to jest sivi. Jak tak to napisałeś to nie dziw się, że nie dzwonią :D
    ReviewUserIcon
    Gacek

    06.09.2019 18:30

    Inne

    Witam ile dostanę na początek ?
    ReviewUserIcon
    Elektromechanik

    25.07.2019 09:52

    Inne

    Szukają czwarty miesiąc kogoś do UR. Elektromechanik, z doświadczeniem, w ofercie "satysfakcjonujące wynagrodzenie". Pytam, czy 4500 netto jest możliwe (normalne stawki w UR) - oczywiście nie oddzwonili do teraz :) Takie wynagrodzenia, satysfakcjonujące chyba dla prezesa, a kompetentnych kandydatów nie ma do dzisiaj.
    ReviewUserIcon
    Elektromechanik

    05.08.2019 19:34

    Inne

    Sabotaż? Obstawiam, że odpisuje ta sama osoba, która dzwoni już do mnie drugi miesiąc w odpowiedzą o ta stawkę ;) To jak długo wisi to ogłoszenie tylko świadczy o atrakcyjności zarobków w tymże ogłoszeniu
    ReviewUserIcon
    Joke

    06.08.2019 13:02

    Inne

    Elektromechanik wez sie za robote a niespamuj. widac taki fachowiec jestes ze cie nie chca
    ReviewUserIcon
    Nick

    31.07.2019 16:42

    Inne

    Witam, ile mozna zarobic w polmotors?
    ReviewUserIcon
    Pau

    01.08.2019 14:17

    Inne

    To wszystko zalezy czy chcesz pracowac.
    ReviewUserIcon
    .

    22.07.2019 16:32

    Inne

    Witam, mógłby mi ktoś powiedzieć ile netto można zarobić na produkcji?. Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Ciekawy

    04.01.2019 09:07

    Inne

    Czy ktoś w ostatnim czasie został przyjęty do polmotorsu?
    ReviewUserIcon
    Maniek

    04.06.2019 00:36

    Inne

    Przyjecia są
    Company logo
    Polmotors Sp. z o.o.

    11.06.2019 16:13

    Pracodawca

    Byl przyjety

    Zostaw merytoryczną opinię o Polmotors Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.